23 MART TERAZİ BURCUNDA AY TUTULMASININ BURÇLARA ETKİSİ

eclipse2

 

AY TUTULMASI VE KOÇLAR: Sevgili Koçlar, bu tutulma sizin ilişkiler evlilik ve ortaklık alanınızda gerçekleşiyor. Hayatınıza daha fazla romantizm şefkat ve aşk katmak için fırsatınız var. Evli Koçlar uyum ve denge yaratmak için eşle daha fazla ilgilenmek gerektiğinin farkına varabilirler. Eşin sizden çok fazla fedakarlık istediğini de görebilirsiniz. Öyle ya da böyle huzur ve barış yaratmak için alttan almak gerekliliği hissedeceksiniz. Bekar Koçlar çevrelerinde oldukça çekici ve aranılan bir konumda hissedebilirler. Sosyal hayatta fazlasıyla dikkat çekmek şansını elde edecekler. Hemen samimi olmak ve hayatınızı karşınızdakine anlatmak veya hemen en ince detaylara kadar paylaşılan bir samimiyet ilerletmeye çalışmayın biraz ketum ve gizemli davranmakta fayda var. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars bu tutulmaya olumlu açılar yaptığı için hem ilişkiler alanında hem de iş kariyer ortak çalışmalar konusunda yapıcı adımlar atmak fırsatınız var. Ay tutulması aynı zamanda duygusal gerçekliğimize ve ruh durumumuza tutulan bir fener gibi çalıştığı için bir yandan da ilişkilerinizi daha net objektif bir bakışla değerlendirme şansınız var. ilişkilerde kimin ne rol üstlendiği ve bu rolü ne kadar yerine getirdiği konusunda bir farkındalık yaşayabilirsiniz. İş ortaklığı, sosyal bağlantılar, yabancılarla ilişkiler, akademik konular sınavlar, tanıtım reklam yayın işleri ile ilgili açılımlar yaşamak ve gelecek hedefleri koymak ve bu yönde harekete geçmek için kararlar alacaksınız. Tutulmanın yönetici gezegeni Venüs Neptün ile kavuşmuş ve bilinçaltınızı temsil eden alanda duruyor. Öncelikle bedensel olarak çok dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu hissedebilirsiniz. Ruhunuzu dinlendirecek konulara eğilmek iş yükünüzü biraz hafifletmek iyi fikir olabilir. İsterseniz terapiler veya ruhsal çalışmalara enerji çalışmalarına katılmak size iyi gelecektir. İş ve çalışma ortaklıkları yapmak için fırsatlar var , bu süreçte iş görüşmeleri yapmak ve yaratıcı fikirlerle dolu olmak ve sanatçı yanınızı harekete geçirmek için güzel bir zaman. İçinde spiritüellik, dans, yoga, enerji çalışmaları, moda dekorasyon güzelleşme görsellik fotografik işler tanıtım ve reklam içeren her konuda sürpriz başlangıçlar yapabilirsiniz.

Naz Bayatlı

 

AY TUTULMASI VE BOĞALAR: Sevgili Boğalar, bu ay tutulması sizin iş ve çalışma alanınızda, sağlık konuları ve günlük işlerinizi temsil eden evde gerçekleşiyor. İş ortamınızda kurduğunuz ilişkilerde çalışma arkadaşlarınızla uyum sağlamak bakımından daha fazla çaba harcayacağınız bir dönemde olabilirsiniz. Uyum denge ve huzur yaratmak için yeni kararlar alabilir, ilişkilerinizi güzel tutmak için bir farkındalık geliştirebilirsiniz. Çalışma düzeninizi yeniden size konfor getirecek biçimde yeniden organize etmek isteyebilirsiniz. Bu tutulma en basitinden iş ve çalışma hayatınıza yeni bir ivme kazandıracak etkiler getirecektir. İş arayanlar için iş görüşmeleri yapmak için fırsatlar çıkabilir. Çalışanlar için ortak veya ekip çalışmaları yapmak ve burada uyum sağlamak önem kazanıyor. Sağlık bakımından ise kendinizi yorgun ve dinlenmeye muhtaç hissedebilirsiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs bu tutulma esnasında Neptün ile kavuşum yapıyor ve Jüpiter ile karşıtlık aldığı için dağılmadan çalışmak belli bir düzen ve ritim tutturmak önem kazanıyor. Ödem , ayaklar, böbrekler ve üreme organları bakımından dikkatli olmalı üşütmemeye özen göstermeli. Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs arkadaşlıklar gelecek umutları evinde durduğu için arkadaşlarla idealize ettiğiniz bir plan hayaller veya size umut veren yeni yaratıcı fikirler olabilir. Bunu planlamak bile hoşunuza gidecektir. Arkadaşlardan biri ile bekar Boğalar bir romantik an yaşayabilirler belki bir geleceği olmaz ama ruhen sizi mutlu edecek bir yakınlaşma yaşanabilir. Diğer yandan, arkadaşlar sizi dinleyen yardım eden şefkat gösteren derdinizi anlayan kişiler olacak. Bir çok umutla dolu olduğunuz bu dönemde planlarınızı iyi yaparsanız ve doğru yönde enerjinizi harcarsanız eylül ayında emeğinizin karşılığını alabileceğinizi göreceksiniz.

Naz Bayatlı

 

AY TUTULMASI VE İKİZLER: Sevgili İkizler, bu tutulma sizin için oldukça romantik bir alanda gerçekleşiyor. Aşk ve romantizm sizin için oldukça önemli bir duygu olacak. Hayatınızda ilişkilerinizi aşkınızı romantizm hissetme arzunuzu harekete geçirecek bir tutulma bu. Yaratıcı yanınızı kullanmak için fırsatınız var. Bekar ikizler için flört etmek birilerinin dikkatini çekmek ve çekim duygusunu hissetmemek mümkün değil. İlişkisi olan veya kalbi boş olmayan İkizler için ilişkide oldukları kişi ile dengeli uyumlu romantik anlar yaşamak için fırsat var bunu yaratmak için en azından çaba harcayacağınıza eminim. Yönetici gezegeniniz Merkür Koç burcuna geçtiği için bazı İkizler konuşmak fikirlerini karşısındakine anlatmak ve kesin cevaplar almak istemek bakımından kararlı olabilirler. Tutulmalar bazen bitişleri de temsil eder belki uzun zamandır içinizde taşıdığınız duyguların size ne kadar mutluluk verip ne kadar huzur getirdiğini ölçüp biçmek istersiniz bunlar hep tutulmayla alakalı duygusal farkındalıklardır. Yeni bir ilişki aşamasına geçmek için fırsatınız var. Hobileriniz varsa buna daha çok eğilmek size iyi gelecek, yapmaktan hoşlandığınız konular size huzur ve denge getirecek. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür artık Koç burcunda ve Güneşle beraber bu dönemde iletişim sizin için çok önem kazanıyor daha fazla düşüncelerinizi anlatmak kendinizi ifade etmek ve yaratıcı fikirlerle öne çıkmak istiyorsunuz. Bunu başaracak gücünüz var. Merkür arkadaşlıklar gelecek planları ve umutları alanınızda durduğu için özellikle arkadaşlık bağları sizin için bu dönemde önemli, hem kendi isteğiniz doğrultusunda kimseye taviz vermeden ilerlemek istiyorsunuz ama bir yandan da arkadaşlar olmadan yalnız başınıza bir yere varmanın hem güç hem anlamsız olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Bu dönemde ilişkiler bunları nasıl kurduğunuz yönettiğiniz ve ele aldığınız kadar sizi düşündüren başka bir konu olmamıştır. Hayatınızdaki bir alana bir konuya bir gelecek planına kendinizi kanalize etmiş görünüyorsunuz çıkış biletinizin vurmasını beklediğiniz piyangonun veya almayı beklediğiniz bonusun bu alandan geleceğine inanıyorsunuz. Üzerine gidin enerjinizi ve zamanınızı bu konuya ayırırsanız Eylül ayında en geç meyvesini toplayacağınızdan eminim.

Naz Bayatlı

 

AY TUTULMASI VE YENGEÇLER: Sevgili Yengeçler, bu tutulma ev aile özel yaşam ebeveynlik alanınızda gerçekleşiyor. Ailenizle daha fazla ilgilenmek, ev yaşamını dengeli ve huzurlu bir alan haline getirmek üzerinize düşen rol neyse onu hakkıyla yerine getirmek için çaba harcayabilirsiniz. Bu dönemde aile içi ilişkilerde adil olmak herkesin birbirine özen göstermesi ve huzura katkıda bulunması gerekecektir. Uyumu yakalamak zor değil ama bir iki aile krizi çıkmadan bunu atlatmak çok kolay olmayabilir. Ay tutulması burcunuzun yönetici gezegeni ay ile yakından ilintili olduğundan ötürü sizi bu dönem bir çok burçtan çok daha fazla etkileyecektir. Ailenizle iyi ilişkiler kurmak, ev ortamınızı düşünmek evde vakit geçirmek ebeveynlerle çocuklarla ilgilenmek önem kazanıyor. Ev ve yerleşimle ilgili tamir tadilat veya yeniden düzenlenmesi gereken işler yer alabilir , kariyer ve iş hedefleri için kararlar almak zorunda olanlarınız varsa bu dönemde uzun vadeli kararlar almak bakımından stres yaşayabilirler. Tutulmanın yönetici gezegeni Venüs Neptün ile kavuşum yapıyor ve sizin yabancılarla ilişkileri , uzun yolculukları, yabancı kültürleri, akademik çalışmaları, basın yayın tanıtım, reklam, hukuki ve resmi işleri vizeleri seyahatleri temsil eden alanda duruyor. Bu konularda yeni adımlar atabilir, kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Yabancılara kültürlere yaşam biçimlerine uyum sağlamak , uzaklarla bağlar kurmak, ortak işler veya çalışmalar yapmak, aile üyeleriniz yurt dışındaysa onlarla ilgili seyahatler yapmak dertlerini dinlemek ve çözüm bulmak bakımından enerjinizi bu konulara yönlendirebilirsiniz. Bol bol yolculuklar geziler yapacağınız, eğitim ticaret veya iş görüşmeleri yapmak için yollarda olabileceğiniz bir dönem. Bazı Yengeçler ev almak, yatırım yapmak, ev değiştirmek için planlar yapabilirler. Nisan sonundan önce bunu yapmakta fayda var çünkü Merkür retrosuna yakalanmamak gerekir.

Naz Bayatlı

 

AY TUTULMASI VE ASLANLAR: Sevgili Aslanlar, tutulma iletişim, kısa yolculuklar, eğitim , kardeşler ve yakın çevre ilişkileri alanınızda gerçekleşiyor. Burcunuzun yönetici gezegeni tutulma dönemlerinde oldukça aktif etkiler altında kaldığı için bu dönem bir miktar dikkatli olmak gerekebilir. Öncelikle enerjiniz azalabilir, kendinizi yorgun ve endişeli hissedebilirsiniz. Tutulmanın yönetici gezegeni Venüs , Neptün ile beraber üzerinizdeki stres ve psikolojik etkileri artıran evde duruyor. Derin duygular açığa çıkabilir , psikolojik yapınızın bu günlerde daha fazla farkında olmanız kaçınılmaz . Bu dönemde terapi almak , insanlara yardım etmek şifa vermek enerji çalışmaları yapmak rüyalara ve sezgilere daha fazla önem vermek söz konusu olabilir. Diğer yandan eğitimlere, zihinsel projelere, kurslara para harcamak mümkün. Zihinsel çalışmalardan veya ticari projelerden gelir elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Ortaklı çalışmalar, aile ve yakınlarınızla birlikte yapacağınız işler size gelir getirebilir. Venüs ve Neptün aynı zamanda vergi sigorta borçlar krediler ailenin ortak para paylaşımı miras ve müşterilerden gelen paralar alanında durduğu için tüm bu konularda etkili olacak bir tutulma olacaktır. Bu süreçte eşle veya babanın bütçesini bağlayan maddi konularla ilgili kararlar almak gerekiyorsa her şeyden evvel huzurla davranmak ve denge kurmak gerekiyor aile üyeleri ile orta yolu bulmak lazım. Harcamaların artacağı bir dönem olacaktır. Hukuki konulara masraf yapılabilir. Adil ve eşit para paylaşımını yaratacak kararlar almak önemli. Borçları veya kredileri ödemek için sağlam kararlı ve akılcı adımlar atmanız gerekir. Hayaller gereksiz umutlar beklentiler içinde olmayın. Mali konularda  İstediğinizi açıkça belirleyin ve karşınızdakini çok fazla alttan almadan hakkınızı isteyin. Eylül ayının sonuna kadar sürecek bu tutulma dönemi sizi yeni bir kazanç, ödeme planı veya gelir için hazırlayacak taşları patikanıza yerleştirecek etkiler yansıtıyor. İyi değerlendirirseniz işinize yarayacaktır. Merkür Koç burcuna geçti ve Güneş ile beraber uzaklar, seyahatler, yabancılar hukuki konular akademik işler alanınızda yer alıyor. Bu konularda hızlı başlangıçlar yapmak emin adımlar atmak için fırsatınız olacaktır.

Naz Bayatlı

 

 

AY TUTULMASI VE BAŞAKLAR: Sevgili Başaklar, bu tutulma sizin maddi konularınızı temsil eden para ve kaynaklar alanınızda gerçekleşiyor. Tutulma yönetici Venüs Neptün ile Balık burcunda kavuşum yapıyor ve iş çalışma ve sağlık alanınızda yer alıyor. Öncelikle iş ve çalışma koşulları bakımından bitişler ve yeni başlangıçlar döneminde olabilirsiniz. İş görüşmeleri yapıp kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir gelire veya iş ortamına kavuşmak için şansınız var. bazen daha iyiye gitmek için eski kalıplardan kopabilecek cesarete sahip olmak gerekir. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür Güneşle beraber Koç burcunda duruyor ve size daha fazla hız enerji ve cesaret katacaktır. Yeni başlangıçlar yapma enerjisi verecektir. Koç burcu sizin krediler borçlar vergi sigorta müşterilerden gelen para ve genel olarak para paylaşımınızı temsile den alanda bulunduğu için bu dönemde hayatınızda istediğiniz kaynakları elde etmek için daha fazla fırsatınız olduğuna işaret ediyor. Borçları ödemek kredi almak ailenize destek olmak için kararlar alabilirsiniz. Tutulmanın gerçekleştiği alan aynı zamanda kendi değerinizi anlamakla alakalı ev bu bağlamda sizi daha fazla değerli kılacak kendinizden mutlu olmanızı sağlayacak maddi gelişimi sağlayacak gelişmeler yer alacaktır. Kendinizi önemsemek maddi birikimler yapmak yatırım yapmak ve sizi geleceğe taşıyacak iş fikirleri ile dolu olmak açısından bu tutulma sizi toparlayacaktır. Bazı Başaklar bu dönemi psikolojik terapiler alarak geçirebilirler. Bazı alışkanlıklardan vaz geçmek için zaten Mart ayının başından beri destekleyici enerjiler altındasınız daha fazla sağlık kazanmak bedeninize bakmak ruhsal anlamda da şifa bulmak için oldukça pozitif etkiler var. bunu göz ardı etmeden kurtulmak istediğiniz alışkanlıklar çalışma koşulları beslenme veya rutin işler varsa bunu başlatmak için bu dönem harika bir fırsat sunuyor size.

Naz Bayatlı

 

AY TUTULMASI VE TERAZİLER: Sevgili Teraziler, ay tutulması sizin evinizde. İlişkiler evlilik kariyer sosyal paylaşımlar ve ortaklıklar temasının hayatınızda öne çıktığı bu dönemde yeni başlangıçlar arifesinde olabilirsiniz. Uzun süredir bitirmekte zorlandığınız bir ilişki teması varsa bu dönemde buna yönelik kararlar alabilirsiniz belki almakta zaten çok gecikmiş olduğunuzun farkına varabilirsiniz. İlişkilerde orta yolu bulma çabanız bu defa sizi daha fazla strese sokabilir ve yükleriniz ağır gelebilir. Burcunuzun ve tutulmanın yöneticisi Venüs Neptün ile kavuşumda ve iş çalışma sağlık günlük düzeninizi temsil eden alanda yer alıyor. Bazı Teraziler bu dönemde çalışma koşullarını yeniden ele almak yeni bir bakış açısı ile değerlendirmek daha fazla zevk alacakları bir çalışma alanına veya iş ortamına kavuşmak için beklenti içinde olabilir bu yönde hayallerini gerçekleştirecek iş görüşmeleri yapabilirler. Eylül ayında iş alanında daha fazla netlik kazanacağınız için bu sıralar kararlarınızı daha gerçekçi vermek için çaba harcamalı şartlarınızı daha gerçekçi değerlendirmek için çaba harcamalı ve buna dikkat etmelisiniz. Bu dönemde iş değiştiren ve yeniden işe girmek isteyen veya işinde ortak ekip çalışmaları yapmak için harekete geçen buna uyum ve denge getirmek için enerji harcayan Teraziler olacaktır. Spiritüel konular enerjiler terapiler ve danışmanlık almak veya vermek bu dönemde aktif konulardan bir kaçı. Bu alanlardan hem para kazanabilirsiniz hem de siz sağlığınız için faydalanabilirsiniz. Güneş ve Merkür Koç burcunda ve ilişkiler alanınızda ortaklık konularının evlilik ve sosyal yaşamın çok öncelikli olduğu günler bunlar. Benliğinizi isteklerinizi size neyin iyi geleceğini karşınızdaki kişilere açık ve net biçimde ifade edebilirseniz daha hızlı ve hedeflerinizi gerçekleştirebilecek biçimde yol alabilirsiniz. kendinizden aşırı fedakarlık etmeye devam ederseniz ilişkilerde memnuniyetsizlik ve hayal kırıklığına uğramak söz konusu olabilir. Huzur denge ve barış dolu günler dilerim.

Naz Bayatlı

 

AY TUTULMASI VE AKREPLER: Sevgili Akrepler, ay tutulması bilinç altınızı ruhsal alanınızı kolektif çalışmaları temsil eden alanda yer alıyor . Bu dönemde ruhsal yanınızı ortaya koyabileceğiniz enerjilerinizi dengeye ve uyuma götürecek çalışmalar yapınız, ruh ve beden sağlığınızı düşünerek yaşamak size iyi gelecek. Kendinizi iş alanında çalışma ortamında ve günlük işlerin peşinden koşarken yorgun, dağılmış ve keyifsiz hissetmeniz mümkün. İş ortamında sizi yoran hızla ilerlemek isterken sizi yavaşlatan durumlar söz konusu olabilir. Yapacak çok iş varken enerjinizi dağıtan etkiler söz konusu olabilir.  İşle ilgili elde olmayan nedenlerden ötürü var olan belirsizlikleri ancak Eylül ayında artık bir düzene oturacaktır. Özellikle ortaklıklarınız, para kazanmak adına yaptığınız ortaklı girişimler varsa bunun meyvelerini bu dönemde alabileceksiniz. Tutulmanın yönetici gezegeni Venüs Neptün ile kavuşumda ve aşk romantizm hobiler çocuklar ve yaratıcı ifade alanınızda duruyor. Hayattan daha fazla keyif almak kendinizi biraz hayatın akışına bırakmak sürekli çevresel koşullarınızı kontrol altında tutmaktan biraz uzaklaşmak size iyi gelebilir. Çocuklarınızdan bu dönemde çok fazla şey bekleyebilirsiniz ama onların da bir miktar hedeflerinde dağılmış veya kararsız olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Gerçekçi davranıp ne siz ne onlar adına yapabileceğinizden fazlasını istemek gibi yanlış beklentilerden uzak durmak lazım. Bekar veya sevgilisi olan Akrepler ise romantik hayatlarında daha fazla duygu sevgi ve ilgi almak adına şanslılar. İstediğiniz gibi bir romantizm yaşamak için harika bir fırsat ama gizli ama platonik belki illa ömür boyu sürmeyecek ama gökyüzünde sizi aşka itecek etkiler var. Sevdiklerinize empati yapmak yaralarını sarmak dertlerini dinlemek karşılıklı hislerden bahsetmek için harika bir zaman.

Naz Bayatlı

 

AY TUTULMASI VE YAYLAR: Sevgili Yaylar, ay tutulması arkadaşlıklar, gruplarla etkinlikler gelecek planları ve umutları evinizde gerçekleşiyor. Bu dönemde arkadaşlıklar bakımından dengeye oturmak zorunda olduğunuz en az bir ilişki teması vardır diye düşünüyorum. Arkadaşlıklarınızı gözden geçirmek kurduğunuz duygusal bağların niteliğini görmek kendi duygusal tutumunuz hakkında bir farkındalık yaşamak mümkün. Bazı Yaylar arkadaş gruplarıyla, bir arkadaşla veya sosyal organizasyonlarla alakalı gelecek planları içerisinde olabilir bunlarla alakalı fikir tartışmaları veya beyin fırtınası yapabilirler. Merkür ve Güneş Koç burcunda arkadaşlıklar evinizin karşı alanında yer aldığı için bunun içinde hobilerinizi, yaratıcı çalışmaları, organizasyonları rekreasyon ve çocukları ilgilendiren temalar olabilir. Bir arkadaşa duyduğunuz hisler ile ilgili ya da arkadaş çevrenizde yer alan biri ile ilgili duygusal kararlar almak ve bunu göre hareket etmek için adım atabilirsiniz. Tutulmanın yönetici gezegeni Venüs Neptün ile kavuşum yapıyor ve sizin ev aile özel hayat ve ebeveynlerle ilişkili alanınızda yer alıyor. Aileye önem vermek, aile üyeleri ile huzur barış ve anlayış içeren bir açıdan ilişkileri ele almak gerekebilir. Ev halkından birinin duygusal hali ile uğraşmak empati yapmak şefkat göstermek gerekebilir. Siz de aile ile ilgili endişelendiğiniz bir durum varsa bu konuda arkadaşlardan yakın çevrenizden veya şifa içeren çalışmalar yoluyla destek alabilirsiniz.

Naz Bayatlı

 

AY TUTULMASI VE OĞLAKLAR: Sevgili Oğlaklar, tutulma sizin iş ve kariyer alanınızda gerçekleşiyor. Tutulma yöneticisi Venüs Neptün ile kavuşumda ve iletişim yakın çevre ilişkileri eğitimler ve kısa yolculuklar alanında gerçekleşiyor. Bu dönemde iletişim kurarken alttan almak denge ve uyum yaratmak gerekliliğini derinden hissedebilirsiniz. İş paylaşımı yapmak kimin ne rol ve görev yükleneceğini düşünmek gerekecek. İşle ilgili zihinsel veya ticari konularda ortak iş yapacağınız kişiler ile koşullarınızı belirlemek için çaba gösteriyor olabilirsiniz. İş alanında yeni gelecek projeleri ve hedefleri planlamak bu dönemin öne çıkan teması olabilir. Kurslar sınavlar dersle ilgili projeler mesleki gelişim içeren eğitimler bu ay sizin üzerine eğilmeniz gereken konulardan olabilir. Ayrıca ev ve aile ebeveynlerle ilişkiler alanında yer alan Merkür ve Güneş Koç burcunda size eve dair sorumlulukları da ele almak adına enerji verecek hızlı karar almak enerjik davranmak ve sorun çözücü olmak için güç verecek. Burcunuzun yönetici gezegeni Satürn hemen tutulmanın ardından geri hareketine başlayacak bu dönemde oldukça zihinsel anlamda yorulabileceğiniz şartlar altında olacaksınız. Bitmemiş yarım kalmış bir takım işlere geri dönmek zaman yönetimi yapmak emeğinizin karşılığını almak ve çalışma koşullarınızı yeniden düzenlemek durumunda kalabilirsiniz. Eylül sonuna kadar bir yeniden yapılanma döneminde olacaksınız. İş konusunda bir düzene oturma zamanı olarak nitelendirin bunu Eylülden itibaren çabalarınızın karşılığını alma fırsatınız olacaktır.

Naz Bayatlı

 

AY TUTULMASI VE KOVALAR: Sevgili Kovalar, tutulma uzun yolculuklar, akademik çalışmalar, basın yayın tanıtım reklam, hukuki işler, yabancılarla ilişkiler alanında gerçekleşiyor. Hayatınıza yeni bir vizyon katmak, fikirlerle öne çıkmak, inanç ve felsefeleri tartışmak ve başkalarının inançları ve hayata bakışı arasında denge kurmak adına yeni bir farkındalık elde edebilirsiniz. Bu dönemde yeni seyahatler planlayabilir , hukuki konularda kararlar alabilir, uzaklarla bağlar kurmak için çaba içine girebilirsiniz. Tutulmanın yönetici gezegeni Venüs Neptün ile kavuşumda ve para ve kaynaklar alanınızda duruyor. Maddi olarak daha gerçekçi ve somut davranmak harcamaları dengeye oturtmak gerekecek. Kendinizi çok daha değerli hissedeceğiniz yeteneklerinizi daha fazla ortaya koyabileceğiniz bir iş ve kazanç yöntemi bulmak için beklenti içinde olabilir veya bunun hayalini kurabilirsiniz. Önümüzdeki Eylül ayına kadar bu yönde akılcı adımlar atarsanız beklentilerinizin gerçekleşmemesi için sebep yok. Diğer yandan, sınavlar, eğitimler, kurslar, zihinsel projeler veya tanıtım ile ilgili çaba içinde olan Kovalar için bir miktar stres olabileceğini ön görebiliriz. Hazırlanmak zaman ve enerji sarf etmek gerekecek. Merkür ve Güneş’in iletişim yakın çevre ilişkileri evinizde yer alması sizi düşüncelerinizi ortaya dökmek açısından atak girişimci ve cesur kılıyor. Tartışmalardan ve önce benim fikrime önem ver demekten uzak durursanız ortak paylaşımların denge gerektiren ortamına uyum sağlarsanız özellikle sosyal çevreden medyadan ve size yakın kişilerden yana böyle davranırsanız beklediğiniz yardım destek ve ortak akla çok daha kolay ulaşırsınız. Bu dönemde bazı Kovalar gruplarla bir arada geziler yapabilir arkadaşlarla projeler planlayabilir ve ekip çalışmalarında yaratıcı yanını rahatlıkla ortaya koyabilir.

Naz Bayatlı

 

AY TUTULMASI VE BALIKLAR: Sevgili Balıklar burcunuzdaki gezegen yoğunluğu devam ediyor özellikle tutulmanın da yönetici gezegeni Venüs burcunuzda ve Neptün ile kavuşum yapıyor. İlişkiler alanında bitişler veya başlangıçlar döneminde olduğunuz söylenebilir. Tutulma ise para paylaşımlarını kredileri ve borçları temsil eden alanda gerçekleşiyor. Bir yandan endişeler ve korkular daha fazla bu dönemde su yüzüne çıkmış olabilir. Mali konuları düşünmek aile veya iş ortakları ile maddi paylaşımı dengelemek durumunda kalabilirsiniz. Kredi almak borç kapatmak gerekebilir. İş ve kariyer alanında yeni bir atılım yapmak ihtiyacı duyabilirsiniz. Kazançları artırmak için yeni müşteriler bulmak için çaba harcayabilirsiniz. Partnerinizle ilişkinizi gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendirmek size ne kattığını neyin eksik kaldığını düşünmek bu tutulma sürecinde öne çıkan konulardan biri olabilir. Hayat hedeflerinizde aşk hayatınızda veya evliliğinizde yeni bir umutla beklentiyle ilerlemek ama bu defa kendinizi düşünmek partnerden şefkat ve tolerans beklemek hakkınız. Bunu elde edemiyorsanız yeni bir bakış açısıyla ilişkinizi ele almak şart gibi duruyor. Bu dönemde alacağınız kararların sonuçlarını belki Eylül ayına kadar netleştirmek mümkün olmayabilir. Ancak yine de boş hayaller veya gerçekçi olmayan kararlar ile oyalanmadan kendi gerçekliğinizi hızla kararlı ve cesur bir biçimde öne sürmelisiniz . Bu konuda size yardım edecek Merkür ve Güneş var. yeteneklerinizi ve kendinize verdiğiniz değeri güçlendirme alanından size destek veriyor. En azından kazançlarınızı artırmak ve ilişkide daha benlik duygusu yüksek bir biçimde davranmanıza yarıyor. Bu yıl sonbahara kadar oldukça yenileyici değişimler içinde olacağınıza şüphe yok. Hayallerinizin gerçek olması dileğimle.

Naz Bayatlı

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.