ANTİK BİR YÖNTEMLE İLİŞKİLERE YENİ BİR BAKIŞ -ANTİSYA HARİTALARI

couple connection

Bu seminerde antik “ANTİSYA” yöntemiyle DOĞUM HARİTALARINIZDA İLİŞKİLERLE TAMAMLAYACAĞINIZ, PARTNERİNİZE AYRILMIŞ ÖZEL ALANLARI göreceğiz. Bazen birbiriyle hiç alakası yokmuş gibi görünen kişiler arasında özel bağlar olur, bazen  kader diyebileceğimiz etkilerle,  bizi bir yaşam alanında bütünleyen kişilerle  yolumuz  kesişiverir.  

Bu YÖNTEM ile hem kişisel haritalarınızda partnerinizle tamamlamak istediğiniz yaşam alanlarını , hem de ilişki içinde kişileri bir arada tutan temel nedenleri  inceleyeceğiz.  Antisya Tekniği ilişkiler yoluyla veya başkalarından bağımsız olarak veya bir arada olarak bütünlenmek istediğimiz yaşam alanlarına da ışık tutar.

SUNUM : NAZ BAYATLI : Antisya Tekniği nedir, nasıl işler,  ilişki uyum haritalarında kişileri bir arada tutan temel nedenler nelerdir konusunu sizlere anlatacak. Örnek haritalar ile konuyu açıklayacak.

SUNUM : SEVİLAY ERİÇDEM : Antisya Tekniğini Uranyen Astroloji Teknikleri ile birleştirerek ilişki uyumuna daha derin bir bakış açısı sunacak.

TARİH: 13 Şubat 2015 Cuma

SAAT : 19:00- 22:00

YER: Akaretler Yokuşu , Süleyman Seba Cad. Spor Apt No: 62 Kat:3 Maçka

Katılmak için nazbayatli@ttmail.com veya  adresine yazıp kayıt olabilirsiniz. Bize Doğum Bilgilerinizi de yazarsanız  ilişkilerde size destek olacak Antisya Noktalarınızı çıkarabiliriz.

Biliyorum ki Farkında Zihinler  ve Ruhlar İçin Evren Bilgelik ve Sevgi Doludur.

Naz Bayatlı

 

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir