Bir Koç Olmanın 10 Temel Özelliği

koçBİR KOÇ OLMANIN 10 TEMEL ÖZELLİĞİ
SOL ŞERİDİ BOŞ BIRAKIN KOÇLAR GELİYOR

  1. KOÇLAR CESUR, ATILGAN, GİRİŞİMCİ, ATEŞLİ, DİNAMİK, SPORCU, SAVAŞÇI, REKABETÇİ, LİDER, DÜRTÜSEL, ÇOCUKSU, GÖZÜPEK, SABIRSIZ, YERİNDE DURAMAZ, DÜRÜST VE DİREKT KİŞİLERDİR.
  2. ZODYAĞIN İLK BURCU OLAN KOÇ BAŞLANGIÇLARI , YENİLİKLERİ, TAZELENMEYİ VE İLK OLMAYI TEMSİL EDER. KOÇLAR BU ÖZELLİKLERİ DOĞAL OLARAK KENDİLERİNDE TAŞIRLAR. BAŞLATAN, ÖNCÜLÜK EDEN, YENİLEYEN ENERJİLER TAŞIRLAR. BAHAR TOMURCUKLARI KADAR HAYATA HEVESLE ATILAN KOÇLAR  HER DAİM ÇOCUKSU RUHLARIYLA CANLILIĞIN VE YAŞAM ENERJİSİNİN DIŞAVURUMU GİBİDİRLER.
  3. HAYATA BİR MACERA GÖZÜYLE BAKTIKLARI VE HEP BİR ACELELERİ OLDUĞU İÇİN HIZLA HAREKET EDERLER, ATLETİK VE KIVRAK BİR BEDENLERİ VARDIR DOLAYISIYLA   SAĞLAM BİR FİZİK TAŞIRLAR,  HEM DE SAVAŞ MEYDANINDA SON AYAKTA KALAN KİŞİ OLABİLECEK KADAR DAYANIKLIDIRLAR.  ÇITKIRILDIMLARLA VE PISIRIKLARLA ANLAŞMALARI GÜÇTÜR. AMA SAVAŞACAK BİR NEDENİNİZ VARSA ARANIZA BİR KOÇU ALMANIZI TAVSİYE EDERİM. KAZANÇLI ÇIKARSINIZ.
  4. KOÇLAR DÜRÜSTTÜR, LAFI EVİRİP GEVELEMEZ DİREKT LAFINI ESİRGEMEDEN SÖYLER. BAŞI BU NEDENLE SIK SIK BELADA OLUR. ALTTAN ALMAK VE AYAK OYUNLARI KOÇLARA GÖRE DEĞİLDİR. SAVAŞINI AÇIKÇA MEYDAN OKUYARAK VERİR. ARKADAN İŞ ÇEVİRMEZ.
  5. KOÇ BURCUNDAN KİŞİLERİN ÖFKESİ MEŞHURDUR. ALLAHTAN SAMAN ALEVİ GİBİDİR DE PARLAR VE SÖNER . EN İYİSİ BU DURUMDA YANINDA “DELİDİR NE YAPSA YERİDİR” DİYEREK SAKİN KALMAYI BECEREBİLEN BİRİ OLMALIDIR. ÖFKESİ GEÇENE KADAR NEREYE TOS VURACAĞINI ŞAŞIRAN KOÇUN YERİNİ SAKİN VE ÇEKİCİ GÜLÜMSEMESİ İLE AFFEDİLMEYİ BEKLEYEN BİR KUZU ALIR.
  6. TEK DÜZE, SIKICI , İLGİNÇ BİR TARAFI OLMAYAN, FAZLA TEDBİRLİ, YERİNDEN KALKAMAYAN , HAYATINDA BİR TEK KERE BİLE ÇILGINCA BİR ŞEY YAPAMAMIŞ MIY MIY TİPLERE TAHAMMÜL EDEMEZ. ADRENALİNİN LAFINDAN BİLE KORKUYORSANIZ BİR KOÇLA NE İŞİNİZ VAR.
  7. FAZLA NEZAKET, DİPLOMASİ, KOLALI GÖMLEKLER, PAPYON- SMOKİN-TUVALET TÜRÜ BİR AMBİYANS VE SALON KURALLARI BİR KOÇU SIKAR, HATTA ÖDÜNÜ PATLATIR. HADİ MECBUREN SMOKİNE GİRDİ DİYELİM  BİR AN ÖNCE KRAVATTAN KURTULUP PANTOLONA SOKULMUŞ GÖMLEĞİ  DIŞARI ÇIKARMAK İÇİN SABIRSIZLANIR. KOÇ KADINLARI TOPUKLULARI FIRLATIP SAÇLARI FİRKETELERDEN KURTARIP YALIN AYAK ÖZGÜRLÜKLERİNE VE RAHATLARINA BİR AN ÖNCE KAVUŞMAK İSTERLER.
  8. SADELİK ONLARA ÇOK YAKIŞIR. TÜM ZODYAK İÇİNDE KOT VE T-ŞÖRT İLE HEM SEKSİ HEM ZEVKLİ GÖRÜNEBİLEN AZ BURÇ VARDIR.
  9. BİR KOÇU SIKINTIDAN PATLATMAK İSTEMİYORSANIZ BEKLETMEYİN-GECİKTİRMEYİN- YAVAŞLATMAYIN. EĞER BİR YERİNİZE BİR ŞEY OLMASINI İSTEMİYORSANIZ ÖNCE DÜRÜST OLUN, GEREKSİZ KABADAYILIK YAPMAYIN VE MEYDAN OKUMAYIN ÇÜNKÜ KOÇ GERİ ÇEKİLMEZ ÖLECEĞİNİ BİLSE KARŞILIK VERİR. BİR DE NE AKAR NE BULAŞIR TİPLERDEN DE HAZ ETMEZLER, DİREKT AÇIK OLUN YİĞİDİN MALI ORTADADIR. KAÇAMAK DEĞİLLERDİR VE ONLARA GÖRE YİĞİTLİĞİN ONDA DOKUZU KAÇMAK DEĞİL DAVASI İÇİN SAVAŞMAKTIR.
  10. KOÇLARDAN FEMME FATAL ÇIKMAZ AMA KARAKTERLİ BİR YÜZLERİ VE SAĞLAM BİR VÜCUTLARI VARDIR. SAĞLIKLI BİR GÜZELLİKLE BAŞTAN ÇIKARICIDIRLAR. BAŞLARINA VE SAÇLARINA DİKKAT ÇEKTİKLERİ STİLLER VE AKSESUARLAR SEVERLER. KOÇ ERKEKLERİ DE SPORTİFTİRLER, EHLİLEŞTİRİLMEZ BİR TARAFLARI VARDIR VE CAZİBELERİ ERKEKSİ DURUŞLARINDAN GELİR. SPOR SALONLARDA ÇALIŞILMIŞ DEĞİL , YAŞAYARAK ARAZİDE EDİLMİŞ KASLARI VE SEKSİ BAKIŞLARI İLE ETKİLEYİCİDİRLER.

Ünlü Koçlar: Emma Watson, Kerri Russel, Claire Danes, Diana Ross, Mariah Carey, Celine Dion, lady gaga, Fergie, Jennifer Garner, Ashley Judd, Kate Hudson ( çok severim benimle aynı tarihte doğmuş 19 Nisan) Kourtney Kardashian, Reese Witherspoon, Norah Jones, Kristen Stewart, James Franco, Joss Stone.

Sevgilerimle,
Naz Bayatlı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir