ASLANLAR İÇİN ARALIK NASIL GEÇECEK

leo artistic pic

ASLANLAR İÇİN ARALIK NASIL GEÇECEK

Bu ayın 5 inde Mars Kova burcuna geçecek ve ilişkiler evlilik ve ortaklıklar sosyal yaşam alanında sizi daha aktif ve hareketli kılacak. Fikrinizi karşınızdakine belirtmek, bazen iddiacı, bazen inatçı biraz da ilkeleriniz ve prensipleriniz açısından hassas olacağınız bir döneme geçiş yapıyorsunuz. 22 Kasım’da Yay burcunda yeniay ile başlayan arkadaşlıklar dostluklar gruplar içinde yaptığınız çalışmalar faaliyetler , takım çalışmaları veya ticari anlamda gelecekle ilgili planlar bakımından yaptığınız çalışmalar varsa 6 Aralık’ta gerçekleşecek İkizler burcundaki dolunay ile meyvelerini vermeye başlayacak. Daha aktif, sosyal, hayattan zevk almaya yönelik istekler içinde olabilirsiniz. Hobileriniz, yaratıcı çalışmalarınız veya spor etkinlikleriniz sizi oldukça mutlu edebilir. Aşk ve romantizme açık hissettiğiniz enerjiler var. Çocuklarınızın sosyal hayatını ve hobilerini desteklemek için girişimler yapabilirsiniz.

9 Aralık’ta burcunuzda seyrini sürdüren Jüpiter geri hareketine başlayacak ve Nisan 2015 e kadar sürecek bu Retro ile belki ilişkilerinizde bir denge kurma ne istediğinizi düşünme ve açılmak istediğiniz fırsatlara yönelik bir takım hazırlıklar ve çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz.

Bu ay sizin için iş ortamı, günlük hayat ve sağlık konuları önemli olacak, çalışanlarınız, sizin çalışma arkadaşlarınız , hayat temponuz, sağlığınız ve bedeniniz için neler yaptığınız odak noktanızda olacak. 22 Aralık’ta gerçekleşecek yeniay ile birlikte sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Bedeninize iyi bakmak için fiziksel gücünüzü toparlamak için yeni adımlar atabilirsiniz. İş ortamınızda birileri değişebilir, siz de yeni bir işe başlayabilir veya çalışma koşullarınıza yeni düzenlemeler konulabilir. İş ve çalışma alanında etik konular, dürüstlük ve işi kuralına göre yapmak, sorumluluklarını bilmek önemli olacak. Bazılarınız için müşteri portföyleri değişebilir daha ciddi veya kurumsal nitelikli kişilerle çalışmak söz konusu olabilir siz de kendinizi bu değişime göre yeniden konumlandırmak isteyebilirsiniz.

Bu ayın sonunda Satürn’ün burç değiştirip Yay burcuna geçecek olması sizin için daha pozitif bir görünüm içeriyor çünkü Jüpiter ile olumlu açı yapmaya başlayarak sizi yeni yaşam hedeflerine ve kendinizi ön plana çıkarmak istediğiniz enerjilere açık kılıyor. Bu ayın büyük bir bölümünde Pluton-Uranüs karesi yaşayacağımız için hayata bakış açınızı son bir kez modifiye etmek, yeteneklerinizi hakkıyla değerlendirmek yeni iş projelerine geçiş yapmak ve sevdiğiniz işi yapmaya biraz daha yaklaşmak için fırsatınız olacak.

Mutlu Bir Ay Dilerim

Naz Bayatlı

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.