20-27 NİSAN HAFTASI GÖKYÜZÜ VE BURÇLAR

images8W6SXLWX20-27 NİSAN HAFTASI GÖKYÜZÜ VE BURÇLAR

Hafta başı Güneş; hızlı, enerjik, atılgan, lider ruhlu Koç burcundan çıkıp, sağlam güvenilir,  pratik çözümler bulan ve 5 duyu organını ilgilendiren konularda hayatın tadını çıkarmayı bilen Boğa burcuna geçiş yapıyor. Enerjiler gözle görülür bir biçimde maddi konulara,  güven duymakla ilgili çabalara ve hayatımızın bir alanında pratik elle tutulur çözümler bulmaya bizi yöneltiyor.

 

Bu hafta Merkür ve Mars sıkı dostlar, Pluton ile yapacakları üçgen ile hayatımızın bir alanında yapacağımız değişikliklerin bizde fark yaratacağına işaret ediyor. Geçen haftalarda meşgul olduğunuz konuları ve yaptığınız konuşmaları düşünün ,  bu hafta o konularda eyleme geçecek ve somut adımlar atarak sonuca biraz daha yaklaşacaksınız.

 

Bu hafta iş görüşmeleri, planları ve kişisel kontaklar ön planda , konuşun konuşun  konuşun diyorum. Konuşarak fırsatlar yaratacaksınız, konuşarak ip uçları elde edeceksiniz, ekstra bilgi edineceksiniz ve konuşarak gerçeği göreceksiniz.

 

Merkür ve Mars’ın Jüpiter ile kare açısı abartıyı, fazlalığı aşırıya kaçmayı işaret ederken yemeyi içmeyi  alışverişi ve harcamaları artırabilirsiniz.

 

Venüs Neptün ve Jüpiter arasındaki açı flört ve aşka açık olduğumuzu , hem de kendimizi kandırma kapasitemiz olabileceğini sembolize ediyor.

 

Diğer yandan,  ilham sanatsal faaliyetler ve yaratıcı çalışmalar anlamında bereketli bir haftada  olduğumuzu görüyoruz.  Yine de  tutamayacağınız sözler vermek yapabileceğiniz işleri abartmak veya anlaşmalarda aşırı iyimser davranmak mümkün.  Gerçekçi davranmamak hem manevi hem maddi hem gönül işlerinde hayal kırıklıkları ve kırgınlıklara neden olabilir.

KOÇLAR:  Göksel yöneticiniz Mars bu hafta oldukça aktif . Geçen hafta yaptığınız işle parayla veya hayatınıza nasıl daha fazla kazanç denge ve değer katacağınızla ilgili konuşmalar düşünceler yerini bu hafta eyleme bırakıyor. Sanki kafanızda bir ampul aydınlanacak ve ne yapmak istediğinize net bir biçimde karar verebileceksiniz. Özellikle Koç burcunda Cumartesi gerçekleşen yeniay sayesinde oldukça enerjik kararlı ve motivasyonu yüksek bir biçimde hayata yeniden atılmaya hazırsınız. Bu defa koşullarınızı daha fazla kontrol etmek isteyen bir tutum içinde olacaksınız. Paranızı kazancınızı birikimlerinizi akılcı ve size güç kazandıracak gelecek projeleri ile değerlendirmek geliştirmek amacı güdüyorsunuz.

Bu hafta bol bol konuşmalısınız. Kontaklar kurmak insanlarla yapmak istedikleriniz hakkında konuşmak size güç kazandıracak. Bu hafta geleceğe dair yapmak istediklerinizle ilgili büyük resim aklınızda iş içini doldurmakta .  beklediğiniz işle ilgili gelişmeler için size yeşil ışık yakacak haberler duyabilirsiniz. Bazı Koçlar bu dönemde gelecekte daha fazla kazandıracağını düşündükleri bir projeye veya fikre para yatırmayı göze alabilirler ve bu onlara parlak bir geleceğin umudunu getirecek.

Bu hafta ayrıca sınavlar, yaratıcı çalışmalar, iletişim ve kurslarla ilgili harika başlangıçlar ve haberler alabilirsiniz. Yakın çevre ilişkileriniz kardeşler yakın akrabalar hatta komşular size şans ve fırsatlar getirecekler.

 

BOĞALAR: Sevgili Boğalar göksel temsilciniz Venüs para ve kaynaklar evinizde geçişini sürdürüyor. Eve dekorasyona ile üyelerine ve eşyalara para harcayabilirsiniz.  Bazı Boğalar arkadaşlarla gezmeye eğlenmeye para harcayabilirler bazı Boğalarda arkadaşlara veya arkadaşlarla birlikte yapacakları gelecek projelerine zaman enerji ve para harcayabilirler. Burcunuzda seyrini sürdüren Mars ve Merkür sizi bu hafta özellikle zevklere düşkünlük bakımından abartıya yöneltebilir. Sohbetler konuşmalar anlaşmalar ve sözleşmeler çok önem kazanıyor. Yine de size verilmiş veya sizin vereceğiniz sözlere taahhütlere dikkat etmeniz gerekiyor . bu alanda bir takım hayal kırıklıkları ve yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir.  Koç burcundaki yeniayın iş ve günlük hayat alanınızın karşısında yer alması nedeniyle günlük işlerinizde yeni bir düzene geçmek yeni çalışma arkadaşları ile tanışmak iş hayatında yenilikler ve sağlık konularında ve egzersiz rutininizde enerjik başlangıçlar yapabilirsiniz.

Sevgili Boğalar burcunuzda yer alan Mars ve Merkür’ün Pluton ile açı yapması ile hayatınızda hangi alanlarda kalıcı değişiklikler yapmak istediğinizi daha net görebileceksiniz.  Hukuki konularda veya devletle işleri olan Boğalar bu hafta güç kazanıyorlar net ve somut kararlarla bir anlaşma sağlayabilirler. Yurt dışına gitmek isteyen, yurt dışı eğitimleri almak isteyen, yabancılarla ilişkiler, uzun yolculuklar ve  vize almak isteyen Boğalar da işlerini yorularak ama net halletme fırsatı bulacaklar. Para işleri ile uğraşmak zaten Boğa’nın fıtratında olan bir durum olduğu için bu hafta para yatırmak transfer yapmak krediler borçlar ve ödemelerle bol bol uğraşabilirsiniz.

Burcunuzda yer alan Merkür Mars ve Jüpiter ile açısı sayesinde ilişkiler başlatan bir konumdasınız. Eşle partnerle ortaklarla tutkulu  konuşmalar  ve fikirler ortaya çıkabilir, ilişkiler alanında inatçı sabit değişmez tutum takınmadan daha bir esnemeye çalışarak sabit fikse olmuş durumları değiştirme ihtimaliniz olabilir.

 

İKİZLER:  Burcunuzda yer alan Venüs sayesinde bu dönem oldukça fazla iletişim ve yeni bağlar kurduğunuz bir dönemdesiniz. İlişkiler anlaşmalar sözleşmeler bilgi paylaşımı yazışmalar yazılar ve sohbetler size güç kazandırmaya devam ediyor.  Burcunuzun göksel temsilcisi Merkür Boğa burcunda ve somut fikirlerle pratik çözümlerle yaratıcı yanınızı ortaya koyabileceğiniz çalışmalar yapabilecek günlerdesiniz. Merkür bu hafta Mars ve Jüpiter’le açı kuruyor işleri halletmek planlara yetişmek ve yapmak zorunda olduğunuz işleri bitirmek için çaba sarf ediyor olabilirsiniz. Önümüzdeki ayın ortalarında geri gitmeye başlayacak olan Merkür den önce önemli işlerim kararları anlaşmaları ve sözleşmeleri şimdiden yoluna koymaya çalışmak akıllıca olacaktır. Kendinize huzurlu sakin ve yavaşlayabileceğiniz bir alan yaratarak ilerleme kaydetmeye çalışmak en hayırlısı olacaktır. Bazı İkizler işlerinde zorlanma karmaşa ve ikilem yaşadıkları durumlarla karşılaşabilirler ne yapmak istediğinize karar vermek adına biraz içinize çekilip düşünmelisiniz belki. Daha sonra Merkür gölgeli dönem başlayacağı için çok net ilerlemek kolay olmayabilir.

Bu hafta maddi anlamda size gelecekte çok daha fazla kazanç getirecek işlere yönelik gelişmeler olabilir. Arkadaşlıklar gruplar ve gelecek planları alanınızda gerçekleşen Koç yeniayı sayesinde arkadaşlarla yapılacak işler veya grup etkinlikleri size yeni fırsatlar getirecek ve hatta sonbahar döneminde bu çalışmaların meyvelerini toplama imkanı doğacak. Harika başlangıçlar içindesiniz biraz çaba ve gayretle mutlu gelişmelere kazançlara gebe bir dönemdesiniz.

YENGEÇLER:  Sevgili Yengeçler ; Arkadaşlıklar, grup aktiviteleri ve gelecek planları evinizde yer alan Merkür ve Mars sayesinde bu hafta oldukça faal geçecek. Arkadaşlarla ortak bir amaçla gelecek planları yapabilirsiniz. Yeni kazanç olanakları araştırabilirsiniz. Bazı Yengeçler arkadaşların yardımıyla yeni birileri ile tanışabilirler ve romantik bir ilişki başlatabilirler. Bazı Yengeçler hukuki süreçlerle , devletle ilgili işlerle, yolculuklar ve baskılı malzeme içeren konularda olumlu gelişmeler elde edebilirler. Eğer bir arkadaşla kırgınlık veya hayal kırıklığı yaşamışsanız araya başka bir arkadaş girerek bu duruma çözüm bulmak söz konusun olabilir. Bu hafta maddi konularda her tavsiyeyi dinlemek her avantajı yoklamak isteyebilirsiniz ama bu anlamda arkadaşlarla bu türden bağlara girerken dikkat etmekte yarar var fazla umut beslemektense gerçekçi ve pragmatist yaklaşmakta fayda var. sonuçta mucize beklemek hata olur.  Anlaşmalar sözleşmeler yapmak isteyen Yengeçlerde niyet okuma yapmadan gerçekçi sorularla durumu netleştirmeye çalışmalılar.

Venüs İkizlerde günlük hayat rutin işler ve sağlık evinizin karşısında kapalı bir alanda yer alıyor. Psikolojik konularla ilgilenebilir, sağlığınızı ilgilendiren konularda bilgi edinebilir, spiritüel çalışmalara katılmak isteyebilirsiniz. Daha izole ve kendi başınıza zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Bu durumda siz de günlük işlerde daha sakin yavaş ve ağırdan aldığınız bir moda geçiş yapabilirsiniz. Bu hafta para akışınızı rahatlatan ama bir yandan da daha fazla para harcamanıza neden olan durumlar çıkabilir. Arkadaşlarla etkinliklere yemeye içmeye ve gelecek planlarına yönelik atacağınız adımlarla kararlarla ilgili harcamalar yapabilirsiniz. Uzaklar yolculuklar akademik çalışmalar vize işleri hukuki süreçler ve felsefi-kültürel konular odak noktanızda olacaktır.

ASLANLAR:  Sevgili Aslanlar bu hafta kariyer ve hayat amacınızı temsil eden alanda Merkür ve Mars ikilisi yer alıyor. Bu anlamda iş ve kariyer girişimleri geçen haftalarda sizi görüşmeler yapmaya yeni kararlar almaya sevk etmişse bu hafta sizi daha somut sonuçlara götürecek durumları önünüze çıkaracaktır. Bir yandan da şu sıralarda sizi mutlu edecek hayattan zevk almanıza ve daha fazla maddi güvene kavuşmanıza yol açacak işin veya kariyer yolunun ne olduğunu ciddi ciddi düşünüyor olabilirsiniz. Merkür ve Mars’ın Pluton ile olumlu açı yapması sayesinde iş görüşmeleri ve  fırsatları elde etmeniz mümkün. Bazı Aslanlar için işte günlük hayat zor ilerliyor olabilir çalışma koşulları veya üstlendikleri görevler anlamında kalıcı bir dönüşüm içinde olacağınız bir yıldasınız ama en azından söyleyebilirim ki mevcut değişiklikler veya yaşadığınız değişimler sizi pozitif bir açılıma götürmek üzere.

Venüs ve Neptün arasındaki sekstil açı sizi arkadaşlarla veya gruplarla yapacağınız çalışmalarda iş projelerinde destekliyor. Yeni hayaller ve umutlar içinde olabilirsiniz. Bu hafta sizi seven insanlarla çevrili olmak sosyalleşmek okul arkadaşları ile olmak eski arkadaşlarla bir araya gelmek olası. Romantik anlamda da güçlü zamanlar en azından hem yaratıcı hem aşka açık hem de yeteneklerinizi kullanıp değerlendirebileceksiniz. Yeni bir vizyon yakalamak,  motivasyon yaratmak ve kendinizi güçlendirmek için azminiz var. yolculuk planları hukuki işler devletle işler vize akademik konular yabancılarla ilişkiler reklam tanıtım promosyon baskılı işler felsefe ve inançlar alanında yeni fikirler öncü projeler içinde olabilirsiniz. En azından atılım yapmaya cesaretiniz var.

 

BAŞAKLAR: Sevgili Başaklar göksel temsilciniz Merkür bu hafta Mars ile kol kola ilerliyor. Bir yandan da Pluton ile güçlü bir açı kuruyor. Bu hafta maddi manevi çok daha dengeye oturma ve  sağlama alma eğilimi içinde olabilirsiniz. Hayatınızdaki maddi finansal kredi borçlar ve aile ile para paylaşımı konularında deneyimlediğiniz durumlar artık eskisi kadar güçlü bir biçimde üzerinizde etkili olmayacak. Daha kontrollü ve enerjik bir biçimde kazanç elde etmek adına gelecek projeleri yapabilir ve yeni bir vizyonla ilerleme kaydedebilirsiniz. Oldukça iletişimi bol eğitimlerle bilgiye ulaşımla ilgili kısmetli bir hafta. Yolculuklar yapabilir, bir eğitimin artık sonuna gelmiş olabilirsiniz. Hayattan zevk almak ve kendinizi sevdiğiniz bir işe hobiye veya yaşam alanına kanalize etmek için uygun bir süreçtesiniz.

Burcunuzun yönetici gezegeni önümüzdeki ay geri hareketine başlamak üzere gölgeli bir dönemde yer alacak. Bu dönemde kuracağınız bağlarda yapacağınız anlaşmalarda veya planlarda detayları oldukça sıkı gözden geçiriniz. Yarım kalmış işleri tamamlamak adına şimdiden plan yapmaya başlamış olabilirsiniz.

Biliyorsunuz ki şu durumda mucizeler beklemiyorsunuz ama en azından hayatın ipleri elinizde olmaya başlıyor. Ne yapmak istediğinize karar verdiniz ve ilerlemek üzere hazırsınız.

Venüs İkizler burcunda sizin kariyer evinizde yer aldığı için yeni bir işe başlamak, iş görüşmeleri ve anlaşmaları yapmak, kendinizi temsil ederken dikkat çekici bir performans göstermek için şansınız var. Venüs ve Neptün arasında yer alan kare  hayatınızdaki temel ilişkilerde romantik tutkulu nostaljik bir tutum içinde olabileceğinize işaret ediyor ama kendi kendinizi aldatmaktan lütfen uzak durunuz ilişkilerde kendinizi aşırı feda etmekten kaynaklanan kör noktalarınız olabilir. ciddi dengeli ve kararlı davranmak önemli yoksa yaz aylarında gerçekleşecek Venüs retrosu burcunuzda başlayacağı için ilişkilerde tekrar aynı konulara dönmek mümkün. Bu aydan halledebileceğiniz ne varsa yapmaya başlamanın faydası olacaktır.

 

TERAZİLER: Sevgili Teraziler bu hafta aile ve aile üyelerine ev ve evle ilgili konulara  bu alanda yapacağınız harcamalara yönelik deneyimler yaşayabilirsiniz. Bazı Teraziler evden çalışmayı isteyebilirler ve bununla ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Bazı Teraziler işle ilgili parlak fikirler edinebilirler. Öyle ya da böyle maddi anlamda sizi güçlü kılacak borçları kredileri düzenleyecek gelirleri düzene oturtacak bir takım fikirlerle meşgul olabilirsiniz. Boğa burcundaki Mars ve Merkür sizin finansal durumunuzu temsil eden alanda yer alıyor bu anlamda para akışı ve harcamaları sağlam pragmatik ve güven duyacağınız bir düzeyde ele almaya odaklı olabilirsiniz.

Burcunuzun göksel temsilcisi Venüs İkizler burcunda ve uzun yolculuklar, hukuki konular devlet daireleri ile ilgili işler, akademik çalışmalar basın yayın reklam ve tanıtım işlerini temsil eden alanda yer alıyor ve size olumlu bir açı kuruyor. Bu nedenle bu alanda yer alan bir takım işleriniz varsa oldukça rahat hızlı ve başarılı bir biçimde ilerlemek mümkün. Konuşmak sohbet etmek sosyalleşmek ve kendinizi ifade etmek önem kazanıyor . bunu yaparsanız yeni fırsatlarla karşılaşmak mümkün olabilir. Özellikle arkadaşlar grup aktiviteleri ekip çalışmaları arkadaşlarla yapacağınız yolculuklar geziler eğitim projeleri oldukça başarılı olacaktır. Cumartesi günü Koç burcunda gerçekleşen yeniay ilişkiler alanınızı oldukça hareketlendirecek ve tüm yıl boyunca sizi oldukça sosyal hareketli yeni tanışıklıklar ortaklıklar ve kariyer fırsatları yaratan bir konumda tutacak.

AKREPLER: Sevgili Akrepler haftanın en şanslı burçlarındansınız. İlişkiler evlilik ve ortaklıklar alanınızda yer alan Merkür ve Mars sizi oldukça atak çekici karizmatik ve sosyal ilişkilerde başarılı kılıyor. Bu hafta sözünüzün bir değeri olacak sizi sağlam ve  güvenilir bulacaklar. Siz de dış dünya ile kurduğunuz ilişkilerde hem hayatın tadını çıkarmak için uğraşacaksınız hem de ilişkiler anlamında yeni başlangıçlar yapabileceksiniz. Evli veya uzun süreli bir ilişki içinde olan Akrepler de ilişkilerini daha sağlam temellere oturtmak ve birlikteliklerinden zevk almak için harekete geçecekler. Yiyin için gezin ve partnerinizle hayatın tadını çıkarın.

Venüs bu hafta da finansal bir alanda mali durumunuzu güçlendirmek için oldukça büyük bir fırsat bu. Gelirler artabilir müşteriler çoğalabilir yeni iş veya ortaklık anlaşmaları yapabilirsiniz. Cumartesi günü Koç burcunda gerçekleşen yeniay sayesinde günlük düzeniniz bir parça değişebilir yenilenebilir . kendinizi yeni bir iş ve çalışma ortamına uyum sağlamak için uğraş verirken bulabilirsiniz. Sağlığınıza daha fazla özen göstermek için yeni bir egzersiz programına diyete vs başlayabilirsiniz. Bazı Akrepler iş ortamlarında yeni bir çalışanla tanışma imkanı bulabilirler.

Eğitimler kurslar iletişim projeleri sonuna yaklaşmış olabilir bu dönemde ektiklerinizi biçecek verimli adımlar atmalı ve buna yönelik zihninizde projeleriniz olabilir.

YAYLAR: Sevgili Yaylar yöneticiniz Jüpiter’in düze dönmesi ve Uranüs ile olumlu açı içinde olması sizi oldukça hareketli yaratıcı ve yeni fikirlerle dolu kılıyor. Yaz aylarında tam aynı dereceye ulaşacak bu üçgen sizi demek ki bu yeni fikirler projeler çerçevesinde şimdiden planlamaya ve çalışmaya itmiş olabilir ve gelecek günlerde bu yönde yine hızla ilerlemeye devam edebileceksiniz. Burcunuzun karşısında yer alan aşk evlilik ortaklıklar ve para gezegeni Venüs ile bu konularda şanslı olmaya devam ediyorsunuz. Yeni ortaklıklar iş bağlantıları kariyer fırsatları edinebilirsiniz. Evli veya uzun süreli bir ilişki içinde olan Yaylar ise ilişkilerine daha fazla diyalog, esneklik ve heyecan katabilirler. Birlikte gezmek öğrenmek kültürel etkinliklerde bulunmak için harika bir zaman.

Eğitimler, kitaplar, yazma çizme konuları anlaşmalar ve sözleşmeler bu hafta da odak noktanızda olacak.

Sağlık, günlük işler ve çalışma ortamınızı temsil eden alanda yer alan Merkür ve Mars gezegenleri sizi çalışma temposunu bir yavaşlatan bir artıran bir görünüme sokabilir. Bir yandan işleri ağırdan almak ve tembellik etme arzusu duyarken bir yandan da motivasyonu yükseltip işlerde somut bir ilerleme kaydedebilecek fırsatınız var.  Yiyecek içecek ve tatlı alımında fazlaya kaçmak mümkün rejime dikkat etmekte fayda var.  Bazı Yaylar yeni bir rutine işe ve günlük düzene geçiş yapmak için kararlılıklarını ortaya koymak zorunda kalabilirler.

 

OĞLAKLAR:  Sevgili Oğlaklar burcunuzda yer alan Pluton gezegeni ile Boğa burcunda yer alan Merkür ve Mars sayesinde oldukça başarılı bir dönemdesiniz. Somut iş adımları atabilir gelecek planları yapıyor olabilirsiniz. Yine de şu sıralarda uğraştığınız konular veya üzerinde çalıştığınız gelecek planları Mayıs ayında gerçekleşecek yeniaydan önce belki somut bir çıkarıma veya sonuca kavuşmayabilir ama bu yolda sağlam adımlarla ilerlediğinize eminim. Yaratıcı çalışmalar , hobiler ,  eğlence sektörü ile ilgili işler , gıda resim sanat kozmetik ve el sanatları ile ilgili işlere kafa yoruyorsanız bu konularda gelecek ay bazı yeni kararlar almaya başlayabilirsiniz.

Venüs’ün iş ve çalışma sağlık ve günlük işler alanınızda yer alması sizin bugünlerde oldukça fazla iletişim içinde olduğunuzu gösteriyor. Kadınlarla çok daha fazla bir arada olmak konuşmak ve sohbet etmek durumunda olabilirsiniz.

Cumartesi ev ve aile yaşamınızı temsil eden alanda gerçekleşen Koç burcundaki yeniay sayesinde evle ve aileyle ebeveynlere ilgili bir çok iş üstlenmiş halletmiş ve yeni kararlar almış olabilirsiniz. Jüpiter ve Uranüs üçgeni sayesinde ev ve yerleşim konuları ile ilgili ailenizle alakalı sürpriz değişimler meydana gelmiş olabilir şimdi hayatınıza bu alanda çıkan konular ve temalar yaz aylarında daha somut ve kalıcı fırsatlara dönüşecektir. Bundan emin olunuz ev mi değiştireceksiniz, ev mi alacaksınız bir para miras hak ediş vesaire bir konu varsa haziran ortalarından itibaren çok daha netleşecektir ve fırsatları ile gelecektir.

KOVALAR: Sevgili Kovalar, ev ve aile yaşamınızı özel hayatınızı, yerleşim alanınızı temsil eden evde Merkür ve Mars Boğa burcunda yer alıyor. Bu dönemde odak noktanız eviniz aileniz ve kendinizi bu alanda ne kadar rahat konforlu huzurlu hissettiğiniz ile ilgili olabilir. Aile üyeleri ile ilgilenmek zorunda hissedebilirsiniz. Aile üyelerine güven vermek , problemlere somut ve pratik çözümler bulmak konusunda yardımcı olacaksınız. Arzu eden Kovalar için evi değiştirmek, dekorasyon yapmak ev almak satmak için uygun bir dönemdir. Bu dönemde tadilat tamirat yaptırmak isteyen Kovalar olacaktır. Bazı Kovalar taşınmış veya şehir değiştirmeyi planlıyor veya yeni bir ortama uyum sağlamaya çalışıyor olabilir. bunu başarabilmek için çok uygun gökyüzü enerjileri var. Bazı Kovalar iş anlamında yeni projelerle ilgili somut adımlar atmış ve ortaya sağlam işler çıkarmış olabilir. Kardeşler yakın akrabalar komşularla oldukça hareketli ve dinamik bir iletişim kurmak mümkün.

Aşk romantizm evinizde yer alan Venüs sizi oldukça yaratıcı aşka açık ve sosyal kılıyor. Bu dönemde hayatına yeni birini katmak isteyen Kovalar için ideal günler bunlar. Yaratıcı çalışmalar aşk yaşamak, çocuk yapmak,  çocuklarla iletişim, hobilere yönelik çalışmalar ve sanatla uğraşmak için harika bir zaman. Evden çalışmak biraz yalnız kalıp işleri toparlamak ve kafa dinlemek için bundan iyi fırsat olamaz.

BALIKLAR: Sevgili Balıklar,  para ve kaynaklar evinizde gerçekleşen yeniaydan itibaren hayatınızda yeni bir kazanç veya işe başlangıç anlamında gelişmeler olmuş olabilir veya kendi değerinizi ilişkilerde paylaşımlarınızı öne çıkaran deneyimler yaşamaya başlamış olabilirsiniz. Maddi kazanç ve harcamaları denge altına almak gerekecektir. Okullar sınavlar eğitimler ve kurslar evinizde yer alan Merkür ve Mars sizi bu alanda oldukça şanslı kılıyor sağlam ve güven veren gelecek kararları almış olabilirsiniz. İletişim yaratıcılık yazılı metinler yazışmalar ve okul hayatı bakımından çaba gösterdiğiniz yavaş ama istikrarlı adımlarla ilerlediğiniz bir süreç. Yazışmalar konuşmalar doğru zamandan doğru yerde olmak bu hafta önemli. Kardeşler komşular ve yakın akrabalardan haberler mesajlar alabilirsiniz.

Venüs ev ve yerleşim alanınızda yer alıyor evde sosyalleşmek misafirler dekorasyon yenileme ve boya vs gibi çalışmalar olabilir. aileyle vakit geçirmek ilişkileri tazelemek konuşmak ve sohbet etmek önemli olacak.

Arkadaşlarla beraber gezmek aktivitelerde yer almak okul arkadaşlarıyla takılmak okul gezilerine çıkmak mümkün.

Bu hafta iletişimde hem verdiğiniz sözlere dikkat edin hem de siz sözlerinize konuşmalarınıza dikkat edin. Burcunuzda yer alan Neptün’ün Mars ve Merkür ile iletişim evinizden kurduğu açı yanlış anlaşılmalara abartılı fikirlere istemeden de olsa yanlış şeyi ağızdan kaçırmaya neden olarak güven sarsıcı bir duruma sebebiyet verebilir.

Çalışma düzeninizin, sağlığınızın, günlük hayatınızın ve yakın çevre ilişkilerinizin ön planda olduğu ve kendinizi bu alanda toparlamaya yere sağlam basmaya ihtiyaç duyduğunuz günlerdesiniz.

Hepinize mutlu bir hafta dilerim

Hep iyi Olun

Naz Bayatlı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir