ASLAN’DA YENİAY VE BURÇLAR

ASLAN BURCUNDA YENİAY VE BURÇLAR

KOÇ: Sevgili Koçlar bu yeniay sizin aşk, flört, yaratıcılık, hobiler, çocuklar, eğlence ve etkinlikler, spor ve kişisel gelişim , spekülatif yatırımlar, aracılar ve komisyonlar alanınızda yer alıyor. Yeniayda Venüs te Aslan burcunda ve aynı alanda yer alıyor bu nedenle aşk hayatınız, romantizm sizin için önem kazanıyor Flört eden Koçlar ilişkinizde bu dönem geleceğe yönelik daha sağlam ve güven verici adımlar atmak üzere kararlar alabilirsiniz. Gönlü boş olan Koçlar artık aşkı bulmak, yeniye yer açmak daha fazla sevgi ve ilgi aldıkları bir ilişki sahibi olmak isteyip artık harekete geçebilirler. Evli ve çocuklu Koçlar çocuklarının gerek kişisel gelişimleri gerek boş vakitlerini değerlendirme alanında yeni hobiler etkinlikler organizasyonlar planlayıp başlangıçlar yapabilirler. Yaratıcı çalışmalar içine girip sanatçı tarafınızı ortaya koyabileceğiniz fırsatlar çıkacaktır. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars bu yeniayla beraber Yay burcuna dönüş yapıyor geçtiğimiz Mart ayında hayatınızdaki temaları bir anımsayın tekrar bu konulara geri döneceğinizi düşünebilirsiniz. Mars ‘ın Yay burcuna geçmesiyle birlikte bilgi paylaşımı uzun yolculuklar resmi işler hukuki süreçler basın yayın medya baskılı işler tanıtım ve kampanyalar tekrar önem kazanıyor. Fikirlerinizi inanç ve ideallerinizi insanlarla bağlarınızı güçlendirmek için çaba harcayacağınız bir dönem olacak ayrıca yaratıcı yanınızı zihninizi entelektüel kapasitenizi ortaya koyabileceğiniz yeni fırsatlar yer alacak.

BOĞA: Sevgili Boğalar bu yeniay sizin ev aile , aile içi ilişkiler, ebeveynlerle ilişkiler ev ve emlak yatırım konularını ifade eden alanda gerçekleşiyor. Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs’te Aslan burcunda ve yeniayla aynı alanda yer alıyor. Bu yeniay sürecinde evle emlakla yatırımlar ve aile ilişkileri bakımından yeni adımlar atabilir maddi olarak sizi ve ailenizi daha sağlam ve güvenli bir geleceğe taşıyacak kararlar alabilirsiniz. Mars yeniay günü tekrar Yay burcuna geçiş yapıyor ve sizin ortak para paylaşımı krediler borçlar ticari konular evinize geçiş yapıyor. Mart 2016 dönemindeki temaları hatırlayın bu konuların benzeri veya devamı olan temalar hayatınıza tekrar girecektir. Bu ay mali konuları ele alırken risk almaktan hesapsız hareket etmekten kaçınmalı bütçeyi iyi kontrol etmeli. Kendinizi güvende hissetmek için aşırı çaba harcayacağınıza eminim. Vergiler sigorta ve krediler konusunu ciddiyetle ele almak gerekecektir. Ticari açılımlar yapmak isteyen Boğalar eldeki parayı iyi idare etmek zorundalar akıllı davranmalılar ayın ortasında gerçekleşecek Satürn Mars kavuşumu nedeniyle bu alanda stresli durumlar yer alabilir.

İKİZLER: Sevgili İkizler bu yeniay sizin iletişim haberleşme kısa yolculuklar eğitimler kurslar zihinsel faaliyetler kardeşler ve yakın akrabalarla komşularla ve çevrenizle kurduğunuz iletişim alanında gerçekleşiyor. Bu temaları içeren konularda yeni adımlar atabilir yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bir eğitim, kurs almaya karar verebilirsiniz. Zihninizi meşgul edecek konularda girişimler yapabilirsiniz. Ticari fikirleriniz varsa bu alanda görüşmeler yazışmalar yapabilirsiniz. Sözel veya yazılı olarak kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz günlerdesiniz. Yakın çevre ilişkilerinizi geliştirmek ilişkilerinize daha fazla samimiyet sevgi ve cömertlik katmak için karar alabilirsiniz. kısa yolculuklara çıkmak geziler yapmak için ideal bir zaman bekar gönlü boş İkizler için bu dönemde yolculuklar kurslar online bağlardan aşk ve flört ihtimali ortaya çıkabilir. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür bu günlerde Başak burcunda yer alacak ve sizin iş ve kariyer alanınızda duruyor olacak.  Demek ki gelecek hedeflerinizi planladığınız kariyer alanında olumlu dönüşü olacak gelişmeler yaşadığınız bir dönem başlayacak. Mars bu yeniayla birlikte Yay burcuna geçecek ve Mart 2016 döneminde hayatınızda olan temaları yeniden gündeminize taşıyacak. İlişkiler ortak çalışmalar kariyere destek verecek ilişkiler alanında dengeli ve gerçekçi davranmalı risk içeren kararlar almamalı çünkü ayın ortasında bu alanda Satürn ve Mars kavuşum yapacağı için hem evlilik hem ciddi ilişkiler hem ortaklıklar zorlu bir sınav verecektir. Sakin kalarak savaşmadan mantıklı kararlarla bu stresi atlatacağınıza eminim.

YENGEÇ: Sevgili Yengeçler bu yeniay sizin para durumunuzu parasal kaynaklarınızı, birikimlerinizi ve değerleriniz hatta  öz değer duygunuzu temsil eden evde yer alıyor. Maddi konularda sizi daha sağlam ve güvenli bir geleceğe taşıyacak aynı zamanda prestijli ve gerçek değerinizi ortaya koymanıza yardımcı olacak bir gelecek planına dair yeni kararlar alabilirsiniz. yeni bir mali plana geçiş yapmak bütçenizi ayarlamak ve size birikim yapmak adına şans getirecek fırsatlar karşınıza çıkabilir. Diğer yandan bu yeniayla birlikte Mars Yay burcuna geçiş yapıyor. Mart 2016 dönemindeki temalarınızı hatırlayın bu konular tekrar hayatınıza giriş yapacaktır. Yay sizin iş çalışma günlük hayat düzeni ve sağlık evinizde yer alıyor. Mars ay ortasında Satürn ile kavuşacağı için iş ve çalışma ortamınızda streslerle değişimlerle sorunlarla başa çıkmanız gerekecektir. Bununla beraber bu yeniay bazı Yengeçleri iş konusunda daha hırslı atak mücadeleci ve yoğun bir çalışma temposuna sokabilir. Çalışanlarla iş arkadaşınızla patron veya otorite figürleri ile tartışmalar yaşanabilir bunları ciddi sorumlu ve risk almayacak bir tutumla geçiştirmeyi bilmelisiniz.

ASLAN: Sevgili Aslanlar bu yeniay sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Parti sizin evinizde!! Önemli bir yeni başlangıçlar dönemine giriş yapıyorsunuz. Hayatınıza yeni hedefler katmak, ilişkilerinizi sağlamlaştırmak, kariyer hedeflerinizi geliştirmek, kimliğinizi daha fazla ortaya koyacak girişimler yapmak, çevrenizi genişletmek ve aşk hayatınızı güçlendirmek için kararlar alabilirsiniz. dış görünümünüzü ve sağlığınızı olumlu yönde düzenlemek için adımlar atabilirsiniz. Kendinize daha fazla önem vermek isteyebilirsiniz. Bekar Aslanlar bu yeniaydan yeni bir ilişki veya ortaklık başlatmak için yararlanabilirler. Dış dünyada daha fazla dikkat ve ilgi çekeceğiniz sosyal ortamlara girmek isteyebilirsiniz. Merkür Başak burcunda ve para evinizde yer aldığı için ticari bağlar kurmak iş görüşmeleri yapmak yeteneklerinizi ve el becerilerinizi kullanarak maddi konumunuzu güçlendireceğiniz fırsatlar çıkabilir. Mars yeniayla birlikte Yay burcuna dönüş yapıyor, Mart 2016 da hayatınızda olan konuları anımsamaya çalışın bu dönemde de benzer temaları yaşayacaksınız. Yay sizin aşk ve yaratıcı ifade alanınızı temsil eden burç olduğu için bu süreçte ilişkiler sizin için ön planda olacaktır. Ancak ay ortasında bu alanda bir de Mars ve Satürn kavuşumu yer alacak bu nedenle flört eden aşk ilişkisi yaşayan Aslanlar temkinli olmalı kendinizi ifade ederken stresli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar içinde olan Aslanlarda çalışmalarında yoğunluk yaşayacaklar ancak işlerin yağ gibi kayacağına dair şüphelerim var. Komisyonlu veya aracılı işlerde çalışanlar için  arada denge kurmak zor olabilir fazlasıyla gerçekçi davranmak gerekecek bir dönemdeyiz. Kurslar hobiler etkinlikler ve organizasyonlarla ilgili pürüzler çıkabilir otorite figürleri ile ego içeren kişilik çatışmalarına girmek mümkün. Çocuk sahibi olan Aslanlar ise çocuklarının öfkeleri ve stresleri ile başa çıkmaya çalışabilirler.

BAŞAK: Sevgili Başaklar bu yeniay sizin bilinçaltınızı ruhsal konuları elde olmayan durumları temsil eden alanda gerçekleşiyor. Ruhsal gelişiminize, psikolojik alt yapınızı sağlamlaştırmaya yönelik çalışmalar meditasyon yoga ve benzeri çalışmalar yapmaya karar verebilirsiniz. Bir müddet kendinizle baş başa kalmaya , ilham perinizden esinlenmeye sezgilerinizi ve yaratıcı enerjilerinizi açığa çıkarmaya ihtiyacınız olabilir. Bazı Başaklar bu dönemde gizliden gizliye birinden hoşlanmaya başlayabilirler veya tatlı bir flört içerisinde olabilirler.  Bazı Başaklar ilişkilerini bir süre gözlerden uzak tutmaya karar verebilirler. Bu dönem sakin huzurlu kalmak  sevdikleriniz ve çok yakınlarınızla bir arada olmak ve  isterseniz izole olarak tek başınıza çalışmak planlamak yaratmak için ideal bir dönem. Günlük hayat düzenini tutturmak çok çalışmak ve çabalamak durumunda olmak bu yeniay döneminde size zor gelebilir tembel ve isteksiz olabilirsiniz. Diğer yandan burcunuzun yönetici gezegeni Merkür burcunuzda olacak. Sizi detaylarla uğraştırmaya titiz olmaya zorlayacak. Daha eleştirel mükemmeliyetçi ve zihninizi daha fazla kullanmak durumunda kalacaksınız. Kendinizi ifade etmek açıklamak net ve objektif olmak isteyeceksiniz. İlişkiler hakkında kararlar almak kariyer eş ve ortaklara daha fazla zaman ve enerji harcamak durumundasınız.

TERAZİ: Sevgili Teraziler bu yeniay sizin arkadaşlıklar gruplar gelecek umutları evinizde gerçekleşiyor. Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs’ün de bu alanda yer alması sizi oldukça olumlu etkileyecek başlangıçların içinde kılacak. Bu dönemde yeni arkadaşlıklar edinebilir, grup faaliyetleri ekip çalışmaları içinde yer alabilir kariyerinize destek olacak kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Gelecek hedeflerinize yönelik planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Aşk da bu dönemde sizin için önemli sosyal etkinliklerde arkadaş çevrelerinde grup organizasyonları içinde hoşlanabileceğiniz kişilerle tanışmak mümkün. Bu dönemde arkadaşlarınız ile kuracağınız bağlar önem kazanıyor sosyal ilişkileriniz size daha fazla neşe eğlence statü veya prestij kazandıracaktır. Mars yeniayla birlikte tekrar Yay burcuna dönüş yapıyor. Mart 2016 da bu derecedeydi bu dönemde hayatınızda yer alan temaları anımsamaya çalışın buna benzer temalar hayatınıza tekrar girebilir. Marsın ajite eden enerjisi iletişim eğitimler haberleşme ulaşım komşularla, kardeşlerle ve akrabalarla ilişkiler alanınızda olacak. Yaratıcı fikirler içeren veya ticari nitelikte bağlantılar kurmanız mümkün oldukça yoğun ve hareketli günler sizi bekliyor. Yakın çevre kardeş akraba ilişkilerine ay ortasında dikkat etmeli , arkadaşlarla da iletişimi ciddi sorumlu ve gerçekçi bir çerçevede sürdürmeye çalışmalı . Yolculuklarda yollarda trafikte sağınıza solunuza dikkat edin hız yapmayın.  Araçların ve cihazların bakımı ve kullanımı hassasiyet gerektirecektir.

AKREP: Sevgili Akrepler bu yeniay sizin iş ve kariyer alanınızda gerçekleşiyor. Bu dönemde yaptığınız işle ,iş ilişkilerinizle, toplumdaki prestijinizle öne çıkmaya ve kazanç elde etmeye yönelik adımlar atabilir ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Toplulukların önünde gözü önünde daha fazla yer almaya başlayacaksınız. Kurduğunuz ilişkiler ve sosyal bağlarınız önemli olacaktır. Bu arada aile anne baba ile ilişkilerde daha sıcak cömert ve kucaklayıcı bir tutum beslemeniz beklenebilir. Yaratıcı yanınız yönetsel organizasyon yapma yeteneğiniz size yardımcı olacaktır.  Bu dönemde burcunuzun yönetici gezegeni Mars da Yay burcuna geçiş yapacak ve para evinize geçecek. Mart 2016 döneminde yaşadığınız temaları anımsamaya çalışın buna benzer temalar hayatınıza girecektir. Bu süreçte mali dengenizi bütçenizi ve kaynaklarınızı iyi hesaplamak durumundasınız. Ayın ortasında gerçekleşecek Mars Satürn kavuşumu nedeniyle mali portreniz sarsılabilir parayı idare etmek konusunda stres yaşayabilirsiniz.

YAY: Sevgili Yaylar bu yeniay sizin uzun yolculuklar hukuki ve resmi işler basın yayın medya tanıtım ve kampanyalar alanınızda gerçekleşiyor. Bu dönemde bu temaları içeren işlerde başlangıçlar yapmak ve başarı yakalamak mümkün. Hayatınıza yeni bir amaç vizyon ve hedef katmak için yeni kararlar alabilirsiniz. sahip olduğunuz inanç ve fikirleri yaratıcı bir biçimde ortaya dökmek için fırsat yakalayacaksınız. Burcunuzun yönetici gezegeni Jüpiter de iş ve kariyer alanında yer alıyor. Bu yeniayla birlikte kariyer konularında öne çıkmak için şahane adımlar atabilirsiniz. Hayattan keyif almak istediğiniz gibi yaşamak sizi mutlu edecek görüşte ve vizyonda insanlarla bir arada olmak için şansınız olacak. Yeniayla birlikte Mars burcunuza geçiş yapıyor. Geçtiğimiz mart ayında hayatınızda olan temaları hatırlamaya çalışın bu konular bir kez daha ilgi alanınıza giriyor olacaktır. İlişkiler düzleminde ayın ortasında burcunuzda mars ve Satürn kavuşum yapacak bu bağlamda ilişkilerde daha stresli ve değişken koşullar ortaya çıkabilir. Acele sonuca gitmeyin sakin ve gerçekçi kalmaya özen gösterin. Zaman vakit nakit düzleminde akıllı hareket etmeniz gerekecek. Eşle veya ortaklarla görüş ayrılıkları farklı gelecek hedefleri ve yaşam vizyonu bakımından stresli olabilirsiniz. Fiziksel bedensel sağlığınıza da yüz baş ve kaslar bacaklar ve kalçalar alanında kendinize özen göstermelisiniz.

OĞLAK: Sevgili Oğlaklar bu yeniay sizin ortak para paylaşımınızı krediler borçlar ve ticari işler alanınızda gerçekleşecek. Bu dönemde ödemeler dengesi ile ilgili daha akılcı ve gerçekçi kararlar alıp mali durumunuzu düzeltme çabasına girebilirsiniz. Bazı Oğlaklar bu dönemde yaratıcılıklarını yönetsel ve organizasyon yeteneklerini kullanarak işlerini artırabilir geliştirebilir ve para kaynaklarını artırıcı girişimlerde bulunabilir. Aile ile para paylaşımında cömert sevecen ve kollayıcı bir tutum takınabilirsiniz. Diğer yandan bu alan karizma cinsellik ve çekicilik temasını da içerir Venüs’ün de bu alanda yer alması nedeniyle daha fazla dikkat çektiğiniz çekici olduğunuz karşı cinsi etkilediğiniz bir dönem olacak. Libidonuz da bu ateş enerjisi ile birlikte artış gösterebilir. Vergi sigorta zorunlu harcamalarla ilgili ele alınması gereken ödemeleri daha kolaylıkla yapabileceğiniz gelirler elinize geçebilir. Mali durumunuzu bu yeniayla toparlamaya çalışmak elinizde. Burcunuzun yönetici gezegeni Satürn bilinç altınızı ve elde olmayan gelişmeleri anlatan alanda Retro hareketine devam ediyor bu da demek oluyor ki kendinizi daha yorgun kırılgan ve stresli hissediyorsunuz, iş veya günlük hayat koşturmalarına gerektiği kadar enerji sarf etmekte zorlanabilirsiniz. Bu durum Satürn ayın 18 inde düz harekete başlamasıyla belirgin bir biçimde düzelmeye başlayacaktır. Mars bu yeniayla birlikte Yay burcuna geri dönüyor. Bilinçaltınızı temsil eden alanda Satürn’le beraber yol almaya başlayacağı için 18 inden ayın sonuna kadar daha gergin yorucu bir tempo içinde olacaksınız. Sakin ve gerçekçi kalmaya çalışmak en iyisi.

KOVA: Sevgili Kovalar bu yeniay sizin evlilik , ciddi birliktelikler ve ortaklıklar alanınızda gerçekleşiyor. Bekar Kovalar hayatınıza yeni biri gelebilir. Kalbiniz boş ise yeni bir aşk yaşama arzusu duyabilirsiniz. Var olan ilişkinizde daha fazla sevgi saygı ve cömertlik bulabilirsiniz. İlişkilerinizde daha fazla neşe bulmak eğlenmek sevgi hissetmek için karar alıp bunu sağlamak için harekete geçebilirsiniz. Eş veya partner ile daha yaratıcı eğlenceli birbirinize ilgi ve alaka gösterdiğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Tek uzak kalmak gereken tema sen-ben çatışmasıdır. Ortak hedeflerde ve duygularda denge kurabilmek bu dönemde çok önemli sakin dengeli ve gerçekçi hareket ederseniz burcunuzda gerçekleşecek dolunayı daha az stresle atlatabilirsiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Satürn ayın 18 inde dolunay zamanı ileri hareketine başlayacak daha net geleceğinizi planlamaya başlayabileceksiniz. Prensiplerinizi ve zihinsel yeteneklerinizi çevrenizdeki kişilere ve daha geniş insan topluluklarına aktarmak fırsatı elde edeceksiniz. Bu yeniayla birlikte Mars tekrar Yay burcuna geçiş yapıyor olacak geçtiğimiz Mart ayında hayatınıza giren temaları anımsamaya çalışın bu konular tekrar ilgi alanınıza girecektir. Arkadaşlıklar sosyal etkinlikler ve gelecek hedefleri evinizde Satürn ile birlikte ayın ortasından itibaren kavuşum yapmaya başlayacağı için topluluklarda arkadaşlar arasında veya gruplar içinde fikir ayrılıkları stresli durumlar ortaya çıkabilir veya gelecek planlarınızı hayata geçirmek için sıkı yoğun bir çalışma temposuna girmeniz gerekebilir.

BALIK: Sevgili Balıklar bu yeniay sizin iş çalışma ortamı sağlık günlük hayat düzeni alanınızda gerçekleşiyor. Bu dönemde iş arayan Balıklar için güzel başlangıç fırsatı var. iş ortamınızda ilişkilerinizi daha sıcak ve samimi bir konuma getirmek mümkün. Yaratıcı yanınızı yönetsel yeteneklerinizi ve organizasyon yapma kabiliyetinizi öne çıkarmak için şahane fırsatınız var. kendinizi ispat etmek prestij ve statü kazanmak için bu yeniayda harekete geçebilirsiniz. Sağlık ve bedensel iyilik konusunda kendinize daha fazla bakmak isteyebilirsiniz. Kalp sırt dolaşım sağlığı beslenme ve enerji sevinizi artırma bakımından önlemler alabilirsiniz. yeniayla birlikte Mars iş ve kariyer alanınıza geçiş yapacak geçtiğimiz Mart ayında hayatınıza giren temaları anımsayın bu konular tekrar ilgi alanınıza girecektir. Daha fazla çalışmak mücadele etmek başarmak arzusu ile hedeflerinize odaklanmak mümkün. Sorumluluk üstlenmek üstlerinizle veya hayatınızdaki otorite figürleri ile iyi geçinmek adına dengeli gerçekçi ve sorumlu davranmak gerekecektir.

Mutlu Başlangıçlarınız olsun

Naz Bayatlı

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.