< ? php shailan_dropdown_menu ( dizi ( 'menu' = > 'pages' ) ) ; ? >

imagesSVB9F8YB

BOĞA NİSAN TUTULMA TEMALARI

  • Boğalar bu ayın başında burçlarında yer alan Venüs ve Mars sayesinde aşktan yana oldukça kararlı ve somut adımlar atmaya yönelik davranmak isteyecekler. Tutulma yöneticisi Venüs’ün Pluton ile yapacağı daha sonra Mars’ın Pluton ile kuracağı açı sayesinde bu ay uzun zamandır hasır altına ittikleri duyguları düşünceleri ilişki temalarını sorgulayacaklar ve ilişkilere bakış açılarını yenileyecekler ve geleceklerine daha güvenli ve mutlu bakabilmek için neleri geride bırakıp nelerle yola devam edeceklerini düşünecekler. Uranüs’ün bilinçaltı alanında, Pluton’un hayatın anlamı ve vizyonu alanında ve Jüpiter’in özel hayat alanında yer aldığı düşünülürse Boğalar için bu dönem bir uyanış bir aydınlanma bilinç altlarını temizleme, sırları açığa kavuşturma yüzleşmek istemediğiniz durumları göğüsleme  ve sizleri geride tutan ilişki kalıplarına veda etmenin vakti zamanı gelmiştir diyorum.
  • Bir ilişki konusunda veya iş ilişkileri çerçevesinde gerçeği görme dürüst davranma iş alanındaki kadınlarla ilişkilerde medeni olma orta noktayı bulma teması öne çıkacak. Bazı Boğalar için iş ve çalışma ortamındaki kadın figürleri ile ilişkiler değişime uğrayabilir. Bir durum uzun zamandır sürebilir ve o konunun ve içerdiği kişilerle olan ilişkilerine duvara çarpacağını biliyorsunuzdur ve bu ay tutulma böyle konuları tetikleyebilir ve  Murphy kurallarına göre olmaz olmaz demeyin diyorum.
  • Değişimler hızlı , haberler hızlı geliyor, arkanızdan konuşanlar varsa bilin ki siz üste çıkabileceksiniz. Dedikodusu bol bir ilk hafta olacak.
  • Çalışan kendi işini yapan Boğalar için belki müşteri profilleri değişecek , belki bir müşteri gidecek ama yerine yenisi gelecek.
  • Sağlık önemli bu ay, egzersizler, diyetler ve  stres düşürecek çalışmalar yapmak farz. Bedeninizi kollamalısınız. Yapacağınız sağlıklı aktiviteler sizi topraklayacak ve hem fiziksel görünümünüzü iyileştirecek hem de hayattan zevk alma kapasiteniz artacak. ( Tutulmanın yöneticisi Venüs Boğa ‘da ve tutulma sağlık evinizde yer alıyor)
  • Bu ay kendinize sağlıklı ritüeller yaratın, Ay sonunda meydana gelecek Koç burcunda yeniay sizi enerjik dinamik ve hareketli kılacak daha savaşçı hissedeceksiniz. Ancak kendinize yalnız geçireceğiniz kafa dinleyeceğiniz içinize zihninize döneceğiniz zamanlar yaratarak yaratıcı enerjinizi toplamak ve Mayıs ayındaki güzel günlere hazırlık yapmanız gerekecek.
  • Sevgilerimle
  • Naz Bayatlı 
  •  

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir