26 ŞUBAT 8 DERECE BALIK BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

26 ŞUBAT 2017 / 17:58 8 DERECE BALIK BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
YÜKSELEN BURCUNUZU ÖNCELİKLE OKUYUNUZ
KOÇ: Sevgili Koçlar, yönetici gezegeniniz Mars’ın deli fişek Uranüs ile kavuşumu nedeniyle zorlu bir hafta sizleri bekliyor. Dolayısıyla bir de üstüne bilinç altınızı ve elde olmayan kontrolsüz durumları temsil eden alanda yer alacak bu tutulma özellikle sağlığınızı dayanıklılığınızı ve sinirlerinizi etkileyebilir. Günlük hayat ve iş koşullarınızda elde olmayan stresler ortaya çıkabilir. İlişkiler alanında sabırsız toleransız ve öfkeli davranışlar sergileyebilirsiniz. Diğer yandan kendinizi daha yorgun ve motivasyonsuz hissedebilirsini. Zamanınızdan ve enerjinizden fedakarlık etmenizi gerektirecek durumlar ortaya çıkabilir. İlişkiler alanında yer alan Uranüs ve Mars kavuşumu sizi daha atarlı ve sabırsız yapacak olmasının yanı sıra partnerinize veya ortağınıza yönelik huzursuz davranışlar sergileyebilirsiniz. Ani öfke ortaya çıkabilir ve ilişkiler bu nedenle zarar görebilir. En iyisi 25-26-27 tarihlerinde biraz daha fazla kontrollü olmak ve duygusal anlamda daha fazla içinize dönecek şekilde sakin kalmak. Bu dönemde meditasyon yoga ve benzeri spiritüel çalışmalar ve beden egzersizleri ile dengede kalmaya çalışabilirsiniz. Manevi tarafınızı rahatlatacak konularla ilgilenebilirsiniz. İş düzeninizde sizi yoran kafanızı dağıtan bir türlü toparlanamadığınız etkiler altındasınız. Kabul edip akışta kalmayı denemelisiniz.
BOĞA: Sevgili Boğalar, bu tutulma arkadaşlıklar gelecek planları ve yeni umutlar alanınızda gerçekleşecek. Bu dönemde arkadaşlıklar ve gruplar içindeki tutumunuzda kendinizi ifade ederken daha fedakar ve özverili davranmak durumunda hissedebilirsiniz. Arkadaşlıkları bozmamak için daha dikkatli davranmalısınız çünkü arkadaşlık ilişkilerinizde stresli durumlar yaşayabilirsiniz. Gelecekle ilgili planlarınızda sürpriz değişimler ortaya çıkabilir. Bir gelecek projeniz olabilir bu konuda umutlarınız hayalleriniz olabilir ancak güney ay düğümü ve Neptün etkili bu tutulma sizi gerçekleri görmekten alıkoyabilir. Arkadaşlıklarda yeni başlangıçlar yapmak veya karşınızdaki insanlara ne kadar değer verdiğiniz ile ilgili yeniden karar almak zorunda hissedeceğiniz bir dönem olacaktır. Bazı arkadaşlarınızı daha farklı bir bakış açısıyla değerlendirebilirsiniz ve arkadaşlığınızı tekrardan gözden geçirebilirsiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs Koç burcunda ve geri harekete başlamak üzere yavaşlamaya başlayacak. Bu da sizin bu tutulma ardından hem aşk ilişkinizde hem arkadaşlıklarda öfkeli telaşlı sabırsız ve anlayışsız tavırlardan zarar görebileceğinize işaret ediyor. Yaratıcı çalışmalar içindeyseniz enerjiniz bir müddet geri çekilebilir zihninizi toparlamak ve ne istediğinizi net bir biçimde görmek için zamana ihtiyaç olduğunu kabul etmeli ve akışta kalmayı denemelisiniz.
İKİZLER : Sevgili İkizler, Bu tutulma iş ve kariyer hedefleri alanınızda gerçekleşecek. Balık burcundaki tutulma kariyerinizde sizi zorlayan yoran enerjinizi alan kendinizden aşırı fedakarlık ettiğiniz konuları görmenize yardımcı olacaktır. Hayalleriniz varsa hele kişisel yaratıcılığınızı ilham gücünüzü iş yeteneklerinizi daha iyi ortaya koyabileceğiniz bir vitese geçmek arzusu içindeyseniz bunu içinizde güçlü bir biçimde hissedebilirsiniz. Diğer yandan iş ve kariyer planlarınızda ne kadar somut kararlar almak isteseniz de konsantrasyonunuzun ve motivasyonunuzun dağıldığını düşünebilirsiniz. Size daha fazla zaman kazandıracak rahatlık getirecek ve tanınma yükselme fırsatı yaratacak iş hedeflerine yönelebilirsiniz. İdealize ettiklerinize göre kariyerinizi yeniden biçimlendirmeyi düşünebilirsiniz. Bazı İkizler bu dönemde iş değişikliği yapmayı düşünebilirler. Diğer yandan savaşçı Mars deli fişek Uranüs ile kavuşumda bu durum arkadaşlıklar alanınızda yer alıyor. Bu dönemde arkadaşlarla veya gruplarla kurduğunuz bağlarda stresli ve sizi yoran durumlar ortaya çıkabilir. Sakin kalmalı gerekiyorsa biraz uzaklaşmalı ve sorunları ele alırken sabırsız dürtüsel ve öfkeli davranmamalı.

YENGEÇ: Sevgili Yengeçler, Bu tutulma sizin uzun yolculuklar akademik çalışmalar yabancılarla ilişkiler basın yayın tanıtım reklam medya konularını hukuki ve resmi işleri içeren alanda gerçekleşecek . Bu dönemde uzun yolculuklar planlayabilir. yabancılarla ilişkiler kurabilir, yurt dışı bağlantılı iş imkanları yakalayabilir, ticari bağlar kurmak isteyebilirsiniz. Akademik alanda çalışmalara eğitimlere başlayabilir veya bu eğitimlerle ilgili yön değiştirecek kararlar alabilirsiniz. ,ideallerinizi hayata geçirecek bir vizyonla gelecek planları yapabilirsiniz. Eğer hukuki alanda işleriniz varsa bunları yoluna koymakta zorlanabilirsiniz sonuç almak zor olabilir. Bu dönemde çokça resmi işler resmi evraklar vize işlemleri vs gibi konularla uğraşabilirsiniz. Basın yayın medya konularında hayatınıza sürpriz başlangıçlar girebilir. Tutulmalar genellikle beklenmedik bitişler ve başlangıçlar zamanıdır bu nedenle bu konularda planlamadığınız açılımlar olabilir. Koç burcunda yer alan Mars ve Uranüs iş ve kariyer alanınızda hızlı spontan ve enerjisi yüksek bir tempoda çalışmak durumunda kaldığınıza işaret ediyor. Patronlarla, iş görüşmeleri esnasında ve size prestij kazandıracak veya kaybettirebilecek kişilerle ilişkileri çok dikkatli idare etmek gerekecektir. Tutulmalar her zaman burcunuzun yönetici gezegeni Ay ile ilintili olduğu için bu dönemde bitişler ve başlangıçlar ardı ardına ve hızla gelecektir. Enerjinizi yüksek tutun sabredin ve sevgi şefkat duygunuzun size her zaman manevi rahatlık getireceğini unutmadan sakin ilerlemeye çalışın.

ASLAN: Sevgili Aslanlar, Bu tutulma sizin ortak para paylaşımı krediler borçlar vergi sigorta miras işleri ticari gelirler ve eşinizle ve ailenizle bütçenizi temsil eden alanda gerçekleşecek. Bu dönemde her zamankinden fazla kendinizi maddi konularda güvende hissetmek isteyeceksiniz. Gelirleri ve bütçe planlamasını doğru yapmak gerekecektir. Ödemelerinizi ve harcamalarınızı iyi planlamalısınız. Krediler ve borçlarla ilgili konular aklınızı meşgul edebilir. Duygusal anlamda kendinizi aileye ve sevdiklerinize karşı aşırı fedakarlık etmekten kaynaklı stres hissedebilirsiniz. Psikolojik, korkulara yönelik, terapiler veya şifa çalışmaları yapmak isteyebilirsiniz. Ticari faaliyetlerde bulunmak iş kurmak müşterilerinizi artırmak için yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Koç burcunda yer alan Mars ve Uranüs gibi iki zor gezegenin kavuşumda olması sizi hukuki veya resmi işler alanında strese sıkıntıya sokabilir. Oldukça dikkatli davranmalı sabırsızca düşünmeden planlamadan hareket etmemelisiniz. Yabancılarla yurt dışı ticari bağlarla uzun yolculuklarla ilgili fırsatlar çıkabilir ancak kısa bir süre Venüs retrosu başlayacağı için anlaşmalar ve sözleşmeler yavaş ilerleyebilir veya tam istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Bu karmaşadan sağ salim çıkmak için aşırı hayalci davranmayın gerçekçi bakmaya çalışın.

BAŞAK: Sevgili Başaklar, Bu tutulma sizin evlilik ortaklık ve ciddi beraberlikler alanınızda gerçekleşecek. Artık Balık burcunda son tutulmayı yaşıyoruz son iki yıldır ilişkiler alanınız tutulmalarla oldukça değişti şekillendi ve ilişkiler de evlilik hayatında ve ortaklı işerde size farkındalık kazandırdı ve ilişkilerinizde kendinizi daha fazla tanıyacak imkan yarattı. Son bir kez bu defa da ilişkilerinizi nasıl kurduğunuzu ne kadar fedakarlık ve özveride bulunduğunuzu göreceksiniz. Bu dönemde evlilik , uzun ilişkiniz veya ortaklıkla ilgili yeni kararlar almak kalıcı değişimleri hayata geçirmek söz konusu olacaktır. Koç burcunda yer alan Mars ve Uranüs gibi iki zor gezegenin bütçe aile ile para paylaşımı miras krediler borçlar vergi sigorta ve müşterilerle ilişkiler alanında yer alması size maddi konularda stresli hissettirebilir. Diğer yandan, ortaklık veya yeni para kazanma kaynakları ile ilgili fırsatlar çıkabilir yine de dağınık ve toparlanması güç bir dönemdeyiz. Tutulma ardından gelecek Venüs retrosu iş ve para işlerinizi bu çerçevede kuracağınız ilişkileri gerebilir geciktirebilir yeniden uyumlanma ve dengeye oturmak gerekebilir. Kredi almak borç ödemek eşle bütçe yapmak gibi konularda kararlar almak zorunda kalabilirsiniz.

TERAZİ: Sevgili Teraziler, Bu tutulma sizin sağlık konuları günlük hayat iş ve çalışma ortamınızı temsil eden alanda gerçekleşecek. İş ve çalışma düzeninizde gelişmeler yenilikler yer alabilir iş değiştirmek iş görüşmeleri yapmak terfi etmek imkanı yer alabilir. ya da uzunz amandır beklediğiniz iş görüşmesini yapmak çalışma ortamınızın dengelerini değiştiren durumlarla başa çıkmak durumunda kalabilirsiniz. Günlük hayatınızda sizi yoran zamanınızı alan enerjinizi tüketen konuları görmek kabullenmek ve şimdilik akışta kalmak en iyisi. Bu dönemde sağlığınıza özen göstermek kilo vermek diyet yapmak bedeninizi korumak isteyebilirsiniz. Koç burcunda yer alan Mars ve Uranüs ilişkiler evlilik ve ortaklık konularında stres yaratabilecek koşullara işaret ediyor. Öfkeli sabırsız telaşlı ve düşünmeden hareket etmek zarar getirebilir. Tutulma ardından burcunuzun yönetici gezegeni Venüs geri gidecek ve evlilik ilişkiler ortaklıklar gerilim alanına dönüşebilir. Acele karar vermeyin düşünmeden konuşmayın yeni ilişkilere balıklama atlamayın iş görüşmeleri anlaşmaları ve sözleşmeleri yapmak istiyorsanız ince ayrıntılara önem verin kesin sözler vermek bir şeyi koşulsuz kabul etmek akıllıca olmayacaktır.

AKREP: Sevgili Akrepler,
Bu tutulma sizin aşk romantizm eğlence hobiler yaratıcılık ve çocuklar alanınızda gerçekleşecek. Aşk hayatınızı odak altına alacak bu tutulma sizi daha duygusal kılacak ve kurduğunuz bağı tekrar gözden geçirmenize yol açacak. Sevdiğinizle daha güçlü bir sevgi bağı kurmak adına fedakarlık etmek ve karşılıklı özveride bulunmanızı gerektiren konular olduğunu görebilir ve hayatınıza daha fazla duygu eğlence aşk romantizm ve keyif katmak için kararlar alabilirsiniz. fedakarlık etmek alttan almak ilişkide daha fazla toleranslı ve şefkatli davranmak gerekebilir. Bu dönemde ilişkisi olmayan Akrepler yeni bir aşka yelken açabilirler veya hayatlarında romantizm olgusunun ne kadar var olup olmadığını düşünebilirler, sevgiliden ilgi görmek sevilmek ve sarılmak isteyeceksiniz. Yaratıcı çalışmalara start verebilir, hobilerinize eğilebilir ve kendinizi ifade etmek bakımından sezgileri duyguları ve yetenekleri daha fazla kullanmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınız varsa onları geliştirici çalışmalara hobilere bireysel sporlara ve etkinliklere başlatabilirsiniz. Kendiniz de yeteneklerinizi geliştirici hobilere veya çalışmalara başlamaları için adım atabilirsiniz. Koç burcunda yer alan Mars ve Uranüs gibi iki nemrut gezegen sizin sağlık çalışma ve günlük hayat alanınızda yer alıyor. Sağlığınıza başınıza kaslarınıza bedeninize dikkat edin. Daha fazla hareket etmek ihtiyacı olabilir. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars olduğu için hastalıklar yaralanmalar çarpmalar ve vurmalar bu hafta artabilir dikkatli olmalı. İş ortamında çalışanlarla çalışanlarınızla ilişkileri stres altına sokmamak için sabırlı anlayışlı davranmak şart olacak.

YAY: Sevgili Yaylar,
Bu tutulma sizin ev aile ev yaşamı ve özel hayat alanınızda gerçekleşiyor. Bu dönemde ev ve ailenize daha fazla odaklanmak durumunda kalabilirsiniz. Ebeveynlerinizle ilgilenmek sağlıklarına özen göstermek zamanınızdan ve enerjinizden fedakarlık etmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir. Aile içi ilişkilerde daha fazla fedakarlık etmek ebeveynlere veya eşe anlayışlı davranmak gerekebilir. Bu dönemde Yeni bir ev almak , taşınmak, evinizi satmak yenilemek değiştirmek evinizi dekore etmek gibi konularda önemli kararlar alabilirsiniz. Evde daha fazla vakit geçirmek, Evden çalışmak isteyebilirsiniz veya kariyer hedeflerinizi yeniden belirlemek için zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. İşe ara vermek isteyen Yaylar olabilir. Ebeveynlerin sağlığı bakımı ile ilgili durumlar ortaya çıkabilir. Koç burcunda yer alan Mars ve Uranüs nedeniyle ilişkiler alanı stresli geçebilir. Öfkeli tavırlar ara açabilir. Diğer yandan, yaratıcı zihninizi harekete geçirmek hobilerinize ve eğlence alanlarınıza önem vermek bireysel yeteneklerinizi geliştirmek için yeni kararlar alabilirsiniz.

OĞLAK: Sevgili Oğlaklar,
Bu tutulma sizin kısa yolculukları, kursları, eğitimleri, yakın çevre kardeşler ve yakın akrabaları temsil eden alanınızda olacak. Bu dönemde kendinizi ifade ederken ve yakın çevrenizle kuracağınız iletişimde dikkatli olmakta fayda var, düşünceleriniz ve planlarınız net olmaktan uzak olabilir. Eğitimler ve zihinsel projelerle ilgili beklenmedik değişimler olabilir. Kısa yolculuklar veya gezilerle ilgili planlarınız varsa karar almakta veya tam ne istediğinizi belirlemekte güçlük çekebilirsiniz. Kendinizi zihinsel anlamda daha fazla yorgun ve meşgul hissedebilirsiniz. İletişim haberleşme ve ulaşım konularına özellikle eğileceğiniz ancak tedbirli ve planlı olmanız gereken bir zaman dilimi olacaktır. Yaratıcı zihinsel projeler içindeyseniz bir miktar dağılma ve gecikme beklenebilir. Koç burcunda yer alan Mars ve Uranüs gibi iki elektrikli gezegen sizin ev aile ve yerleşim alanınızda yer alıyor. Aile içinde öfkeli sabırsız telaşlı ve ani çıkışlar yapabileceğiniz koşullar söz konusu olabilir. Sakin kalmaya çalışmalı toleranslı olmayı denemelisiniz.

KOVA: Sevgili Kovalar,
Bu tutulma sizin para kaynakları birikimler ve kazançlar alanınızda olacak. Maddi konularda dengeye oturmak için çaba harcayabilirsiniz. Bakmak ve kollamak zorunda olduğunuz kişilere daha fazla destek olmanız gerekebilir. Diğer yandan birikimlerinizi değerlendirmek kazançlarınızı doğru kullanmak adına yeni kararlar alabilirsiniz. Kendinize duyduğunuz öz değeri ve verdiğiniz önemi sınayacak hayat koşulları ortaya çıkabilir, kendiniz için de bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Aile ve eşle ilgili konularda bütçe kazanç ve birikimleri kullanmak değerlendirmek ve daha akıllıca harcamak önemli olacak , bu dönemde kendiniz için bir yatırım yapmak isteyerek adım atmak isteyebilirsiniz. Koç burcunda yer alan iki elektrikli gezegen Mars ve Uranüs sizin iletişim haberleşme yakın çevre kardeşler komşular ve eğitimler alanınızda bulunuyor. Yollarda trafikte yolculuk planlarında dikkatli olmalı ani değişiklikler söz konusu olabilir. Zihinsel olarak huzursuz telaşlı ve sabırsız hissedebilirsiniz. Yakın çevre ve kardeşlerle ilgili konularda alttan almalı ve denge kurmaya çalışmalısınız. Yeni bir çevreye girmek , taşınmak veya ticari bağlar kurmak istiyorsanız 16 Nisan’dan sonra harekete geçmek daha akıllıca olacaktır.

BALIK: Sevgili Balıklar,
Bu tutulma sizin öz burcunuzda gerçekleşecek ve diğer burçlara göre sizi daha fazla etkileyecek değişimleri hayatınıza getirecektir. . İlişkilerinizi nasıl ele aldığınızı, hayata bakış açınızı ve gelecek hedeflerinizi belirleme konusunda kararlar alabilirsiniz. Bazı bekar Balıklar evlenme kararı alabilir, hayatlarındaki özel kişiyle daha ciddi bir gelecek planı yapmaya başlayabilir. Evlilik ve ortaklık konularında yaşadığınız ikilemler varsa bu dönemde yaşadığınız çelişkileri su yüzüne çıkaracak duygusal stresler yaşayabilirsiniz. Hayatınızda daha fazla romantizm ve aşk yaşamak için istekli olacaksınız. Dış görünümünüzü değiştirmek sosyal hayatınızı güçlendirmek yeni birliktelikler kurmak için plan yapabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermek önem kazanıyor. Zayıflamak diyet yapmak gibi konularda motivasyona ihtiyaç duyabilirsiniz. Koç burcunda yer alan Mars ve Uranüs sizin para kaynakları evinizde bulunuyor. Harcamalar bu dönemde artabilir kaynaklarınızı ve birikimlerinizi korumak zorunda hissedebilirsiniz. Daha fazla gelir elde etmek için mücadele verebilirsiniz. Her şeyden önemlisi kendinizi maddi anlamda güvende hissetmek için yaşadığınız stresler olabilir. Özellikle Venüs’ün Retro yapacağı 5 Mart-16 Nisan arası alım satım değerli malları almak yatırım yapmak iş başlatmak maddi anlamda bağlayıcı sözleşmelere girmek için uygun zaman olmayacaktır. Bu dönemde bu tip konular ortaya çıkabilir en iyisi 16 Nisan’dan itibaren bunları ele almaktır veya görüşseniz de kesin söz vermekten kaçınmak gerekir.
Naz Bayatlı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir