AKREPLER KARŞI CİNSTEN İLGİ BEKLEYİN İŞ VE PARA KONULARINDA KISMETLİSİNİZ

YÜKSELEN AKREPLER İÇİN KASIM AYI NASIL GEÇECEK?

Yükselen Akrepler yönetici gezegeniniz Mars bu ay Oğlak burcunda ve Satürn ile olumlu etkileşim içerisinde. Bu ay gitmek istediğiniz yolda, ilişkiler alanında, eşiniz veya ortaklarınızla paylaşımlarınızda çok daha olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Maddi anlamda daha iyimser bir tablo olacağı gözüküyor. Kısa yolculuklar yapabilirsiniz, kardeşler, yakın akrabalar veya komşularla bir arada gezintiler aktiviteler yaparak bu ayı değerlendirebilirsiniz.

Bir çok Akrep için 6 Kasım’da gerçekleşecek Boğa burcundaki dolunay oldukça bereketli olacak. Eş ile ilişkiniz daha sağlam ve istikrarlı bir düzene oturabilecektir. Sevgi duymak, tutkunuzu hissettirmek ve partnerinize ilginizi göstermek için harika bir fırsat var. güven duymak ve karşındakilere de güven vermek önem kazanıyor. Bu dönemde ayrıca yeni iş ortaklıkları başlatabilirsiniz. Yakın çevrenizden kardeş akraba komşular öğrenciler, öğretmenler, mahalle sakinleri gibi kişilerden destek yardım alabilirsiniz , siz de onlara arka çıkabilirsiniz. Bu ay Boğa’daki dolunay bir hasat zamanı gibi size gelen bereketi paylaşmak, ilişkilerinizde de bu ruhu yansıtmak size olumlu yansıyacaktır. Kasım’ın ilk haftası yemek içmek sosyalleşmek sevdiklerinizle bir arada olmak ve hayatın tadını çıkarmak gerekir. Mars’ın Oğlak’ta olması ve Pluton ile 9-10-11 Kasım tarihlerinde kavuşum yapacak olması size eğitsel iletişimsel projelerden , yakın çevre ilişkilerinden ve kurumsal içerikli her alandan yardım ve destek sağlayacak. Bu arada harekete geçmekte ve aksiyon yaratmakta üstünüze yok bir komutan edasıyla yönetebilir plan yapabilir dirayetiniz ile istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. Biraz katı ve sert olmak mümkün esnek olmayan tavırlar size zarar getirecek iletişim kazalarına neden olabilir. Yükselende yer alan Venüs Satürn kavuşumu imajınızı zedelemekten soğuk ve sevgisiz görünmekten kaçınmanız gerektiğine işaret ediyor. Bazen hayatta zor ve acı da olsa gerçekçi düşünmek ve buna yönelik kararlar almamız gerekir. Bu ay her iki durumdan da bir potpori olabilir ama ilişkiler alanında bu ay hem çok sevgi alabilirsiniz hem de çok sevgisizlik. Anlayışlı olmak bu ay biraz zor olabilir. Aşk evinizde yer alan Neptün ve Kiron bu ay sonu düz harekete başlıyor ve aslında ayın çoğunda durağan halde kalacaklar. Sanki aşk veya sevgili ile bir durum sizin için askıda duruyor. İlerleyemediğiniz durumlar ay sonuna doğru açılacak. İdeal olanı bulmak için arayışınız henüz sürmekte belki bir bağınız dostane arkadaşça yollarla sona erecek her ikiniz de bu işin olmayacağına ortak karar verebilirsiniz.

22 Kasım’daki Yay burcunda gerçekleşecek yeniay size gelen hoşlukları iyilikleri kabul ederek yeni gelecek fırsatlar yaratabileceğinizi iş ve kariyer alanından harika kazançlar elde edebilecek başlangıçlar yapabileceğinizi yeni iş projelerini yaratarak değerinizi artıracak sizi markalaştıracak girişimler yapacağınıza işaret ediyor.

Sanat ve güzellikler estetik ve imaj değişimi için bu ay harika fırsatlarınız var. değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

Mutlu Bir Ay Dilerim.

Naz Bayatlıimages4N8CN319

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir