8-14 KASIM 2015 HAFTASI GÖKYÜZÜ VE AKREP BURCUNDA YENİ AY

“PARA, GÜÇ, ZENGİNLİK ELDE ETMEK İÇİN DEĞİŞİMİ BAŞLATMA ARZUSU”

KOÇ : Sevgili Koçlar, bu hafta kurduğunuz bağları güçlendirme zamanı. İş alanında yeni kararlar almak, gelecek planlarına yoğunlaşmak, emeğinizi harcadığınız bir konuda ektiğinizi biçme şansı elde edeceksiniz. İş hayatında bir çok yeni fırsat veya bir çok değişimin arifesindesiniz. Bunun için tohumlar ekmeye devam ediyorsunuz. Bir 6 ay sonra göreceksiniz ki sıkı çalışmaya devam ederseniz daha fazla güç , para ve iş gücü elde edeceksiniz. Eğer kredi, borç veya ödemelerle ilgili bir takım girişimler yapmak isterseniz istemenin, konuşmanın tam zamanı. İş ortaklıkları yapmak isteyen Koçlar için de oldukça gelişime açık başlangıçlar var. Evlilik , ciddi bağlar ve ortaklık alanınıza gelen Venüs bu hafta ve aslında tüm ay boyunca size ilişkiler arenasında destek vermeye başlayacak. Evli Koçlar eşleri ile konuşmak, ortak noktaları bulmaya odaklanmak ve ilişkilerine daha fazla tat veya sosyallik katmak için harekete geçebilirler. Flört etmek isteyen Koçlar varsa ise bu süreçte karşılarına hoşlandıkları birisi çıkacağını düşünebiliriz. Ortaklıklar kurmak ve ortak çalışmalar yapmak için harika bir enerji altındasınız. Hem sosyalleşin hem sosyal çevrenizden faydalanın hem de insanların size daha candan ve sıcak davranmasını bekleyin. Bu hafta sonuna doğru göksel yöneticiniz Mars’ın da Terazi’ye geçecek olması ile çok çalıştığınız emek ve çaba harcadığınız 1,5-2 aylık bir dönemin bittiğini görecek ve daha rahatlamak için fırsat bulabileceksiniz. Aşk ve ilişkiler hayatınız çok daha canlandığı, samimi , neşeli ve paylaşmaktan mutluluk duyacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Mutlu haftalar dilerim.

BOĞA: Sevgili Boğalar, göksel yöneticiniz Venüs bu hafta kendi burcu olan Terazi burcuna geçiş yapıyor ve sizi iş, çalışma, günlük düzeninizi temsil eden alandan etkilemeye ve sağlığınızı korumaya yönelterek desteklemeye başlıyor. Bu ay günlük hayatınızı daha fazla düzene koymak, günlük işlerinizden ve yaşamınızdan daha fazla zevk ve keyif almak için çaba harcayacaksınız. Sağlığınıza, bedeninize bakmak ve kendinizi sevmek için harekete geçeceksiniz. İş ve çalışma ortamınızı güzelleştirmek, çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizi güçlendirmek, iş arkadaşları veya müşterilerinizin gönlünü hoş tutmak için sıcak ve candan bir tutum benimseyebilirsiniz. Bu dönemde iş ortamı veya çevreniz içerisinde kuracağınız ilişkiler çok önem kazanıyor. Yeni ortaklık veya ortaklarla iş planları içerisine girebilirsiniz. Akrep burcunda gerçekleşecek yeniay ise sanki Boğalara özel kıyak yapmış gibi. Aşk ve ilişkiler hayatınızı çok canlandıracak bu yeniay enerjisi yeni başlangıçlar yapma, güçlü ilişkiler kurma fırsatı getiriyor. Var olan ilişkilerinizi uzun vadede sizi besleyecek ve mutlu edecek bir formata sokmak adına fırsatlar elde edeceksiniz. İlişkilerinizden bazıları değişime uğramak durumunda kalacak veya konuşarak bu ilişki formatında neyi artık sürdüremeyeceğinizi görmek ve değişimi başlatmak durumundasınız ancak bu yolla uzun vadede sağlam kalıcı ve güven taşıyan bir ilişki kurabileceksiniz. Mutlu haftalar dilerim.

İKİZLER: Sevgili İkizler bu hafta iş , çalışma ortamınızı, günlük hayat düzeniniz ve sağlığınızı temsil eden alanda Akrep burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. İş arayan İkizler için harika bir fırsat, yeni bir işe girmek olasılığı var. iş ortamınızda daha stratejik güçlü ve planlı olmak için kolları sıvayabilirsiniz. İş ortamınıza yeni iş arkadaşları katılabilir. Sağlığınızı korumak, zayıflamak ve yorgunluklarınızı atmak için yeni bir beslenme veya egzersiz rutinine başlayabilirsiniz. İş hayatında ortak projeler içinde yer almak, iyi bir iş planı yapmak ve geleceğe sağlam bir iş gücü ile adım atmak için konuşmalar, görüşmeler yapabilirsiniz. Bu hafta işle ilgili konularda açıkça konuşmak ve açıklığa kavuşturmak gereken konular olduğunu düşünebilirsiniz. Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs’ün aşk, romantizm, eğlence ve hobiler alanınıza geçiş yapması ve hafta sonuna doğru bu alana bir de Venüs’ün aşığı Mars’ın da gelecek olması aşk ve flört hayatınıza inanılmaz bir canlılık katabilir bu konum en katı kalpleri bile yumuşatabileceği için eğlenmeye hazır olun. Sosyalleşmek, hobilerinizle ilgilenmek, sevdiğiniz kişi ile romantik günler yaşamak ve yaratıcılık gerektiren konularla meşgul olmak için harika bir zaman. O zaman bu şanslı dönemi en iyi biçimde değerlendirmek için kolları sıvayın. Mutlu haftalar dilerim.

YENGEÇ : Sevgili Yengeçler, bu hafta yöneticiniz Ay Akrep burcunda yeniden doğuyor ve yeni bir aylık bir döngü başlatıyor. Aşk, romantizm, çocuklarla ilişkiler, hobiler ve eğlenceler evinizde yer alacak bu başlangıç enerjisi sizi hayattan beklediklerinize dair çok daha gerçekçi ve akılcı davranmaya zorlayacak. Hayattan zevk almak adına size yararı olmayan tutkulu öfkeli ve yıpratıcı enerjilerden uzak durmak için kararlar alabilirsiniz. Mutlu olmak için gereken değişimi yapma fırsatınız var. Çocukları olan Yengeçler , çocukları ile kurdukları ilişkinin de artık değişmekte olduğunun farkına varabilirler onlarda olgunlaşma güç kazanma ve tutkularını yaşama yolunda bir olgunlaşma değişme sürecindeler bunu açıkça görebilirsiniz. Bu dönemde hobilerinize daha motivasyonu yüksek bir biçimde odaklanabilirsiniz. Bu hobilerden para kazanmak veya ortaklıklar kurmak adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Bazı Yengeçler spekülatif alanda yatırımlar yapmak, komisyon bazlı işlerden para kazanmak veya ortaklı işlerden gelecek planları yapmak adına yeni başlangıçlar yapabilirler. Bu hafta Terazi burcuna geçiş yapan Venüs sayesinde evinize, özel hayatınıza ve ailenize çok daha fazla odaklanacaksınız. Evinizde mutlu olmak, evle ilgili dekorasyon tamirat tadilat işleri ile uğraşmak isteyebilirsiniz. Aile içi ilişkilerin dengeye oturduğu ve size huzur getirdiği bir döneme giriş yapıyorsunuz. Mutlu haftalar dilerim.

ASLAN: Sevgili Aslanlar bu hafta ev ve aile yaşamınızı temsil eden alanda gerçekleşecek bu Akrep yeniayı sayesinde evinizi yenilemek veya artık işlevini tamamlamış dekorasyon veya eşyalara veda etmenizin zamanı geldiğini düşünerek yenilikler yapmaya karar verebilirsiniz. Ailenizle konuşup ev içi düzeniniz, ailenizin ev içinde yaşama kuralları, sağlık rutinleri veya iş ve çalışma koşulları ile ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Evden çalışan veya eve iş getirenleriniz varsa kendinize evde daha rahat çalışma imkanı verecek düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Bazı Aslanlar için yeni bir çalışma temposu başlayacaktır oldukça yoğun bir enerji ve motivasyonla kendi ayaklarınız üzerinde durmak için harekete geçeceksiniz. Venüs bu hafta Terazi burcuna geçiş yaparak sizin iletişim haberleşme kısa yolculuklar kardeşlerle ve yakın akrabalarla kurduğunuz iletişimi ve ilişkileri temsil eden alana geçiş yapıyor. bu durum size bu ay oldukça fazla konularak, görüşerek, insanlarla ve yakın çevrenizde gündelik görüştüğünüz kişilerle, akrabalar veya komşularla iletişim kurmak için enerji veriyor. Orta yolu bulmak diplomasi yapmak hakkınızı korumak ortak çalışmalar projeler üretmekle ilgili oldukça yoğun bir tema hayatınızda yer alacak. Yazmak çizmek konuşmak zihinsel yaratıcılığınızı harekete geçirmek öne çıkıyor. Elbette bazı Aslanlar, iş için kısa yolculuklar yapabilirler veya ticari görüşmeler yapabilirler, ortaklı ve komisyonlu işlerde yeni fırsatlar elde edebilirler. Hafta sonunda Venüs’ün göksel aşığı Mars’ın da aynı alana geçiş yapması ile birlikte online aşklar, yakın çevrenizde şanslı görüşmeler, beklenmedik bir ilgi odağı olma durumu olabilir. Mutlu haftalar dilerim.

BAŞAK: Sevgili Başaklar, bu hafta göksel yöneticiniz Merkür Akrep yeniayı sırasında Güneş ile kavuşumda olacak, Pluton ve Venüs’ten destek alacak. Oldukça hareketli, dinamik, yakın çevrenizden destek aldığınız , ticari görüşmeler yaptığınız, eğitimler alıp verdiğiniz, insanlarla konuşup, yazıp çizdiğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Bu hafta iş için veya sözel konularda iş yapacağınız seyahatler yapabilir, iş mülakatları veya iş girişimleri başlatabilirsiniz. Kardeşler ve komşularla daha açık ve gerçekçi konuşmalar yaparak muallakta kalan sorular varsa açıklık getirebilirsiniz. Bu hafta para ve kaynaklarınız alanına geçiş yapacak olan Venüs sayesinde maddi durumunuzu güçlendirecek atılımlar başlatabilirsiniz. Kadınlarla ilgili her konu estetik güzellik kozmetik veya moda işleri, sanatçılık yaratıcılık gerektiren işlerden para kazanmak için kolları sıvayabilirsiniz. İlişkiler geliştirerek, sosyal alanlarda etkin olarak ve sosyal çevrenizi kullanarak kazançlarınızı artırmanın yollarını bulabilir, planlar geliştirebilirsiniz. Tek dikkat edilmesi gereken taraf yakın veya birebir ilişkiler arenası olacaktır. Özel hayatta zihniniz çok daha açık çalışacak artık sebepsiz yere yaptığınız iyilik veya fedakarlıkları anlamsız yere sürdürmek istemiyorsunuz. Bu nedenle çok daha akılcı ve pragmatik davranmak isteyeceksiniz. Çıkarınızı kollayın arka planda kalıp işleri yönetmekte sıkıntı yok ama ikinci plana itilmek silik kalmak istemeyeceksiniz. Konuşun anlatın ve sorunlarınızı karşınızdakilerle tartışın ve açıklığa kavuşturun. İş hayatından kalıcı ve sağlam temellere dayalı bir girişim başlatmak için tam zamanı. Mutlu bir hafta dilerim.

TERAZİ: Sevgili Teraziler, bu hafta göksel yöneticiniz Venüs burcunuza geçiyor ve Venüs’ün olumlu etkileri hayatınıza yansımaya başlıyor. Venüs aşk, güzellik, evlilik, sanat ve mutluluk ile alakalıdır. Dış görünüşünüzü değiştirebilir, daha gözünüze hoş gelen bir görünüme bürünebilirsiniz. Sosyal hayatta daha fazla aktif olduğunuz, çevreniz tarafından beğenildiğiniz ve takdir edildiğiniz bir döneme giriyorsunuz. İş görüşmeleri yapmak bağlantılar kurmak insan ilişkilerini güzel yönetmek anlamında şanslı ve fırsatlara açıksınız. Bekar Teraziler bu dönemde gönüllerine uygun biri ile tanışabilirler. Evli Teraziler eşlerine sevgi anlayış ve ilgi gösterebilirler. Temel olarak ilişkiler arenası sizin için daha dengeli, huzurlu ve hak hukuk içeren bir görünüm alacak. Akrep yeniayı para ve kazançlar evinizde yer alıyor. Bu ay para işlerinizi çok daha olumlu bir bakış açısıyla yönetmek, kredileri borçları ele almak ve yeni kaynak elde etmek için girişimler yapmak adına başarılı olacaksınız. Bu hafta başlatacağınız girişimler size uzun vadeli kazanç veya gelir olanağı yaratacak. Aile ile para paylaşımınızı veya ortak kaynaklarınızı daha akılcı somut ve etkin bir biçimde idare etmek için konuşmalar yapabilirsiniz. Ödemelerinizi halletmek vergi sigorta krediler veya borçları kapatmak için kararlısınız. Mutlu bir hafta dilerim.

AKREP: Sevgili Akrepler burcunuzda yeniay meydana geliyor ve bu da demek oluyor ki hem ilişkiler alanında hem de işle ilgili konularda yeni başlangıçlar yapmak veya eldeki süregelen ilişkilerde veya işlerde yeni bir bakış açısı ve kararlarla yola çıkmak konusunda kararlar alabilirsiniz. Bu yeniay size oldukça destek veriyor. Ancak ufak bir uyarı yapmakta fayda var. burcunuzun ve yeniayın yönetici gezegeni Mars bu yeniayda 29 derecede ve tükenmiş bir görünüm sergiliyor bunun iki anlamı olabilir çok uzun süren sizi yoran veya endişe veya kuruntu yaptığınız bir konu en nihayet sona erer ama zaten işin gazı kaçtığı için ve zamanında çok bekleyip yorulduğunuz için aldığınız sonuç aşırı sürpriz olmaz veya çok sevinemezsiniz. Diğer bir olasılıkta daha önce girişim yapmış olup ta yarım kalan bir konu bu yeniayda tekrar başlar ve konu yine planlanmaya başlar. En azından bu dönemde yapılacak her türlü başlangıç uzun soluklu olacak bunu söyleyebilirim. Göksel temsilciniz Mars bu ay Venüs ile bir arada ve kendinize önem vermeniz gerektiğine işaret ediyor. Biraz da gizli kapaklı işler içinde olabilirsiniz. Yani işle ortaklıklarla veya ticari bağlar kurmak için yaptığınız görüşmeleri şimdilik saklı tutmak isteyebilirsiniz. Bekar Terazilerden bazıları üstü kapalı derinden bir flört yaşıyor veya yaşama arzusu içinde olabilirler. Dedikodu ve arkadan konuşmalara karşı temkinli olun. Enerjinizi iyi kullanın fazla bedeninizi yormayın. Sağlık konularına bedenle ilgili bakımlara önem verin. Mutlu bir hafta dilerim.

YAY: Sevgili Yaylar, Venüs Terazi burcuna geçiş yapıyor ve sizin arkadaşlıkları, sosyal çevreleri, gruplar, dernekler ve klüpleri temsil eden alanınıza geçiş yapıyor. Bu dönemde oldukça aktif ve sosyal olacağınız kesin. Arkadaşlarınızla kuracağınız ilişkiler dengeye oturacak, arkadaşlarla ortak paylaşımlarınız artacak, birlikte geleceğe yönelik planlar ve projeler yapabileceksiniz. Gruplar içerisinde yapacağınız aktivite ve etkinlikler, kuracağınız ilişkiler önem kazanıyor, sosyal çevreniz içerisinde kurmuş olduğunuz arkadaşlıklardan destek istemek ve almak mümkün. Diğer yandan, yeni çevrelere girmek ve yeni kişilerle tanışmak sosyal çevrenizi büyütmek fırsatınız da var, hoşlandığınız birileri ile karşılaşabilir, sosyal yaşamdan bir flört ihtimali çıkabilir. Kadınlarla bir arada olup ilişkilerinizi dengeye oturtacağınız bir dönem. Yeniay Akrep burcunda ve sizin bilinçaltınızı ve elde olmayan gelişmeleri temsil eden alanda yer alacak. Bu süreçte iş alanı veya çalışma arkadaşları ile bir güç mücadelesi veya iş konusunda güç kazanma arzusu duyabilirsiniz. Bazen iş hayatında arkadan çalışan dinamikleri fark ederiz ama bunu daha stratejik bir biçimde ele almak adına daha sakin ve akılcı kalarak idare etmek isteriz. Ketum davranmalı , aşırı iyimser veya abartılı bir güven duygusu ile davranmaktan kaçınarak hakkınızı ve emeğinizin karşılığını beklemeden almaya çalışmalısınız. Zihin ve bilinçaltı arasındaki köprüyü kurmalı kendinize koyduğunuz engelleri aşacak bakış açısını yakalamaya çalışmalısınız. Mutlu bir hafta dilerim.

OĞLAK : Sevgili Oğlaklar, yeniay arkadaşlıklar, grup aktiviteleri ve sosyal çevreler alanınızda gerçekleşiyor. Bu süreçte yeni arkadaşlıklar kurmak, yeni çevrelere girmek veya yeni ortaklıklar kurarak para kazanmakla ilgili yeni projeler içinde olmak konusunda şans ve fırsatınız olacak. Arkadaşlarınız size güç kazandıracak. Grup aktivitelerinde bir takım krizler veya stresli durumlar ortaya çıkma olasılığı olmasına rağmen durumu soğukkanlılıkla idare edebileceksiniz. Bazı Oğlaklar resmi işlerle uğraşmak, akademik, eğitsel veya basın yayın tanıtım işlerine zaman harcamak durumundalar. Zaman yönetimini iyi yapmayı denemelisiniz. Bazen çok çalışmak iş yoğunluğunun üstesinden gelmek için yeterli olmayabilir. Bu durumda güç kazanmak için çevrenizden yardım almak veya dostlarınızın desteğini almak isteyebilirsiniz. Bu hafta Venüs yönettiği Terazi burcuna geçerek sizin iş ve kariyer alanınıza geçiş yapıyor. Bu ay hem sosyal alanda parlayacaksınız hem de is hayatınızda sevgi ilgi alaka görebileceğiniz ortamlarda bulunacaksınız. İş görüşmeleri yapmak, yeni iş bağlantıları kurarak güçlenmek şansınız var. ebeveynlerle ilişkileri uyumlu ve dengeli kılmak için güzel bir süreç olacak, özellikle anne ile daha sıcak candan bir diyalog kurma fırsatınız olacak. Mutlu bir hafta dilerim.

KOVA: Sevgili Kovalar, bu Akrep burcunda gerçekleşecek yeniay sizin iş ve kariyer alanınızda gerçekleşiyor. Bu alanda hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak için harika bir fırsat var. Bu dönemde yeni iş görüşmeleri yapabilir, var olan işinizde daha fazla güç ve motivasyon kazanmak için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın bu süreçte alacağınız kararlar size 6 aylık bir dönemde güç ve kaynak yaratacak işler olacaktır. Anne-baba ilişkilerinize, kendi ebeveynliğinizle ilgili temalara daha somut ve gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaşıp nerede yanlış yaptığınızı neyi doğru yapmayı başardığınızı görerek ilişki yönetiminizi yapmak konusunda daha güçlü yol alabileceksiniz. Sağlık ve enerji bakımından çok daha güçlü olacağınız bir iş temposuna geçmek için karar da alabilirsiniz. Bu hafta Venüs yönettiği Terazi burcuna geçiş yaparak sizin yabancılarla ilişkiler, basın yayın tanıtım reklam uzun yolculuklar alanınıza geçiş yapıyor. Bir seyahat yapabilir ve bu yolculuktan çok keyif alabilirsiniz, sevdiklerinizle beraber olmak için yol yapabilirsiniz. Uzaklardan gelen bir misafiri ağırlayabilirsiniz. Online bağlantılar kurmak ve flört etmek isteyen Kovalar için de harika bir fırsat var. sanatla yaratıcı çalışmalarla kitap multi medya ve yayıncılıkla ilgili işlerden yeni fırsatlar ve bereket elde etmek mümkün. Mutlu bir hafta dilerim.

BALIK : Sevgili Balıklar, bu hafta Akrep burcunda gerçekleşecek olan yeniay sizin uzaklar, yabancılarla ilişkiler, akademik çalışmalar, basın yayın tanıtım reklam ve promosyon alanınızda gerçekleşecek. Bu konularda ilerlemek, gelecek planları yapmak, felsefi, kültürel veya spiritüel konularda kariyer hedefleri belirlemek ve kaynak yaratmak için yeni fikirlerle ortaya çıkma şansınız var. ruhani ve manevi konular bu süreçte fazlaca ilgi alanınızda olacak. Bazı Balıklar yabancılarla kurdukları bağlardan kazanç fırsatı elde edebilirler. Uzaklardan gelen kişilerle iş kontaktları da kurabilirsiniz. Bu hafta başında Venüs yöneticisi olduğu Terazi burcuna geçiş yaparak sizin para paylaşımı ve ödemeler evinize gelecek maddi konularda daha dengeli davranmak gerektiğini hissedebilirsiniz, bakım ve sağlık, güzellik ve estetik ile ilgili konularda harcama yapmak mümkün. Ticaretle uğraşanlarınız varsa müşterilerle kontakt kurmak ve iyi ilişkiler yaratmak fırsatı elde edebilirler. Bu hafta kendinizi daha çekici ve sevimli kılabileceksiniz, karşı cinsin dikkatini çekeceğiniz kesin. Mutlu bir hafta dilerim.

Naz Bayatlı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir