< ? php shailan_dropdown_menu ( dizi ( 'menu1' = > 'pages' ) ) ; ? >

BOĞALAR AŞK VE İLİŞKİLER ALANINDA ŞANSLILAR

YÜKSELEN BOĞALAR İÇİN KASIM NASIL GEÇECEK?

Sevgili Yükselen Boğalar yöneticiniz Venüs ayın ilk yarısında Akrep burcunda yer alacak ve evlilik ortaklık hayatınızdaki ciddi ilişkileri temsil eden alanda Güneşle ve hayat derslerimizi temsil eden Satürn ile beraber bir gezegen toplaşması içinde yer alacak. Bu partiye 9’unda Merkür de katılacak. Boğalar sizin için bu ay aşık olmamak elde değil , yeni birisi ile tanışabilir, birisinden çok etkilenebilir veya partnerinizle aşk tazelemek isteyebilirsiniz. Yeni iş ortaklıkları kurmak, sözleşmeler yapmak, iş anlaşmaları yapmak üzere bağlantılar kurmak için harika fırsatlar var.

7 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay senede bir kere olan bir döngü ve size yatırımlarınızdan, girişimlerinizden ve geleceğe yatırım yapacağınız ilişkilerden bereket ve kısmet getirecek. Yöneticisi Venüs Akrep’te yer aldığından paylaşımın önemi , gerçek arkadaşlığın ve dostluğun değerini anlamak, sevgiliden ve eşten gelen tutkulu ilgiyi üzerinize çekmek ve genel anlamda tüm sosyal ilişkilerinizde paylaşımın değerini ve gerçek bağlılığın ne demek olduğunu kavrayacak ilişki durumları karşınıza çıkabilir. Demek ki ayın ilk yarısı insanlarla nasıl ilişkiler kurduğunuz önemli olacak. Hukuki konular resmi işlemler gibi işleriniz varsa dolunay dönemine kadar olgunlaşan sonuçlar alabilirsiniz. İlişkilerin henüz adı konulmadıysa yine dolunay döneminde bu konuda açıklığa kavuşacaktır. Dolunay 14 derece Boğa’da gerçekleşecek bu sabit bir burcun en güçlü olduğu derecelerdendir. Jüpiter yönetiminde yer alan bu derece sizin güç kazanmak hedeflerinize ulaşmak tanınmak sevilmek ve beğenilmek için yaptığınız şeylerin artık görünür hale geleceğini ve insanlarla paylaşılacağını sembolize ediyor. Kısacası ektiklerini biçme zamanı geldi diyelim.

Mars bu arada tüm ay yüceldiği, dirayetli, çalışkan, bir yapı kurmaya çalışan, yönetsel yetenekleri ön planda, hırslı , istikrarlı ve bir ordu gücünde bir komutan edasında olacağı Oğlak burcunda kalacak. Bu ay içinde daha inatçı ve katı bir tutum sergilemeniz beklenebilir. Esnek olmayan ve toleranssız bir tavır sergileyebilirsiniz. Ancak diğer yandan, Mars büyük güç ve yaptırım gücünü temsil eden Pluton ile 9-10-11 Kasım tarihlerinde kavuşum yapacağı için bu süreçte yaptırmak istediğiniz bir şey varsa bu enerjinin gücünden faydalanın derim ama acımasızlık soslu bir tutum içine girmek iyi olmayabilir dış dünyadan da bu tür insanları üzerinize çekebilirsiniz yine de bu açı Sizin Güneşinize veya yükseleninize olumlu açı yapacağı için bu özelliklerini size yolculuklar uluslararası ticaret tanıtım reklam promosyon hukuki konular devletle işler akademik konular eğitimler basın yayın ve matbaacılık alanında kullanabilmenize destek verecek. Mars ve Satürn arasında olumlu bir diyalog olduğu için ortak çalışmalardan güç kazanacaksınız, yeni fikirleriniz varsa, kendinizi ortaya çıkaracak düşünceleriniz veya projeleriniz varsa bunları hayata geçirmek için çalışmaya hem de sıkı çalışmaya başlayabilirsiniz.

Venüs ayın ikinci yarısında Yay burcuna geçiş yapacak ve sizin para işlerini finansal çözümleri aile ve eşle ortak bütçenizi temsil eden alana girecek. Bu evde sizin cinsel cazibenizi yine sürdürmenize yardım edecek. Yeni tensel deneyimler yaşamak, inaç ve düşüncelerinizi spiritüel anlayışınızı sorgulamak terapi almak ilişkinizde denge kurmak daha özgür davranmak için harika bir fırsat. Diğer yandan, maddi olarak bu dönemde yatırımlardan kazanç elde etmek olası, vergi ödemeleri, borçları yapılandırmak, kredi alımlarına başvurmak ve  bankalardan yardım ve destek görmek için şanslısınız. Özellikle 22 Kasım’da yer alacak Yay Yeniayında maddi konularda daha iyimser olabileceğiniz bir süreç başlayacaktır. Borçları ödeyebilmek ve harcamaları aileden destekle kontrol altına almak mümkün. Aileniz bu ay size oldukça mali yardım yapabilir. Bazı Boğalar ev ve yatırım için toprak veya gayri menkul alabilir. Evi yenilemek tadilat yapmak evlenmek veya yeni bir eve geçmek için çalışmalarınız olabilir.

Mutlu Bir Ay Dilerim.

Naz Bayatlı

#boğakasım #kasımburçlar #boğa #zodyak #burçlar

imagesULT81K0H

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir