images8W6SXLWX7-13 HAZİRAN 2015 GÖKYÜZÜ VE BURÇLAR

Bu hafta geçen haftaya kıyasla daha kolay ve pozitif açılar içeriyor. Önümüze çıkan engellerle daha enerjik bir biçimde başa çıkabiliriz.  Her istediğimiz belki hemen kucağımıza düşmüyor ama en azından yapılması gereken temel işleri başarıyla halledip sonuca yönelik ilerleme kaydetme şansımız var. En önemlisi, Merkür çok şükür geri hareketini bitiriyor ve Perşembe günü düze dönüyor.

Hafta başından itibaren yer alacak Merkür ve Venüs arasındaki sekstil açı ile daha dürüst ve candan bir iletişim yakalayabilirsiniz,  iyi iletişim ve ilişkiler önemli olacak. Merkür ileri hareketine başladığında daha net sonuç almak üzere, ticari konularda konuşmalar görüşmeler yapabilirsiniz,  ilişkileri düzeltmek ve derdinizi anlatmak açıklama yapmak için fırsatınız olabilir.

Bu hafta, Güneş, Mars ve Jüpiter arasındaki sekstil açı ise gerçekten iradenizi ortaya koymanızı gerektiren konularda size destek olacaktır,  bu açı ile hem maddi hem fiziksel alanda iyiliği yakalama fırsatına açık olduğunuzu , gelişim olanaklarını  ve  ilerlemeyi yakalamak için motivasyonunuz olduğuna işaret ediyor.

Uranüs ve Mars arasındaki sekstil ve Uranüs Jüpiter arasındaki üçgen,  hızlı gelişen ve  sürprizi bol durumlara işaret ediyor hayatımızın bir alanında uyandırma zili çalıyor. Bazı kararları çok hızlı beklenmedik bir anda alabiliriz. Sonuçlarından çok mutlu olur muyuz bilmiyorum ama koşullar hızlı değişiyor bunu söyleyebilirim.

Hafta başında Jüpiter ve Güneş arasındaki olumlu açı yine kendimizi ifade etmek ihtiyacını cömertliğin sevgi ve ilginin paylaşılarak artacağını gösteriyor. Birlik ve beraberlik her zamankinden önemli olacak.

Haftanın en kılçıklı gökyüzü durumu Cuma günü Neptün’ün geri gitmek üzere durağan konuma geçmesi ki Neptün durağan durumda oldukça karmaşaya belirsizliğe ve kafa karışıklığına yol açabilir. İletişim yazışma konuşmalar karmaşık ve belirsizlik içerir ve algılar farklı farklı olabilir , bu açıda niyet okumak kadar tehlikeli bir şey olamaz, en iyisi direkt sormaktır bence. Merkür de 11 inde  ileri harekete başlıyor ama 13 üne kadar durağan kalıyor işte bu nedenle 12-13-14 tarihleri yani hafta sonu işler karmaşık olabilir.  

KOÇLAR : Bu hafta çok daha pozitif bir iletişim yakalama şansına sahip olacaksınız. İletişim evinizde yer alan Merkür’ün ileri hareketine başlaması ve aşk ve yaratıcılık evinize gelen Venüs sayesinde , yakın akrabalar kardeşler komşular ile olumlu konuşmalar yapabilirsiniz. Yakın çevrenizle kurduğunuz ilişkiler çok daha sıcak ve samimi. Çocukların hobi çalışmaları, okul durumları veya yapacağınız kısa yolculuklarla ilgili memnun edici gelişmeler yer alabilir. Neptün’ün duraklayıp geri harekete önümüzdeki hafta başlayacak olması ile sizin olmayan yükleri taşımaktan yorulduğunuzu hissedebilirsiniz.  Sırtınızda yer alan günlük sorumluluklar ile ilgili hissettiğiniz sıkıntılar yavaştan hafiflemeye başlayacak ama sizi elinizde olmayan nedenlerle engelleyen durumları keşfedip, bunu yaratan durumları kavrayıp yeni bir içsel enerjiyle bu tür moralinizi bozan konulardan uzaklaşmak için bir şeyler yapmalısınız buna yönelik karar alabilirsiniz. Bu hafta mesajlar, yazışmalar, eğitimlerde , seminerlerde duyacağınız şeyler sizde farkındalık yaratacaktır. Yeni girişimler , eğitsel ve zihinsel projelerle ilgili çalışmalar yapmak ve bununla ilgili gelecek planları yapmak konusunda enerjik ve umut dolusunuz.

Hemen hemen yaz aylarının çoğunu aşk romantizm ve eğlence evinizde geçirecek olan Venüs sayesinde bu yaz hayattan keyif almak, zevklerinize yönelmek ve aşkın tadını çıkarmak için fırsatınız olacak. Renkli bir yaz olacaktır. Hem çalışacak , hem eğleneceksiniz.

BOĞALAR : Göksel temsilciniz Venüs Aslan burcuna geçiş yaparak ev , aile yerleşim ve özel hayat alanınıza geçiş yaptı. Bazı Boğalar ev ve ailesine bu dönemde daha fazla ilgi alaka göstermek durumunda kalabilirler, maddi konularda da yardım ve destek olabilirler. Eve yapılacak harcamalarda da artış olabilir. Maddi konularda birkaç haftadır süregelen bekleme gelirlerde belirsizlik veya ödemelerde gecikmeler varsa bu hafta sonundan itibaren artık net biçimde sizi bekleten durumların üstesinden gelebilirsiniz. Diğer taraftan, Merkür aynı zamanda ticaretin gezegeni de olduğu için para ve kaynaklar evinizde yer aldığında ticari görüşmeler yapma imkanınız olabilir. Bazı Boğalar eğer Mayıs ayının başından beri sizi meşgul eden maddi veya ticari durumlar varsa bu hafta işler çok daha net ve hızlı ilerleyecektir.  Venüs’ün burcunuzun yöneticisi olması nedeniyle bu haftadan itibaren ilişkiler, geçmiş aşklar, geçmişte nasıl ilişkiler kurduğunuz, sizi mutlu eden ve etmeyen ilişki durumları ile ilgili düşünebilirsiniz. Bu yazın büyük bölümünde Venüs Aslan burcunda kalacağı için hem ailenizle daha yakın ve sıkı ilişkiler kurmak durumunda hissedeceksiniz, hem de yaratıcılık, hobileriniz ve kendinizi mutlu etmek adına çalışmalar yapıp, yeni bir ifade tarzına ulaşmak için çabalayabilirsiniz. Eski aşklar gündeme gelebilir veya nostaljik hissedebilirsiniz.

İKİZLER : Bu hafta güzel haber burcunuzun yönetici gezegeni Merkür’ün 11 inde geri hareketini bitirecek olması . ancak yine de hafta sonuna kadar durağan konumda kalacak.  Temel ilişkiler aksınız üzerinde transitini neredeyse 3 haftadır sürdürmekte olan Merkür sizi insanlarla iletişim ve ilişkiler kurmak anlamında sanki bir tatbikata maruz bıraktı. Hem kendinizi tanımak ilişkilerde yeniden kendinize derin bir bakışla bakmak imkanı yakaladınız hem de pürüzleri konularak, yazarak ve tekrar görüşerek düzene koyma anlamında yararlı deneyimler elde ettiniz. Bazı İkizler geçmiş ilişkilere yeniden göz attılar ve nerede yanıldıklarına veya hata yaptıklarına dair bir kez daha bir farkındalık yakaladılar.  Neptün hafta sonunda duraklayacak ve gelecek aylarda geri gidecek. İş kariyer prestij ve toplumsal duruş alanınızda gerçekleşecek bu durum bir miktar dikkat gerektiriyor. Yanılgılara kafa karmaşasına ve sisli bir ortama karşı önlemlerinizi alınız. Niyet okuma yapmayınız direkt sormak ve net olmak en iyisi. İş ve kariyer planlarınız varsa gerçekçi olmayan beklentiler içine girmeyiniz. Ebeveynlerle ilişkiler yine özenli olunması gereken bir alan. Sağlıkları ile ilgili veya ruhsal konularda onlara destek vermek, empati kurmak ve yumuşak davranmak gerekebilir. Bu durum bazı İkizler için misyon duygularının yok olmasına, kariyer alanında tam nereye yöneleceklerini bilmemek gibi ortaya çıkabilir. Akışa kapılmışlık duygusu hakim olabilir. Yine de Venüs’ün iletişim, eğitimler, zihinsel projeler ve kısa yolculuklar evinizde yer alacak olması kendinizi yeniden seveceğiniz bir işe projeye yöneltmek bakımından motive edebileceğinize işaret ediyor. Yazmak, anlatmak, eğitimler almak/ vermek  eğitsel geziler yapmak kültür turlarına katılmak ve yakın çevreniz kardeşler ve yakın akrabalarla bir arada olmak bu yaz seveceğiniz aktivitelerden olacak.

YENGEÇLER : Bu hafta Merkür ve Venüs arasındaki olumlu sekstil açı sizi maddi konularda daha verimli kararlar almaya yöneltiyor. Para ve işle ilgili güzel gelişmeler bekleyebilirsiniz. Mayıs ayı başından beri uğraştığınız bir konuda artık sonuca varmışsınızdır ve emeğiniz meyvelerini vermek üzeredir. Merkür ve Mars’ın bilinç altınızı ve kendinizi akışa bıraktığınız noktaları temsil eden alanda yer alması uzun süredir sizin işlerle koşturmalarla ve gündelik rutinlerle uğraşmaktan pek rahatlayamadığınızı ve kafanızı pek dinleyemediğinizi gösteriyor. Koşturmalar ve günlük hayatın inişli çıkışlı düzensizliği bir müddet daha devam edebilir. Ancak bundan gocunmayacaksınız çünkü kazanç elde etmek sağlam gelecek planları kurmak adına çalıştığınızı bileceksiniz. Diğer taraftan, Neptün bu hafta sonunda geri gitmek üzere durağan konuma geçiş yapıyor ve uzun yolculuklar uluslararası ilişkiler yabancılarla kontakt hukuki işler basın yayın tanıtım ve devletle işler alanınızda yer alıyor olacak. Bu dikkat edilmesi gereken bir durum özellikle bu Kasım’da Neptün ve Satürn arasında yer alacak kare nedeniyle şimdi alacağınız bu evle ilgili kararların şu anda oldukça sıkı ve özenli farkındalığı yüksek ve elinizde açık ve net bilgi ile yapılması gerekiyor. Küçük yazıları iyi okuyun ve işinizi mutlaka sağlama alın yoksa Kasım ayındaki kare sizi hayal kırıklığına uğratacak durumları ortaya çıkarabilir. Net olun bol soru sorun ve sakın niyet okumaya kalkmayın merhametten maraz doğar unutmayın.

ASLANLAR : Sevgili Aslanlar Venüs Aslan burcuna geçiş yaptı ve bu yaz uzun süre sizin burcunuzda kalacak hatta Jüpiter ile bir arada bulunacak bu durum oldukça şanslı genişlemeye müsait ( her iki anlamda da tabii J) ve pozitif gelişmeler içinde olabileceğinize işarettir. Bu hafta Venüs ve Merkür arasındaki destekleyici sekstil açı para ve ticari konularda yapıcı bir çaba içinde olabileceğinize işaret ediyor. arkadaşlarla, arkadaş gruplarıyla veya topluluklarla yapacağınız çalışmalar size kazanç getirecek, mutlu edecek ve eğlendirecek. Hem iş hem eğlence gibi gördüğünüz faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Diğer yandan, Neptün hafta sonuna doğru önümüzdeki aylarda geri gitmek üzere durağan harekete geçiş yapıyor. bu hareket sizin para paylaşımları ortaklık komisyonlar müşterilerden gelen para kredi borçlar bonus sigorta ve vergi alanınızda gerçekleşecek.  Bu bağlamda, aradığınız mali güvenlik duygusu aklınızı karıştırabilir ve canınızı sıkabilir. Siz sağlam net bir gelir veya para paylaşımı beklerken beklentileriniz tam istediğiniz yönde gerçekleşmiyor olabilir. Yapılacak kontratlar sözleşmeler tekrar tekrar üzerinden geçilerek düzeltilmek gerekiyordur. Bazı Aslanlar için eş veya iş ortakları ile kurdukları para ilişkisi artık tam anlamıyla istedikleri yönde amacına uygun gitmiyor olabilir. Para akışı veya harcamalar ödemeler dengesi karmaşa içinde ve netlik içermiyordur. Bu durumu bir an önce toparlamak ve net bir bakışa çözüme kavuşturmak için detaylara özen göstermeli ve çaba sarf etmelisiniz. Bu dönemde bir işe kalkışmak gerekirse veya iş bağlantıları yapıyorsanız ödemeleri ve harcamaları net belirleme yoluna gidin hakkınızdan eksiğini alma durumunuz olabilir. Bu hafta 11in de ileri harekete başlayacak Merkür sayesinde gelecekle ilgili yeni planlarınız olabilir ve bu planları arkadaşlar veya içinde aktif olduğunuz topluluklar ile birlikte yapmayı planlayabilirsiniz.

BAŞAKLAR: Kariyer alanınızda geri harekette bulunan göksel yöneticiniz Merkür bu hafta çok şükür geri hareketini 11 inde sonlandırıyor ama yine de durağan hareketine hafta sonuna kadar devam edecek. Kariyer hedefleriniz, işle ilgili planlarınız veya varsa iş görüşmeleriniz henüz bir netliğe kavuşmamış kesinleşmemiş ve  bir ileri bir geri ilerleyerek sizi muallakta bırakan durumlar içerisinde olabilirsiniz. Artık bundan sonra aradığınız netliğe kavuşmak sürmekte olan işle ilgili veya mali bir durumu sonuca kavuşturmak için ailenizle veya ebeveynlerinizle iş birliği yaparak destek alabilirsiniz. Bazı Başaklar elle tutulur gözle görülür somut çabalar göstererek başarıya ulaşmaya daha yakınlar. Evlilik, ortaklık ve dış dünyada kurduğunuz ciddi ilişkiler alanında geri gitmeye hazırlanan Neptün işleri önümüzdeki aylarda biraz karmaşaya sürükleyebilir. Ya kurmak istediğiniz bir ortaklık veya ortak bir çalışma istediğiniz hızda veya netlikte ilerlemeyebilir, ya da eşin iş durumu sizin istediğiniz kadar somut ve net ilerlemiyor olabilir. bu dönemde bir ortaklık kurmak isteyen Başaklar varsa detaylara özen göstersinler niyet okumaya kalkmasınlar net sorular ve cevaplarla işi sağlama alsınlar. İlişkiler evlilik ve ortaklıklar alanında en azından Haziran’ın 25 ine kadar çok net olamazsanız telaş etmeyin siz objektif rasyonel ve dikkatli düşünmeye devam edin.

TERAZİLER: Göksel temsilciniz Venüs Aslan burcuna geçiş yaparak arkadaşlar, gruplar, topluluklarla yapacağınız faaliyetler alanında yer alıyor. Sizi oldukça sosyal ve faal yapacak bir görünüm bu arkadaşlarınız ile bir araya gelebilir eski arkadaşlarla planlar yapabilirsiniz. Bazı Teraziler arkadaşları ile seyahat planları yapabilir kültürel aktivitelerden konuşabilirler. Bu hafta Perşembe günü ayın 11 inde ileri hareketine başlayacak olan Merkür sizi ertelenmiş gecikmiş veya değişikliğe uğramış eğitsel akademik işler, uzun yolculuklar, hukuki veya resmi işlerinizde kaldığınız yerden devam etme şansı veriyor. Mars ayın 25 ine kadar bu alanda kalacağı için yine de enerjinizi bu alanda harcamaya devam edeceksiniz demektir. Hukuki konular anlaşmalar sözleşmeler okullara veya üniversitelere kayıtlar, master vs eğitimlere başvurular veya yolculuklar odak noktanız olacak. Yaz aylarında aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs’ün size destek verecek bir konumda olması ile eski aşklar, yeni ilişkiler, tanıtım reklam ve promosyon çalışmaları, arkadaşlarla yapacağınız organizasyonlar davetler ve sosyal faaliyetler çok ön planda olacak. Neptün bu hafta sonu önümüzdeki aylarda geri gitmek üzere durağan konumda olacak, iş ve çalışma ortamınızı, çalışma arkadaşlarınızı, sağlık durumunuzu ve gündelik işlerinizi temsil eden alanda yer alacak bu hareket ile biraz yorgun tembel hatta dağılmış günlük işlere odaklanamaz bir ruh halinde hissedebilirsiniz. Yeni bir işe başlayacak olan Teraziler varsa uyum sağlamakta veya ne yapacaklarını tam net olarak bilmekte zorlanabilirler. Sağlığınızı kollamayı ihmal etmeyin ödem su toplaması alerjiler ve gıda alımına dikkat edin.

AKREPLER: Göksel temsilciniz Mars para ortak para paylaşımı ticari gelirler ve eşle ve aile ile ortak bütçe alanında yer almaya devam ediyor. kazanmak geliri artırmak sözleşmeler ve ticari görüşmeler yapmak konusunda çok faal bir ay oldu. Merkür’ün de bu alanda yer alıyor olması geri hareket nedeniyle gecikmelere ödemeler borçlar ve beklenen paralarda korku ve endişelere neden olmuş olabilir. bu Perşembe iler gidecek olan Merkür ile Mayıs başından beridir sürmekte olan mali bir girişim veya beklenti artık sonuç vermiş olacak.  Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ve kariyer prestij ve toplumsal duruş alanınıza geçiş yapması ile işten gelecek paralarda veya kısmetlerde artış olacaktır veya görüşmeleriniz başarılı geçecektir. İş görüşmesi yapacak olan Akrepler için verimli bir hafta olacak. Diğer yandan, Neptün aşk , eğlence romantizm çocuklar yaratıcılık evinizde önümüzdeki aylarda geri gitmek üzere bu hafta sonu durağan konuma geçiş yapıyor. yaratıcı bir proje ile ilgili ben olsam bu hafta net bir cevap vermekten kaçınırdım veya aşk konularında karşımdakine hemen evet veya hayır demezdim. Niyet okumaya kalkmazdım. Detaylara ve bana verilen bilgilere dikkat ederdim. Kafa karışıklığına düşmek ve beklentileri gereksiz abartmak tehlikesi var. Fantezi sanatçı bakış görsellik ve renkler içeren her işte inanılmaz bir yaratıcılık sahibi olma imkanınız da var.

YAYLAR : Sevgili Yaylar,  geçtiğimiz haftalardan beri devam etmekte olan yeni girişimler yapmak , iş potansiyelinizi artırmak, yeni sosyal veya bireysel ilişkiler kurmak arzunuz hala devam ediyor. Evlilik, ciddi beraberlikler ve ortaklık alanınızda yer alan Mars ve  geri hareketini sürdürmekte olan Merkür (bu hafta Perşembe çok şükür düz hareketine başlayacak) sizi bu alanda kurduğunuz iletişim ve etkileşim bakımından zorladı ve kendinizi belki sorgulamanıza yol açtı. Olumlu gelişmelerle olumsuz gelişmeler harmanlanmış olabilir. Dış dünyada daha fazla insanla karşılaşmak konuşmak tartışmak fikir alış verişi yapmak imkanı bulmuş olabilirsiniz. Mayıs başından itibaren ne plan ve proje yaptıysanız bu hafta Merkür’ün ileri hareketine başlaması ile artık daha somut adımlar atabileceksiniz. Başlamış olduğunuz ilişki varsa daha net kararlar ile birliktelik şekillenir. Evli Yaylar için eşleriyle daha fazla konuştukları tartıştıkları ve istediklerini anlatmak için çaba sarf ettikleri bir süreç olabilir. Bir ortaklık konusu uzun uzadıya konuşmalara rağmen ilerlememiş gecikmelere takılmışsa artık yelkenlerinize rüzgar dolabilir. Diğer yandan, Neptün ev ve aile yaşamınızı temsil eden alanda geri hareketine başlamak üzere bu hafta sonu duraklayacak . Ev içinde karmaşa dağınıklık ve enerji düşüklüğü hissedebilirsiniz, canınız iş yapmak istemeyebilir. Ebeveynlerle ilgilenmek ve onlara anlayış sevgi ve merhamet göstermek zorunda olduğunuzu göreceksiniz. Bir müddet işten çok evle ve aileyle ilgilenmek daha akıllıca olabilir. Venüs’ün uzun yolculuklar hukuki işler ve medya basın yayın eğitimler alanında olması sayesinde bu alanda yer alan işlerinizi ilişkilerinizi güzel tutarak ve yaratıcı ifadenizi katarak pozitif bir biçimde yürütebileceğinize işaret ediyor.

OĞLAKLAR : Merkür bu hafta Perşembe günü ileri hareketine başlayacak, günlük işler , sağlık ve çalışanlarla olan ilişkinizi temsil eden alanda yer alan Merkür ve Mars sizi son haftalarda oldukça yorucu bir tempoya soktu , bir çok işi aynı anda halletmek zorunda kaldınız . bu hafta Merkür ve Venüs arasında yer alacak olumlu sekstil açı sayesinde pozitif gelişmeler bekleyebilirsiniz. Yapmış olduğunuz çalışmaların maddi manevi karşılığını alabileceksiniz. Belki kasanıza daha fazla para girecek, belki de ortaklarınız ile ilişkileriniz olumlu ve medeni bir biçimde gelişecek, eş ve siz daha fazla gelir getirecek bir takım projelerin içinde olacaksınız. Tensel paylaşımlar ve aranızdaki iletişim daha sıcak ve sevgi dolu olacak. Kadınlarla yapacağınız ortaklıklar veya onlardan gelecek yardım ve destek size iyi gelecek. Neptün’ün önümüzdeki aylarda geri harekette bulunmak üzere bu hafta sonu duraklayacak olması , iletişim eğitimler ve kısa yolculuklarda bir miktar karmaşaya ve kafa karışıklığına yol açacak. Kendinizi net ifade etmeli ve muallak durumlardan sıyrılmak için daha sınırlayıcı ve somut çözümlerle ortaya çıkmalısınız. Kardeşler, komşular, yakın çevre ilişkileri test ve deneyim alanı olacak bu bağlamda niyet okuma yapmayın, isteklerinizi ve fikirlerinizi net belirtin, zihinleri dağılmış ve somut hareket edemeyen kişilerle daha fazla karşılaşma imkanınız var. yolculuklar yapacaksanız plana sadık kalmakta zorluk olabilir, uzun yolculuklarda ödem su toplama ve ayak bacak ağrılarına yakalanmak mümkün.

KOVALAR : Göksel yöneticiniz Satürn ve Venüs arasındaki olumlu açı sayesinde bu haftadan başlayarak önümüzdeki yazın büyük bölümünde daha ciddi, neşeli, sosyal ve yaratıcı bağlar kurabileceğiniz ilişkiler yaşamaya başlayabilirsiniz. Havada aşk yaratıcılık ve ilişkilerin önemini fark etmek var. aşk yaratıcılık hobiler alanında yer alan Merkür gerilemesi bu hafta Perşembe günü sona eriyor ve siz bu sayede Mayıs başından itibaren gelişmekte olan bir yaratım veya ilişki sürecini artık daha kolay ele alabilecek ve somut ilerleme kaydetmeye başlayacaksınız. Çocukların çabalarını da daha net biçimde ele alma ve yapıcı bir forma sokmak mümkün olacak. Evlilikte veya ortaklarla ilişkileriniz ve iletişiminiz daha sevgi dolu sevecen ve cömert bir ruhla sizi etkileyebilir. Hayatınıza sıcaklık katmak için hem enerjiniz hem de bir çok sebebiniz var. Para evinizde önümüzdeki aylarda geri gitmek üzere bu hafta sonu duraklamaya başlayacak Neptün gelirler ve kaynaklar konusunu biraz karmaşaya sürükleyebilir. Harcamalarınızı kontrol altına almalı , daha somutlaşmamış projelere para harcamaya kalkmamalı veya yapacağınız sözleşmelere ve kaynak gerektiren girişimlere dikkatli yaklaşmalısınız. Cebinize giren para net olmalı, yüksek beklentiyle para cebinize girmeden, nasıl olsa gelecek diye yatırım veya harcama yapmayın. Bazı Kovalar bu dönemde spiritüel, şifa veya enerjiler içeren konulardan para kazanmaya yönelebilir. Bu alandaki çalışmalara ürünlere veya aktivitelere para harcayabilir. Bekar Kovalar kısa yolculuklarda, online yazışmalarda , eğitimlerde , kültürel mekanlarda, hoşlanacağı ve eğleneceği kişilerle karşılaşabilir.

BALIKLAR : Sevgili Balıklar temel ilişkiler aksınızda Neptün önümüzdeki aylarda geri gitmek üzere bu hafta sonu durağan konuma geçiş yapacak. Bir miktar karmaşa, kafa karışıklığı, uyum sağlama ve yönünüzü belirleme bakımından net olmakta zorlanacağınız günler gelebilir. İlişkiler tam anlamıyla sizin istediğiniz netlik ve gerçeklikte ilerlemeyebilir. Yeni bir ilişkiye başlayan veya başlayacak olan Balıklar bu hafta sonu özellikle ne evet ne hayır cevabının henüz kesin belirleyici bir yanı olmadığını bilin. Evli Balıklar eşe karşı daha uçucu kaçıcı ve kaçamak davranabilirler, isteklerini veya düşüncelerini doğru aktaramayabilirler, karşıdakinin niyetini okumak kaçınılması gereken bir durum , tam tersine net sorular sorun ve cevaplar vermeye gayret edin. Ev ve aile yerleşim ve özel hayat alanınızda yer alan Merkür gerilemesi çok şükür bu Perşembe sona eriyor ve eğer son birkaç haftadır ev ortamında fazla hareket konuşma gelen giden olduysa bu durum etkisini kaybediyor. Daha sakin ve huzurlu bir döneme geçiş yapabileceksiniz. Yine de evde gereksiz tartışmalar ve yanlış anlaşılmalardan uzak durmakta fayda var.  Bazı Balıklar bu dönemde taşınmak yerleşim değiştirmek veya toplanmak durumunda kalabilirler. Aşk ve para gezegeni Venüs’ün gündelik hayat sağlık ve çalışma alanınızda yer alması ve hemen hemen bütün yaz orada kalacak olması sizi hayattan günlük işlerden ve çalışma ortamınızda kurduğunuz ilişkilerden yana kısmetli kılacak. Hem yaratıcı sanatçı yanınızı daha kolay ortaya koyabileceksiniz hem de yetenekleriniz ile iş ve çalışma ortamınızda insanları hayran bırakabileceksiniz. Evcil hayvan almak veya veterinere götürmek vs için Perşembe gününden sonrayı beklemekte fayda var.

Sevgilerimle,

Naz Bayatlı

 

 

 

 

 

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.