İKİZLER BURCUNDA YENİAY

tumblr_ny8vgbZVAs1re1w64o1_500İKİZLER’DE YENİAY 6 HAZİRAN PAZAR SAAT: 05:00

14 derecenin sonlarına doğru İkizler burcunda 6 Haziran sabaha karşı 05:00 de bir yeniay meydana gelecek. Yeniay haritasında da İkizler burcu yükseliyor ve Güneş Ay birlikteliğine Venüs kavuşum yapıyor. Her yeniay bir başlangıcı yeni bir adımı ve kararın hayata geçirilmesini sembolize eder. İkizler iletişimle bilginin kullanımıyla bildiğinizi aktarmak ve öğrenmekle alakalıdır. Bu dönemde hayatınızda bildiğinizi aktarmak konuşmak yazmak iletişim kurmak ön planda olacak ve bunu yaparken hızlı olmak çözüme odaklı olmak seçenekleri görerek biraz da bir konuya körü körüne bağlı olmadan esnek olabilmek gerekiyor. Kadınlarla yakın çevrenizle okul arkadaşlarınızla ticari bağlar kurduğunuz insanlara çok daha fazla interaktif olabileceğiniz bir dönem olacak.

Bilginin kullanımı tarzı ve yöntemi önem kazanıyor. İletişim kurmak her zamankinden daha fazla önem kazanıyor. Diğer yandan, sosyal hayatta ve ortamlarda bir arada olduğumuz kişilerle aşırı duygusallaşmadan aklı kullanarak iletişim kurmalı ve paylaşımlarımızı yaparken dinlemeli öğrenmeli ve çıkarım yapmayı bilmeliyiz.

Bu yeniay haritası zorlu açılar da taşıyor. Satürn , Jüpiter ve Neptün’den kare ve karşıtlık alan yeniay da mücadele edeceğimiz bir çok temanın işin içinde olduğunu görüyoruz. Bu zorlu açılar zaten neredeyse sene başından itibaren süregeliyor. Bu yıl emeğimizi kendimize verdiğimiz değeri sağlığımızı hayalleri beklentilerimizi hayal kırıklığına uğradığımız konuları yanlış algıladığımız gerçekleri daha fazla görüyor olacağız. Bu İkizler yeniayı bilgi ve beceri alanında ve ilişkilerimizi nasıl başlattığımızı düşünmemiz gerekiyor. Başlattığımızı sürdürebilmek için fikirlerin inançların karşılıklı uyum içinde olması birbirimize entegre olabilecek noktaları bulmamız gerekecek.

BURÇLARA ETKİSİ

KOÇ: Bu yeniay sizin iletişim, eğitimler, kardeşler, yakın akrabalar, kurslar, ticari etkinlikler alanınızda gerçekleşiyor. Bu alanı içeren konularda yepyeni başlangıçlar yapmak üzeresiniz. Kendinizi bilgiyle donatmanız, yeni şeyler öğrenmeniz sahip olduğunuz bilgiyi daha kolay hızlı ve etkin bir biçimde kullanmak üzere çaba sarf etmeniz gerekmektedir. Bu dönemde ayrıca geziler yolculuklar planlayabilirsiniz bu yolculukların içeriğinde eğitim ticaret veya taşınmanızı yer değiştirmenizi gerektirecek başlangıçlar olabilir. Yabancılarla iş anlamında bağlar kurabilirsiniz. Yeni bir çalışma ortamına veya eğitim ortamına geçiş yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve becerilerinizi geliştirmek ve kullanmak önemli olacak. Maddi olarak size daha sağlam ve kalıcı maddi imkanlar getirecek fırsatlar çıkacaktır. Çalışma düzeninizi, temponuzu günlük hayat koşullarınıza uydurmanız da önemli olacaktır.

BOĞA: Bu yeniay sizin para kaynakları ve birikimler alanınızda gerçekleşecek. Bu dönemde maddi imkanlarınızı geliştirmek için eğitim ve iletişim teması öne çıkıyor , bilgi paylaşımı ve bilgiyi nasıl aktardığınız ve kendi yeteneklerinizi nasıl kullandığınız önem kazanıyor. Yeniayda burcunuzun yönetici gezegeni Venüs de oldukça aktif bu durumda para konularının kazançların ve birikimlerin nasıl idare edildiği önem kazanıyor. İletişimsel yetenekler zihinsel konular eğitimler size kazandıracak konulardır. Satürn’ün yeniaya karşıtlık yapması nedeniyle borçlar krediler sigorta aileyle para paylaşımı gibi konuların dikkatli ve planlı bir biçimde ele alınması gerekiyor. Emeğinizi çalışma disiplininizi zamanınızı iyi organize etmelisiniz. Hobilerin ve yaratıcı yeteneklerin kazanca dönüştürülebileceği fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Çocuklara para harcamak gerekebilir. Partnerle iletişimde kendi değerinizi ortaya koymak için çaba göstereceksiniz ve ilişkiye kattığınız değeri göz önüne sermek ve paylaşımın önemini vurgulamak için konuşmalar yapabilirsiniz. İlişkilerde paylaşım teması bu yeniayda önem kazanacak.

İKİZLER: Yeniay burcunuzda gerçekleşiyor. Bu dönemde ne başlattığınız nasıl ve ne amaçla bir işe girdiğiniz ve bunu sürdürmek için ne yapmanız gerektiğini çok iyi planlamalısınız. İlişkiler ve kariyer hedefleri birbirinin içine geçmiş ve birbirinden ayrılamaz hale gelmiş olabilir. Gitmek istediğiniz yolda ve hedeflerinizde tavizler vermek başkalarının isteklerini de göz önüne alarak yeniden ele almak emek zaman ve nakit ilişkisini iyi kurmak gerekecek. Özellikle iletişim konuları yazmak anlatmak ve bilgi aktarmak önem kazanacak. İlişkiler evlilik ortaklık ve sosyal hayatınızı etkileyen alanda gerçekleşecek bu yeniay . İlişkileri başlatmak , var olan ilişkileri güzel bir biçimde sürdürmek için iletişim kapılarını açık tutmanın çözüm odaklı konuşmaların ve mantıklı olmanın gerekli olduğunu gösteriyor. Fiziksel görünümünüz kendinizi nasıl ifade ettiğiniz tavırlarınıza dikkat etmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Bu alanda yapmak istediğiniz bir değişim varsa Venüs Güneş kavuşumu ile bunu yapmanın tam zamanıdır.

YENGEÇ: Bu yeniay sizin bilinçaltınızı temsil eden alanda gerçekleşiyor yönetici gezegeninizin de Ay olması nedeniyle yeniay sizin için çok daha önemli hale geliyor. Bu dönemde iletişim yazışmalar konuşmalar sağlığınız ve günlük hayatta yapmak zorunda olduğunuz işler size daha yorucu gelebilir oradan buraya sürükleniyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz. Zor karelerin iş hayatınızı yolculukları akrabaları kardeşleri eğitim kurs zihinsel çalışmalar ticari atılımları temsil eden alanda yer alması bu konularda atacağınız adımların üzerinde iyi düşünmeniz seçenekleri iyi değerlendirmeniz gerektiğine işaret ediyor. Yapacağınız konuşmalar yazışmalar vereceğiniz sözler önem kazanıyor tutamayacağınız sözler vermemeye çalışın ve kendinizi ifade ederken ikna edici olmayı ihmal etmeyin özellikle iş ortamında arkadan konuşmalara girmek iyi olmayacaktır.

ASLAN: Bu yeniay sizin arkadaşlıklar gruplar etkinlikler alanınızda gerçekleşiyor. Bu dönemde yeni planlar içinde olmak yeni çevrelere ve topluluklara katılmak imkanı bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla nasıl iletişim kurduğunuz kendinizi nasıl ifade ettiğiniz önem kazanıyor. Sevdiğiniz kişiyle gerçek duygu ve düşüncelerinizi ne kadar paylaşabildiğiniz birbirinizin özgürlüklerine ne kadar önem verdiğiniz ile ilgili farkındalık geliştirebilirsiniz.  Yaratıcı çalışmalardan ve hobilerden kazanç imkanlarını geliştirmek için çevrenizi genişletmek için yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Borçlar krediler sigorta miras işleri ve aile ile para paylaşımı konularında ilerleme kaydetmek bu dönemde zor olacaktır. Eylül dönemi bu işlerin daha yoluna gireceği dönem olabilir.

BAŞAK: Bu yeniay sizin kariyer alanınızda yer alıyor. İş alanında yapılması gereken yenilikler ve başlangıçlarla ilgili zorlanmalar yaşıyor olabilirsiniz. Üstlerinizle patron vb kişilerle iletişiminizi dengeli yürütmek önem kazanıyor. İş görüşmeleri yazışmalar zihinsel projeler karmaşık düzende gidiyor olabilir. Aile eş partner veya ortak çalışmalar yaptığınız kişiler ile kendinizi tam anlamıyla ifade etmek bilgi aktarmak düşünceleri paylaşmak bakımından oldukça yüzeysel kaldığınızı düşünebilirsiniz. Gerçek fikirlerinizi aktarmak gerçekçi olmak bu dönemde önem kazanıyor. Emek zaman vakit nakit ikileminde bu dönem yorulacağınızı düşünüyorum. Emeklerinizin karşılığını Eylül’de alacağınıza eminim.

TERAZİ: Bu yeniay uzun yolculuklar akademik çalışmalar yabancılarla ilişkiler hukuki konular devletle ilgili resmi işler basın yayın medya alanınızda gerçekleşiyor. Bu konularda yeni başlangıçlar yapma fırsatınız var. Yolculuk planları yapabilir eğitimler alma eğitim verme . kararı alabilirsiniz. sosyal medya veya diğer medya mecralarıyla ilgili çalışmalar başlatabilirsiniz yazmak çizmek fikirleri yaymak yeni diller kültürlerle tanışmak için güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu arada yakın çevre kardeşler ve çalışma arkadaşları ile aranızda kurduğunuz iletişim çok mükemmel olmayabilir. İletişim gerektiren ticari sözleşmeler eğitimlerle ilgili yazışmalar kendinizi çevrenize ifade ederken kullanacağınız dil bu dönemde oldukça dikkatli ilerlemeyi gerektiriyor.

AKREP: Bu yeniay sizin krediler borçlar aile ile para paylaşımı miras müşterilerden gelen para alanında gerçekleşiyor. Bu dönemde borçları kredileri ödemek için yeni bir bütçe ve plan yapabilirsiniz. Ticari anlamda kazançlarınızı artırmak için eğitimlere iletişime yayınlara medya mecralarına veya kampanya veya promosyonlara ağırlık vermek isteyebilirsiniz. Bilinç altı ve psikoloji içeren konularda terapiye başlayabilir zihninizi boşaltmak için teknikler kullanabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Mars burcunuza geriledi sizi stresli gergin ve yorun hissettirebilir. Bu dönemde arkadaşlar gruplar topluluklarla bir arada yapacağınız etkinlikler ön planda olacak. Yaratıcı yanınızı ortaya koymak için şansınız var. Diğer yandan tatile ve eğlenmeye de vakit ayırmayı ihmal etmemelisiniz. Zamanınızı iyi değerlendirmek konusu bu yeniayın öne çıkan temalarından biridir.

YAY: Bu yeniay sizin evlilik ilişkiler ortaklık ve sosyal birliktelikler alanınızda yer alıyor. Birebir ilişkilerde kendinizi nasıl ifade ettiğiniz insanlarla nasıl iletişim kurduğunuz önem kazanıyor. Düşüncelerinizi ve söylemek istediklerinizi ifade etmek bunu yaparken kendi gerçekliğinizi ne kadar dile getirebildiğiniz önemli. Değişken burçlarda yükselenleri olanlar bu ay hayatlarındaki ikilemleri algı hatalarını ve gerçekten ne istediklerini görmek üzere deneyimler yaşayacaklar. Yaylar da bunu ilişkiler kariyer ilişkileri ve genel olarak birlikteliklerde yaşayacaklar. Kariyer basamaklarını tırmanmaya hazırlandığınız bu günlerde yapacağınız sıçramanın yapı taşlarının bugünlerde kurulduğunu düşünerek aman kararlarınızı sağlam almaya ve somut adımlarla desteklemeye bakın.

OĞLAK: Bu yeniay sağlık iş ve çalışma ortamınızı evcil hayvanlar günlük düzeninizi temsil eden alanda gerçekleşiyor. Sağlığınıza özen göstermek ve çevrenizin sağlıklı olmasına yardımcı olmak evcil hayvanlarınıza vs bakım ve sevgi vermek için bu yeniaydan yararlanabilirsiniz. İş ve çalışma ortamınızda ve çalışma arkadaşlarınızla kurduğunuz iletişim önem kazanıyor. Somut ve gerçekçi bir yaklaşımla hareket etmelisiniz. Kendi gerçekliğinizi ve yapmak istediklerinizi açık bir şekilde ortaya koymalısınız. Bu süreçte iş hayatında çözüm bulmaya yönelik düşünmeye çabalamalı. İkili durumlar ve seçenekler arasında kalmanız mümkün. Burcunuzun yönetici gezegeni Satürn geri harekette ve bu yeniaya karşıtlık yapıyor. Çalışmalarınızı tek başına belki daha hızlı yönetebilirsiniz ancak bir gruba entegre olmak ortak kararlar almak konusunda deneyim ve testten geçmek gerekebilir. Bedeninizi ve zihninizi dinlendirmek için bir müddet sorumluluklardan uzaklaşmak adına karar almak size iyi gelecektir.

KOVA: Bu yeniay sizin aşk sevgi yaratıcılık ve çocuklar alanınızda gerçekleşiyor. Sevginizi nasıl ifade ettiğiniz bireysel anlamda hayatınıza ne kadar eğlence ve mutluluk kattığınız gruplara ve arkadaş çevrelerine nasıl uyum sağladığınız önemli olacaktır. Hobilerle ilgili eğitimler almak girişimler yapmak yaratıcı yanınızı ortaya koymak için yazmak anlatmak konuşmak size şans getirecektir. Bu dönemde maddi konularda sizi yoran eldeki parayı tutmak aileyle para paylaşımını dengeye oturtmak yatırımlarınızı ciddi bir biçimde değerlendirmek veya emeğinizin karşılığını birikim olarak almak adına kararlar alabilirsiniz. geleceğinizi planlamak ve size iyi gelecek en olumlu gelecek adımlarını atabilirsiniz. Bunu seçerken bu dönemde bir miktar kararsız kalmak veya seçeneklerin hangisinin daha size uygun olduğunu görmek için vakit harcayabilirsiniz. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlayanlarınız da olacaktır. Birbirinizi tanımak yolunda bol bol sohbet edebilir veya yazışabilirsiniz gerçekten bu ilişkiyi ciddi biçimde ilerletmek için eylül ayındaki tutulmaları atlatmak birbirinizi daha derinden anlamak için önem kazanıyor.

BALIK: Bu yeniay sizin ev aile ebeveynlerle ilişkiler alanınızda gerçekleşiyor. Aile içinde aile üyeleriyle veya ebeveynlerinizle ilişkileri iyi tutmak gerekebilir kendinizi çok daha iyi ifade etmeli sözlerinizde açık olmalısınız algı hatalarına yer vermemelisiniz. Bazı Balıklar yeni bir eve taşınmak, ev yenilemek veya ev dekore etmek isteyebilirler. İş hayatında kariyer planlarınızla yeni başlangıçlar elde etmek için istekli olabilirsiniz ancak daha fazla prestij elde etmek için üstlerinizle veya otorite figürleri ile iyi geçinmek ve diyalog yolunu açık tutmak gerekiyor. Bazı Balıklar için iş ve kariyer seçimlerini eş ve ailesi ile tartışarak benimsemeleri gerekebilir. Bekar Balıkların hayatlarında kalıcı ve kendilerini gerçekten anlayıp mutlu edecek bir ilişkiye ulaşmak için kendilerinin de yapması gereken bir takım şeyler olduğunun farkına varmaları gerekebilir. İsteklerinizde gerçekçi olmalısınız ve kendinizi karşınızdakine iyi anlatmalı algı hatasına yol açmayacak biçimde ifade etmelisiniz. Spekülatif konulmalardan ve dedikodudan uzak durmalı.

NAZ BAYATLI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir