25-31 OCAK 2016 HAFTASI GÖKYÜZÜ

Hafta Başında Merkür OĞLAK burcunda ileri gitmek üzere duraklıyor. 27 Ocak Çarşamba günü ileri hareketine başlayacak. Merkür Plüton kavuşumu haftaya damga vuruyor.

Duraklama dönemleri enerjinin en yoğun olduğu zamanlardır. Haftaya bence Merkür Plüton kavuşumu damga vuruyor. 3 kere tekrarlanan bu kavuşumun 2. Sini yaşıyoruz ve sonuncusu ay sonunda gerçekleşecek. Ayrıca Merkür , Plüton ve Uranüs’ün 22 Şubat-22 Mart 2015 tarihlerinde kare yaptığı 14-15 derecelerden duraklamaya başlayacağı ve ileri gideceği için bu kareyi tetikleyen etkiler de söz konusu. Tüm hafta Merkür, Plüton ile kavuşumda olacağı için güçlü etkiler altında olacağız. Konuşmalar derin konularda olacak, yüzeysel kalmak mümkün değil, kendi sırlarınızı veya başkalarının sırlarını ifşa etmek için müsait, bilinç altının kapılarını açmak için ideal, algınız ne kadar gerçek ve doğru bunu test edebilirsiniz, verilerin data ve matematiksel konuların hesap kitap ve bütçe meselelerinin önemli olacağı, maddi manevi derinlemesine kendimizi incelemek ve yapılandırmak isteyeceğimiz bir hafta olacak. Gerçekliğimizden kaçmanın sonuç vermeyeceğini göreceğiz ve elle tutulur gözle görülür planlar yapacağız. Elbette tabu okültizm metafizik konular psikolojik analiz ve dedektiflik için harika zaman derin bir konsantrasyon yakalamak mümkün.

Bu hafta toprak gruplarında gezegen yoğunluğu olacağı için hayatımızda maddi konuları, somutlaştırmak istediğimiz temaları, iş ve kariyer ile ilgili çabaları yoğunlaştıracak açılar var. bazılarımız için yapıların değişmesi gerektiği görünüyor. Değiştirmek istediğimiz iş kariyer veya maddi sıkıntılara çözüm bulmak amacıyla kendimizi geliştirmek istediğimiz konuların çerçevesi aklımıza daha fazla yerleşmiş olacak. Önümüzü görmek ve istikrar sağlamak için bir mücadele vermek gerekeceğini görüyoruz. Geçen yılın başından beri süregelen temalar hayatınızda tekrar tetiklenebilir ve çözüme daha fazla enerjiyle odaklanabilirsiniz. Bu hafta Jüpiter Merkür Plüton ve Venüs toprak elementinden burçlarda yer alacağı için işimizi sağlama almak isteyeceğiz. Güven aramak, güvene koşmak ve daha tedbirli davranmayı istemek doğal olacaktır.

Hafta sonu Venüs Neptün arasında gerçekleşecek sekstil /60 lık açı oldukça güzel spiritüel çalışmalar enerji ve yoga dans ve şifa içeren her konu bize iyi gelebilir. Sanatçılık ve yaratıcılık içeren konularda da başarı elde etmek mümkün.

JÜPİTER VE KUZEY AY DÜĞÜMÜ ARASINDAKİ KAVUŞUMUN BURÇLARA ETKİLERİNİ YAZMIŞTIM BU LINKTEN TEKRAR OKUYABİLİRSİNİZ. 

Mutlu bir hafta dilerim.

Naz Bayatlı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.