İKİ MALEFİZ YANYANA 24-25-26 AĞUSTOS TARİHLERİNDE MARS VE SATÜRN KAVUŞUM YAPACAKLAR. EKSTRA TEDBİRLİ OLMAKTA FAYDA VAR.

::>>Zodyağın iki malefik etkili gezegeni Mars ve Satürn bu tarihlerde kol kola olacak,  bir de üstüne üstlük , yetmezmiş gibi Akrep’te kavuşacaklar. Bu kavuşum aynı zamanda  Zuben el Şemali  adlı bir sabit yıldızla buluşuyor. Akrep ‘in Kuzey Kıskacı adını alan bu yıldız isteklerinde sonuna kadar gitmeyi, güçlü bir iradeyi ve kazanma arzusunu temsil ediyor. Zenginleşmek, güç kazanmak ve hırslarını her daim taze tutmakla ve tuttuğunu sımsıkı kavrayıp bırakmamakla alakalı.

::>>Mars ve Satürn Akrep burcunda hırsla dolu olmayı, stratejik gelecek planları yapmayı ama bir yandan da zamanlamayı tutturamamayı veya zamana karşı yarış yapmayı simgeler. Para ve mali kaynaklar konusunda endişeli olunabilir, ekonomik anlamda bir miktar eli sıkı davranmayı ve para akışını kontrol etmeyi de anlatır.

::>>Üzerimize empoze edilmeye çalışılan bir takım durumlar olabilir. Üzerinize yüklenen bir takım sorumluluklar ve zorunluluklar olabilir, bu kavuşum inanılmaz bir zihin ve odaklanma gücüne işaret ediyor. Bu süreçte soğukkanlı, kontrollü ve sorumluluklarınızın bilincinde ve zekice davranmayı bilirseniz kaybetmezsiniz. Ancak gerçekçi olmayan planlarla, sadece hırs merkezli hareket ederseniz zarara uğramak mümkün.

::>>Venüs Aslan burcundan Satürn ve Mars’a kare yapıyor. Aşırı gurur ve ego merkezli tavırlar, kişiliklerle karşılaşabilirsiniz. Mars Satürn psişik güçleri artırdığı gibi psiko manyak eğilimleri de artırabilir.

::>>Borsa ve yatırım alanında kazançları artırma arzusunu ve paradan para kazanma yetisini öne çıkarır. Banka faizleri, yatırım fonları gibi konulara eğilim artar. Haberlerde de sıkça karşılaşırız. Süregelen Neptün Jüpiter 150 lik açısı gelirlerle kazançlarla ilgili net bir çıkarım yapabilmeyi şimdilik askıya alıyor açı uzaklaştıkça daha net görebileceğiz durumu.

..>>Akrep ölümün ve yeniden doğumun burcu. İki belalı gezegenin bu burçta kavuşması sembolik anlamda bitişlere ve başlangıçlara bir yenilenmeye ölü deri atmaya işaret ettiği gibi gerçekten fiziksel ölümlere de işaret edebilir. Kazalara, yaralanmalara, kesiklere ve kimyevi maddelere dikkat etmek gerekir. Petrol veya kimyevi sıvılarla ilgili kazalar olabilir.

::>>İntikam arzusu bu kavuşumun başka bir yüzü, unutmayalım keskin sirke küpüne zarar, hırsla kalkan zararla oturur.  Bu kavuşumun olduğu gün Başak’ta Yeni Ay gerçekleşecek bununla ilgili yazımı ayrı yazacağım .

Naz Bayatlı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir