< ? php shailan_dropdown_menu ( dizi ( 'menu' = > 'pages' ) ) ; ? >

EYLÜL AYI VE KOÇLAR

YÜKSELEN KOÇLAR İÇİN EYLÜL NASIL GEÇECEK

Yükselen Koç’lar bu ay ilişkiler, evlilik ve ortaklıklar alanında oldukça olumlu bir süreç geçirecek, bol bol çalışacak, sağlıklarına ve günlük hayatlarına yönelik iyileşme ve düzenlemeler yapacaklar.

İletişim , eğitim, yolculuklar, haberleşme, ticaret gezegeni Merkür bu ayın büyük bir bölümünde Terazi burcunda kalacak. Terazi burcu sizin evlilik ve ortaklıklar alanınızı temsil ettiği için sizi genel anlamda ilişkileriniz konusunda daha uyumlu, dengeli hareket etmek istediğiniz bir sürece sokacak. Daha anlayışlı, diplomasi gözeten, ortak karar almaya hazır, karşınızdakini dinleyen ve kendi düşüncelerinizi daha fazla açıklamaya razı olan bir görünümüm sergileyebilirsiniz. Konuşmaya açık ve istekli olacaksınız. Bunun yanı sıra Bu evdeki Merkür Aşk, çocuklar ve eğlence evinizde yer alan ve yıl boyu orada kalacak Jüpiter ile destekleyici bir açı yapıyor. Aşk hayatınız ve sevgilinizle ilişkileriniz daha sıcak ve düzeyli olacaktır.  Birlikte  romantik yemekler yiyip, davetlere katılıp bol bol sosyalleşebilirsiniz. Bazılarınız için ilişkilerin bir sonraki seviyeye taşındığı kararlar alınabilir. Eğer sevdiği kişiyle arası limoni olanlarınız varsa bu dönemi, kesinlikle avantajlarına kullanıp iletişim kanalını açabilirler. Ayrıca bu ayın 24 ün de evlilik ve ortaklıklar alanında bir Yeni Ay gerçekleşecek. Bu yeni ay ile birlikte bir ortaklık başlatabilirsiniz, bir süredir uğraştığınız bir iş anlaşması konusu varsa onu imzalayabilirsiniz, evlilik kararı alabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İş ve kariyer alanınızda yer alan Pluton’da Yeni Ay günü düz harekete başlıyor. Bu iş ve kariyer alanınızda yer almış tıkanmaları veya yapılması gereken değişiklikleri başlatacak adımların da atılmasını sembolize edebilir.

Sağlık, iş ve çalışma ortamınızı , günlük işlerinizi ve çalışanlarla olan ilişkilerinizi temsil eden evde yer alan Venüs ve Güneş sayesinde bu ev sizin için ilişkilerden sonra odak noktası olacak konuların başında gelmekte.  Sağlığınıza daha fazla önem vermek isteyebilirsiniz. Vücut bakımı, sağlık kontrolleri, diyet veya rejim yapmak gerekliliği ortaya çıkabilir. Venüs bu evde genellikle şekerli besinlere olan düşkünlüğü temsil eder, ancak Başak sağlıklı olmak bilincini sembolize eder, bu anlamda uzun zamandır şekerli yiyeceklere abanmış ve sağlığınızı geri plana itmişseniz bu ay kendinize çeki düzen vermenin zamanı geldiğine karar verebilirsiniz. Ayrıca iş yerinde veya sizin altınızda çalışanlarla ilişkilerinizi hoş tutmak için fırsatlarınız olacaktır. Güneş ve Venüs’ün bir arada olması temizlik, titizlik, düzen, detay, sistem gerektiren tüm işlerde başarıyla yol alabileceğinize işaret ediyor. Oldukça çalışma ve verimli olma odaklı olacağınız bir süreç olacaktır.

Mars Akrep burcunda ve ayın ilk iki haftası sizin para paylaşımları, kredi borçlar vergi  miras ve cinsellik evinizdeydi ve sizi bu alanda daha stratejik ve akıllı davranmaya iten adımlar atmanıza yardım olmaya devam ediyor. Cazibenizi ve seksapelinizi kullanmak isteyebilirsiniz. Mars ayın ikinci yarısında Yay burcuna ve sizin uzun yolculuklar, yabancılarla ilişkiler, , yüksek eğitim, basın yayın işleri , hukuki konular, resmi işler, inançlar ve felsefeler evinize geçiş yapacak. Merkür ile güzel bir açı yapacağı için bu iş anlaşmaları, ticaret görüşmeleri, iş anlaşmaları ve yabancılarla yapacağınız işler ve görüşmeler için oldukça olumlu bir görünüm sergiliyor. Bu dönemde bol bol yolda zaman geçirebilir, yolculuklar yapabilir, yolculuklarda hoşlandığınız birisi ile tanışabilirsiniz. Bu süreçte Mars ve Jüpiter arasında üçgen açı yer alacağı için abartılı isteklerden, gereksiz risklerden, kumar oynamaktan ve ukalalıktan uzak durmakta fayda var. Aşk ve cinsellik için iyi ancak  kendi görüş ve düşüncelerinden dogmatik bir tavırla vazgeçmemek ve ben bilirimcilik yapmak iyi olmayacaktır.

Son olarak Balık burcunda yer alacak Dolunay’dan da bahsedelim, 9 Eylül’de gerçekleşecek 16 derece Balık’ta ki dolunay sizin bilinçaltınızı temsil eden alanda gerçekleşecek. Fiziksel olarak aktif enerjik ve iş bitirici bir havada olsanız da içsel olarak kendi dünyanıza dalmak, spritüel, manevi, ruhsal olarak daha kendinizle başbaşa kalmak isteyeceğiniz anlar olabilir. Şifa bulmak, enerji çalışmaları, yoga, meditasyon yapmak, yardımseverlik etmek, kolektif bilince uyumlanmak ve evrenle ve yüksek benliğinizle bütün olmak için çalışmalar yapabilirsiniz.

Mutlu Bir Ay Dilerim

Naz BayatlıimagesQSOM8UGC

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir