11 MAYIS HAFTASI GÖKYÜZÜ VE BURÇLAR

images8W6SXLWX11-17 MAYIS 2015 HAFTASI GÖKYÜZÜ VE BURÇLAR

Haftaya Mars’ın 29 dereceden İkizler burcuna geçmesiyle birlikte Retro Satürn’le  yapacağı karşıtlık ile başlıyoruz. İki kötücül gezegenin birbirine yüz çevirmesi pek makbul değil açıkçası. İkizler-Yay aksını odak noktamız haline getirecek bu zıtlık iletişim, haberleşme, eğitim, bilgi ve paylaşım, ticaret ve yolculuklarda zorluklara, kazalara ve tartışmalara sebebiyet verebilir, bilgiye ulaşmakta güçlük ortaya çıkarabilir ve konuşmalarda kurcalayıcı, iğneleyici ve sorgulayıcı bir tutuma işaret edebilir. Bu nedenle ağzımızdan çıkanı kulağımızın duymasını sağlayalım, her lafa maydanoz olan tiplerden uzak duralım, dedikodu ve söylentilerin çıkacağını düşünerek her söylenene inanmayalım.

İletişim ve haberleşme gezegeni Merkür ile hayaller ve idealler gezegeni Neptün arasındaki kare yani zorlu açı geçen haftaki gücünü azaltarak devam etse de sürüyor. Algıda yanılmak, yanlış çıkarımlar yapmak mümkün. En azından nerede hata yaptığınızı görmek için detayları kontrol etmeyi ve her “ BUDUR, BU BÖYLEDİR ”  diyene kafadan inanmamanızı tavsiye ederim.

Bu hafta sonuna doğru Cuma’dan itibaren sanat, aşk , para ve ilişkiler gezegeni Venüs , ilham perisi , hayaller , romantizm ve mistik gezegen Neptün ile olumlu açı yapacak. Sezgilerinizi dinleyin yanılmazsınız. Aşk yaşamak, romantik olmak ve sevdiğinizle yumuşak, huzurlu ve sevgi dolu bir zaman geçirmek için harika bir fırsat. Ayrıca sanatçı yanınızı harekete geçirmek resim müzik fotoğraf reklam kozmetik alışveriş v.b işler için oldukça yararlı bir 3 gün var. Reklam, tanıtım, kampanya , promosyon için durmayın harekete geçin. Şiir gibi yazmak, sevginizi dile getirmek, bloğunuzu düzenlemek ve görüntülerle desteklemek için enerjiniz olacaktır.

Önümüzdeki Pazartesi 18 Mayıs’ta gerçekleşecek Boğa Yeniayı gerçekten güzel 19 Mayıs tatili ile birleştirip bir iki gün keyif yapmak isteyebilirsiniz.  Boğa’nın temsil ettiği Yemek içmek, doğada olmak, çimenlere yayılmak, hayatın keyfini çıkartmak ve baharın bereketinden faydalanmak için kaçırılmamalı.  Yöneticisi Venüs te Yengeç’ te , oldukça olumlu ve pozitif etkiler var, yemek yapmak, davet vermek , para biriktirmek yatırımları artırmak değerlendirmek evle uğraşmak emlak yatırımı yapmak için harika fırsat.

KOÇ : Göksel temsilciniz Mars bu hafta başı İkizler burcuna geçiş yaparak sizi iştahtan aşırıya kaçan yeme arzusundan, ataletten ve maddi konulara odaklı olmaktan çıkarıp odak noktanızı iletişim, yazışmalar, kardeşler ve yakın çevreniz ile ilişkiler kısa yolculuklar, eğitim ve haberleşme konularına yöneltiyor. Hafta başı oldukça yoğun olacaksınız ve iletişim trafiğiniz artacak. Yollarda ve yolculuklarda dikkatli olmakta fayda var , tartışmalardan uzak durmalısınız. Eğitim ve sınavlar, akademik çalışmalar, hukuki işler ve devlet daireleri ile yapacağınız görüşmeler sıkıntılı yorucu veya engebeli gidebilir. Merkür’ün de Mars ile beraber aynı alanda olduğunu ve gölgeli günlerde olduğunu unutmadan yapacağınız elektronik ve iletişim aletleri alışverişlerinde şimdiden özenli olunuz. Venüs Yengeç burcunda ev, yerleşim ve aile hayatınızı temsil eden alanda yer almakta . Ev yaşamınıza huzur getirecek bu yerleşim özellikle hafta sonuna doğru Venüs’ün Neptün ile üçgen açı içinde olması ile daha da keyifli rahat ve yumuşak eş ebeveyn ve aile ilişkilerine işaret ediyor.  Bekar Koçlar içinse eğer yeni biri ile tanışmış flört etme aşamasına gelmişseniz onun ev hayatını veya nasıl yaşadığını görmek öğrenmek fırsatı elde edebilirsiniz. Bu zamanda aile ile vakit geçirmek ön planda olacaktır. Evinizle uğraşın yemek pişirin ve isterseniz akrabalarla vakit geçirin. Bazı Koçlar ev almak veya satmak konusunda düşünebilirler fikir alabilirler. Kiralamak için emlakçılarla görüşülebilir ancak haftaya pazartesi Boğa burcunda yeniay olacağı için bu işleri o güne ve haftaya bırakmakta fayda var.

BOĞA: Göksel temsilciniz Venüs Yengeç burcunda ve sizi iletişim ve zihinsel projelerde destekleyecek bir konumda yer alıyor. Doğru zamanda doğru yerde olmak ve yakın çevrenizden özellikle kadınlardan veya kadın akrabalardan destek almak bakımından şanslı kılıyor. Duygusal anlamda daha anlayışlı sevgi dolu ve empati kurabilecek bir ruh halindesiniz. Bir akıl hocası veya mentor bulmak için doğru enerjiler var. Ev taşımak, evi derlemek toparlamak,  kardeşlerle veya yakın akrabalarla bir arada olmak için uygun bir zaman. Hafta başı Mars –Satürn karşıtlığı biraz can sıkıcı demiştik bu ikili sizin para kazanç ve paylaşımlar alanınızda yer alacak. Bu anlamda harcamalar gelir ve giderler konusu odak noktanız haline gelebilir. Eş ve aile ile harcamaları ve giderlerinizi dengelemek konusunda konuşmalar yapabilirsiniz. Diğer yandan, kazançları artırmak ve ticari girişimler yapmak için oldukça hareketli bir zaman. Yine de iş görüşmeleri ve ticari anlaşmalar yapmak için  bu zamanı kullansanız bile imza atmak için kesinlikle Haziran ‘ın 12 sini beklemekte fayda var. Haftaya pazartesi burcunuzda gerçekleşecek yeniay oldukça bereketli. Sizi ilişkiler, evlilik ve yakın çevre bağlarında oldukça güçlü kılacak. Bir anlamda daha sağlam ve istikrarlı olmaya doğru yeni adımlar atabileceksiniz yeni başlangıçlar yapabileceksiniz.

İKİZLER:  Göksel temsilciniz Merkür bu ayın 20 sinde geri hareketine başlayacak. Halı hazırda gölgeli günlerde yer alıyor.  Hafta başında Mars’ın           da burcunuza geçmesi ile birlikte oldukça hareketli ama bir o kadar da yorucu günler geliyor. İnsanlarla bol bol kontakt kurmak, konuşmak, anlatmak, yazmak ve kendinizi ifade etmek isteği duyacaksınız bir yerde buna mecbur hissedeceksiniz. Satürn ile Mars arasındaki karşıtlık nedeniyle sözler tartışmacı kırıcı ve agresif bir biçimde dile getirilebilir.  Geçtiğimiz haftadan beri kendinize karşı oldukça dürüst olmanız gerekiyor. İnsanları, yapılan yaptığınız konuşmaları nasıl algıladığınız zihninizde nasıl tarttığınız ve yargıya vardığınız noktasında dürüst ve gerçekçi olmanız gerekiyor.  İlişkiler ve iletişimde aslında karşı taraf problem değil belki sorunu yaratan aslında sizin zihniniz. Bu nedenle hayatınızda önem verdiğiniz kişilerle açıklık gerekiyor.  Bu hafta ilişkilerinizde nerede durduğunuz ve geleceğe ne taşımak istediğiniz ile ilgili net olmalısınız. Yoksa Merkür Retro süreci geçmiş ilişki ve iletişim kalıplarınızı veya geçmişten gelen ilişki durumlarını tekrar karşınıza çıkararak sizi test edecektir. Venüs’ün para kaynaklar ve kazançlarla alakalı evde yer alması hem kazancı artıran hem de harcamaları artıran bir durum yaratabilir. Evinize, ailenize, alışverişe, estetik moda ve kozmetik ürünlerine harcama yapabilirsiniz. Psikolojik alanda harekette olacak gelecek haftalarda bu nedenle bilinçlatınızı temizleyip hem sağlığınıza hem günlük hayatınıza önem ve özen göstermeniz gerekecek günlerdesiniz.

YENGEÇ: Burcunuzda yer alan Venüs sayesinde dış dünyada ilişkiler alanında çok daha yumuşak, sevgi dolu ve iyilik bulacağınız günlerdesiniz. Hayatınıza yeni insanlar iş ortakları veya ilişkiler girebilir.  Daha karizmatik çekici ve ilgi çeken bir görünümdesiniz.  Eskiden iş alanında, arkadaşlıklar ve ortaklıklar alanında ne zorluklar yaşadıysanız artık bunun etkilerinin geçtiğini, üzerinizdeki ataletin kalktığını ve artık aha dışa dönük ve hedeflere yönelik bir biçimde harekete geçebileceğinizi hissediyor olmalısınız. Önümüzdeki haftadan başlayarak hem ruh hem beden sağlığınızla daha fazla ilgilenebileceksiniz. Bunun yanı sıra arkadaşlarla dostlarla grup aktiviteleri ve eğlenme ile daha rahat ve neşeli bir zaman geçirme fırsatı elde edeceksiniz. Merkür bilinçaltı alanınızda Mars ile birlikte yer almaya başlıyor. Bu hafta başında Mars Satürn karşıtlığını zihinsel ruhsal ve bedensel sağlık  alanında yaşayacaksınız bu anlamda bir iki gün çok zihinsel enerji harcadığınız , koşturmalı ve yorgun zamanlar olabilir dinlenmek için Merkür retrosuna girince 20 sinden sonra kendinize mutlaka fırsat yaratınız.  Çünkü bu dönemde günlük hayatın keşmekeşi daha belirgin ve yorucu hale gelecek.

ASLAN: Hafta başında Mars kariyer alanınızdan çıkış yaparak sosyal alanınıza arkadaşlıklar grup faaliyetleri ve gelecek planları alanınıza geçiş yapıyor. Satürn ile karşıtlık yapacak olması sizi dostlarla arkadaşlarla sevgilinizle veya onun arkadaşları ile zorlu bir diyaloğa sokabilir. Çocukların aktiviteleri hobileri ve yaratıcı faaliyetleri sıkıntılı ve yoğun geçebilir. Bu nedenle hafta başında kendinizi ifade ederken ve gelecek planlarınızı düşünürken arkadaşlarla ve/veya partnerle konuşmalarda dikkatli ve özenli olmakta fayda var. kendi isteğinizi diretmek ve düşünmeden sözler sarf etmek mümkün. Bunun yanı sıra Venüs’ün burcunuzun gerisinde yer alan Yengeç burcunda , bilinçaltınızı ve iç dünyanızı temsil eden psikolojik alanda yer alması sizi daha dinlenmeye, rahat etmeye ve biraz dış dünyanın keşmekeşinden kaçmaya yöneltebilir. Aşk sanki biraz yer altına inmiş gibi, bu enerji daha gizli saklı veya sizin için çok açık seçik ve ortada olmayan bir ritimde ilerliyor. Bazı Aslan’lar hayatlarında çok etkili olmuş bir gönül hikayesini artık kalplerinden çekip atabilecekleri günlerdeler. Yeni bir döngüye hazırlanıyorlar bence Venüs Aslan’a geçince her şey çok farklı olacak göreceksiniz. Bu hafta dinlenin , önümüzdeki hafta kariyer ve prestij alanınızda yer alacak Boğa yeniayı ile birlikte çok bereketli başlangıçlara adım atacaksınız. Hobi alanını iş alanına çevirmek isteyen Aslanlar için 12 Haziran’dan sonra çeşitli fırsatlar veya kazanç imkanları çıkabilir.

BAŞAK: Sevgili Başaklar bu hafta Mars kariyer alanınıza geçiş yapıyor ve hafta başında Satürn ile karşıtlık yapıyor olacak. Bu nedenle ev ve aile yaşamında ilişkilerde dikkatli ve özenli olmakta fayda var. sözlerin etkisi büyüyebilir kırgınlık kızgınlık ihtimali artabilir. Diğer taraftan, Venüs’ün Yengeç burcundan olması dostluklar arkadaşlıklar ve gelecek planları alanınızda transit yapması sayesinde gelecekte size sevgi verecek ilgi gösterecek insanlarla yolunuza devam etmek istediğinizi göreceksiniz ve bu tip kişileri seçmek belirlemek için bir şansınız var. arkadaşlardan sevgi beklemek ve ilgi görmek bu hafta sizin için önemli bir tema.  Güneş’in ve Pluton’un toprak elementinden burçlarda yer alması ile hedeflerinize açık ve netsiniz aslında ancak iş kariyer hedeflerine geldiğinde göksel yöneticiniz Merkür’ün gölgeli günlerde olması ve ayın 20 sinde geri harekete başlayacak olması sizi karmaşık durumların içine sokabilir. Öncelikle patronlarla, iş görüşmelerinde veya kendinizi temsilen yapacağınız konuşmalarda özenli ve gerçekçi olmalısınız. Emin olmadığınız bir konuya hemen atlamayınız değişiklikler için Haziran’ın 12 sini beklemek çok daha akıllıca olacaktır. Bu dönemde flört etmek ve arkadaşlık alanından birini beğenerek onu tanımaya çalışmak mümkün. Aslında hayatınızdaki insanları sanki bir daha gözden geçirme ve tanıma deneyimi yaşamaya başlamış gibisiniz bu konum Merkür retrosu ile daha belirgin bir hal alabilir ve kendinizi yeniden ilişkilerde konumlandırmak için fırsat olarak kabul edilebilir.

TERAZİ: Göksel yönetiniz Venüs Yengeç burcunda ve kariyer alanınızda yer alıyor. Bu dönemde hem iş hem ilişkiler ve özel hayat anlamında ilerleme trendindesiniz.  İş hayatında ilerlemek tanınmak ve başarı kazanmakla ilgili ileri harekete geçmek arzusu duyabilirsiniz ve Venüs sayesinde bunu başaracak gücünüz de var. Öncelikle sosyal ilişkilerinizi olumlu bir biçimde kullanarak ilerleme kaydedebilirsiniz , size güven duyulması bu dönemde size artı bir puan kazandırabilir.  Kendinizi ait hissettiğiniz gruplar ve arkadaşlıklar alanından önümüzdeki haftadan itibaren kazanç elde etmek veya birlikte size kazanç getirecek işlere yönelmek veya sosyal etkinlikler yapmak anlamında başlangıçlar yapabilirsiniz. Demek istediğim şimdiye kadar edinmiş olduğunuz ilişkiler ve sosyal bağlar artık size olumlu açılımlar ve kazançlar fırsatlar getirecek kıvamda. Bazı Teraziler patron , genel müdür veya önemli pozisyondaki kişileri etkileyecek güçteler bundan yararlanabilecekleri bir haftadalar.  Hafta başında mars –satürn karşıtlığı nedeniyle yolculuklarda, trafikte dikkat, yakın çevre ilişkilerinde, komşular ve kardeşlerle olan iletişimde dikkatli olmakta fayda var. Sözler yanlış anlaşılabilir durup dururken tartışmalar çıkabilir. Bu hafta taşınmak veya başka bir şehre gitmek için harekete geçecekseniz dediğim gibi yine planlarınızı görüşmelerinizi ekstra özenli detaylara ve planlara odaklı davranmaya çalışın. Karmaşa ve değişiklikler ortaya çıkabilir. Hukuki konular veya devletle ilgili resmi işler canınızı sıkabilir.

AKREP: Geçtiğimiz hafta burcunuzda gerçekleşen dolunay enerjisi pek kolay olmadı oldukça yorucu ve yükü ağır bir haftaydı. İşte ilerlemek ve başarı kazanmak için yapılması gereken işler ve mecburi konuşmalar ziyaretler vs yer almış olabilir. ilişkiler ortaklıklar ve evlilik alanında daha stresli ve kriz yönetimi yapmakla ilgili deneyimler yaşamış olabilirsiniz. Allahtan önümüzdeki hafta başı  Boğa burcunda yer alacak yeniay sayesinde çok bereketli ve rahatlatıcı bir enerji altında olacaksınız ve hem kariyer hem evlilik hem ortak çalışmalar alanında umut dolu atılımlar yapıp kazanç fırsatları elde edebileceksiniz. Bundan haftaya bahsediyor olacağım zaten. Bu hafta başı para evinizi harekete geçirecek Mars ikizler geçişi sizi kazanç ve harcamalar konusunda planlar yaptığınız sözleşmeler anlaşmalar hesap kitap yaptığınız bir sürece sokacak. Bazen para kazanmak için para harcamak gerekir bunu görebilirsiniz. Bazı Akrepler iş alanındaki ideallerine kavuşmak anlamında kazanca dönüşecek yatırımlar yapmak için para harcayabilirler. Şimdi sizi strese sokan müşterilerle veya ödemeler krediler borçlar konuları Haziran’ın 12 sinden itibaren çok daha yoluna girecek bunu düşünerek motive olabilirsiniz . En azından aklınıza yeni iş veya kazanç fikirleri gelecek. Venüs’ün Yengeç burcunda olması bu hafta sizi yolculuklar uzaklarla ilgili işler ve kişilerle haşır neşir kılabilir. Bazı Akrepler şehir veya ülke dışından birileri ile online veya görüşerek yeni gönül bağları kurabilir. Yurt dışı bağlantılı işler veya uluslararası ticaret yapmak, basın yayın tanıtım reklam ve promosyonla ilgili işler yapmak için harika bir fırsatınız olacak.

YAY: Sevgili Yay’lar hafta başı Mars’ın İkizler burcuna geçmesi ile birlikte ilişkiler ve kariyer alanında zorlu bir çaba içinde girmeniz beklenebilir. Pürüzleri halletmek ve detaylarla uğraşmak, üzerinden geçilmesi gereken konuları toparlamak adına çaba içerisinde olacaksınız. Bu paraya kavuşmak ve fırsatlara açılmak adına size daha optimistik bir gelecek sağlamak için yapmanız gereken işler olacak. Bazı Yay’lar iş alanında güçlü kişilerle karşılaşmak kendilerini ifade etmek ve ideallerine yönelik fikirlerini ispat etmek anlamında bir görüşme yapabilirler. Bazı Yay’lar eşleri veya iş ortakları ile gelecek planlarını konuşmak sorunları halletmek aralarındaki anlaşmazlıkları gidermek bakımından aralarında bol bol konuşabilirler. Ayın 20 sinde Merkür geri hareketinin başlayacak olması eldeki işlerin eksikliklerinin tamamlanması ve istenen kıvama gelebilmesi için sizi yeni bir çalışma yapmaya yönetebilir. İş sözleşmeleri ve anlaşmaları yapılması gerekiyorsa bunu 12 Haziran’dan sonraya bırakmakta kesin fayda var. Bu bir aylık dönemde yapacağınız çalışmalar size para ve gelir getirecek türden işler olmaya aday. İlişkiler alanında hayal kırıklıklarınızla yüzleşip geçmişte başınıza gelenlere bakıp ilerleme ve büyüme elde etmek için bu retroyu fırsata çevirin ilişkilerdeki temel sorununuza göz atın. Bir bakmışsınız bu sorunların ve temel problem alanın nasıl iletişim kurduğunuzla ve ilişkide veya otorite figürleri karşısında kendinizi nasıl ifade ettiğinizle ve kendinize ne kadar dürüst olduğunuzla ilgili olduğu ortaya çıkmış. Kendinize güveninizi geliştirecek ve gerçekten ne istediğinizi ve ne yapmak gerektiğini göreceğiniz bir süreç olacak.

OĞLAK: Güneş Boğa burcunda yer aldığından beri Pluton ve Mars ile açı kurduğu için torak elementinde yer alan bu oluşum size oldukça iyi geldi güç kazandırdı ve amaçlarınıza ulaşmak adına size destek oldu. Önümüzdeki hafta başı gerçekleşecek Boğa yeniayı aynı şekilde size somut güç kazandıracak maddi manevi iyi gelecek. Mars’ın hafta başı göksel yöneticiniz Satürn ile karşıtlık yapacak olması iş anlamında yükünüzün ikiye katlanacağına ve sizi deli gibi çalıştıracağına işaret ediyor. yorgun bitkin ve enerjisi düşük hissedebilirsiniz. Bir yandan, iş görüşmeleri, iletişim eğitim ve ticari projeler , yazışmalar da artış olabilir. Evcil hayvanları olanlar veterinerlere işi düşebilir. Hayvanlarınıza sahip çıkmak gerekebilir. Venüs’ün Yengeç burcunda olması ve ilişkiler evinizde yer alması sizi aşk evlilik partnerle ve ortakla ilişkilerde oldukça yumuşak sıcak ve sevecen bir enerji ile kuşatıyor. Sevginizi daha rahatlıkla gösterebiliyorsunuz ve karşınızdakinden de aynı biçimde sevgi ve alaka görmek şansını elde ediyorsunuz. Bazı Oğlaklar bu dönemde yeni birisi ile tanışabilir, flört etmeye başlayabilir, yeni bir iş ortaklığına başlayabilir. Özellikle bu durum önümüzdeki hafta Boğa yeniayında daha fazla ortaya çıkacak ve somutlaşacak bir enerji. İlişkiye başlamak, ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşımak ve mutlu olmak için fırsat gerçekten var, kaçırmayın derim.

 

KOVA: Sevgili Kovalar, geçtiğimiz hafta Akrep burcunda gerçekleşen dolunay sizin için bir çok konuyu halletmek bakımından dinamo enerjisi yarattı. Özellikle iş ve kariyer alanında emeklerinizin karşılığını somut bir biçimde alabileceğiniz gelişmeler oldu. Kendinizi daha güvenle ortaya koymak ve prestik kazanmak için fırsatınız vardı. Geçmişi geride bırakacak yeni bir faza geçiş yapacaksınız bunun için son bir toparlanma dönemi var önünüzde , önümüzdeki sonbahardan itibaren artık hayatınız bambaşka bir viteste ilerlemeye başlayacak buna hiç şüphe yok. Bu hafta başı Mars’ın göksel temsilciniz Satürn ile yapacağı karşıt açı aşk romantizm eğlence hobiler yaratıcı çalışmalar  ve çocuklar evinizi harekete geçirecek. Merkür’ün de bu evde geri gidecek olması bu alanı 1 ay neredeyse odak noktanız haline getiriyor. Çocuklarınızın hobi alanları ,sizin yaratıcı çalışmalarınıza eğilmek ve bu alanda eksiklerinizi tamamlamak gerekebilir. arkadaşlarla yapacağınız gelecek planları ve ekip faaliyetleri bol bol detaylara yönelik planlama yapmayı gerektirebilir. Evinizde yaptığınız değişikliklerin keyfini önümüzdeki haftadan itibaren sürmeye başlayabilirsiniz. Hayatınızda çok daha fazla somut gelişme olacak. Özel yaşamınız ve aile hayatınız daha huzura ve güvene kavuşacak. Ebeveynlerinizin sağlığı ile daha memnun edici gelişmeler yer alabilir.  Aşk alanında aşırı beklentiye kapılmadan karşılıklı olarak ne istediğinizi birbirinize anlatabilirseniz daha kolay ilerleme kaydedebilirsiniz. Yoksa yanlış anlaşılmalar ve yüzeysel kalan konuşmalar olabilir. sevdiklerinize harcama yapmak isteyebilirsiniz, ya da sevdikleriniz sizden yoğun isteklerle ve  harcama talepleri ile gelebilirler sakin olmalı ve durumu objektif bir biçimde değerlendirerek duygusal kararlar almaktan uzak durmalısınız. Bazen başkalarının aşırı taleplerine hayır demek diyebilmek bir çok sorunu sıkıntıyı önleyebilir.

BALIK: Bu hafta ev ve aile yaşamınızı temsil eden alana girecek olan Mars Satürn ile karşıtlık yapacak. Ebeveynler veya ev ahalisi ile ilişkilerde hararetli konuşmalar tartışmalar içine girebilirsiniz. Ev ortamı oldukça hareketli ve düzen biraz ayakta gibi duruyor. Ev taşıyorsanız, eve eşyalar alıyorsanız büyük ve önemli alışverişler bu hafta yapılıp halledilse çok daha iyi olur Merkür gölgeli günlerde ama haftaya hem çok daha yavaşlayacak ve durağan konuma geleceği için işler karmaşık olacak. Bu nedenle, sakin kalmalı detaylara özen göstermeli sıkı bir planlama yaparak işler organize edilmeli. Bazen ev ortamında Mars ve Merkür yer aldığında tadilat tamirat ve değişiklikler yapmak gündemde olur. Ustaları bırakmayın, su borularına ve elektrikle ilgili tesisata dikkat etmekte fayda var. aşk hayatınızı temsil eden alanda yer alan Venüs sizi hem romantik hem de çekici kılıyor. Bu dönem harika bir flört dönemi, yeni biri hayatınıza girebilir veya var olan ilişkinizde daha sıcak ve yumuşak enerjilerin varlığını hissedebilirsiniz. Haftaya gerçekleşecek Boğa  burcundaki yeniay sayesinde taşınmak, yakın çevrenizden destek almak, online chat sitelerinden birisi ile tanışmak, yazışarak flört etmek için uygun bir dönem. Kardeşler ve kuzenler gibi yakın akrabalar ihtiyacınız varsa yardımınıza geleceklerdir. Arkadaşlarla hemen her şeyinizi bu hafta paylaşmakta acele etmeyiniz, gelişmeler daha somutlaşınca bahsetmekte fayda var. iş değiştirmek veya yeni bir işe başvurmak isteyen Balıklar varsa haftaya kadar bu isteklerini ertelemeleri iyi olur.  Haziranın ortalarından itibaren iş ve kariyer hedeflerinizi yeniden ele alabilirsiniz. Ev yaşamı bu aralar odak noktanız olacak.

Mutlu Bir  Hafta Dilerim,

Naz Bayatlı

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.