ZOR HAFTA

İLİŞKİLERDE DEĞİŞİM DÖNÜŞÜM GERÇEKLERİN FARKINA VARMA ZAMANI
YENİAY VENÜS PLUTON KARESİ SATÜRN MARS KARŞITLIĞI
Bu haftaya İkizlerde yeniayı etkisi ile başlıyoruz ama bence ondan önemlisi Venüs Pluto karesi VE Satürn Mars karşıtlığı hengamesi olması.
– İletişim haberleşme yazışmalar fikirler ticari atılımlar girişimler yolculuklar eğitim ve sınavlar zihinsel projeler web siteleri iş görüşmeleri ve sözleşmeler için başlangıç fırsatınız var.
-Fakat tüm bu başlangıç teması gayet zor enerjiler altında gerçekleşiyor.
-Bu hafta bilgi akışı , ne anlattığınız , ne anladığınız, karar sürecinizin dikkatle ele alınması gerekiyor.
-Bir çok bakımdan size söylenmiş olan bilginin tam anlamıyla gerçekleri ifade etmediğini öğrenebilir veya farkına varabilirsiniz. Beyaz yalanlar , zamanında söylenmeyip siz de yanlış algı yaratmış konular ortaya çıkacaktır. Değişime ihtiyaç olduğunun net farkına varacağız
– Venüs Pluto karesi ile ilişkilerde çok tutku var diğer yandan sizi değişmeye dönüşmeye zorlayan ilişki kararları olacaktır. Bazılarımız için lişkilerin geleceği belirsizlikler içerebilir. Kafamızda soru işaretleri olabilir.
– Yeni başlayan bir ilişkisi olanlarınız varsa güçlü çekim enerjisi altındasınız, kalbinize teninize çok yakın gibi duran bir kişi olabilir ancak iç huzuru hissetmek veya ilişkinin yönünden emin olmak zor. Değer verilip verilmediğinizi sorgulayabilirsiniz. Bu insanla devam edecekseniz seçimler yapmanız gerekecek. Uzun süreli beraberlik olacak mı yoksa sadece arkadaş mısınız, kısa süreli bir beraberlik en iyi seçim mi duygularınızı araştırmak kendi gerçekliğinizi ortaya koymak zorundasınız.
– Para ve kazançlarla ilgili de baskı hissedeceğimiz konular var. para kaynaklarınızı korumak birikimlerinizi harcamamak ve sizi geleceğe taşıyacak maddi koşulları değerlendirmek düşünmek gerekecek.
BU HAFTA HEPİMİZ MADDİ MANEVİ ZOR KARARLAR İÇEREN SEÇİMLER YAPMAK DURUMUNDA KALACAĞIZ. ( sometimes life deserves THE Finger , give it to it ‘ cause it’s one of those times or suck your breath it’s up to you!!)
Sevgiler,
Naz Bayatlı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir