imagesCFEN4V9M14 -21 HAZİRAN HAFTASI GÖKYÜZÜ VE BURÇLAR

Haftanın ilk günü Zamanın Lordu, Karmik  döngülerimizin ve yaşam derslerimizin bekçisi, olgunlaşma prensibimiz diyebileceğimiz Satürn gerileyerek Akrep burcuna tekrar geçiş yapıyor ve bu burçta 18 Eylül 2015’e kadar kalacak.  29 derece Akrep’te en son  14 Aralık 2014 tarihinde yer aldı. Demek ki yaklaşık 6 -7 ay öncesinden getirdiğimiz yaşam konularına son bir kez daha dönüş yapıp kalan borçlarımızı temizleyeceğiz. Karmik yükler ve dersler bir kez daha karşımıza çıkacak. Satürn Akrep’te bu anlamda yapılması gereken dönüşümün en güçlü olduğu zamandır. Hele bir de 29 derecede olması krizler ve  acil ele alınmasını gereken durumlar ortaya çıkar zamana karşı yarış yapmak gibidir. Zamansızlık en önemli durumlardan biri olacaktır.

Satürn Akrep yılları hepimiz için zor bir süreç olmuştu, yaklaşık 2,5 yıl kaldığı bu burçta hepimiz belli alanlarda sıkı bir mücadele vermiş sanki deri veya kabuk değiştirmiştik,  bu transit süresince Türkiye’nin de burcunun Akrep olması nedeniyle ülkemiz zorlu deneyimlerden geçmişti. Gezi olayları, savaşlar ve çatışmalar, polis şiddeti , cinayetler, Türkiye’nin 5. Evini temsil etmesi nedeniyle sanatçılar gençler ve çocuklar yaşamını ardı ardına kaybetmesi gündemde olmuştu. Şimdi bir kez daha paylaşımı, krizli durumlara stratejik çözümler bulmayı, borç – kredi ve mali konularda yapılması gereken işleri ve  atılması gereken adımları yeniden düşüneceğiz. Akrep hem kişisel anlamda belli bir alanda ve ülkece akıllı ve stratejik kararlar almamız gerektiğine işaret ediyor. Hayatımızda kriz yaratan konuların ne olduğunu tespit edip sorunlarımızı çözme fırsatımız var.

Haftanın bir diğer önemli gökyüzü görünümü İkizler burcundaki yeniay Salı günü gerçekleşecek. Yeniayın Mars ile kavuşumu, yöneticisi Merkür’ün de bu toplaşma içinde yer alması, iletişim ve haberleşme trafiğinin oldukça yoğun geçeceğini gösteriyor. Ticari durumlar, sözleşmeler ve anlaşmalar gidiş geliş alım satım ve yolculuklar gündeminizde olabilir. Zihinsel faaliyetleri eğitimi bilgi paylaşımı temsil eden İkizlerde yer alacak bu yeniay hızlı gelişen durumlara yol açacak ve bizim detaylara fazla takılmadan pratik çözümler bulmamız gerekeceğine işaret ediyor. Mars Ve Güneş’in bu hafta kavuşumda kalacağını düşünerek tartışmalardan uzak durmalı, yüzeysel bilgiyle uzun vadeli kararlar alınmamalı.

Jüpiter ve Uranüs arasındaki üçgen olumlu çünkü şansın ve fırsatların aniden beklenmedik yollardan karşımıza çıkacağını gösteriyor. Yaratıcılık, girişimler, ticaret ve uluslar arası konularda yabancılarla ilişkilerde hukuki süreçlerde bizi destekleyecek bir görünüm yer alıyor. Yine de maddi konularda dengesiz ve aşırı risk alan açılımlar yapmamaya özen göstermeli.

KOÇLAR :  Sevgili Koçlar Satürn bir kez daha ortak para paylaşımınızı, kredi borçlar vergiler sigorta müşterilerden gelen para ve aileden gelen miras alanınıza geriliyor. Bu alanda borçlarınızı bitirmek, maddi konulara el atarak sağlam kararlar almak ve para akışınızı düzenlemek için son bir çaba gösterebilirsiniz. Bu anlamda yaz ayları nakit dengesini iyi yapmanız gereken bir süreç olacak. Yarım kalmış bir ödeme, eksik ödenmiş bir vergi veya kredi borçlarının kapatılması gündemde olabilir.  Bazı Koçlar müşterilerden gelecek ödemeleri beklemek ve tamamlanmasını istemek zorunda kalabilir. Bazı Koçlar ruhsal veya metafizik alanda çalışmalar yapabilirler. Evli Koçlar eşin veya ailenin maddi konularına destek olmak için önlemler almak zorunda kalabilirler.

İkizler burcundaki yeniay kardeşler, yakın akrabalar komşular mahalleniz eğitim ve öğretim konuları kurslar ve zihinsel projeler alanınızda gerçekleşecek. Bu konular çerçevesinde yeni başlangıçlar yapmak mümkün. Aynı zamanda hemen hemen tüm hafta Güneş Mars kavuşumu bu alanda gerçekleşeceği için çok yoğun bir iletişim trafiği içinde olacağınız kesin. Bu ev iletişim haberleşme ve ulaşım araçlarını da temsil ettiği için yollarda ve konuşarak daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Doğru zamanda doğru yerde olmak şansını elde edebileceğiniz bu hafta sohbetler oldukça şanslı fırsatlara yol açabilir. Kardeşler veya yakın akrabalarla iletişim yardımlaşma ve görüşmeler hız kazanabilir.

Jüpiter ve Uranüs arasındaki olumlu üçgen yaratıcı konular, çocuklarla ilişkiler, aşk ve eğlence alanından size sürpriz gelişmeler olarak yarayabilir. Kendinize ve sevdiklerinize daha fazla sevgi ilgi ve cömertlik göstermek isteyebilirsiniz. Flört alanında da umulmadık fırsatlar karşınıza çıkabilir bu anlamda bekar Koçların oldukça şanslı olabileceğini düşünüyorum.

 

BOĞALAR : Sevgili Boğalar , Satürn hafta başı geliyor yine karşı evinizde konuşlanıyor,  ilişkiler sosyal hayat, kariyer ve ortaklık konuları bir kez daha gündeminize oturuyor. Eş veya partnerinizle geçtiğimiz Aralık ortalarında ortaya çıkmış bir ilişki sorunu varsa bu defa halletmek için bir şansınız daha var. Satürn bir problem varsa bunu olgunlukla, deneyimlerinizi ve aldığınız dersleri göz önüne alarak, daha stratejik adımlara ve kararlı bir biçimde halletme yolunda adımlar atabileceğinize işaret ediyor. maddi manevi anlamda ilişkinizde daha gerçekçi ayakları yere sağlam basan ve olgun tavırlar sergilemelisiniz. Karşınızdaki kişiler size kriz getirebilir stres yaratabilir siz sakin ve sağduyulu bir tavırla üstesinden gelebilirsiniz.

İkizler burcundaki yeniay ise para kaynakları alanınızda olacak bu maddi olarak artıya geçebileceğinize işaret ediyor. Bazı Boğalar için yeni bir iş veya kazanç imkanı çıkabilir. Yeni iş görüşmeleri yapılabilir ticari anlaşmalar sözleşmeler alım satım işleri yer alabilir. Kendi değerinizi zihinsel yanınızı daha fazla ortaya koyarak pekiştirebilirsiniz.

Jüpiter Uranüs arasındaki olumlu açı iş ve kariyer alanında yer alacağı için gerek çalışma arkadaşlarınızla gerek iş alanında başarılı ve genişlemeye yönelik adımlar yer alacaktır.

 

İKİZLER: Sevgili İkizler burcunuzun yönetici gezegeni Merkür en nihayet duraklama döneminden de çıktı ve tam anlamıyla ileri hareketine başladı geçtiğimiz haftalarda belki yaşadığınız iletişim yoğunluğu karmaşası veya güçlükleri artık sona eriyor. Kaldığınız yerden işlerinize planlarınıza eğitsel veya ticari çalışmalarınıza geri dönebilirsiniz. Bu Salı burcunuzda gerçekleşecek olan yeniay size yeni başlangıçların fırsatını getirecektir. İster fiziksel anlamda kendinizi yenilemeye başlayın, ister ilişkiler sosyal yaşam veya ortak çalışmalar alanında yeni kararlarla ileri adım atın bunu hızla ve pratik bir biçimde yapma şansınız var. Tüm hafta boyunca Mars ve Güneş kavuşumu burcunuzda yer alacağı için sözel ve yazılı yapacağınız işlerde size enerji ve destek verecek. Tek diyeceğim gereksiz tartışmalar başlatmamak veya münakaşalara dahil olmamak için kendinizi tembihleyin. Yüzeysel bilgilerle uzun vadeli kararlar almayın veya elinizdeki işi hızla bitireceğim sonuçlandıracağım diye detayları göz ardı etmeyin. Bol bol insanlarla bir arada olacağınız ve iletişim kuracağınız bir haftadasınız. Bazı İkizler için yeni bir ilişki başlatmak veya iş görüşmesi yapmak fırsatı var.

Satürn Akrep burcunda hafta başı bir kez daha gerileyecek ve sizin iş çalışma ortamınızda ve sağlık alanınızda 18 Eylül’e kadar kalacak. Bu dönem içinde bitmemiş tamamlanmamış iş projelerinize geri dönebilirsiniz. İş ortamında gerginlik yaratacak konularda krizlere çözüm bulmak için çaba gösterebilirsiniz. Rejim ve diyet yapmak için harika bir şans fazla kilolardan kurtulmak için harekete geçebilirsiniz.

Jüpiter ve Uranüs arasındaki üçgen iletişim ve arkadaşlıklar evinizde etkili olacak. Eğitsel çalışmalar kurslar zihinsel faaliyetler gruplarla eğitimler ve arkadaşlarla gelecek projeleri sürpriz gelişmelere sahne olabilir ve size arkadaşlardan sosyal çevrenizden beklenmedik fırsatlar ve destek çıkabilir. Kısa yolculuklara çıkmayı planlayabilirsiniz ani gelişen sosyal etkinliklere katılabilirsiniz.

 

YENGEÇLER : Sevgili Yengeçler bu yeni ay sizin bilinçaltınızı, spiritüel yaşamanızı, elde olmayan dışsal olayları temsil eden alanda gerçekleşiyor. Bu anlamda hızlı gelişen günlük hayatla ilgili durumlara uyum sağlamakta daha başarılı olabileceğiniz bir dönemdesiniz. İş yükünüz iletişim trafiğiniz artabilir yorgun bile hissetseniz işlerin üstesinden gelebilecek zihinsel gücünüz olacaktır. Sağlığınıza ve metabolizmanıza iyi bakın. Bu hafta işlerle tek başınıza başa çıkmak durumunda kalabilirsiniz. İkizler burcundaki yeniay sözel, yazılı iletişim ve haberleşme potansiyelinizi iki katına çıkaracak kadar etkili olabilir. Yorgun ve zihinsel anlamda yoğun olabilirsiniz.

Satürn 18 Eylüle kadar gerileyeceği Akrep burcunda kalacak ve sizin çocuklar, yaratıcı faaliyetler ve aşk evinizde kalacak. Çocukların yaratıcı çalışmalarına, hobilerine, kendilerini geliştirmelerine yarayacak etkinliklere dair harcamalar artabilir. Kendinizi de daha fazla mutlu etmek için bir şeyler yapmak gereksinimi duyabilirsiniz. Aşk hayatı inişli çıkışlı olan Yengeçler ise ilişkilerinde daha ketum, soğukkanlı stratejik ve gerçekçi davranmak durumunda hissedebilirler. Eski bir ilişki durumu ya da ilişkilerde sizi strese sokan bir tutum bir defa daha karşınıza çıkabilir bu sefer daha gerçekçi ve iradeli kalarak sorunların üstesinden gelebilmelisiniz.

Jüpiter ve Uranüs arasındaki olumlu açı para ve kariyer evinizde yer alıyor. Kazançlarla işle ve size prestij getirecek çalışmalarda fırsatlar yakalamak, kazançları artırmak konusunda şanslısınız. Sürpriz harcamalar olsa bile özellikle aile ve çocuklara para akışı fazlalaşabilir.

 

ASLANLAR : Sevgili Aslanlar İkizler burcundaki yeniay sizin arkadaşlıklar, grup çalışmaları gelecek planları alanınızda yer alacak. Yeni arkadaşlıklar kurmak, arkadaşlarla bir arada sosyalleşmek eğitsel veya ticari bağlar kurmak sosyal ağınızı genişletmek için iyi bir fırsat. Bazı Aslanlar arkadaşlık alanından bir flört yaşama şansı yakalayabilirler. Kendinizi canlı dinamik sosyal ve girişken hissedeceksiniz.

Satürn hafta başı bir kez daha ev yerleşim aile ve özel hayat alanınıza geçiş yapıyor. ebeveynlerin sağlığına dikkat etmeli, ev içi iletişim bazen stres içerebilir. Almış olduğunuz bir borç ev kredisi vs varsa bunu ödemek için çaba gösterebilirsiniz. Sizden alına bir borç varsa bunun peşine düşmek için de gayret edebilirsiniz. Aile üyeleri birbirine mali destek vermek için bir araya gelebilir.

Burcunuzda hala seyrini sürdüren Jüpiter bu hafta Uranüs ile olumlu açı içinde olacak. Uzaklara yolculuklar, akademik çalışmalar, yabancılarla iletişim, online ilişkiler, basın yayın tanıtım reklam ve promosyon çalışmaları size şans getirecek. Var olan bir hukuki süreciniz varsa etkili bir savunma şansı elde edebilirsiniz. Bazı Aslanlar uzaklardan gelecek arkadaşları ile bir araya gelip güzel bir hafta geçirebilirler. Sürpriz bir kararla uzun bir yolculuğa çıkma fırsatı yakalayabilirsiniz. Hemen hemen yazın çoğunda burcunuzda geçiş yapacak Venüs sayesinde çekici karizmatik ve dikkat çekici olacağınız kesin. 20-21 Haziran Jüpiter Venüs ve Ay kavuşumda olacak oldukça şanslı ve sosyal olabileceğiniz günlerdir.

 

BAŞAKLAR : Sevgili Başaklar göksel yöneticiniz Merkür duraklama dönemini de bitirerek ileri hareketine tam anlamıyla başladı. Son haftaların karmaşık günleri artık sona erdi. İş ve kariyer alanınızda seyrini sürdüren Merkür’ün yanı sıra bir de Salı günü bu alanda yeniay gerçekleşecek olması sizi oldukça şanslı kılıyor. İş anlamında başarıyı yakalamak, yeni iş bağları kurmak, görüşmeler yapmak, iletişim konularından fırsatlar getirecek başlangıçlar yapmak mümkün. Hemen hemen tüm hafta kariyer alanınızda kavuşumda kalacak Mars ve Güneş ile birlikte Merkür’ün de bu alanda olması bol bol konuştuğunuz topluluklar önünde göründüğünüz ve kendinize güven tazelediğiniz bir hafta olacak.

Satürn hafta başı Akrep burcuna gerileyerek kardeşler, yakın akrabalar, çevre, komşular, iletişim, haberleşme, eğitsel konular, kısa yolculuklar ve ulaşım alanınızda 18 Eylül’e kadar kalacak. Bu alanda stresli durumlara sebebiyet verebilir. Kardeşlerle iletişim zorlu olabilir. yakın çevrenizde sağlık problemleri olan yakınlarınızla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Araba cep telefonları ve bilgisayarlara bakım yapmak gerekebilir. yol durumu ve trafik size normalden daha stres getirebilir. Zihinsel olarak gevşemek ve rahatlamak durumunda olduğunuzu hissedebilirsiniz. Sürdürmekte olduğunuz bir eğitim kurs veya zihinsel çaba sarf ettiğiniz bir konu varsa bu alanda daha fazla konsantrasyon ve gayret gerekebilir.

Jüpiter ve Uranüs arasındaki olumlu açı iş alanında beklenmedik gelişmelere veya planlarda sürpriz değişimlere yol açabilir. Günlük düzeninizi sürdürmekte ve planlara uygun iş yapmakta zorlansanız bile spontane gelişen iş durumlarından memnuniyet verici fırsatlar yakalayabilirsiniz.

 

TERAZİLER: Sevgili Teraziler, bu hafta başı Satürn Akrep burcuna gerileyerek tekrar para kaynakları ve kazanç evinize giriş yapıyor.  Demek ki nakit akışınıza dikkat etmeli, borç ve kredili durumlarda akılcı ve stratejik davranmalısınız. Bütçenizi iyi yapmanız gerekebilir. aileye veya eşe maddi anlamda destek olmak , ortak kararlarla belli bir takım harcamalara dur demek gerekebilir. Geçmişe dönük borçlara veya ödemelere dair daha fazla kazanç yaratacak girişimler yapmak isteyebilirsiniz.

Yeniay ikizler burcunda uzun yolculuklar, yabancılarla ilişkiler, yurt dışı konuları ve eğitimler entelektüel faaliyetler alanınızda olacak. Bu alanda Güneş ve Mars’ın da tüm hafta kavuşumda kalacağını düşünürsek uzaklarla yoğun bir iletişim içinde olabilirsiniz. Akademik konularla ilgilenebilir, yurt dışı seyahatleri planlayabilir, hukuki süreçlerinizde olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Bol bol gezeceğiniz görülüyor.

Jüpiter ve Uranüs üçgen açısı ilişkiler ve arkadaşlıklar alanından size oldukça sosyal zamanlar vaat ediyor, arkadaşlarla bir arada zaman geçirebileceğiniz enerjik bir hafta olacak aynı zamanda gruplarla çalışan sosyal etkinliklerde aktif olan Teraziler için yeni projeler planlar sürpriz gelişmeler ortaya çıkabilir. Bazı Teraziler sosyal alandan yeni ilişkiler başlatabilir, bir arkadaşlık daha ciddi bir form alabilir.

 

AKREPLER:  Sevgili Akrepler, Satürn hafta başında burcunuza geriliyor, 18 Eylül’e kadar da burcunuzda tekrar geçişini sürdürecek. Bu bağlamda, sizi ilişkiler, kariyer, evlilik ve ortaklıklar alanında son bir kez test etmeye başlayacak. Süreç içerisinde daha stratejik, kararlı, iradeli, güçlü bir biçimde ilişkilerinizi yönetmeyi deneyimleyecek fırsatlar çıkacaktır. Streslere karşı kendinizi korumaya almalı ve sağlığınıza özen göstermelisiniz. Maddi konularda daha güç kazanmak için ortaklı işlere girmeye karar verebilirsiniz. Nakit akışınızı düzene koyacak kararlı ve inisiyatifi ele alan adımlar atabilirsiniz. Eşe ve ortaklara karşı sert ve anlayışsız bir tutum benimsemekten uzak durmalısınız bu zamanı krizlere çözüm bulmak ve daha güçlü bir biçimde kaynakları sağlama almak ve yatırımınızı güçlendirmek için kullanabilirsiniz.

Jüpiter ve Uranüs’ün bu hafta boyunca üçgen açı yapacak olması sizi iş ve kariyer alanında başarılı kılacak ve yeni fırsatlara ve spontane gelişmelere yöneltecek. Yaz boyunca Venüs iş ve kariyer alanınızda kalacağı için daha fazla tanınma prestij elde etme ve topluluklar önünde görünür olma fırsatı yakalayabilirsiniz. Eski ilişki durumları hayatınızda baş gösterebilir. Bitmemiş sonuca bağlanmamış ilişki konuları bu defa halledilmek için önünüze gelecek, yeni bir bakış açısıyla ele alabilirsiniz.

İkizler burcundaki yeniay Salı günü gerçekleşiyor ve sizin kredi borç vergi sigorta müşterilerden gelen para aile ve eşle para paylaşımınızı temsil eden alanda yer alacak. Bu anlamda nakit akışınızda gelişmeler başlangıçlar yeni kazanç imkanları olabilir veya gelirleri daha ticari bir zihinle artırma planlarına başlayabilir bu planlara artık şekil vermeye başlayabilirsiniz. Eğitsel konular iletişim psikoloji ve metafizik konularına ilgi duymaya veya terapi almaya hazır olabilirsiniz.

 

YAYLAR : Sevgili Yaylar, göksel yöneticiniz Jüpiter tüm hafta boyunca Uranüs ile üçgen açı içinde olacak. Bu oldukça hareketli, enerjik, düşüncelerle inançlar ve felsefelerle haşır neşir olduğunuz bir dönem olacak. Uzun yolculuklara çıkmaya hazırsınız. Hayata yeni bir vizyon ve amaç ile sarılmayı da isteyebilirsiniz. Basın yayın tanıtım promosyonlar , yabancılarla ilişkiler, akademik çalışmalar zihinsel işlerde başarıyı yakalayabilecek fikirlerle dolusunuz. Yaratıcı projeler içinde olacağınız ve kişisel ifadenizi ortaya koymak için çaba göstereceğiniz bir süreç olacak. Bazı Yaylar uzaklardan, online veya yabancı ülkelerden ilginç kişilerle tanışabilir veya yeni ilişkiler başlatabilir.

İlişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızda Salı günü gerçekleşecek yeniay bu konularda sizi oldukça şanslı kılıyor. İletişim anlamında oldukça kıvrak, atak ve sözünü dinleten fikirler ile öne çıktığınız bir yeniay bu. Evli Yaylar için eşleri ile bol bol söz sohbet yapacakları kesin. Ortak çalışmalar içinde olan Yaylar ise işlerini hızlı ve akışkan bir biçimde yapabilecekler, rahat bir iletişim ile işlerini yoluna koyacaklar.

Satürn hafta başı Akrep’e geçiş yaparak, bilinçaltınızı temsil eden alana yerleşecek ve 18 Eylül’e kadar burada kalacak. Günlük düzeninizi, iç dünyanızı ve sizin inisiyatifiniz dışında gelişen durumları kontrol altına almak için size gayret sarf ettirecek bir süreç bu. Bazen yalnız kalmak iyi olabilir,  bazen de günlük streslerle başa çıkmak için daha stratejik ve kararlı iradesi güçlü bir tutum sergilemek durumunda olduğunuzu hissedebilirsiniz.

 

OĞLAKLAR: Sevgili Oğlaklar, göksel temsilciniz Satürn hafta başı gerileyerek Akrep burcuna geçiş yapıyor. Arkadaşlıklar, grup çalışmaları ve gelecek planları alanınızda 18 Eylül’e kadar kalacak olan Satürn sizi bu alanda kuracağınız ilişkilerde daha dikkatli ve stratejik davranmaya yöneltebilir. Arkadaşlarla veya gruplarla yapacağınız çalışmalarda maddi manevi paylaşımlarınıza dikkat ediniz. Arkadaşlarla ortak yapacağınız işler veya projeler varsa bu konuda hem kazanç elde etmek söz konusu olabilir hem de size prestij kazandıracak güçlü ortak çalışmalar yapabilirsiniz. Arkadaşlara karşı sabırlı, ketum ve kararlı davranınız.

Jüpiter ve Uranüs arasında yer alacak üçgen ise ev ve yerleşim alanında yeni sürpriz açılımlara sebep olabilir. ev almak, evi yenilemek, aile ile daha sıcak ilişkiler kurmak, alım satım gibi konular söz konusu olabilir.

İkizler burcunda Salı günü yer alacak yeniay iş ve çalışma ortamınızda gerçekleşiyor. Yeni bir işe başlamak, bir çalışma içinde yer almak, günlük işlerinizi yeni bir düzen çerçevesinde geliştirmek, derlenmek ve toparlanmak için güzel bir fırsatınız var. Rejime diyete başlayabilirsiniz. Eğitsel konulara genel olarak sözlü veya yazılı iletişime daha fazla yer vereceğiniz bir süreçtesiniz.

 

KOVALAR : Sevgili Kovalar, göksel temsilciniz Satürn hafta başı tekrar Akrep burcuna geçiş yapıyor ve 18 Eylül’e kadar bu burçta seyrini sürdürecek. Akrep , iş ve kariyer alanınızı temsil ediyor. Kariyer alanında bu süreç içerisinde çok daha kararlı stratejik ve iradeli davranmak gerekebilir. Kariyer alanında bundan 7 ay önce başlamış veya sizin başlattığınız bir konu varsa bu dönemde son formuna ulaşmış olacak bir durum gündeme gelecektir. Bu iş değiştirmek, terfi almak, işten gelecek bir parayı almak veya işteki konumunuzu tekrardan gözden geçirmek gibi bir durum olabilir. bu dönemde ebeveynler ve özel hayatınızla da fazladan ilgilenmek ve aile üyelerinin iyilik ve sağlık konularını düşünmek zorunda olabilirsiniz.

Jüpiter ve Uranüs arasında yer alan üçgen açı tüm hafta boyunca sürecek ve sizi eş, kardeşler, yakın akrabalar, yakın çevre ile daha sıkı ve bir iletişim içine sokabilir. Sorunları konuşmak hızlı ve pratik çözümler bulmak için birbirinize destek olabilirsiniz. Diğer yandan, ortak çalışmalar iletişimsel ve zihinsel konularda yapacağınız projeler sosyal etkinlikler gündeminizde olabilir. Bu konular size başarı ve tanınma sağlayabilir.

İkizler burcunda Salı günü gerçekleşecek yeniay ise aşk, romantizm, yaratıcı çalışmalar, çocuklarla ilişkiler ve hobiler alanında yer alıyor. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sizi mutlu edecek hobilere yönelebilirsiniz. Çocuklarınızı yaratıcılıklarını geliştirecek etkinliklere yöneltebilirsiniz.

 

BALIKLAR :  Sevgili Balıklar, Salı günü İkizler burcunda gerçekleşecek yeniay ev aile yerleşim ve ebeveynlerinizi temsil eden alanda gerçekleşiyor. Yeni bir eve geçmek almak satmak evi dekore etmek için başlangıçlar yapabilirsiniz. Ev ve özel hayatta iletişim söz sohbet oldukça hızlı ve yoğun olacaktır. Kendinizi aileye ifade etmek ve fikirlerinizi belirmek çok önemli.

Göksel yöneticiniz Jüpiter ve Uranüs arasındaki olumlu üçgen günlük hayat düzeninizi ve parasal kaynaklarınızı temsil eden alanda yer alıyor. Bu bağlamda iş yerinden veya iş arkadaşlarınızla kurduğunuz ilişki oldukça sıcak sürprizli ve hareketli geçebilir. Kazancınızı artıracak fırsatlar karşınıza beklemediğiniz anda çıkabilir. Sağlık ve iyilik konularına para harcayabilirsiniz.

Hafta başı Satürn tekrar Akrep burcuna geçiş yaparak sizin uzaklarla bağınızı, yabancılarla ilişkileri uzun yolculukları akademik çalışmaları temsil eden alanınıza geçiş yaparak 18 Eylül’e kadar burada kalacak. Yeni bir kültürle tanışmak uyum sağlamak akademik hayata geçiş uzaklara yapacağınız yolculuklar veya hukuki konular alanında sizi daha dikkatli kararlı ve stratejik olmaya yöneltecek bu geçiş 7 aydır süregelen bir konuyu bu yaz finalize etmenize yarayacaktır. Yakın çevresinden ayrılmak zorunda olan Balıklar için bir olgunlaşma süreci olacak ayrıca zamanlama ve zamana karşı yarışma teması bir süre sizinle olacak

Mutlu Bir Hafta Dilerim

Naz Bayatlı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir