4 TEMMUZ YENGEÇTE YENİAY VE BURÇLAR

untitled4 TEMMUZ 2016 12 DERECE YENGEÇ BURCUNDA YENİAY VE BURÇLARA ETKİSİ

KOÇ: Bu yeniay Koçların ev aile ebeveynler alanında gerçekleşecek. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars ile derece olarak uzak olsa da su elementinden olumlu açı yapıyor olacak. Ev ve yerleşim konularında , aile üyeleri ile ilişkilerde daha uyumlu ve bağları derinleştirmek bakımından size destek verecek. Evle ilgili ödemeler, aile ile ilgili harcamalar, borçların temizlenmesi, vergi sigorta miras ve kredilerle ilgili konularda size olumlu adımlar getirebilir size motivasyon ve kararlılık kazandırabilir. Diğer yandan, yeniayın karşısında Plüton gezegeni yer almakta iş kariyer aile ilişkilerinde güçlü bir dönüşüm geçiren Koç burçlarının artık geçmişi geride bırakıp yeniden bir yapılanma içine girmelerinin zamanı geldiğine işaret ediyor. Kariyerse kariyer aile içi ilişkilerse ilişkiler ev hayatını yönetmek ev almak satmak evinizi değiştirmek gibi konular gündemdeyse artık bu dönemden sonra bu konularda tam gaz ilerleme sağlayabilirsiniz.

BOĞA: Bu yeniay Boğaların kardeşler yakın akrabalar eğitimler kurslar ulaşım haberleşme kısa yolculuklar zihinsel faaliyetler alanında gerçekleşiyor. Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs ‘te şu anda Yengeç burcunda ve bu alanda sevdiklerinizi kardeşlerinizi yakınlarınızı komşularınızı ve sürekli iletişim içinde olduğunuz kişileri daha fazla gördüğünüz sosyalleştiğiniz bir dönemde olmalısınız. Bu süreçte yeni eğitimler planlayabilir, çevrenizle daha fazla konuşma iletişim içinde olabilir, yazışmalar ve görüşmeler yapabilirsiniz. İnternet sitesi, sosyal medya araçları, ticari görüşmelerle ilgili faaliyetler yapabilir, yakın çevrenizdeki kadınlarla ilişkiler, öğrencilerle, okul arkadaşlarıyla ve sınavlarla ilgili yeni gelişmeler bekleyebilirsiniz. Araçlar, telefonlar, bilgisayarlar yenilenebilir. Dersler alabilir kurslara başlayabilirsiniz veya başlamak için plan yapabilirsiniz. Geziler kısa yolculuklar yapmak veya bu konuda bilgi toplamak mümkün. Kadınlarla ilişkilerin bu dönemde karşılıklı güven samimiyet ve sevgi dolu olmasına çalışmak önemli Venüs size bu anlamda destek olacaktır. Kırgınlık küskünlük alınganlık katsayısı bu süreçte fazlalaşabilir.

İKİZLER : Bu yeniay sizin para kaynakları kazançlar ve harcamalar alanınızda yer alacak. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür’de artık Yengeç burcunda ve Güneş ve Venüs’le beraber bu alanda yer alıyor. Demek ki bu dönemde biriktirmek paranızı güvene almak yatırın yapmak önem kazanıyor. Evle ve aile ile ilgili konulara para harcayabilirsiniz. Para kazanmaya yönelik fikirleri hayata geçirebilir kadınlarla , kadınlar aracılığıyla veya sosyal ilişkilerinizin faydasını gördüğünüz kazançlar elde edebilirsiniz. Yeniayın bulunduğu alan aynı zamanda kendimize verdiğimiz değeri gösteren alandır. Venüs ‘te yöneticisi olduğu para evinde yer alacağı için gerçekten maddi konularda size destek olacak bir 15 gününüz var. kendinize de para harcamayı ihmal etmeyin dinlenin tatil yapın aile ile vakit geçirin . sevgi ve paylaşımın tam zamanı aile ile paylaşacak çok şeyiniz olacağı kesin.

YENGEÇ: Sevgili Yengeçler Parti sizin evinizde!! Yeniay burcunuzda gerçekleşiyor ve burcunuzun yönetici gezegeni olan Ay da Yengeç’te olduğundan size bu dönemde destek geleceğini söyleyebilirim. Aileniz, sevdikleriniz yakınlarınız eşiniz veya partneriniz ile çok daha fazla zaman geçirme imkanı bulacaksınız, bir arada keyifli vakit geçireceksiniz. Bu  süreçte eşten partnerden veya iş ortaklarından sevgi almak güven beklemek sizin için önemli olacak. Bekar Yengeçler için yeni bir ilişkiye başlamak veya hayatında birini istediğine karar vermek açısından önemli kararlar alabilirler. İş arayan kariyerini düşünen Yengeçler için iş fırsatları elde etmek olası ayın 19 unda gerçekleşecek Oğlak dolunayı bu konuyu hayata geçirecek etkiler taşıyor. Elbette Yengeç annelik etmek beslemek büyütmek aileyi korumak demek bu dönemde Yengeçler bu duyguları çok sık hissediyor olacaklar.

ASLAN: Bu yeniay sizin bilinç altınızı temsil eden alanda gerçekleşiyor. Günlük hayatın gerginliğinden ve stresinden uzaklaşmak ve kendinize zaman ayırmak için güzel bir dönem. Tatile çıkmak kafa dinlemek kalabalıklardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Merkür ve Venüs’ün de Yengeç burcunda yer alması ve yeniaya eşlik etmesi sebebiyle sezgilerinizi yaratıcı yanınızı harekete geçirebilirsiniz. Bekar Aslanlar tam ortaya çıkarmak istemedikleri gizli bir hoşlanma beğenme flört yaşayabilirler şimdilik geri planda kalmak isteyebilirler. Bazı Aslanlar belki dedikodudan kaçmak sözlerden zarar görmemek için kendilerini saklamak isteyebilir ketum davranabilirler, iş arkadaşları veya günlük hayatta sık sık karşılaştıkları kişilerle arkadan konuşmak yapılan iyiliklerden zarar görmek ile ilgili stresli konuşmalar yapılabilir. Bu dönemde yazmak çizmek yaratıcı tarafınızı ortaya koymak spiritüel çalışmalar yapmak için çok uygun. İş hayatında işler çok istediğiniz gibi gitmeyebilir ama kurduğunuz ilişkileri yine de sıcak ve samimi tutmak size ileri zamanlarda kazandıracak bir artı olacak. İş başvurusu veya iş değişikliği yapmak isteyen Aslanlar ayın 20 si civarı bu kararlarını gerçekleştirebilecek imkan bulacaklar.

BAŞAK: Bu yeniay sizin arkadaşlıklar, grup aktiviteleri ve gelecek umutları ve planları evinizde gerçekleşiyor. Bu sıralar yeni arkadaşlıklar başlatabilir, yeni tanıştığınız insanlarla çok daha samimi ve içten olabileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür bu dönemde Venüs ve Güneş ile beraber arkadaşlık alanınızda Yengeç burcunda yer aldığı için oldukça sosyal olacağınız , arkadaşlarla zaman geçireceğiniz ve grup aktivitelerine katılacağınız bir dönemdesiniz. Aşk ve romantizm evinizde transit yapan Plüton ile yeniay gezegenleri karşıtlık yapıyor. Sevgilisi olan Başaklar ilişkilerinde bu dönemde arkadaşlar veya birlikte yapılacak grup faaliyetleri bakımından stresler yaşayıp ilişki sınanabilir. Birbirinize anlayış göstermek gerekecektir. Bekar Başaklar arkadaş gruplarından veya yeni girdikleri çevrelerden hoşlandıkları birileri ile tanışabilirler. Yaratıcı yanınızı kendinizi öne çıkarabileceğiniz yeteneklerinizi kullanabileceğiniz fırsatlar çıkacaktır. Bu dönemde yeni gelecek planları içinde olabilirsiniz. Beklediğiniz cevaplar veya sonuçlar ayın 19 undan sonra açıklığa kavuşabilir.

TERAZİ: Bu yeniay sizin iş kariyer ve gelecek hedefleri alanınızda yer alıyor. İş alanında beklediğiniz gelişmelerin yer alabileceği günlerdesiniz. Zira burcunuzun yönetici gezegeni Venüs de şu sıralarda Yengeç burcunda ve bu alanda size destek veriyor. Bu dönemde iş görüşmeleri yapabilir, prestij ve statü kazanmak için adımlar atabilirsiniz. Kariyerinizde daha güven verici bir konuma gelebilmek için kararlar alıp, gelecek planları yapabilirsiniz. Diğer yandan bu dönemde anneye veya aileye yönelik anlayış sevgi ve destek göstermek gerekebilir. İş planlarınız ile ailenizin istekleri arasında bir denge kurmak gerekebilir. Ayın 20 sinden itibaren işle ilgili kararlarınız ve aile ile ilgili konular daha net ve objektif olabileceğiniz açıklığa kavuşacaktır.

AKREP : Bu yeniay sizin uzun yolculuklar, basın yayın medya, hukuki konular, akademik çalışmalar alanınızda yer alacak. Bu konularda yeni başlangıçlar yaşamanız beklenebilir. Para ve ilişkiler gezegeni Venüs de Yengeç burcunda ve bu alanda yer alıyor. Bu dönemde yolculuklara çıkmak uzaklara seyahat etmek yurt dışı ile ilgili konularla ilgilenmek medya basın yayın temalı işlere başlamak hukuki süreçler başlatmak akademik konularda adımlar atmak için oldukça uygun bir zaman. Bu süreçte iletişim çok önemli yakın çevreniz akrabalarınız ve ticari anlamda bağ kurduğunuz kişilerle bağ kurmalı arada anlayış ve tolerans geliştirmelisiniz. Sözleşmeler anlaşmalar yazışmalar ve konuşmalar yapmak bunu yaparken kendinizi güven de ve sağlam hissetmek önemli olacaktır. Fikirlerinizi ve inançlarınızı karşı tarafa aktarmak bunu yaparken samimiyetle ve kalpten davranmak,  sezgileri göz ardı etmemek duyguları doğru ifade etmek akıllıca olacaktır. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars bu hafta burcunuzda ileri hareketine başladı. İlişkiler bu hafta çok önem kazanıyor. Sakin itidalli ve stratejik davranmak gerekecek. Özellikle para ile ilgili konularda akılcı ve dikkatli davranmanız gerekir. Ayın ortasından itibaren ilişkiler mali konular ve görüşmelerle ilgili daha net ve objektif sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

YAY: Bu yeniay sizin para paylaşımı vergi borçlar kredi miras ortak giderler harcamalar alanınızda gerçekleşiyor. Paranızı korumak biriktirmek yatırımları güven altına almak aile ile para paylaşımı yapmak birbirinize maddi manevi destek olmak teması bu yeniayda öne çıkıyor. Ticari ilişkiler kurmak müşterilerle karşılıklı güven ve anlayış geliştirmek önem kazanıyor. Vergi ödemeleri sigorta güvenlik için yapılan harcamalar yer alabilir. korkular ve ruhsal stresleri de anlatan bu evde yer alan yeniay bazen para paylaşımınızda yaşadığınız sıkıntıları da sembolize edebilir. Burcunuzun yönetici gezegeni Jüpiter bu dönemde kuzey ay düğümü ile kavuşuyor. Çalışma prensiplerinizi çalışma temponuzu sağlığınızı yeniden ele almak gerekecektir. Kariyer ile ilgili hedeflerde emeğinizin karşılığını almak ve kendinizi güvende hissetmek bu dönemde sizin için en önemli temalardan biri. Anne ve aile ile ilişkileri de bu çerçevede yeniden ele alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Kazançları somut ve sizi rahat ettirecek seviyeye getirme konusuna öncelik vermelisiniz.

OĞLAK: Bu yeniay sizin ilişkiler alanınızda gerçekleşiyor. Evlilik ortaklık partnerle ilişkileri temsil eden alanda gerçekleşecek bu yeniay Bekar Oğlaklar için yeni bir ilişki ihtimali getirebilir. Evli Oğlaklar Eşle birbirinize daha fazla sevgi anlayış ve güven vereceğiniz adımlar atabilir bu yönde konuşmalar yapabilirsiniz. Partneriniz veya iş ortağınıza maddi manevi destek olmak için kararlar alabilirsiniz. Bu yeniay ilişkilerde kendinizi güvende hissetmek için yeni adımlar atacağınız bir süreç olabilir. Duygusal anlar yaşayacağınız bu dönemde ilişkiler üzerinden etkisi olacak yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni kariyer ve iş hedefleri planlayıp güvenli bir gelecek planı için sevdiklerinizin desteğini almaya ihtiyaç duyacaksınız. Burcunuzun yönetici gezegeni Satürn hala Retro harekette ve Ağustos’un 18 ine kadar düzelmeyecek. Bu durumda hayatınız ile ilgili daha elle tutulur somut ilerlemeyi bu tarihten sonra hayata geçirebilirsiniz.

KOVA: Bu yeniay sizin iş çalışma günlük hayat sağlık ve çalışma arkadaşlarınızla kurduğunuz ilişkileri temsil eden alanda gerçekleşiyor. Yeni bir işe geçmek iş görüşmeleri yapmak iş yeri değiştirmek için uygun bir zaman. Bu dönemde burcunuzun yönetici gezegeni Satürn Retro harekette kalmaya devam ediyor. Ağustos 18 den sonra düze dönecek ve bu tarihten sonra gerek iş gerek ilişkiler bakımından daha kolay ilerleyebileceğiniz bir dönem başlayacak. Sağlık konularında beslenmenize ve kilolarınıza dikkat etmek isteyebilirsiniz. İş yerinde arkadaşlarınızla daha güven ve anlayış içeren bir tutumla hareket etmek önemli olacak. Size rahatlık getirecek bir günlük yaşam ritmine ulaşmak için size iyi gelecek değişimleri başlatabileceğiniz bir dönem olacak.

BALIK: Bu yeniay sizin aşk romantizm çocuklar hobiler ve yaratıcı çalışmalar evinizde yer alıyor. Oldukça olumlu bir dönemdesiniz. Yaratıcı yeteneklerinizi kullanmak hayatınıza daha fazla neşe ve eğlence katmak için bir şeyler yapabilirsiniz. Bekar Balıkların hayatına hoşlanacakları yeni biri girebilir. Flört eden Balıklar sevdiklerinden daha fazla sevgi ilgi anlayış görebilir. Çocuk sahibi olmak isteyen Balıklar için harika bir dönem. Yaratıcı çalışmalara katılmak sezgi ve ilham yeteneğinizi kullanmak için uygun bir zaman. Bu yeniay size duygularınızı anlatmak kendinizi ifade etmek sevdiğiniz kişiye kalbinizi açmak için güzel enerjiler veriyor. Annelik etmek dürtünüz artacaktır ve sevdiklerinize maddi manevi güven vermek ve güven bulmak için tan zamanı.

Naz Bayatlı

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.