16-22 ŞUBAT HAFTASI GÖKYÜZÜ VE BURÇLAR

tumblr_inline_n3piroW3j11rbbjlyBu haftanın en öne çıkan gökyüzü görünümü, oldukça nadir yer alan ve  “Mavi Ay” adı verilen aynı burçta yani Kova’da (19 Şubat Perşembe sabaha karşı 01: 45 ‘te)  bir ikinci yeniayın gerçekleşecek olması. ( Mavi Ay – Blue Moon:  İngilizce’deki “Out of the blue” deyişinden gelmektedir. Beklenmedik, sıra dışı anlamına gelen bu terim nadiren gerçekleşen ve bir burçta art arda yer alan iki yeniayı veya dolunayı tanımlamak için kullanılır.

Kova burcunda yer alan bu ikinci yeniayın diğer bir ilginç yanı ilkinin Kova’nın sıfır derecesinde gerçekleşmiş olması ve bu ikinci yeniayın da , Kova’nın son derecesinde yani 29:59 derecesinde gerçekleşiyor olması. Yeniay gerçekleştikten 3 dakika sonra her iki Işık ta Balık burcuna geçiş yapacak. Sevgili Balık’lar sizin ayınız başlıyor ve  bu vesileyle hepinizin bu tarihten itibaren gerçekleşecek doğum günlerinizi kutluyorum.

Bu ilk derece son derece olayı bana her birinizin haritasında hangi alana Kova burcu düşüyorsa Ocak ayının başlarından beridir üzerinde konuştuğunuz düşündüğünüz plan yaptığınız beklediğiniz konularda bir ikinci şans elde etme veya elde olan iki seçenekten birini seçmek için karar alacağınızı düşündürüyor. Ya da Ocak başından itibaren sürüncemede kalan bir konuya artık açıklık gelecek ve siz daha net objektif ve kararlı bir biçimde ilerlemek fırsatı elde edebileceksiniz.

Bu hafta,  evrenin bolluk ve bereket dolu olduğunu ve sizlere hayatınızda tam işinize yaramayacak şekilde gelişmiş veya nihai kararı alamadığınız bir konuda,  bir ikinci şans verdiğini göreceksiniz. Merkür henüz tam hızına kavuşmamıştı hala biraz Retro etkisi taşımaktaydı , ancak bu hafta hızlanmaya başlıyor ve  güzel haber şu ki Merkür yer aldığı Kova burcunun yönetici gezegeni Satürn ile destekleyici , girişimlerimizde bize yardım eden bir açıyla yani aralarında 60 lık /sekstil açıyla birbirleriyle etkileşim halindeler. Satürn sayesinde yolumuzu daha açık görebileceğiz ve Kova’nın sembolize ettiği gelecek planlarımızı daha net şekillendirebilecek desteği ve yardımı arkadaşlarımızdan , içinde bulunduğumuz gruplardan alacağız. Oldukça zihinsel ve yaratıcı enerjiler var gökyüzünde. Hepimizin aklı bir konuda tıkır tıkır işlemeye devam ediyor. Merkür Kova’dayken tartıyoruz , ölçüyoruz, biçiyoruz, ekonomik olarak bize en iyi olacak planı programı seçmeye çalışıyoruz. Mali boyut şu anda çok önemli ve bunu en rasyonel ve en kazançlı olabilecek şekilde planlamaya çalışmaktayız.

Bu dönemde hayatımızda yeni trendlere göre ,  yeni bir bakış açısına yer vermek arzusu güçlü. Kova ve Yay her ikisi de gelecek hedeflerle alakalıdır. Bu dönemde kalıcı etkileri olacak gelecek planlaması yapmak sağlam temeller oluşturmaya niyet etmek yapılandırmak ve harekete geçmek için harika enerjiler var. özellikle Motivasyon enerji rekabet mücadele libido gezegeni Mars’ın Balık’tan çıkıp, yönetici olduğu Koç burcuna geçiyor olması ( 20 şubat) hepimize yeni bir ivme kazandıracak ve daha kolay eyleme geçebileceğiz. ( Açıkçası bir Koç burcu olarak yönetici gezegenimin Balık’ta yer alması beni enerji bakımından bitirdi , kullanılmış selpak gibi buruşturup bir kenara fırlattı ama Koç’a geçtikten sonra hayatıma kaldığım yerden devam edeceğime eminim ve dört gözle bekliyorum)

Kozmik aşıklar Venüs ve Mars’ın Koç’a geçmesi hepimize vitamin takviyesi gibi gelecek.  Ateş enerjisi gökyüzünde artıyor. Jüpiter Aslan,  Satürn Yay,  Uranüs Koç ve şimdi de Mars ve Venüs’ün ateş elementinden Koç burcuna geçmesi ile yepyeni bir enerji patlaması ile tutkuyla ve cesaretle yolumuza devam edeceğiz.

ŞİMDİ BURÇLAR

KOÇ Göksel temsilciniz Mars bu hafta Koç burcuna geçiş yapacak ve Kozmik aşığı Venüs ile haftasonu kavuşumda olacak. Enerji seviyenizi artıracak size canlılık ve motivasyon katacak bu görünüm bu hafta işlere daha kararlı ve cesaretli bir biçimde sarılacağınıza işaret ediyor. Libido artışı ile yaşam enerjinizde de gözle görülür bir canlanma görülecek. Bir yandan da acele etmek, ilerleyememek duygusu ile sıkışmış hissettiğiniz bir takım konularda olabilir. Merkür yeni yeni hız kazanmaya başladı ve sürüncemede kalan işleriniz buna bağlı olarak bu hafta daha kolay şekillenmeye başlayacak. Mart başından itibaren daha fazla yol almış olacağınızı göreceksiniz. Mars Koç’ta değişimi yaratacak güç elinizde ancak bir anlamda da Mars kazanamayacağı savaşı sürdürmekte ısrar ederse zarara uğrayacaktır. Hayatınızın bir alanında kazanamayacağınızı gördüğünüz bir savaş varsa bırakın ve yön değiştirin bu hafta en azından gelecek planları ve arkadaşlıklar alanında yer alan ikinci Kova yeniayı sayesinde arkadaşlardan destek gelecek. Birlikte yaptığınız bir gelecek planı varsa daha kolay yapılanma sürecini beraber planlayabilirsiniz veya arkadaştan bir haber gelebilir ve ilerleme süreciniz hızlanabilir. Bu hafta arkadaşlar geçmişten getirdiğiniz arkadaşlarla planlar veya bir arkadaşın yardımı sizi başka bir alternatife götürebilir ve nihai karar almanıza yardımcı olabilir. Gitmek istediğiniz yolda yolunuza açıklık getirecek aydınlanma bu hafta gerçekleşiyor demek istiyorum.

BOĞA Göksel temsilciniz Venüs bu hafta sonu Koç burcuna geçiş yaparak Kozmik aşığı Mars ile kavuşumda olacak. Enerji seviyeniz libidonuz ve yaratıcılığınız da gözle görülür bir artış görülecek. Daha cesaretli atılgan ilişkilerde kendinden emin ve kararlı ilerlemek arzusu taşıyacaksınız.  Bazı Boğalar bilinç altlarını ortaya koymak adına beklenmedik atak davranışlar sergileyebilirler. İsteminizi ve sizi geriye çeken günlük alışkanlıklarınızı değiştirmek için cesaretiniz var. Bazılarınız yeni bir çalışma düzenine ve iş ortamına geçiş yapabilirler ve iş çalışma ortamı dinamiklerine uyum sağlamak için çaba gösterebilirler. Günlük düzeninizde daha aktif olmak yapmanız gereken işlerde daha aktif sorumluluk üstlenmek adına motive olabilirsiniz. Kariyer ve iş alanınızda gerçekleşecek Kova burcundaki ikinci yeniay kariyer hedeflerinizi açıklığa kavuşturacak adımları atmanız planları yapmanız yarayacak. Amaçlarınızı net bir biçimde ortaya koymak adına bu haftadan maksimum düzeyde faydalanabilirsiniz. Bazı iş konularında veya mali anlamda işler istediğiniz hızda ve tarzda gitmemiş ise bu dönemde bu konulara alternatif çözümlerle yaklaşmak ve  önünüzde yeni olanaklar olduğunu görmek sizi rahatlatacak. 2 fırsat kapınızı çalabilir. Kalbinize en yakın olanı sizi en fazla mutlu edeni seçmekten çekinmeyin. Bu hafta içinizde farklı karmaşık duygular olabilir kalbinizin dedikleri ile zihninizin dedikleri arasında gidip gelebilirsiniz ben olsam bu Satürn destekli yeniayda mantığımın zihnimin sesini dinlerim o size doğru yolu gösterecektir rasyonel kararlar almanıza yardımcı olacaktır.

İKİZLER Göksel temsilciniz Merkür bu hafta daha hızlanacak ve Retro etkisinden kurtulmaya başlayacak. Merkür’ün de aynı alanda yer aldığı ,Yeniay enerjisini vizyon hayata bakış açısı anlam manevi ve felsefi konular uzaklarla ilişkiler basın yayın alanında karşılayacaksınız. Bu demek oluyor ki hayata yeni bir bakış açısı ve vizyon ile bakmak istediğiniz fırsatlara doğru gelecek planları yapıyorsunuz ve bu konuda dinamik adımlar atabileceksiniz. Akademik konulara, basın yayın promosyon ve tanıtım işlerine , sınavlara ve bilgi paylaşım konularına ağırlık vermek odaklanmak ve motive olmak bu dönemde çok daha kolay gelecek. Merkür geri giderken ayağınıza takılan taşlar buradan hangi yöne gideceğinizi bilememe duygusu artık sona eriyor. Kararlılık ve planlama ile ilerlemeye başlıyorsunuz. Kova ‘da yer alan yeniay hava elementinden burcunuza olumlu açı yapması ile  size bu süreçte arkadaşlıklar, ortak çalışmalar ve grup projeler yoluyla yeni şanslar ve fırsatlar getirecektir. Kozmik aşıklar Mars ve Venüs hafta sonu Koç burcunda kavuşum yapacaklar ve sizin gelecek planları evinizde arkadaşlarla dinamik aktiviteler enerjik hevesli ve hızlı planlar içine girmenize yardımcı olacak. Bazılarınız için arkadaş gruplarından biriyle çekim alanı yaratan bir karşılaşma yaşamak mümkün hızlı başlayıp hızlı gelişen veya biten tutkulu beraberlikler yer alabilir.

YENGEÇ Burcunuz her daim değişen yüzüyle göksel temsilcisi Ay bu hafta Kova burcunda ikinci yeniayı bizlere yaşatacak. Sizin finansal konuları aileyle ve ortaklarla para paylaşımını temsil eden alanda yer alan alanda gerçekleşecek bu yeniay mali konularda sizi oldukça meşgul edecek etkiler taşıyor. Vergiler, krediler, sigortalar borçlar, fonlar ve komisyonları içeren alanda yer alan bu yeniay sizi bu konulardan birisi ile yeni bir başlangıca sürükleyebilir. Ocak başından beri uğraştığınız bir konuda nihai aşamaya gelmiş olabilirsiniz. Bu dönemde sonra artık aslında hayatınızdaki bir takım taşlar daha bir yerine oturduğunu göreceksiniz. Bu yeniay aynı zamanda korkuları içinizde bilinçli olarak taşıdığınız ve saklamak istediğiniz sırları sembolize eden alanda yer alıyor. Kaybettiğinizi düşündüğünüz bir maddi değer, eşinizden veya ortaklarınızdan sakladığınız bir konu varsa bu alanda artık daha gerçekçi rasyonel ve kararlı bir tutumla saklanan korkulan tabu kabul edilen bir konuda ileri adım atmaya yeni bir vizyon ve bakışla sakladıklarınızın üstündeki örtüyü kaldırmaya karar verebilirsiniz. Çünkü durum artık saklanacak bahsedilmeyecek aşamayı geçmiş olabilir veya koşullar artık bunu zorlamaya başlamıştır. İçinizi dökünüz rahatlayınız ve gerçek hislerinize ve korkularınıza ışık tutmaktan çekinmeyiniz,  hem kendinizle hem sevdiklerinizle bunu dürüstçe paylaşmayı ve kafa karışıklıklarına son vermeyi deneyebilirsiniz.

ASLAN Sevgili Aslanlar bu ikinci Kova yeniayı sizin eş ortaklıklar uzun süreli ilişkiler alanınızda yeniden gerçekleşiyor ve size ikinci bir fırsat şansı doğuyor. Aşk için ikinci bir adım atma, zorlandığınız konuları ele alma ve romantizmi hayatınızda güçlendirmek adına fırsatınız var. eğer yeni birisi ile tanışmış veya flörtün başlangıcında olan Aslanlar varsa karşıdan gelen karmaşık mesajlara ve ilişkinin belirsiz yönlerine ışık tutacak aydınlanmayı elde etmek mümkün olacak. Bu ilişkiye yeşil veya kırmızı ışığı yakacak bilgileri elde edebileceksiniz. Ayrıca bu hafta Mars Koç burcuna geçerek  ateş elementine güçlü bir katkı yapacak ve  ateşli yanınızı ortaya çıkartmanıza destek verecek. Hafta sonu aşk gezegeni Venüs’ün ve Mars’ın  kavuşum yapacak olması sizi daha umut dolu atılgan ve yaratıcı kılacak. Uzun yolculuklar yapmak isteyebilirsiniz. Uzaklardan birisi ile aşk yaşamak mümkün, yolculuklarda yeni birileriyle karşılaşmak olası özellikle bu hafta sonu havada yoğun bir romantizm vurgusu olacak. Değerlendirmekte fayda var. Bazı Aslanlar iş ortaklıkları alanında kalıcı ve uzun vadeli iş planları yapabilirler. Kazançlı ortaklıklara imza atabilirler. Her ne olursa olsun Mart sonuna kadar daha aktif ve enerjik hissedeceğiniz kesin.

BAŞAK Göksel temsilciniz Merkür bakım sağlık günlük işler ve çalışma ortamınızı temsil eden alanda geçişini sürdürmeye devam  ediyor. Sizi günlük hayatta ne mutlu edecek ne mutlu etmeyecek artık daha açık ve net görmeye başladınız ve çalışma ortamınızı neyin dinamik canlı motivasyonunuza destek verecek şekilde canlandıracağını gördünüz. Çalışma temponuzu sizin çalışmaktan zevk alacağınız bir ortama dönüştürmek konusunda yeni kararlar alabilir  yeni alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Çalışma koşullarınızdaki değişim artık taşların yerine daha bir oturması ile belirginleşmiş olabilir ve bu düzen uzun süre kalıcı olacaktır. Merkür’ün zaten gökte normalde Başak burcunun yönettiği bir alanda olması size yerinizi bulduğunuz hissi verebilir. Şimdi alacağınız kararlar ödüllendiren sonuçlar getirecektir. Venüs’ün de hafta sonu Mars ile birlikte para ve finansal konuları içeren alanda kavuşum yapacak olmaları bu alanda da pozitif gelişmelere açık olduğunuzu gösteriyor, diğer yandan oldukça bedensel hazlara , ilişkilerin psikolojik analizini yapmaya ve çiftleri bir arada tutan en önemli meseleye libido konusunda eğilmeniz mümkün. Bu yaratıcı dışa dönük enerjiyi değerlendirmek , eşle partnerle ve ortakla ilişkileri güçlendirmek anlamında kullanmakta fayda var.

TERAZİ Sevgili Teraziler Kovada gerçekleşecek yeniayı aşk çocuklar yaratıcılık neşe ve hobiler evinde ikinci kez karşılamaya hazırlanıyor. Bu anlamda ikinci bir başlangıç şansı daha elde etmiş görünüyorlar. Ocak başından itibaren devam eden aşk sevgi çocukların yaratıcı hobileri spor veya yaratıcı çalışmaları ile ilgili gelişmeler varsa bu alanda nihai sonucu elde etmek ve kalıcı bir düzene geçmek mümkün. Teraziler bu dönemde gerçekten onları neyin mutlu ettiğini etmediğini ne yapmak istediklerini ne yapmak istemediklerini daha net gördüler. Yaratıcı yanlarını  oldukça aktive eden çalışmalar yapmaya devam ediyor olabilirler. Satürn’den gelen destekle hem çocuklara yardım etmek, onlara ciddi gelecekte işlerine yarayacak kalıcı yetenekler kazandırmak hatta kendiniz için de aynı şeyi yapabilmek adına şansınız bol. Göksel temsilciniz Venüs bu hafta sonu eş partner ortaklıklar alanınızda kavuşum yapacak bu bazılarınız için harika bir romantizm demek bazılarınız için se ortak işlerde yaratıcı dinamik hevesli ve hızlı adımlarla ilerlemek fırsatı anlamına geliyor. Bazılarınız ise ilişkide daha stabil ve yapıcı davranmak için yeni kararlar alabilir. Partnerinizin ve çocuklarınızın ihtiyaçlarına ayrı ayrı ilgi göstermek ve bunu yaparak hayatınıza daha fazla ilgi neşe ve sevgi katmanız mümkün olacak.

AKREP Sevgili Akrepler , yeniay enerjisi ev aile ebeveynler alanında yer alıyor,  ev yaşamında özel hayatınızda bir takım değişimler olduğu kesin. Bu değişim ve yeni durumlar Ocak başından beri süregelen bir takım konuları özellikle ev ve aile ile ilgili kararları içeriyor. Bittiğini ve ilerlemediğini düşündüğünüz ailevi veya ev yerleşimle ilgili bir durum bakımında ikinci bir şans daha elde etme fırsatınız var. bazılarınız ev almak yerleşim değiştirmek ailesine yardım etmek veya aile ile beraber mali konularda kararlar almak üzere kolları sıvamış olabilirler. Yenilenme enerjisi çok yoğun ve size hayatınızdaki temel direklerle yeni bir ilişki ve iletişim kurmak durumunda olduğunuzu hissediyorsunuz veya bu yönde girişimler yapmış olabilirsiniz. En güzel havadis göksel temsilciniz Marsın dinamik yaratıcı zihinsel ve libidosu yüksek Koç burcuna geçiş yapacak olması. Bu geçiş sizi oldukça destekleyecek ve iş ve çalışma konularında daha hızlı çevik ve atılgan çözüm üretmeye yönelik adımlarla ilerleyebileceksiniz. İş ortamında ilişkiler ön plana çıkacak ve bazılarınız belki iş ve çalışma ortamından birisi ile arada bir kıvılcım yaşayacak. Bu ateşli tutkulu ve yaratıcı enerjisi çok yüksek atmosferde bir kalp kıpırtısı hissetmeden geçmeyeceğe benziyor. Bu enerjiyi çalıştırmayacak Akrepler ise kendilerine güven duymakta hiç zorlanmayacaklar diyebilirim cazip ve çekici davranarak iş ve günlük hayatta istemleri doğrultusunda kapıları önlerine açacak kıvraklığa sahip olacaklar.

YAY Sevgili Yaylar burcunuzda yer alan Satürn , komşular kardeşler yakın akrabalar ve iletişim alanınızda yer alacak Kova burcundaki bu ikinci yeniaya oldukça destek veren güzel bir açı yapıyor. yakın çevrenizle kurduğunuz ilişkilerde uzun süredir çözümsüz kalmış bir konu bir karar artık olgunlaşacak ve çözüme doğru ilerleyecek. Yaşamış olduğunuz son aylardaki karmaşa ve iletişim problemleri anlaşılamamak veya tam derdini anlatamamak konusu sizi yormuştu şimdi artık mesajı istediğiniz gibi  karşı tarafa ulaştırabileceksiniz. İlişkilerinizde dıştan nasıl algılandığınız ile ilgili bir farkındalık geliştirebilirsiniz. Yolculuklardan eğitimlerden ve iletişim kurmakla gelecek kısmetler ve fırsatlar yer alacak. Konuşmak anlatmak ve bahsetmek size yeni fırsatlar yaratacaktır. Koç burcuna geçiş yapacak Mars ve Venüs bu hafta sizin aşk ve romantizm evinizde yer alıyor, bu oldukça heyecanlı bir kavuşum demek özellikle bu hafta sonu sizin için neşeli hareketli dinamik aşkta heyecanlara açık sürpriz karşılaşmalara gebe bir süreç içeriyor bu fırsatı iyi değerlendirmenizi dilerim. Bebek yapmak isteyen Yaylar varsa onlar için de bereketli bir 2 gün olacak. Yaratıcı çalışmalara hobilere eğlenceye ve spora vakit ayırmak ve etkili sportif etkinliklerde yer almak kilo vermek vs için elverişli bir zamandayız.

OĞLAK : Oğlaklar için Ocak ve Şubat mali konularda oldukça hareketli bir ay oldu. Bazılarınız için yeni kazanç fırsatları iş kurma veya kariyerle ilgili gelecek planları yapmak konuları öne çıktı. Bazılarınız başladıkları işlerde gecikmeler engellenmelerle karşılaştılar ancak Kova burcunda ve kazançlar evinizde yer alacak bu ikinci yeniay sayesinde başlangıç yapacağınız bir takım işlerin size uzun vadeli kazanç imkanı getireceği beklenebilir. Uzun zamandır görmediğiniz kadar bu dönemde fırsat şans ve gelecek projesi önünüze çıkabilir geçmişte yapmış olduğunuz iyi kararların meyvesini toplamaya başladınız. Parayla olan ilişkinizi iyileştirecek size şifa getirecek karmik açılımlar yer alacaktır. Kendi değerinizi daha iyi anlayıp daha bereketli bir gelecek planına geçiş için yapacaklarınız size şans getirecek.

KOVA: Sevgili Kovalar burcunuzda yer alan ikinci yeniay sayesinde hayatınızda yeni açılımlar, ikinci fırsatlar yer alıyor. Hayatta gitmek istediğiniz yönle ilgili daha açık ve net bir resim elde etme şansınız var. Merkür artık daha hızlanmaya başladı ve burcunuzun yönetici gezegeni Satürn ile oldukça destekleyen bir açı yapıyor. yapıcı olmak, geleceğe yönelik çok daha sağlam ve stabil adımlar atmak ve sizin için gelecekte en iyiyi temsil edecek  kararlar almak bu süreçte daha kolay olacak. Geçmişten beri içinizde taşıdığınız tutkular arzular ve hedefler bakımından yaratıcı ve sizi mutlu edecek çözümler bulabileceğinize eminim. Bazılarınız bir ilişkide yeni bir şans ve adım atmak fırsatı yakalayacak. Bazılarınız da kariyer anlamında kendilerini gelecekte uzun vadeli olarak mutlu ve tatmin edecek kararlara doğru adım atabilecek. Kozmik aşıklar Mars ve Venüs’ün Koç burcunda hafta sonu kavuşum yapacak olması sizi yakın çevre ile kurduğunuz ilişkilerde dinamik atılgan kendini rahat ifade eden bir tavıra büründürecek , çekici karizmatik ve yaratıcı davranmak mümkün. Sevdiklerinizle kardeşler ve yakın akrabalarla kısa yolculuklara çıkmak veya onlara gideceğiniz bir hafta sonu planlamak için şahane bir dönem. Hafta sonunu aşkla yaratıcılıkla gönlünüze hoş gelen zihinsel faaliyetlerle geçirmek için harika. Bazılarınız yolculuklarda, eğitimlerde ve kurslarda ilginç çekici kişilerle karşılaşma imkanına sahip.

BALIK: Sevgili Balık’lar bu hafta yenaiy sizin göksel eviniz olan 12. Evde yer alıyor ve sizin spiritüel yanınızı bilinç altınızı sezgilerinizi rüyalarınızı harekete geçiren bir görünüm sergiliyor. Bu hafta sonuna kadar Venüs yükselen burcunuzda seyahat etmeye devame diyor ve size yardım iyilik ve kısmet getirmeye devam ediyor. Sizi günlük düzeninizde , hayatınızda ve sağlık alanında sizi çok daha kalıcı bir takım iyi yönde gelişimlere ve değişimlere götürecek bir hafta olacak. Yeni gelecek planları ile kendinizi canlı hevesli ve dinamik hissedeceksiniz. Venüs bu hafta sonu Mars ile para ve kazançlar evinizde kavuşacak. Hem kendinize çok daha fazla güven duyabileceksiniz değerinizi çok daha rahat ortaya koyabileceksiniz. İş ve kazançlar bakımından yeni girişimler atılımlar yapmanız çevrenizi kullanarak yeni imkanlar elde etmeniz mümkün. Harcamalarda artış olması beklenebilir. Özellikle bu hafta sonu eğer bütçe dengesi gözeten sevgili Balıklar varsa dikkatli olmalarını öneririm. Korkularınız , sizi geride tutan kanıksadığınız ama bu konuda kendinizi yargıladığınız davranış kalıpları varsa bunlara daha gerçekçi bir bakış açısıyla bakarak değişim kararı alabilirsiniz. Kariyer ve gelecek planlarınız için oldukça verimli kararlar alabileceğiniz ve girişimlerde bulunabileceğiniz bir hafta olacak. Enerjik bir biçimde işlere sarılmanızı dilerim.

Evren Bilgelik ve Sevgi Dolu, Hep iyi olun.

Naz Bayatlı

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir