BALIKLAR İÇİN ARALIK NASIL GEÇECEK

imagesHZIQL2KCBalıklar ayın ilk yarısı odak noktanız ev ve aile yaşamı, kendinize evde ayıracağınız vakit, özel yaşamınıza vereceğiniz önem olacak. 6 Aralık’ta İkizler burcunda gerçekleşecek dolunay sizi aile ortamı ile daha bir haşır neşir kılacak. Bazılarınız ev ve yerleşim alanında değişimler yapabilirler, yer değiştirebilirsiniz akrabaları büyükleri ziyaret edebilirsiniz.  Yani aile ile iletişim önem kazanıyor. Bu türden yakın ilişkilerde yüzeysel kalmamalı düşünceler dürüst ve gerçekçi biçimde paylaşılmalı. Siz zaten daha konuşkan ve fikirlerini açıklayan bir tutum sergileyebilirsiniz. Bazılarınız ev alanında çalışma düzenini kurmaya kalkabilir evden çalışmak arzusunu gerçekleştirebilir. Ayın 9 unda yönetici gezegeniniz Jüpiter geri harekete başlayacak iş ve çalışma koşullarınızı , sağlığınızı, bedeninizle uyumlu ve mutlu olmanızı kolaylaştırmak için neler yapabilirsiniz buna yönelik düşünebilirsiniz. Bazılarınız bir iş için bekleme süreci geçirebilirler. Yeni yetenekler geliştirmek, günlük hayatta sizi rahatlatacak bir düzene kavuşmak için plan ve hazırlık yapabilirsiniz. Ayın ilk yarısında Venüs güneş ve Merkür Yay burcunda ve sizin tepe noktanızda yer alıyor bu oldukça sosyal ve insanların gözü önünde olacağınız takdir toplayacağınız zamanlar. Başarılarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Ayın ikinci yarısında 22 Aralık’ta gerçekleşecek Oğlak burcundaki yeniay arkadaşlıklar sosyal gruplar ve gelecek planları alanında olacak. Sosyal enerjiniz yükseliyor. Kadınlarla özellikle daha çok birlikte olma ihtimali var. Arkadaşlıklarınıza daha ciddi ve sorumlu bir bakış açısı ile yaklaşmak isteyebilirsiniz. Bir arkadaşlık belki beklemediğiniz bir biçimde daha ciddi bir ilişkiye taşınabilir yine de elbette bu konuda dikkatli olmak gerekebilir. Arkadaşların ısrarlı veya manipülatif davranışlarından uzak durmakta fayda var. Kendinize verdiğiniz değeri sorgulayabileceğiniz karşınızdaki kişiyi belki daha değişik bir ışıkta değerlendirebileceğiniz bir durum ortaya çıkabilir.

Bu dönemde gelecekle ilgili çok daha somut planlar yapabilecek ve hedefler belirleyebileceksiniz. Satürn Akrep burcundan yıl sonunda çıkıyor ve sizin kariyer alanınıza geçiş yapıyor. bu konum size güç kazandıracak bir yandan da seçtiğiniz hedefler doğrultusunda sıkı bir disiplin ve çalışma planı yapmanıza yardım edecek.

Mutlu bir Ay Dilerim

Naz Bayatlı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.