“Angels in Town “ Şubat Ayı Etkinlik Takvimi

imagesCAUJT97X

“ANGELS IN TOWN “ ŞUBAT AYI ETKİNLİK TAKVİMİ

1 Şubat 2014, Cumartesi Saat: 10:30- 14:00 Aşk ve İlişkiler Semineri ( Venüs Aşk ve Bereket Tılsımı Hediyeli)

Astrolojik haritalarınız üzerinden ilişkiler konusunda her yönden aşk ve evlilik dinamiklerinizi inceleyeceğimiz bu seminer de kendinizi daha yakından tanıyabilirsiniz. İlişkiler alanında güçlü yönleriniz  ve zor yanlarınıza ışık tuttuğumuz bu astroloji etkinliğinde mutlu bir ilişki yaşamak için sevgilinizi hangi burç ve gezegen kombinasyonlarından seçmelisiniz konusuna ışık tutacağız.

Aşk ve ilişki dünyamızı etkileyen gezegenlerden en önemlisi  Venüs’tür. 

Bir kişinin doğum haritasında Venüs’ün burcunun , aşk ve evlilik evinin, aşk noktasının potansiyeli aşk hayatınızı ve ilişkilerdeki mutluluğunuzu ömür boyu etkileyecek göstergelerdir.

Bu seminerde sadece Venüs’ten bahsediyor olmayacağız  2014 yılında aşk hayatınız hangi dinamikleri içeriyor konusunu da yorumluyor olacağız.

Katılımcılara hediye edeceğimiz Venüs Aşk Madalyonu kadim zamanlardan kalan bir Venüs aşk tılsımının kopyasıdır ve özellikle seçilmiş aşkı ve bereketi yansıtan bir gökyüzü görünümünde yaratılmıştır. Gökyüzü sürekli bir devinim halindedir. Her anın büyüsü eşsiz ve tektir. Bazen Bir An Bir Kez Daha Yakalanamayabilir. . Aşk, Kısmet, Şans ve Fırsat ta böyledir. Siz de kendi şansınızı yakalama fırsatını ve hakettiğiniz mutluluğu bu seminerde geliştireceğiniz farkındalık ile yakalayabilirsiniz.

Arzu eden astroloji severlere kişisel haritalarından Aşk Analizi ayrıca bireysel danışmanlık seansı olarakta verilebilmektedir.

Astrolojinin kadim bilgeliğinden yararlanarak ve ilişkilerinize ve kendinize yani bir gözle bakabileceğiniz bu seminer/ danışmanlık ile daha mutlu, ne istediğini bilen ve ilişkilerinde uyum ve denge yaratan bireyler olabilirsiniz.

 

Seminer Ücreti: 250 TL + KDV (Venüs Aşk ve Bereket Tılsımı Madalyonu hediyeli.) Katılım sınırlıdır ve ön kayıt gerekmektedir.

Saat: 10.30 – 13.30 Yer: Maçka/İstanbul

Tüm Bilgiler için : veritabilgiegitim@gmail.com adresine yazabilir veya (0212) 327 32 89 Angels in Town Head Office ‘i  arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir