BAŞAKLAR İŞ ORTAMINIZ ÇOK HAREKETLİ GÜNLÜK HAYAT BİR KOŞTURMACA

imagesX30FJ4PCOCAK AYINDA BAŞAKLAR

Başaklar bu ay yönetici gezegeniniz iletişim ve öğrenme gezegeni Merkür, aşk ilişkiler ve para gezegeni Venüs ile Kova burcunda kavuşumda kalacak ve sizin iş çalışma günlük işler ve sağlık alanınızda yer alacak. Hem sağlık anlamında kendinizi güçlendirmeniz gerekecek hem de iş ve çalışma anlamında oldukça faal ve hareketli günler içerisinde olacaksınız. Bu ay başınız kalabalık, bu yıl zaten sizin için oldukça yoğun bir yıl olacak. Oldukça verimli, yaratıcı fikirlerle dolu ve kendinizi bir alanda uzmanlaştırmak için çaba göstereceğiniz çalışmalar içinde olduğunuz görülüyor. Bu dönemde bir egzersiz rutinine başlayabilirsiniz, diyet yapabilirsiniz, iş ortamınızda bir eğitim etkinliğinde yer alabilirsiniz, üstlerinizle prensipler eşitlik ve haklar anlamında bir görüşme yapmak isteyebilirsiniz. İş ilişkileri yazışmalar ve sosyal bağlar bu ay inanılmaz yoğun geçecektir. Merkür 21 Ocak’ta geri harekete başlayacak ama şu sıralar gölgeli günlerde bu de demek oluyor ki, iş anlamında yapılacak işlerde projelerde üstlendiğimiz sorumluluklarda hem sizin kafanız net olmalı hem karşınızdakinin ne demek istediğini iyi anlamak bakımından detaylara önem vermelisiniz. İnternet bağlantısı, pc için back- up ve dosyaları sağlama almak çok önemli. Bu dönemde haberleşme kaosu olabileceği için günlük işleriniz sekteye uğrayabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Bu yıl para evlerinizde ve ilişki alanınızda tutulmalar yer alacağı için hem kendinizi ilişkiler alanın da yeniden tanımlamak yeni duygusal ihtiyaçlar edinmek var olanları kimin nasıl karşıladığını belirlemek ve buna göre seçimler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Aynı şekilde para konuları gelir ve giderler alanında denge sağlamak kesin gerekecek. Yeni kazançlar elde etmek bunu sağlamak için girişimler yapmak isteği duyabilirsiniz. Bazı yükselen Başaklar bu ay yeni bir işe başlamak veya iş aramak anlamında oldukça şanslı olabilirler. Seçeneklerinizi değerlendirmek ve mantıklı bir seçim yapmak için şansınız var. İlişkilerde objektif ve tarafsız kalabilirseniz daha kolay ilerleyebilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Merkür 21 Ocak’ta Kova burcunda geri hareketine başlıyor. Bitmemiş işler, yarım kalmış  ödevler projeler  ve sınavlara geri dönülebilir,  sağlık alanında bir tamamlama , tekrar kontroller yaptırmak ve günlük hayatta yapamadığınız tüm eksiklikleri tamamlamak için bir revizyona girebilirsiniz. Bu dönemde iş arkadaşları ile yanlış anlaşılmalar yanlış bilgilendirmeler yer alabilir. Fazla haberleşmeden başınız dönebilir.

Mutlu Bir Ay Dilerim. Hep İyi Olun

Naz Bayatlı

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.