13-19 NİSAN HAFTASI YÜKSELEN BURÇLARA GÖRE GÖKYÜZÜ

 

images8W6SXLWXKOÇLAR :  Burcunuzda gerçekleşecek yeniay bu haftayı sizin için çok önemli kılıyor. Bu dönemde yapacağınız başlangıçlar sizi tüm yıl meşgul edebilir. Bu hafta yeni başlangıçların tohumlarını ekme zamanı. Kalbinize çok yakın , sizi içsel olarak çok mutlu edecek bir projeye, ortaklığa veya çalışma planına başlayabilirsiniz.

Bazı Koçlar ilişkiler alanında yeni başlangıçlar yapabilirler. Yönetici gezegeniniz Mars tutkulu Boğa burcunda ve sizi 5 duyu organınızı da aynı anda kullanabileceğiniz bir konuma sokuyor. Yemek içmek eğlenmek hayattan zevk almak dokunmak ve dokunulmak anlamında size destek veriyor. Mars’ın Jüpiter ve Neptün ile açı kuruyor olması sizin bu hafta ilhama yeni hayallere ve maddi kazanç fırsatlarına yöneldiğinize işaret ediyor. Bereketli ve üretken bir enerji altındasınız. Para kazanma arzunuz iş kurma işi büyütme ticari planlar yapma müşterileri artırma yeni iş sahası yaratma konusunda kafanız tıkır tıkır işleyecek. Gelirler ve harcamalar dengesini bu birkaç hafta iyi yapmak zorundasınız. Bazı Koçlar her konuya atlamadan önce gerçekçi bir inceleme ve değerlendirme kesin yapmalılar. Neptün açısı hem yaratıcı sanat içeren ilham gerektiren çalışmalarda sizi desteklerken hem de detaylarda kaybolabileceğinizi ve planlama yaparken gözden kaçırabileceğiniz konular ve elde olmayan bir takım beklemeler olabileceğine işaret ediyor. Venüs Satürn karşıtlığı iletişim konularında ekstra dikkatli olmalısınız projelerde sözlere kontratlara ve yazışmalara dikkat etmelisiniz. Her adımı sağlama alacak anlaşmaları yapmalısınız. Bazı Koçlar kısa yolculuklar eğitsel çalışmalar uzaklarla hükümetle hukuki işlerle ilgili uzmanlara başvurabilir, ticaret ve para ile ilgili konularda hayal kırıklığına uğramamak için tedbirli davranmakta çok yarar var. İsteyenler için çocuk yapmak, eğlence ve hobilere para harcamak, keyif alanlarına yatırım yapmak için tam zamanı.

 

BOĞALAR: Sevgili Boğalar burcunuzda yer alan Mars ve bu hafta Boğa’ya geçecek Merkür ile ateşli ve enerjik günlerdesiniz. Mars’ın Jüpiter ile kare açı içinde olması nedeniyle biraz öfkeli olabilirsiniz, ilişkilerde hayli tutkulu, hırslı,  iş anlamında yeni bağlantılar kurmaya yönelik ve  maddi konulara kafa yoran bir tutum içinde olabilirsiniz.

Mars sizi dış dünyada ve ilişkiler alanında oldukça odaklı agresif ve hedefe kilitlenmiş bir görünüme sokabilir. Eşle, aileyle veya partnerle dengeyi bulmak gerekecektir ve karşıdakilerin değişken fikirlerine ve ucu açık gelecek planlarına karşı çok tolerans göstermek  bu ara pek mümkün olmayabilir ,  dolayısıyla daha katı ve inatçı davranabilirsiniz. Yeni bağlantılar ilişkiler ve anlaşmalar kurmak için çaba harcayabilirsiniz.  Eve ve aileye zaman ayırma,  evle ilgilenme, aile üyeleri ile ego savaşları yaşama gibi gücünüzü ve sabrınızı test eden durumlar ortaya çıkabilir. Bazı Boğalar fiziksel aktiviteleri de aşırıya kaçırabilirler. Bedeni fazla egzersizlerle yormamak iyi olur. Bir yandan da canınız her türlü tatlı pasta ve hamur işlerini çekebilir. Yeme içme de abartılabilir. Sakin olun Mayıs ortasında Mars Boğa’dan çıkıyor.

Göksel yöneticiniz Venüs’ün Satürn ile yapacağı karşıt açı hafta ortasından itibaren daha etkili olmaya başlayacak. Para ve paylaşım aksınızda olacak bu gerilim bir anlamda maddi konularda daha gerçekçi planlı ve istikrarlı gitmek için size fırsat getiriyor. Ödemeler gelebilir, sözleşmeler yapılabilir, beklenen paralar belki biraz gecikir veya tam beklediğiniz miktarda gelmeyebilir. Kendi değerinizin maddi karşılığını göremediğinizi düşünebilirsiniz.  Yaptığınız işin aldığınız ücretle doğru orantılı olması gerektiğini daha sık  düşüneceğiniz bir zamandasınız.

Bu hafta bekar Boğalar yeni bir ilişkiye başlamak istiyorlarsa bu amaçla beğendikleri biri ile bol bol sohbet etme ve konuşma şansları var, flörtle yemek içmek ve gezmek mümkün . Diğer insanlarla bağlantı kurmak ve iş ortaklıkları yapmak için de uygun bir hafta.

 

İKİZLER : Bu hafta burcunuzda geçişini sürdüren Venüs ile Satürn yılda bir kez gerçekleşen bir zıtlık yapıyor olacak. Bu sizin için ilişkiler, evlilik, ortaklıklar beraberlikler anlamında oldukça etkin ve dominant bir enerji yansıtıyor. Bazı İkizler ilişkilerde kendilerinden daha ne kadar özveri gösterebileceklerini düşünmeye başlamış olabilirler. Evli İkizler ilişkideki sevgi alışverişi anlamında bu dönemde eksiklik hissedebilirler. Sevgiye sevilmeye hayatınızda daha sevgi dolu bir ilişkiye ihtiyaç duyabilirsiniz ve bunun eksikliğini duyabilirsiniz. Ortak çalışmalar içinde olan İkizler için bu oldukça yoğun bir hafta anlaşmalar sözleşmeler yapmaya başlayabilirler veya var olan ortaklıklar içinde daha somut ve kalıcı adımlar atacakları konuşmalar görüşmeler yapabilirler ve bağlantılar kurabilirler. Basın yayın ve baskılı malzemeler kitaplar sınavlar eğitimler ile ilgili konularda ciddi kararlar almak zamanı ve gerçekten ne yapmak istediğinizi uzmanlar gurular öğretmenler satış ve pazarlamacılar hukuki danışmanlar veya müdürlerle görüşme zamanındasınız.

Mars ve Neptün arasındaki açının sizi ilhama yeni fikirlere içinde hayaller masallar şifa ve spiritüellik içeren konulara yönelik fikirlerle dopdolu kılabilir. İş hayatında oldukça hevesli ve istekli bir biçimde hayallerinizin umutlarınızın peşinden gitmek için atılım yapmak isteyebilirsiniz. Özellikle içinde yazı iletişim yakın çevre kısa yolculuklar ve yakın akrabalar bulunun konularda aşırı hayallere kapılmak çok akıllıca olmaz çünkü şimdi abartılı bir hayale veya beklentiye gerçekçi yaklaşmayı denemezseniz Kasım ayında Satürn Neptün karesinde fena yere çakılma potansiyeliniz var.

Bu enerjileri dizginleyebilmek için hayallerinizi, yaratıcı düşüncenizi , iletişimle , eğitimlerle ilgili çalışmalarınızı ve projelerinizi daha yavaş ve ağırdan alarak sağlam adımlarla planlamaya devam edin.

Aşkı bulmak isteyen ve hak ettiğini düşünen İkizler hissettikleri nostaljik, stresli, gerilimli duyguların geçeceğini biliniz ama bu süreçte gerçekten ne istediğinizi anlamak ve buna giden yolda kendinizi ve hatalarınızı karmik yüklerinizi anlamak kabul etmek ve daha pozitif bir bakış açısıyla yola devam etmek gerekiyor . Bu evrende aşkı sevgiyi ciddi bir beraberliği yaşamayı çok hak ettiğinizi bilerek kendi değerinizi kabul etmelisiniz.

 

YENGEÇLER: Bu hafta sonu Yeniay Koç burcunun 28 derecesinde gerçekleşiyor. Kariyer alanınızda hayat amaçlarınızı ifade eden alanda gerçekleşecek bu yeniay sizi yeni gelecek yaşam hedeflerinize yönelik düşündürebilir. Yeni planlar yapmanıza umutlar beslemenize neden olacak taze başlangıçları hayatınıza sokacaktır. Bu yenilikler sizi bu yılın sonuna kadar meşgul edecek. Elinize bir takım fırsatlar geçebilir, hızlı kararlı ve  risk alarak ilerleyen bir görünüm çizebilirsiniz. Ancak bu süreçte nüfuzu olduğunu düşündüğünüz, size yardım ve fayda sağlayacak bir iş arkadaşının patronun veya müdürün yardımını almak isteyebilirsiniz. Bazı Yengeçler başarıya giden yolda istedikleri konuma gelmek adına bu hafta yeni bir fikirle ve fırsatla karşılaşabilirler.

Bu hafta ortasına doğru iş  veya günlük hayatında biraz gerilimli, koşturmalı birkaç gün yaşayabilirsiniz. Görev ve sorumluluklar sizi aşabilir ve yardım almadığınızı düşünebilirsiniz.  Sağlığınıza özen göstermeli zihinsel streslerden uzak durmaya bakmalısınız . kafa dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz.

Arkadaşlıklar gruplar ve sosyal etkinlikler anlamında bu hafta çok hareket var. arkadaşlarla bir arada olma yeme içme keyifli vakit geçirme buna para harcamak mümkün. Gruplarla arkadaşlarla yapacağınız kazançlarla ilgili ortak planlar olabilir. İçinde sanat ve yaratıcı çalışmalar içeren  gelecek projeleri de  olabilir. Pratik düşünmek ve geleceğe yönelik sağlam maddi kararlar almak anlamında önemli bir haftadasınız. Bazı Yengeçler arkadaşlarla veya birlikte olduğu kişiyle seyahat yolculuk veya kültürel faaliyetlerle ilgili planlar yapabilirler.

 

ASLANLAR: Sevgili Aslanlar burcunuzda geri hareketini bitiren Jüpiter sayesinde işlerin daha kolay ilerlemeye başladığını söyleyebiliriz. Daha fazla maceraya , eğlenceye, keşfetmeye, seyahatlere ve uzaklarla kuracağınız bağlara açık olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu hafta sonuna doğru Koç burcunda gerçekleşecek yeniay sizin uzun yolculuklar, yaşam vizyonu, inançlar felsefeler, hukuki işler , basın yayın tanıtım ve reklam akademik çalışmalar alanından birinde yenilikler taze başlangıçlar yapabileceğinizi ve yeniliklere açık olduğunuzu gösteriyor.

İş ve kariyer hedefleri alanınızda yer alan Mars ve Merkür sizi oldukça yaratıcı, aktif ve gitmeniz gereken yolda motive edici bir bakış açısına sokuyor. Bu dönemde iş arayan Aslanlar varsa iş görüşmeleri yapabilir yeni bir işe girmek için ciddi çaba ve zaman harcayabilir ancak Jüpiter Mars karesini düşünürsek yapamayacağınız bir işe sırf maddi kazanç sağlamak veya bir işe girmek için evet demeyiniz veya kendinizi olduğundan daha fazla tecrübeli göstermenin bir yararı olmaz gerçekten istediğiniz vee yapabileceğiniz bir işin altına girmekte fayda var. ayrıca size havuç göstererek iş yaptırmaya çalışan kişilerden de uzak durmak veya bu tuzağa düşmemek gerekiyor.

Aşk hayatınızı, arkadaşlıklarınızı ve flört yaşamınızı temsil eden alanda yer alan Satürn ve Venüs karşıtlığı bu hafta aşkın ve arkadaşlıkların gazını kaçırabilir. Bir anda nereden geldiğini bilmediğiniz bir karamsarlık ve ilişkilere bakış açınızda bir gerçekçilik hissetmeye başlayabilirsiniz. Karşılıksız sevgi vermek karşılığını alamamak hayattan beklediğiniz kadar neşe ve mutluluk alamadığınızı düşünebilirsiniz. Bunlar geçici duygular ama yine de kendinizi ilişkilerde ciddiye almalı , ilişkilerde karşılıklı sevgi alış verişine önem vermeli sadece alan veya sadece veren konumunda olup olmadığınızı gerçekçi bir biçimde düşünmelisiniz. Bir arkadaşla işler karışabilir bu bakımdan stresleri konuşmayı ve gerçek amacınızı keşfetmeyi unutmayınız.

 

BAŞAKLAR: Göksel yöneticiniz Merkür ve Mars bu hafta Boğa burcunda ve size toprak elementinden destek veren açılar yapıyorlar. Bu hafta hayattan keyif almak, 5 duyu organınızı harekete geçirecek konular ve planlar ile daha keyifli bir hafta geçirmeye çalışabilirsiniz. Yolculuklar, eğitimler ve inançları içeren konularda kendinizi mutlu edecek işlerle uğraşabilirsiniz. Hukuki konularınız varsa sağlam ve pratik çözümler bulabileceğiniz konuşmalar yapabilirsiniz. Zihinsel anlamda düşüncelerinde katı ve inatçı,  görüşlerini değiştirmekten hoşlanmayan bir kişiyle ilgili bir farkındalık yaşayabilirsiniz.  Bazı Başaklar basın yayın tanıtım reklam veya sınavlar alanında işlerle uğraşabilirler. Hedeflerinize yavaş ama sağlam adımlarla ilerlediğinizi görüyorum.

Bu hafta sonu gerçekleşecek Koç burcundaki yeniay finansal alanda yer alıyor. Vergi, sigorta, krediler borçlar miras işleri eşle ve aileyle paylaşılan parayı temsil eden alanda gerçekleşecek bu yeniay sizi yeni bir mali planın veya ödemeler dengesinin içine sokabilir. Bir maddi durumun sonuna gelmiş ve yeni bir umutla bir başlangıç aşamasına gelmiş olabilirsiniz. Bazı Başaklar için kazançların arttığı veya müşterilerden gelen paranın artacağı fırsatlar ortaya çıkabilir. Bazı Başaklar kişisel gelişim psikolojik şifa ve hayata daha cesaretle atılmak için kendi değerlerini yüceltmek için çalışmalar yapabilirler.  Eş, aile veya ortaklarla maddi bir konu yeni bir boyut kazanarak sizi daha rahatlatan bir tona bürünebilir.

Kariyer alanınızda yer alan Venüs ve karşısında duran Satürn sizi yeni bir kariyer amacına doğru motive etmeye başlamış olabilir. bu hafta iş görüşmeleri, aileyi ilgilendiren konularda uzmanların fikri alınabilir.  Mali konularda aranızda konuşmalar yapabilirsiniz. Daha gerçekçi pratik ayakları yere sağlam basan bir plan yapmanın gerekliği ortada . yüzeysel çözümler artık işinize yaramayacak daha somut ve kalıcı iş ve kariyer adımları atmanız gerekiyor. Bazı Başaklarda artık uzun zamandır zihinsel ve finansal yatırım yaptıklarını düşündükleri bir konuda ilerlemek kazanç sağlamak için planlar yapabilirler.

 

TERAZİLER:  Sevgili Teraziler evlilik, ortaklık ve ilişkiler alanınızda gerçekleşecek olan yeniay sizi bu hafta yeni başlangıçların veya fırsatların eşiğine getiriyor. Yeni biriyle tanışmaya açık olan Teraziler bu yeniayı avantaja rahatlıkla çevirebilirler. Evli Teraziler bu hafta sonu ilişkilerine romantizmi geri getirecek planlar yapabilirler. Bazı Teraziler yeni iş fırsatları ortak çalışma yapma imkanını elde edebilirler.  Bu dönem başlayacak konular tüm yıl sizi meşgul edecek bunu bilin.

Göksel temsilciniz Venüs bu hafta Satürn ile karşıtlık yapıyor. uzun yolculuklar, eğitimler, basın yayın tanıtım ve reklam alanında, inanç ve felsefeler konularında, yaşam vizyonunuzu temsil eden düşüncelerde bu hafta sizi düşündürecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yolculuk planları hukuki işler iş görüşmeleri veya anlaşmaları iletişim ve insanlarla bağ kurmanız gereken işler stresli gidebilir, gelişmeler tam istediğiniz kıvamda olmayabilir. Kardeşler yakın akrabalar veya okul arkadaşları , öğrenciler komşular ile ilişkiler sevgi ve ilgi özen ve itina alışverişi bakımından sizi memnun etmeyebilir. Yüzeysellik sizi sinir edebilir, derinlik bulmak samimi ve gerçek duygular ve düşüncelerle hareket etmek bu hafta birincil amacınız olabilir.

Kazançları  artırıcı gelecek planları yapmak iyi ancak  gerçekçi olmak ve kör noktalar olabileceğini düşünerek hareket etmek akıllıca olur veya arkadaşlarla maddi konulara ve projelere aşırı beklentilerle girmek sizi zorlayabilir. İş arayan Teraziler bu hafta iş bulmak konusunda çok şanslılar. Bazı Terazilerde gösterdikleri emeğin karşılığını alabilecekleri maddi fırsatlar elde edebilirler.

 

AKREPLER: Bu hafta Akrepler iş hayatında ve iş ortamında oldukça yoğun ve iş bitirici olacaklar. Bazılarınız için müşteriler bazılarınız için iş yükü koşturma bakımından artış olacak. Koç burcunda gerçekleşecek yeniay iş çalışma ve sağlık konularınızı temsil eden alanda gerçekleşiyor. Yeni bir işe girmek, yeni bir iş almak, iş hayatı ile ilgili yeni başlangıçlar yapmak adına bereketli bir zaman.

Akrepler Mars Jüpiter karesi nedeniyle kariyer ve iş hedefleri bakımından  gerçekçi olmayan beklentiler içine girebilirler. Şu anda göremediğiniz kör noktalarınız olabilir. detaylara önem vermeli ve mali planınızı sağlam yapmalısınız.  Özellikle para ve kazançlar, aile ve eşle para paylaşımı , krediler, borçlar, sigorta vergiler miras işleri alanında yer alan Venüs- Satürn gerilimli etkileşimi sizi bu alanda streslere sokabilir bir konuda sağlam pratik ve gerçekçi adımlar atmanız gerekliliğinin farkındasınız. Bir iş sözleşmesini sona getirmek ve görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. Bu tip görüşmeler bu hafta biraz stresli geçebilir. Aşırı abartılı beklentiler, katı esnemez ve inatçı tavırlar işin gazını kaçırabilir.

Bu hafta aşk romantizm ve flört alanında oldukça şanslısınız. Tutkulu ve aşka açık bir tutum içindesiniz bu anlamda hayatın tadını çıkarmak ve eğlenmek için fırsatlarınız olacaktır. Yaratıcı yanınızı ortaya koyabileceksiniz bazılarınız yaratıcı çalışmalarda proje ortaklığı yapmak için konuşmalar yapabilirsiniz.

 

YAYLAR: Sevgili Yaylar aşk romantizm çocuklar ve yaratıcı çalışmalar alanınızda bu hafta Koç burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Bu alanda yapacağınız yeni başlangıçlar sizi tüm yıl meşgul edecek konuları temsil ediyor. Göksel yöneticiniz Jüpiter’in geri hareketini bitirip düze dönmesi ile bu ateş enerjisini yansıtan yeniayla birlikte inanılmaz bir enerji dolusunuz. Zihniniz işlek yaratıcı fikirlerle hevesle dolusunuz risk almaya açıksınız, yeni maceralara kendinizi hazır hissediyorsunuz. Aşk evinizde gerçekleşecek bu yeniay sizi yeni başlangıçlar yapmak konusunda motive edebilir. Yeni bir aşk bulmak flört etmek yolculuklar yapmak yeni yerler keşfetmek arzusu duyabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyen Yaylar içinde bu hafta bereketli enerjiler yansıtıyor.

Basın yayın eğitimler uzaklarla ticaret ve işi yolculuklarla olan yaylar için bu hafta çok kısmetli ayrıca yaratıcı fikirleri ve zihinsel enerjiyi olumlu bir biçimde kanalize edecek enerjiniz var. fırsatlara açıksınız ve heveslisiniz.

Diğer yandan, ilişkiler evlilik ortaklıklar ve genel anlamda ilişkiler evinizde yer alan Venüs-Satürn karşıtlığı sizi bu alanda daha gerçekçi kararlar almaya yöneltiyor, neyin işe yaradığını neyin işe yaramadığını görmek farkında olmak ve değiştirmek için bir şeyler yapma fırsatı veriyor.

Bu hafta sağlığınıza biraz daha özen göstermeli günlük düzeninizi rayına oturtmalısınız. Ev içinde işlerinizi ihmal etmiş olabilirsiniz. Bunları yoluna koymalısınız. Bir yandan da aile ile bir arada olmak onlarla nostaljik hasretler gidermek bakımından şanslısınız. Ev işlerine önem vermeli dağınıklıktan kurtulmalısınız.

Bu hafta Yaylar negatif değişimlere değil pozitif gelişmelere daha çok odaklı olurlarsa şimdi başlattıkları çalışmaların meyvesini sonbaharda almaya başladıklarını görecekler. Yaz sonu hasat zamanı olacaktır.

OĞLAKLAR: Sevgili Oğlaklar bu hafta iş ve çalışma ortamınızda yer alan Venüs göksel yöneticiniz Satürn ile karşıtlık yapıyor. iş alanında elinizde olmayan sizin dışınızda gelişen durumlara maruz kalmanız ve bu durumu yönetmek için elinizden geleni yapmaya çalıştığınız görülüyor. İş görüşmeleri yapmak iş arkadaşları ile doğru iletişim kurmak görev dağılımı yapmak bir zaman yönetimi yapmak konusunda konuşmalar yapabilirsiniz. Sağlığınıza da gerçekten özen göstermelisiniz aşırı iş yükü bu hafta sizi çok yorabilir.

İletişim ve eğitim projelerinde ekstra odaklı ve dikkatli davranmalı iletişim karmaşık ve muallak yapılmamalı yanlış anlaşılmaya veya değişimlere müsait bir gökyüzü var.

Bu hafta yapacağınız görüşmeler ve fikir paylaşımı size yeni fikirler getirecek ve gelecek planları yapmanıza sebep olacak.

Aşk ve romantizm evinizde yer alan Mars ve Merkür sayesinde yaratıcı işlerde kafanız ve elleriniz tıkır tıkır çalışıyor. Sevdiklerinizle oldukça tutkulu romantik keyiflere ve hazlara yönelik deneyimler yaşayabilirsiniz. Bu hafta yemeyi içmeyi eğlenmeyi hayattan zevk almayı abartabilirsiniz ve hatta abartınız. Buna ihtiyacınız var.

 

KOVALAR: Mars ve Merkür bu hafta ev ve aile yaşamınızı temsil eden alanda yer alıyor. Odak noktanız bu durumda ev ve aileniz üzerinde. Belki evinizi ve eşyalarınızı yenilemek, ev satmak veya satın almak anlamında uğraştığınız bir şeyler var.  Yaratıcı yanınızı harekete geçirerek size ev yaşamında en fazla huzuru mutluluğu ve keyfi sağlayacak değişiklikleri yapmak isteyebilirsiniz.

Yeniay Koç burcunda ve sizin yakın çevre kardeşler komşularla ilişkiler, iletişim ve kurslar kısa yolculuklar evinizde bu alanda yeni başlangıçlara yönelik fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yeni bir iletişim veya eğitim projesi içinde yer alabilirsiniz. Evden çalışmak gibi bir rahatlık bulabilirsiniz. Bazı Kovalar eşle , ortakla , partnerle kurdukları iletişimde aşırı hevesle ve yüksek beklentiler abartılı hedeflerle bir gelecek planı yapıyorlarsa isteklerine biraz dizgin vurmakta fayda var. risk alabileceğiniz kör noktalar olabilir. Maddi anlamda kendinizi sağlama almayı sakın ihmal etmeyin. Kredi borç veya nakit akışınızı bozacak bir karar alacaksanız hesapları iyi yapın çünkü sonbaharda gerçekleşecek güneş tutulması finansal alanda gerçekleşiyor. Şimdi doğru kararlar alırsanız sonbaharda bundan kazançlı çıkabilirsiniz.

Bu hafta göksel temsilciniz Satürn’ün Venüs ile yaptığı sert açı nedeniyle ilişkilerde temkinli gitmekte fayda var. arkadaşlarla, flörtünüz ve çocuklarınızla soğukluk yer alabilir. Kuralları belirlemek ve sınırları çizmek konusunda dikkat ve özen gerekiyor.

BALIKLAR: Sevgili Balıklar bu hafta sonu gerçekleşecek yeniay sizin para ve kazançlar alanınızda yer alıyor. Maddi anlamda yeni kazanç elde etmek için taze başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu dönemde iş görüşmeleri yapmak, iş için kurslara ve eğitimlere katılmak araya tanıdıklar sokarak iyi bir etki bırakmak için girişimlerde bulunabilirsiniz.  Okul hayatında olan Balıklar için bu hafta sanatla edebiyatla ilgili konularda şans var. bu alanda kurs almak eğitimlere katılmak isteyen Balıkla da uğraş verebilirler.

Kariyer alanındaki gelişmeler veya yaptığınız görüşmeler sizi memnun edecek boyutta olmayabilir. İş arayan veya yeni bir görev üstlenmek üzere bekleyen Balıklar Ağustos ayından itibaren özellikle sonbaharda kariyer ve yaşam hedefleri bakımından daha tatminkar ilerlemeler ve gelişmeler sağlayabilirler.

 Sağlık koşulları ve günlük hayat düzeniniz Göksel temsilciniz Jüpiter’in geri hareketi bitirip düz harekete geçmesi ile birlikte hızlı ve emin adımlarla gelişme göstermeye başlayacaktır.

 HEP İYİ OLUN, MUTLU BİR HAFTA DİLERİM

NAZ BAYATLI

 

 

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.