< ? php shailan_dropdown_menu ( dizi ( 'menu' = > 'pages' ) ) ; ? >

Cadı Kazanı

AKREP BURCUNDA MERKÜR RETROSU… ( 22 EKİM-11 KASIM)

Witch_Wallpaper_by_macarthurfamilyAkrep burcunun 18 derecesinden geri hareketine başlayacak olan Merkür 2 derece Akreb’e kadar gerileyecek. Satürn ve Kuzey Ay Düğümü ile bir arada yer alan Merkür bizi hem duygusal , hem çevresel faktörlerin oluşturduğu olaylarda karanlık tarafı görmeye ,  fikirsel zombilerle  yüzleşmeye ve var olan gerçekliğimizi derinden sorgulamaya itebilir.

İçsel dürtülerimizin bizi yönelttiklerine ve sezgilerimize önem vermeliyiz. Duygu doğamızı yaşadığımız hassasiyetlerle gölgeleyebiliriz. Duyguları mantıklı bir biçimde değerlendirmek her zamankinden güç olabilir, çünkü Akrep mantıktan çok duygu yoğunluğumuzun yöneldiği konulara daha fazla konsantre olmayı temsil eder. Tutkularımız, kıskançlıklarımız, güçlü arzularımız, geçmiş yaralara veya kırgınlıklara yönelik anılarımız saklandığı ve kilitlendiği akıl sandıklarından çıkacaktır. Duygu yoğunluğu ve paranoid bir zihin ile gerektiğinden daha fazla sözlerin üzerinde vakit harcayarak “ bunu mu demek istedi? Demek istediği aslında bu muydu? Acaba gerçek hisleri bu mu? “ diye düşünerek kendi kendimizi yorabiliriz. Negatif çıkarımlar yapıp krize girmek mümkün çünkü Akrebin yöneticisi Mars Başak burcunda ve detaylara dalıp incik cıncık olayları analiz etme ihtiyacı duyabiliriz.

Şimdi sırlar, gizem dolu anlar, duyguların taştığı anlam yüklü bakışlar zamanı. Gün daha çabuk geceye dönüyor. İçimize çekilecek daha çok zamanımız olacak. Dalından düşen sonbahar yaprakların toprağa karışma mevsimi. Yenilenmek için ölü deriyi atmak gerekir. Bu Retro aslında bir yenilenme fırsatı hepimiz için. İçinize gömdüğünüz, unuttuğunuz veya güçlü görünmek adına içinizde sakladığınız tarafların ortaya çıkmasına izin verin. Kuzey Ay Düğümü de orada, saklananları açığa çıkarmak, gerçeği açmak kaçınılmaz.  Yaraları iyileştirin, örümcek ağı tutmuş yanlarınızı havalandırın, ruhunuza dalarak kendinizi düşünün, belki meditasyon yapın ve negatifleri pozitife çevirecek eylem planını yapmaya azmedin. Akrep strateji, azim, irade ve tutkuyla hedefe odaklanmayı temsil eden burçtur.

Ha elbette iletişim aletlerinize dikkat, elektronik alet alışverişlerine, su ve gider borularına, karanlık yerlere, gecelere, hırsızlara, sırlara, vergi borcuna, kredi ödemelerine, sözleşmelere, para transferlerine, yollara, seyahatlere, bilet rezervasyonlarına, bavulunuza , bilumum yazışma ve randevulara temkinli yaklaşın, her şeyi iki kere kontrol edin. Zodyağın muzur çocuğu afacan acar Merkür’den eşek şakası yemeyin.

Bir cadılar bayramı partisi yapmak farz oldu. Yıldızlar çok müsait.

Sevgiler,

Naz Bayatlı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir