BAŞAKTA YENİ AY 25 AĞUSTOS 2014 GERÇEKÇİ OLAN KAZANACAKTIR

BAŞAK BURCUNDA YENİ AY ( 25 Ağustos 2016)

GERÇEKÇİ OLMALI, HAYALLERE KAPILMAMALI  GERÇEKLİĞİNİ KABUL EDEN KAZANACAKTIR.

Bu Yeni Ay bir çok açıdan kritik başlangıçları temsil ediyor ve bu zamanı gelecek adımlarımızı şekillendirmesi bakımından oldukça önemsiyorum, çünkü önümüzdeki sene yer alacak Güneş tutulmaları Başak ve Balık aksında yer alacak. ( Nisan 2015 teki 29 derece Balık  ile Ekim 2015 teki 20 derece Başak burcundaki Güneş tutulmalar)  Bu Başak Yeni Ay’ında yapacağınız başlangıçlar, vereceğiniz kararlar ve atacağınız adımların sonuçlarını,  o tutulmalarda göreceksiniz. Şimdi doğru kararları alabilirseniz daha sonra tutulma döneminde  daha olumlu sonuçlar alırsınız.  Dolayısıyla bu Yeni Ay önemli bir süreci başlatacak  2015 tutulmalarının  prelüdünü / giriş müziğini sembolize ediyor bence.

::>> Yeni Ay Başak burcunda ve haritada Oğlak burcu yükseliyor.

 • Bu iş kurmak, iş planları yapmak, devletle ilgili veya resmi kurumlarla ilgili işleri takip etmek, işlerde ve ilişkilerde resmiyet kazanmak, hatta kurumsal bir kimliğe geçiş yapmak için harika bir zaman.
 •  Başak iş, emek, verimlilik, kalite kontrol, işçiler ve çalışma koşulları ve sağlık konuları ile ilgili bir burçtur. Bu anlamda siz de günlük hayatınıza, işlerinize bir düzen ve sistem getirerek çalışmanızı verimli kılabilirsiniz.
 • Sağlık ve yaşam kalitenizi artırmak için beslenmenizi  iyileştirebilir, metabolizmanızı düzenleyecek adımları atabilir, diyete başlayabilir, bağışıklık sisteminizi güçlendirecek gıdalara yönelebilirsiniz.
 •  Mide ve sindirim sisteminize , bağırsaklarınıza ayrıca itina göstermeniz çok yerinde olur. ( Yeni Ay Başağın yöneticisi Merkür ‘de Başak’ta ve Mars /Satürn Akrep’le destekleyici bir sekstil yapıyor.)
 •  Merkür ile sekstil doğru insanlarla çalışmak veya işini uzmanlarla , işinin ehli insanlarla yapma gerekliliğini hatırlatıyor.
 • İşlerinizi sistemli, detaylara özen gösteren, kuralına uygun, zamanında yapmalı, dakikliğe özen göstermelisiniz.

::>> Yeni Ay haritasının yükseleni Oğlak  ve yöneticisi Satürn Akrep’te bu Yeni Ay’a  toprak ve su elementinden  olumlu açı yapıyor. Çevremde bir çok insan şu son sıralarda miras, aile ile para paylaşımı, vergi, krediler ve sigorta işleri ile uğraşıyor, bir çoğu da dediğim gibi üreme ve boşaltım organları civarı hastalıklarla karşılaştılar.

 •  Bu süreçte siz de malefik Mars ve Satürn’ün 2 yılda bir gerçekleşen kavuşumunu ciddiye alın, mali konularda yapmanız gerekenleri ertelemeyin veya görmemezlikten gelmeyin.
 •  Harcama dengenizi iyi ayarlayın, kredilerinizi, vergilerinizi ve zorunlu ödemelerinizi ödemeyi ihmal etmeyin.
 • Resmi evraklarınıza sahip çıkın ve anlaşmaları en ince ayrıntısına kadar okuyun (Mars  Satürn Neptün üçgeni  ve Yeni Ay’a Neptün’ün yaptığı karşıtlık ile aldanmaya , bir şeyleri gözden kaçırmaya çok açığız)
 • Aldığınız fiyatlara, ödemek zorunda olduğunuz primlere v.s dikkat edin.
 • Pazarlık yapmak ve malın ederinden fazla para ödememek için araştırma yapın, piyasadaki gerçekçi fiyatları öğrenin
 • Merkür/ Mars/Satürn açısı problemlere bulacağınız çözümlerde açıklık, netlik ve gerçekçi bir bakış açısı getirmenize yardımcı olacaktır. Stratejik, hedefe odaklı ve soğukkanlı davranmanızı kolaylaştıracaktır.

::>> Pluton ile üçgen yapan bu Yeni Ay, bize derin bir içsel arınma, dönüşüm, psikolojik yardım alma ve gereken değişimi başlatabilmemiz için bize güç verecek.

 • Hayal kırıklı gerçekçi olmayan beklentilerden çıkar. Kendinize bir gerçeklik sorgulaması yapın. Hem hayat yönünüz hem işiniz hem geleceğiniz ile ilgili hedeflerinizi bu konudaki  içsel motivasyonunuzu gözden geçirin.
 • Merkür /Pluton üçgeni karşınızdakinin niyetini anlama, seni derinden anlıyorum diyebilme imkanı verir. Güçlü bir odaklanmayla zihninizin yüksek potansiyeline erişebilirsiniz.
 • Karşınızdakinin tutkularını, krizlerinin sebeplerini ve duygularının derinliğini görebilirsiniz. Psikolojik yardım almak, terapi seanslarına katılmak ve ruhsal sorunlara çözüm bulmak için harika başlangıçlar yapılabilir.

::>> Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs Uranüs ile üçgen yapıyor.  Mars ve Satürn’e de zorlayıcı bir kare açı yapıyor.

 • Bu dönemde ilişkilerimizin de niteliği değişiyor. İlişkilerde artık kendinizi aldatmaktan sıyrılma zamanı, komplike ve açıklığı olmayan , nereye gittiği belli olmayan ilişkileriniz veya sizi mutlu bir geleceğe ulaştırmayacak ilişkide beklentiler ve takıntılarınız varsa bunların üzerinde daha derin ve gerçekçi bir bakış açısıyla dönüşüm gerçekleştirebilirsiniz.
 • İlişkilerde kendinize verdiğiniz özdeğeri veya partnerinizin size gerçekten ne kadar değer verdiğini düşünün  ve bu dönemde doğru çıkarımlara ulaşmanız kolay olacaktır. Tamam tutku olabilir, beğenildiğinizi hissedebilirsiniz, ancak sizin gelecek planlarınız amaçlarınız ve hedefleriniz için bu ilişkiler bir gelecek vaat etmiyorsa o durumu değiştirin, kendinizi özgürleştirebilecek ve buna iradenizi toplayabilecek destek gökyüzünde var.
 • Venüs Aslan ve  Mars-Satürn Akrep konuları ve açıları finansal alanla oldukça alakalıdır. Gelir gider tablonuzu yapın , stabil bir gelir var mı, kazançlarınız harcamalarınıza yetiyor mu, kredi ve borçlardan kurtulmanız gerekiyor mu?  Gereksiz harcamaları bırakın, neye gerçekten ihtiyacınız var veya yok düşünebilirsiniz.
 • Hayattan gerçekten zevk almak için ne yapabilirsiniz, illa eğlenmek için değil kaliteli zaman geçirmek için neler yapabilirsiniz bu yönde yeni adımlar atabilirsiniz.YÜKSELENLERE GÖRE : KOÇ BURÇLARI çalışma hayatlarını, sağlıklarını ve günlük hayatlarını düzene sokmalı ve daha az çalışıp daha çok kendilerine vakit ayırabilecek zamanı yaratmayı düşünmeli. BOĞALAR  Hobilere yaratıcılığa çocuklara ve eğlenceye daha fazla zaman ayırmayı düşünmeliler. İKİZLER  Ev ve aile yaşamlarına odaklanmalı ev içi temizlik derleme toparlama ve evde yapılması gereken çalışmalara ağırlık vermeli. YENGEÇLER  kardeşler ve yakın çevre ilişkilerine odaklanmalı, yeni eğitimlere kurslara başlayabilirler , araçlar ve iletişim aletlerinin performansını artıracak çalışmaları yapabilirler.  ASLANLAR  para konularında daha gerçekçi ve titiz davranabilirler harcama ve kazanç dengelerini düşünmeliler. BAŞAKLAR imaj değişikliği yapabilirler, sağlıklarına özen gösterebilirler, yeni ilişkilere veya ortaklıklara başlayabilirler. TERAZİLER  içlerine dönmeli, biraz dinlenmeli, fazlalıklardan kurtulmalı, tek başlarına kendileri için ne yapmalılar planlamalıdırlar. AKREPLER yeni arkadaşlıklar sosyal aktiviteler başlatabilirler yeni gruplara dahil olabilirler. İlişkilerde oldukça dinamik bir süreçteler.  YAYLAR iş hayatlarında uzmanlık seviyesine ulaşmak veya işine daha sistemli bir biçimde sarılmak için düzenlemeler yapabilirler. OĞLAKLAR  devletle işler, yazın basın hukuk işleri, yolculuklarla ilgili konularda sağlam yeni adımlar atabilirler. KOVALAR  harcamaları ve gelirleri dengelemeli psikolojik anlamda endişelerinizden kurtulmak için iç dünyanıza önem vermelisiniz ortak paralarda daha kılı kırk yarar bir tutum sergileyebilirsiniz. Akar gelirleri ile yeni başlangıçlar olabilir. BALIKLAR yeni ilişkiler başlatabilir, ortaklıklar kurabilir ve var olan ilişkilerde gerçekçi bir bakış açısıyla ilişkilerini derleyip toparlayabilirler. Gerçek değerlerini sorgulatan durumlarla karşılaşabilirler.Naz Bayatlı
 • #nazbayatlı  #başak  #yeniay  #ağustos2014yeniay  #burçlarağustos #marssatürnakrep
 • Mutlu Başlangıçlar Dilerim,
 •   images0G5P59YB

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir