imagesSL2PGH5SYAY NİSAN TUTULMA TEMALARI

 

  • Sevgili Yaylar,  burcunuzda geri harekette olan Satürn sayesinde pembe gözlükleri çıkarmak zorunda kalabilirsiniz.  Yay iyimser olmayı ve  bardağın yarısını dolu görmeyi tercih eden bir burçtur, önümüzdeki yıllarda Karmik  yüklerinizi görmek, kendinizle ilgili gerçekleri anlamak, olgunlaşmak, derinleşmek ve yaşam amacınızı ve yolunuzu kendi kimliğinize uyan bir biçimde çizmek için deneyimler yaşayacağınız günlerdesiniz. Hayattan beklediklerinizi sıkı sıkı düşüneceğiniz,  ilişkileriniz, evliliğiniz ve ortaklıklarınız varsa bu alanlarda ne yapmak istediğinize karar vermek durumunda hissedeceksiniz.
  • Bu tutulma Terazi burcunda ve sizin arkadaşlıklar, gruplarla yaptığınız aktiviteler ve gelecek planları evinizde gerçekleşiyor. Demek ki arkadaşlıklar ve geleceğe ne taşımak istediğiniz sizin için önemli olacak. Arkadaşlarınız ile ilişkiler dengeye, mutluluğa ve huzura kavuşmalı. Gruplarda yapacağınız ortak aktiviteler sizi yorsa da, alttan almak ve kendinizden fedakarlık etmenizi gerektiren durumlarda olsa da , bu tutulma size dengeleri yeniden kurmanıza yardımcı olacak.
  • Tutulmanın karşı evinizde, yani aşk ve romantizm evinizde,  Uranüs, Merkür ,Güney Ay Düğümü ve transit Güneş var , o kadar çok anlatılacak şey var ki aslında ama uzatmayayım.. size diyebilirim ki, aşk ile ilgili Karmik yükleriniz beklenmedik bir biçimde içinizde yükselmiştir, kendinizle ilgili farkındalık ateşi sizi yeni bir yolculuğa sürükleyecek aydınlanmayı yapmanıza neden olabilir. Ayın son yarısında gerçekleşecek Koç burcundaki yeniay sizi ayağa kaldıracak enerjiler taşıyor. Bazı Yaylar yeni biri ile tanışabilir, bir ilişkiyi hızla yaşayıp tüketebilir, bir arkadaşlık aşka dönüşebilir ama arkadaş mı kalalım yoksa hiç başlamasak mı başlarsak nasıl sürdüreceğiz gibi düşünceler hatta aranızda konuşmalar olabilir.
  • Evli Yaylar ayın ikinci yarısında Venüs İkizler burcuna geçtikten sonra birbirlerine karşı daha ilgili sıcak ve paylaşımcı davranabilirler. Sohbet etmek fikirleri paylaşmak ve bir arada sosyalleşmek için harika bir dönem.
  • Tüm Yaylar için ayın 15inden sonrası çok daha flört aşk ve ilişkiler alanında dinamik etkiler taşıyor.
  • Satürn geri harekette olduğu sürece hafif başlangıçlar yapmalı bir ilişkiye top tüfek atlamamalı ağırdan tadını çıkara çıkara eğlenmeyi gezmeyi anın tadını çıkarmayı düşünerek yaklaşmalı.
  • Sevgilerimle,
  • Naz Bayatlı

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.