BOĞALAR EYLÜL AYINIZ NASIL GEÇECEK

imagesULT81K0HYÜKSELEN BOĞALAR İÇİN EYLÜL AYI NASIL GEÇECEK

Yükselen Boğa’lar bu ay aşk, ilişkiler, yaratıcı çalışmalar, hobiler ve iş ortamında ve günlük hayatında bir arada olduğu kişilerle kuracağı ilişkiler alanında oldukça aktif ve odaklı olacak.

Mars geçen aydan beridir geçişini sürdürdüğü Akrep burcunda sizin evlilik ve ortaklıklar evinizde ayın ortasına kadar kalmaya devam edecek sizi bu konularda kararlı, stratejik ve soğukkanlı, istekleriniz konusunda iradeli bir tavırla ilerlemenize olanak verecek. Diğer yandan Satürn ile yan yana kalmış olması biraz bu alanı stresli kılan durumlara neden olmuştur mutlaka ancak iş ortaklıkları, iş ilişkileri, finansal konularla ilgili sizi çok daha güçlü kılmış ve etkin kararlar almaya yöneltmiş olabilir. Ayın ikinci yarısından itibaren Mars’ın Yay burcuna geçmesi ile eş ve aile ile  ortak para paylaşımınızı, krediler, borçlar , alacaklar, vergi ve miras alanınıza geçiş yapacak. Bu evden Jüpiter ile yapacağı olumlu açı sayesinde ev ve çocuklar için yapacağınız harcamalarda artış olacaktır. Bu arada ev ve yerleşimle alakalı krediler alabilir , emlak alanında yatırımlar yapabilir veya gelirler konusunda bir artış elde edebilirsiniz.

İlişkiler ve iletişim alanında bu ay oldukça etkin olacağınız kesin. İletişim gezegeni Merkür iş ve çalışma alanınızda, günlük işler ve yanınızda çalışan kişilerle ilgili evinizde yer alıyor. Bu ev aynı zamanda sağlık konularını da temsil eder ve zaten Merkür bu evin yönetici gezegenidir. İş yerinizde ve günlük hayatınızda bir arada olduğunuz kişilerle uyumlu medeni ve zevk alacağınız günler olacaktır. Sorunlara çare bulmak arada denge kurmak, iş yerinde ve çalışanlarla sosyalleşmek, eşitlik ve hak edişler ilgili herkesi mutlu eden kararlar almak için çok uygun bir zamandır. Yeni Ay’ın da 24 ‘ünde bu evde gerçekleşmesi sizin için oldukça önemli başlangıçlara işaret ediyor. Yeni bir iş bulabilir, çalışma şartlarınızda iyileşme olabilir, iş yerinize yeni arkadaşlar gelebilir, yeni iş sözleşmeleri ve bağlantıları kurarak işinizi genişletebilir, sağlığınıza özen gösterecek sizi estetik ve güzellik anlamında destekleyecek kararlar alabilirsiniz. Aynı gün Pluton’da ileri hareketine başlayacağı için işle ilgili seyahatler, yabancılarla görüşmeler veya ticari bağlantılar kurmak için oldukça güzel bir süreçtir.

Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs bu ayın büyük bir bölümü Başak burcunda kalarak sizin aşk , çocuklar, hobiler ve yaratıcı çalışmalar evinizde kalacak. Güneş’te bu evde bir ay kalacağı için bu evde kendinizi ilişkilerde, çocuklarınızla ifade etmek ve yapmak istediklerinizi yapmak ve kişiliğinizle öne çıkmak için şansınız var. Venüs gibi bir gezegenin aşkla ilgili bir eve girmesi iyiye işarettir J yeni bir ilişki başlatabilir veya var olan ilişkinizde daha net ve açık bir tarzda kendinizi ifade edebilir, beğenilir ve takdir edilirsiniz. Eğlenmek, yeteneklerinizi kullanarak üretmek, hobilerinize ağırlık vermek , çocuklarınıza yeni yetenekler kazanacakları çalışmalara yönlendirmek ve hayattan zevk almak için harika bir fırsatınız var. Çocuklarla özellikle birlikte  mutlu anlar yaşayabileceğiniz  bir süreç.  Beğenilecek, bol bol sosyalleşecek ve eğleneceksiniz. 3 Eylül’de bu alanda yapmak istediğiniz değişimler varsa, her zaman yaptıklarınızdan farklı bir şeyler yapmak isterseniz, sevgilinizi ve çocuklarınızı daha düzenli ve dikkatli detaylara önem veren bir tutum belirlemelerini isterseniz bu gün konuşma yapabilirsiniz. 5 Eylül’de mali risk taşıyabilecek adımlardan uzak durunuz.

Ayın 9 unda Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay sizin arkadaşlar ve sosyal gruplar evinizde gerçekleşecek. Arkadaşlara yardım etmek, onlara tolerans göstermek içinde bulunduğunuz gruplarla beraber yardım çalışmaları yapmak ve bu çalışmaların sonucunu elde edip manevi bir huzur bulmak mümkün. Arkadaşlarla ilişkilerinizde hayır diyemediğiniz ve kendinizden fedakarlık ettiğiniz durumlara karşı bir farkındalık geliştirebilirsiniz. Arkadaşlarla para konularına girmemek gerektiğini de düşünebilirsiniz. Bir arada olduğunuz arkadaşlarla veya gruplarla şifa bulacağınız, manevi ve spiritüel gelişim yapacağınız eğitimlere katılabilir veya bu konularla ilgili veya size huzur vereceğiniz düşündüğünüz yerlere gitmek üzere yolculuk planları yapabilirsiniz.

Mutlu Bir Ay Dilerim

Naz Bayatlı

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir