ASLANLAR AŞK YARATICILIK VE MARKALAŞMAK İÇİN FIRSATINIZ VAR ÇOK ÇALIŞACAKSINIZ

YÜKSELEN ASLANLAR İÇİN KASIM NASIL GEÇECEK?

Yükselen yöneticiniz Güneş bu ay Akrep burcunda ve aile ve özel hayat alanınızda yer alıyor. Bu ay ev içi ilişkiler , ebeveynlerle ilişkiler, emlak konuları, aileyle bir arada olmak, ebeveynlerin sağlıkları ile ilgilenmek, borçları ve kredileri plana sokmak, miras işleri varsa uğraşmak, günlük hayat düzenini tekrar gözden geçirmek işe yaramayan pürüzleri gidermek bakımından gündeminiz ev ve aile hayatı olacak. Venüs ayın ikinci yarısında Yay burcuna geçtiğinde aşk ve eğlenceye daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Yaratıcı yanınızı ortaya koymak bakımından enfes fırsatlarınız var. çocuklarla ilişkiler sevgilinizle ilişkiniz sosyal hayatınız hobilerinize olan ilginiz hayatın tadını çıkarmak içinizdeki çocuğu ortaya çıkarmak bakımından bu ay size inanılmaz keyifli fırsatlar sunuyor. 22 Kasım da gerçekleşecek yeniay yeni bir aşk, bir çekim, yaratıcı bir projeye başlamak, çocuklarınızın hayatında zevk aldıkları yeniliklere başlamaları açısından olumlu fırsatlar sunuyor. Belki bazı Aslanlar bir arkadaşlığı ciddi bir ilişkiye taşımak isteyebilirler. Hobileri olan bir konuda iş yapmak konusunda kararlar alabilirler. İş alanında 6 Kasım’da gerçekleşecek Boğa burcunda dolunay bir iş projesinin veya toplum önünde size prestij veya tanınma kazandıracak bir açılımın olgunlaşıp sunuma hazır hale gelmesini temsil ediyor. Kendinizi nasıl dış dünyada temsil edeceğiniz ile ilgili sağlam ve somut adımlar atabileceksiniz.

Mars bütün ay Oğlak burcunda sağlık çalışma ortamınızı günlük hayatınızı temsil eden alanda yer alacak ve Pluton ile kavuşum yapacağı 9-10-11 kasım tarihlerinde sağlığınıza özen göstermelisiniz. Günlük koşuşturmalar ve stresler sizi biraz yorabilir. Ama yine de işleri oldukça planlı ve programlı yapmak düzeninizi kurmak ve yönetmek için imkanınız var. dişlere dizlere ve cildinize bakım yapabilirsiniz, sıkı bir egzersiz planına dahil olabilirsiniz.

Bu dönemde evden çalışanlar veya işi eve taşıyanlar için de oldukça verimli ve sıkı bir çalışma temposuna girme ihtimali var. Hobilerini işe çevirenler ise daha kurumsal bir kimlik kazanmak , reklam tanıtım ve promosyon yapmak için girişimlerde bulunabilirler.

Görünen o ki Aslanlar bu ay bayağı aktif ve dinamik olacaklar ama yorulacaklar. Çabalarının karşılığını almaları ise kesin. Şansları da bu ay çok fazla çünkü yay yeniayının yönetici gezegeni Jüpiter yükselenlerinde transit yapıyor. kendilerine güven duyacakları, sosyal ve duygusal hayatlarını yeni deneyimlerle zenginleştirecekleri eğlenceyi romantizmi macerayı ve aşkı isterlerse hayatlarına çekebilecekleri fırsatları var. Ebeveynlere ve eşle olan ilişkilerine denge ve uyum katmak aradaki pürüzleri gidermek ve sevgiyi hissetmek için şanslısınız.

Mutlu Bir Ay Dilerim

Naz Bayatlı

#aslanburcu #aslankasım #burçlar #kasımburçlar #nazbayatlıimages3IV3H6GI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir