balık burcunda güneş tutulması dünya astroloji günü ve haftalık burçlar

 

nymanen-i-kraftan15-22 MART HAFTASI GÖKYÜZÜ VE BURÇLAR

Bu haftanın en önemli gökyüzü görünümü 20 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek senenin ilk Güneş tutulması olacak.

İşi Sembollerin anlamını okumak olan biz astrologlar için inanılmaz ilginç ve  sembolizm yüklü bir dönem içindeyiz.  

Güneş tutulmaları çok güçlü enerjiler yüklü birer yeniaydır aslında.  Bu Güneş tutulması Zodyağın son burcunun, son derecesinde meydana geliyor. Ardından Güneş kısa bir süre sonra yeni bir döngü anlamına gelen Koç burcuna geçiş yapacak.

Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile Kuzey Yarım Küreye Bahar gelir. Biz astrologlar açısından da bir tür yeni yıl gibi farz edilir ve bir araya gelinip özellikle kutlanır çünkü Güneş Zodyağın ilk burcu olan Koç’a geçmiştir.

Bu tutulma dönemi güçlü bir biçimde hayatımızın bir alanında , bir bitiş ve bir başlangıç kararı alma aşamasında olduğumuzu sembolize ediyor. Hepimiz zihnimizde bir düşünceyi döndürüp durmaktaydık, tutulma zamanı hele de Balık burcunda olduğu için bu düşüncelerin veya almak istediğimiz kararın çok duygu yükü içeren bir tarafı da vardı. Kurban edildiğimizi düşündüğümüz yaşam alanları,  kendimizden fazlaca ödün verdiğimizi gördüğümüz,  hayır diyemeyerek fedakarlıklarda bulunduğumuz konular zihnimizde su yüzüne çıktı ve duygulara döküldü. Bir çoğumuz daha fazla göz yaşı döker olduk.

2 yıldır süregelen Uranüs-Pluton karesinin sonuncusu gerçekleşiyor artık gerilimlerimiz daha hafifleyecek, bir anlamda değişimin yapı taşları oluştu . Kesinlikle emin olun ki yeni bir başlangıç şansı geliyor ve hayatınızda yeni bir döngü başlıyor. Belki bazılarınız bilinç altından gelen korkularla,  henüz bu değişimi yapmaya hazır olduğunu hissetmiyor ama,  artık yeni bir kapı açılıyor hayatımızda ve yaşam hedeflerimize ulaşmak adına hızla ileri atılacağımızı düşünüyorum. Bir kapıyı kapatıp ki bu ister zihinsel bir karar olsun,  ister bir duygu yükünü içinizden atmak olsun , hatta bir karara adım atmak olsun, yeni bir kapı açmaya hazırsınız. Bir çok danışanımla buna benzer görüşmeler yapıyoruz son iki-üç haftadır.

Değişim kararlarının  gelecek  hafta aksiyona geçeceğini düşünüyorum, 2 yıldır süren Pluton-Uranüs etkileşiminin sonuncusunu bu hafta yaşayacağız. Artık hayatımızdaki bize majör gerilim yaratan sorunların çözüm yollarının önümüze çıkacağını ve  taşımakta zorlandığımız yüklerin daha kolay kabul edildiğini göreceğiz.

Bu hafta bir diğer önemli etkileşim hatta trend Merkür Neptün Satürn etkileşimi. Bu dönemde bir konuyu nasıl algıladığımız ile ilgili daha gerçekçi olmaya yönelik kendimizi kontrol edebilmeliyiz.  Tüm bildiğimiz doğru mu, aldığımız kararlarda dayandığımız nedenler tüm gerçekliği içeriyor mu. İçin de bizim de payımız , yanlış algılamamız veya algılanmamız olamaz mı?  Bir durumu değerlendirirken eksik kaldığımız yönler veya görmediğimiz açılar olabilir mi ?  bu süreç içinde  GERÇEĞİ GÖRMENİZE YARDIM EDECEK  VE YENİ BİR AYDINLANMAYA VE BİLİNÇLENMEYE sizi götürecek farkındalığı yaşayabilirsiniz. Ancak bunu yapabilmek için zor diyaloglar ve konuşmalar yapmak durumunda kalabilirsiniz.  Biliyorum kolay değil ama konuşun neler olduğunu anlayacaksınız.

Ve güzeller güzeli Venüs Boğa burcuna geçiyor. 5 duyu organımıza karnaval yaşatabiliriz. Yiyin, için, hayatın tadını çıkarmaya başlayın. İnsan olmanın kutlanması gibidir Venüs Boğa’da yaşamak için kendinize izin verin. Çoğumuz yaşadığımızı unutup robotik hayatlar yaşıyoruz en az şu 3 hafta buna bir dur diyecek eğlenceli adımlar atabilirsiniz.

İLKBAHARINIZI YENİ BAŞLANGIÇLARINIZI KUTLUYORUM. HEPİNİZE UĞURLU BİR YENİ DÖNEM DİLİYORUM.

TÜM ASTROLOG ARKADAŞLARIMIN  ASTROLOJİ GÜNÜNÜ KUTLARIM.

BİZ BU  İNSANI İLERLETEN HAYATA BAKIŞ AÇISINI OLGUNLAŞTIRAN MESLEĞİ YAPABİLELİM DİYE ZAMANINI , EMEĞİNİ HARCAMIŞ , KATKI SAĞLAMIŞ ÇAĞDAŞ ASTROLOGLARA,  AYRICA ANTİK ÇAĞLARDAN İTİBAREN ASTROLOJİNİN KABUL GÖRMEDİĞİ ZAMANLARDA,  CANINDAN, MALINDAN, ÖZGÜRLÜĞÜNDEN, PRESTİJİNDEN OLMUŞ VAZGEÇMİŞ KAYBETMİŞ TÜM ASTROLOGLARA FİLOZOFLARA MATEMATİKÇİ VE ASTRONOMLARA SAYGILARIMIZI YOLLAMAK , TEŞEKKÜR ETMEK VE ŞÜKRAN DUYMAK GEREKİR.

Evren Bolluk Bereket ve Bilgelik Dolu.

Sevgilerimle,

Naz Bayatlı

 

15-22 MART HAFTASI BURÇLAR

KOÇ:  Sevgili Koçlar, Bu hafta gerçekleşecek Güneş tutulması sizi biraz yorgun dağılmış hissettirebilir , bazılarınız içinde sebepsiz hüzün hissedebilir ve günlük işlerde daha yavaş hareket etmek istediğiniz düşük bir enerjik moduna sokabilir. Balık’taki tutulma oldukça içsel sezgisel ve romantik duyguları tetikleyen bir sürece soktu bizi. Çok inat etmeden vücut ritminize kulak veriniz. Biraz dinlenmek ve kendini akışa bırakmakta cidden yarar var. Gizli kapaklı işler ya da tam net olmayan bilgilerle yol almak durumu sizi zorlayabilir ve çok net cevap bulamadığınız sorular zihninizi meşgul edebilir. Siz de aslında bir yandan duygusal durumunuzu, yorgunluğunuzu veya ruh halinizi başkalarına çok göstermemeyi veya yansıtmamayı isteyebilirsiniz ve kendi başınıza kalarak uzun zamandır özlediğiniz gibi biraz kafa dinlemeyi düşünüyor olabilirsiniz. Bu dönem aslında arkada bir şeyleri bırakıp, artık sürdürmek istemediğiniz bir görevi işi sorumluluğu bırakmayı göze alıp, gözlerini geleceğe çevirme zamanı. Gelecek haftadan itibaren Koç’lar için yeni bir dönem başlıyor. Yeni bir heves enerji motivasyon ve güç ile hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. İş ve kariyer adımları bakımından sürdürmekte olduğunuz gelişimin artık çıkış rampasına geldiğini düşünebiliriz. Gerçekten büyük umutlar ve planları harekete geçirmenin arifesindesiniz. Pluton –Uranüs karesinin sonuncusu özellikle sizi direkt ilgilendiriyor çünkü Uranüs burcunuzda ve yaşamınızda yer alan hızlı değişim trendi artık bitiyor. Derslerinizi aldınız ve yolunuza bu tecrübeler ile devam ediniz. İçsel ve çevresel koşullarınızın radikal değişimi sona erdi. Yeni atılımlar sizi bekliyor. Bu hafta para evinize geçiş yapacak Venüs sayesinde 3 hafta boyunca kaynaklarınızda artış görülebilir. Bir yandan da zevkler eğlence sosyal yaşam güzellik ve bakım için daha çok para harcamaya başlayabilirsiniz. İştah açılabilir. Birikimlerinizi değerlendirmek veya kaynakları sağlama almak için fikirler üretebilirsiniz.

 

BOĞA: Sevgili Boğalar, bu hafta göksel temsilciniz Venüs burcunuza geçiş yaparak sizi 3 haftalık bir süreçte bir çok anlamda şanslı kılmaya ve desteklemeye başlayacak. Öncelikle sizi sosyal, beğenilen aranan ve görülen bir konuma getirecek. Beklentilerinizin karşılık bulduğunu göreceksiniz. Bekar Boğalar için yeni bir ilişki kurmak veya var olan ilişkinizi daha da güçlendirmek için güzel bir fırsatınız var. Fiziksel anlamda daha çekici olabileceksiniz isterseniz bu dönemde imajınızı güçlendirecek değişiklikler yapabilirsiniz. Uranüs-Pluton karesinin sonuncusunu yaşadığımız bu haftadan sonra artık Boğaların hiç sevmediği ani ve radikal değişim trendi sona eriyor. Bu son iki yıldır edindiğiniz tecrübe ile hayatın sizin için mutlu eden taraflarını daha fazla yaşayıp sizi kısıtlayan maddi manevi yoran konuları geriden bırakabileceksiniz. Yeni bir yaşam felsefesi ve vizyon ile ilerlemeyi isteyeceksiniz. Bu hafta gerçekleşecek Balıktaki Güneş tutulması arkadaşlıklar grup çalışmaları ve gelecek planları evinizde yer alıyor. Arkadaşlarla duygusal, manevi veya spiritüel paylaşımlar yaşamanız çok doğal olur. Bir dostla arkadaşla veya içinde bulunduğunuz sosyal gruplarda bir konuda anlaşmaya varmak, özveride bulunmak ve grubun iyiliği için yumuşak davranmak gerekebilir. Bir arkadaşınıza maddi manevi destek olmak derdine derman olmak ve kaygılarını paylaşmak mümkün.  Yeni gelecek planları grupları veya birden fazla dostu içeren bir proje etkinlik içeren bir konuda kolları sıvayıp harekete geçebilirsiniz.

 

İKİZLER: Sevgili İkizler, bu hafta sizin için oldukça yoğun bir hafta olacak. Öncelikle Güneş tutulması haritanızın tepe noktasında iş ve kariyer alanında yer alacak. Bu dönemde kariyerinizi ilgilendiren konularda yeni fikirler ve planlarla dolusunuz. İş hayatınızı yeni bir yöne ve temele oturtmak için yapabileceğiniz çok şey olduğunu düşünüyorsunuz. Sizin tarzınızı yansıtan, ruhunuza iyi geleceğini düşündüğünüz bir konuda size seçenekler göstermek ve fikir üretmek bakımından çevrenizden ve yakın arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Bu dönemde temellerinizi daha sağlamlaştırmak için sosyal hayatta kurduğunuz ilişkilerden, eş veya ortaktan destek almak isteyeceksiniz. İş hayatında veya ilişkiler alanında bu hafta burcunuzun göksel temsilcisi Merkür ile  Neptün ve Satürn arasında yer alan etkileşim sayesinde iletişimde ve ilişkilerde yer alan zorlukları ve tıkanıklıkları tespit edip nedenlerine çözüm bulmak için çaba harcayabilirsiniz. Bu hafta bol bol yanılgıları, yanlış anlaşılmaları ve ufak tefek hataları tamir etmek için konuşmalar görüşmeler yapabilirsiniz. Bu hafta Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak ve sizin bilinç altınızı temsil eden alana girecek. Bazı İkizler bu dönemde gizli gizli birini beğenmeye başlayabilirler, bazıları da bir ilişkinin henüz tam anlamıyla ne yöne gideceğinin bilinmemesinden  veya kendileri için ne anlama geldiğini tam olarak bilemedikleri için ilişkiyi henüz herkese açmıyor ve resmiyete dökmüyor olabilirler. İş yerindeki kadın çalışanlarla ilişkileri sağlam ve güven kazanmaya yönelik konuşmalar yapmanız mümkün.  Venüs Boğa burcuna geçecek ve siz de Sağlığınıza bu hafta daha özen göstermelisiniz,  rejime başlamak veya yeme düzeninizi yeniden dengelemek için bir diyet ve spor programına başlayabilirsiniz .

 

YENGEÇ: Sevgili Yengeçler burcunuzun temsilcisi Ay bu hafta tutulma içinde yer alacak ve sizin yaşama bakış, vizyon , uzun yolculuklar resmi işler akademik çalışmalar ve basın yayın tanıtım alanınızda gerçekleşecek.  Kendinizi risk almaya ve gelecekten korkmadan yeni bir şeylere atılmaya hazır hissedebilirsiniz. Bazılarınız iş için veya eğitim ile ilgili konularda seyahatler yapabilir, yabancı ülkelerle veya uzaklardan birileri ile bağlantı kurabilir. Bazılarınız uzaklardan önemli bir haber bekliyor olabilir. Bu haberle veya konuyla ilgili içinizde duygusal bir stres veya heyecanlı bir beklenti yer alabilir. Gelecek hafta bu konuda çok daha hızlı hareket edebilecek ve yeni bir başlangıca doğru start alabileceksiniz. Bu hafta sizin para konularında şu ana kadar yaşadığınız gerilimlerin veya  eşle veya ortaklarla aranızda var olan para konularının artık eskisi kadar sizi gerilime çabaya sürüklemeyeceğine işaret ediyor. Uranüs ve Pluton’un son karesi artık bundan sonra geleceğe yönelik fırsatlara bakmak durumunda olduğunuzun farkındalığını yaşayacağınızı , eskinin geri gelmeyeceğini ve sizin için yeni bir yaşam hedefi ve plana geçişin gerekliliğini aşikar edecek. Bundan sonra hem maddi hem kariyer konularında daha açık ve net planlama yapmanız mümkün olacak.  Venüs Boğa burcunda sizin arkadaşlıklar gruplar ve gelecek planları evinizde yer alacak. Arkadaşlarla daha sosyal onlardan destek alan birlikte yiyip içtiğiniz ve iyi vakit geçirmeye yöneldiğiniz bir 3 haftaya giriş yapıyorsunuz. Bazı Yengeç’ler arkadaşlar aracılığı ile veya gruplarla yaptıkları etkinliklerde hoşlanacakları biri ile tanışabilirler ve flört edebilirler.

 

ASLAN: Burcunuzun yöneticisi Güneş bu hafta Balık burcunda bir tutulma içinde yer alacak. Oldukça finansal bir alanda yer alan bu tutulma sizi mali anlamda dengeye oturmaya yönelik kararlar almaya zorlayabilir. İçsel korkular, kendinizi güvende hissetmek aile veya eşle paylaştığınız ortak paralar beklenen gelirler ve kazançlar bu hafta aklınızı meşgul edecek. Bazı Aslanlar yeni gelecek planları için para harcamayı göze alabilirler. Eş veya bir aile üyesinin kazancı para artışı veya gelir fırsatı sizi de mutlu edebilir. Bazılarınız bir süredir ilgi alanında bir konudan gelir elde edebilecek aşamaya gelmiş olabilir. Bu hafta Merkür Neptün ve Satürn arasında yer alacak etkileşim sizin bir konuda tüm resmi göremediğinizi kör noktalarınız olduğunu veya görmek istemediğiniz bazı durumlar olduğuna işaret ediyor. Görmemezlikten gelmek asla çözüm olmayacaktır. Kardeşler yakın akrabalar ve yakın çevre iletişiminizde dengeli uyumlu ve özverili davranmanın gerekliliğini hissedeceksiniz. Aile ile maddi konularda fikir birliği yapmanız gerekebilir. Bazı Aslanlar yeni bir eğitim para kazanma fırsatı ve genişleme alanı yaratmak adına kolları sıvamaya razı olabilirler. Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak ve sizin iş kariyer ve toplumsal duruş alanınızda yer alacak oldukça sosyal göz önünde olacağınız bir 3 hafta. Prestijinizi ve kalitenizi sağlamlaştıracak sosyal bağlar kurabilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde iş görüşmeleri ve mülakatları yapacaksa oldukça verimli olacaktır.

 

BAŞAK: Sevgili Başaklar, bu hafta göksel temsilciniz Merkür, Neptün ve Satürn ile açı yapıyor. İş ve kariyerle ilgili yeni gelişmeler bekleyebilirsiniz. Bu hafta iletişim konusu çok önem kazanıyor. İletişimde aktarım nasıl algıladığınız ve algılandığınız önemli. Eşle ortaklarla ve partnerle diyaloğunuz sizin için önemli olacak birbirinizi anlamak sorgulamak sevgi ve şefkat göstermek anlamında anlayış göstermek gerekecek. Romantizm, nostalji, duygulu anlar geçireceğiniz bir Güneş tutulması süreci yaşayabilirsiniz. İçinizde bir duygu yükü olabilir, karşılıklı konuşmalarda bu yükü hafifletebilirseniz ne ala yoksa Bazı Başaklar ilişkilerde bayağı zorlanabilir. Bunun yanı sıra yeni gelecek hedefleri, ilişki planları ve ilişkiyi daha ciddiye götürecek adımlar atabilirsiniz en azından bu yönde bir karar almak için niyetiniz var.  Bazı Başaklar yeni biriyle tanışmanın heyecanı içinde olabilirler. Bu defa tecrübelerine dayanarak daha dikkatli ve seçici olmak istiyorlar ama içlerindeki aşk özlemi artık beklemeye tahammül edemediklerine işaret ediyor. Evli Başaklar eşleri ile konuşmalı hislerini kalplerini açmalı. Romantizmi geri getirmenin bir yolunu bulmalı. Venüs bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve sizin uzaklar yolculuklar eğitimler devletle ilişkiler evinizde 3 hafta süreyle yer alacak. Bu dönem içinde size de bu konularla ilgili kısmetler ödüller gelir olanakları gelebilir. Bir seyahat veya tatil planı yapmak isteyebilirsiniz. Basın yayın tanıtım reklam ve promosyon konularında başarıyı yakalamak mümkün. Yaratıcı yanınızı değerlendirebilirsiniz,  sevdiğiniz hobilerle ilgili yolculuklar yapıp eğitimlere seminerlere katılabilirsiniz. Çocuk sahibi Başaklar bu haftadan itibaren Çocuklarla ilgili sıkıntıları varsa stres ve gerilimin artık azaldığını yavaş yavaş hissetmeye başlayacaklar.

 

TERAZİ: Sevgili Teraziler bu hafta para ve kaynaklar bakımından şanslısınız çünkü göksel temsilciniz Venüs yönetici olduğu Boğa burcuna geçiş yaparak sizin müşterilerden gelen para eş ve aile ile ortak para paylaşımı borçlar krediler bonus ve ikramiye komisyon ve akar gelirler alanında geçiş yapacak.  Gelirler artış gösterebilir.  İş ve çalışma alanınızda yer alacak Güneş tutulması demek ki bu hafta günlük düzen, sağlık çalışma  ve mali konuları odak noktanıza alarak etkin kılacak. İş yerindeki arkadaşlarınızla nasıl bir iletişim kurduğunuz önemli. Müşterilerden gelecek kazançların artabileceği bir hafta. Maddi olanaklarınızı akıllı ve sağlam planlama ile genişletmek için fırsatınız var.  Hayatınızda eşinizle , ortaklarınızla veya hukuki konularla anlaşmalar ve  sözleşmeler ile uğraştığınız zorlanmalar  2 yıldır süren değişim ve dönüşümünüz artık tamamlanmak üzere bu alanda zorlanmalar yer aldıysa artık yavaş yavaş sorunlar volümünü azaltacaktır. Bekar olup ta ciddi bir ilişki kuramamış veya kurmaktan korkmuş Teraziler artık bu korkuları ile yüzleşme zamanındalar. Bir flörte evet demek zamanı gelmiştir belki. Merkür Neptün Satürn etkileşimi iş ve akraba kardeş ve yakın çevre ilişkilerinde yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek için konuşmaların çok net yapılması gerekliliğine işaret ediyor, beklenmedik yanlış anlaşılmalar olmasın diye ekstra özenli olunuz. Sağlığınıza yeme düzeninize , egzersiz temponuza ve su alımınıza önem veriniz.

AKREP: Sevgili Akrepler bu hafta tutulma aşk çocuklar hobiler ve yaratıcı çalışmalar alanınızda yer alıyor. Kendinizi mutlu etmenin önemini fark edebilirsiniz. Bu dönemde yeni romantik bir enerji ile flört ve aşk ilişkinize sarılabilirsiniz. Hoşlandığınız biri karşınıza çıkabilir ve kalbiniz heyecanla çarpabilir. Halı hazırda bir ilişki içinde olan Akrepler ise bu haftayı partneri ile unutulmaz bir romantizm deneyimine dönüştürmek için çaba gösterebilir. Bazı Akrepler ilişkilerde üstlenilen roller hakkında konuşmalar yapabilir ve gelecekte ilişkilerinin ne kadar sağlam ilerleyeceği bakımından kararlar alabilirler. Çocuklarla uğraşmak onların yaratıcı faaliyetlerine zaman harcamak , kendinizin bir hobiye başlaması da mümkün. Yaratıcı yetenekleri olan akrepler bu tutulmadan iş fırsatları da çıkarabilirler. En harika haber evlilik ve ilişkiler alanınıza Venüs geçiş yapıyor bu ilişkiler alanında harika bir hafta hatta ay sonuna kadar çok sosyal ve hareketli zamanlar geçireceğinize işaret ediyor. Bazı Akrepler yeni bir iş , ortaklık ve partner ile başlangıçlar yapabilirler. Hamile kalmak isteyen Akrepler için oldukça verimli ve bereketli enerjiler de var.
YAY: Sevgili Yaylar tutulma sizin ev aile ve özel yaşam alanınızda gerçekleşiyor . bu ev ve yerleşim alanında sizi yenilik yapma arzusuna veya evle ilgili değişimlerle ilgili kararlara sürükleyebilir. Bazı Yaylar evde kalabalıktan kendilerine özel bir alan sahibi olmamaktan veya evde zaman geçiremediklerinden dolayı bir takım nostaljik duygulara sahip olabilirler. Özlem duydukları geniş bir evin hayalini kurabilirler veya hayal kurmaktan vazgeçip kendilerine ait bir alana kavuşmak için adım atabilirler. Ev ev aile üyeleri ile kurduğunuz iletişim önemli olacak alttan almak yumuşak davranmak ve affedici olmak önem kazanıyor. Bu arada bedeninize ve vücudunuza bakmayı ihmal ettiğinizi düşünebilirsiniz evde olmak ve dinlenmek için bundan daha uygun bir zaman olamaz. Bir özel hayatınız olduğunu unutmamalısınız bazen çok sosyal olmak ev yaşamınızı geriye düşürüyor olabilir.  Venüs Boğa burcuna geçiş yapıyor ve sizin iş çalışma ortamı sağlık ve günlük işler alanınıza giriş yapıyor. Bu hem iş çevresindeki kişilerle ilişkilerinize iyi gelecektir hem de kendinize özen göstermek işleri yoluna koymak açısından size destek olacaktır.  Tatlı ve hamur işi türü yiyeceklere ilginiz bu dönemde artabilir. Haftaya Venüs Pluton üçgeni olacağı için dengeye oturmak gelecek hafta daha kolay olacak bu hafta aşırıya kaçtıklarınızı haftaya kontrol edebileceksiniz.

OĞLAK: Bir çok Oğlak 2 yıldır cesur ve dayanıklı olmaya çalıştılar,  yaşadıkları değişimleri ve dönüşümleri pozitif bir biçimde hayatlarına katmak için bayağı çaba harcadılar. Bu Pluton Uranüs kare sürecinin en nihayet sonuna geldik yakaladığınız olgunluğu ve ağır başlılığı kolay kazanmadınız o nedenle kıymetini bilerek tecrübenizi artık ilişkiler evlilik kariyer ve ortaklıklar alanına yansıtabilirsiniz. Hayat daha ileri doğru atılım trendine geçiş yapacak. Aşk, romantizm ve yaratıcı çalışmalar alanınıza geçiş yapacak olan Venüs bu ay en azından aşk flört hobileriniz ve çocuklarla kurduğunuz ilişkiler anlamında size oldukça destek olacak. Yeni ilişkiler başlayabilir, ortak çalışmalar yapılabilir . Eğlenmek, sosyalleşmek, arkadaşlarla bir araya gelmek, süslenmek ve kendine bakmak hayattan mutlu olmak için harika bir süreçtesiniz. Tutulma Balık burcunda ve sizin iletişim kısa yolculuklar kardeşler yakın çevre iletişiminizi temsil eden alanda gerçekleşiyor. Bu bağlamda bu alanda ki kişilerle kurduğunuz iletişime dikkat ediniz. Belirsizlikler ortaya çıkabilir. İletişimde yanlış anlaşılmalar ve yanılgılar söz konusu olabilir.  Bu hafta doğru yerde doğru zamanda bulunup karşınıza çıkan fırsatları değerlendirebileceğiniz bir zaman. Yazmak, konuşmak, anlatmak ve fikirleri paylaşmak size kısmet ve bereket getirebilir.

KOVA: Sevgili Kovalar Balık burcunda yer alan tutulma sizin maddi konularınızı temsil eden alanda yer alıyor. Para kazançlar ve paylaşımlar alanından meydana gelecek olan bu tutulma kazançlarınızı dengeye kavuşturmak adına yeni bir fırsat elde etmek veya iş aramak için size duygusal bir itilim sunuyor. Geleceğinizi daha stabil ve mutlu kılmak için kendinize güven duymak ve değerinizi ortaya koyacak bir iş yapıyor olmak için kararlarınızı almanıza yardımcı olacak bu tutulma size yeni bir gelecek vizyonu oluşturacak fikirleri aklınıza getiriyor. Başarı yakalayacağınız ilhamdan ve kendinize güven duymaktan gelecek. Uranüs Pluton karesinden kaynaklanan iletişim kopuklukları yakın çevre ile yaşadığınız stres ve gerilimler yakın çevrenizde meydana gelen değişimler yakın akrabalar ve kardeşlerle olan ilişkiniz artık yavaş yavaş geçirdiği dönüşümü tamamlayarak daha stabil bir tabana yerleşmiş durumda. Artık geleceğe yönelik kişisel planlarınızı harekete geçirebilirsiniz. Venüs bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve sizin ev ve aile yaşamınızı temsil eden alana geçecek. Ailenizle bir arada olmak evde sosyalleşmek partiler kutlamalar yapmak için harika bir süreç bunun yanı sıra evini güzelleştirmek bakım yapmak dekore etmek isteyen Kovalar içinde fırsatlar var. bu dönemde ebeveynlerine sürpriz yapmak isteyen Kovalar uyum ve denge gezegeni Venüs bu olumlu etkisinden faydalanabilir. Ayaklarınızı daha sağlam bastığınızı hissettiğiniz ve özel hayatınızda daha güçlü bir temele yerleştiğiniz bir dönem. Kendinizi güzel ve mutlu hissetmek için her şeyiniz var bu hafta.

BALIK: Sevgili Balıklar Güneş tutulması sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Bu hafta sizin için oldukça önemli. Hayatınıza yeni bir ivme katmak yeni kararlar almak ve kafa karışıklığından kurtulmak için güçlü bir duygusal itilim duyabilirsiniz. Hayata karşı yeni bir algı geliştirmek imajınızı sağlamlaştırmak sağlığınıza ve bedeninize önem vermek arzusu taşıyabilirsiniz. Bu hafta Venüs Boğa burcuna geçiyor ve iletişim evinizde olacak. Eğitimler kurslar ve kısa yolculuklar alanında size kısmet getirecek. Kuracağınız iletişim yakın çevrenizle paylaşacağınız fikirler sizi yeni bir takım gelecek planları yapmaya sevk edebilir. Uranüs ve Pluton’un son karesi bu hafta yer alıyor ve 2 yıldır yaşadığınız zor değişimlerin ve dönüşümlerin sonuna geldiniz. Arkadaşlıklar alanınızda yer alan değişim sizi kiminle dost olacağınızı anlamanıza ve  kiminle dost olmak istemediğiniz konusunda tecrübe sahibi yaptı.  Mesleki anlamda yapmak istedikleriniz ise artık kafanızda şekillendi bundan sonra çevrenizde kalıcı olacak dostlarla ilerleyeceksiniz ve kendinizi strese sokmadan hayatın akışına bırakarak  hedefleriniz doğrultusunda ilerlemelisiniz ,  ilişkiler ve mesleki konularda kör noktalarınızı aydınlatacak soruları sormaktan korkmayın gerçekçi düşünün . neyi sevdiğinizi istediğinizi istemediğinizi sevmediğinizi kavrayın başkalarını düşünerek aldığınız kararların bu süreçte sizi mutlu etmeyeceğini bilerek hareket edin. Gelecek hafta çok daha atik hareketli kararlı ve maddi anlamda sizi güçlendirecek bir haftada olacaksınız. Kendi değerinizi daha rahat ortaya koyabileceksiniz. Bu hafta yaşamış olabileceğiniz duygusal kırılganlık yerini ne yapmak istediğiniz ile ilgili yeni bir bakış açısına bırakacak, önce sağlık demekte fayda var. Bu haftaya ait  tutulma duygusallığı ve romantik eğilim hep böyle devam etmeyecek çok şükür, haftaya yerini çok enerjik etkilere bırakıyor.

Naz Bayatlı

 

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir