İKİZLER İÇİN ARALIK AYI NASIL GEÇECEK

gemini_astrology_illustration_zodiac_sign1İkizler için 22 Kasım Yay burcunda gerçekleşen yeniaydan itibaren ilişkiler alanında ve sosyal hayat bakımından gelişmeler yer almaya devam ediyor. Bu dönemi  ilişkileri, partneri ve eşleriyle ilgili konularda oldukça dinamik geçiren İkizler , şimdi de 6 Aralık’ta İkizler burcunda yer alacak olan Dolunay ile daha da pekiştirecekler. İlişkilerde beklentileriniz, nasıl bilgi paylaştığınız ve iletişim kurduğunuzla ilgili olarak, yeni anlaşmalar, ortak çalışmalar başlatarak verimli bir sonuca ulaştırabilirsiniz. Gelecekle ilgili planlarınız varsa bunları gelecek sene Haziran ayındaki İkizlerde yeniay dönemine kadar geliştirebilir ve tamamlamaya çalışabilirsiniz. Kendinizi tam anlamıyla neyi seçeceğiniz ve ne yaparak ilerlemeniz gerektiği konusunda düşünürken bulabilirsiniz. Seçenekleriniz var , bunların hepsini bir arada yapmak için vizyonunuz da ancak öncelikle kimliğinizi nereye taşımak istediğinizi iyi düşünün. İkizler burcundaki Dolunay hem duygu yükünüzü artıracak, hem sizi görünür kılacak, sosyal açıdan sizi pırıl pırıl parlatacak, ilişkilerinizin değerini anlayacağınız, arkadaşlıklardan mutluluk alacağınız günlerdesiniz. İlişkilerinize daha uyum ve denge katmak daha olgun ve bilinçli bakmak için bu dolunaydan destek alacaksınız, ilişkileriniz konusunda zihniniz açık ve ne istediğinizi bilen bir tutum takınabilirsiniz.

22 Aralık’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ortak para paylaşımlarınızı, vergi sigorta krediler ve mirasları temsil eden alanda, psikolojinizi etkileyen korku ve endişeleri temsil eden alanda yer alacak. Mali durumunuzu destekleyecek size gelir kazandıracak, ortak çalışmalardan kazanç getirecek bir başlangıç yapmanız veya süregelen bir süreç açısından kendinizi daha sağlamda hissettiğiniz bir dönem olacak. Kredi  borç almak vermek ve vergi ödemelerinde elinizi güçlü kılmak için sıkı bir mali plan yapmak isteyebilirsiniz. Ödemeniz gereken tutarları veya aileyle paylaştığınız paraları düşünerek bir miktar stres yaşayabilirsiniz ancak venüs’ün de 11 Aralık’ta bu eve girecek olması ile harcadığınız paraların iyi bir sebep veya işle ilgili çalışmalar için harcandığını düşünerek içinizi rahatlatabilirsiniz.

9 Aralık’ta Jüpiter geri harekete başlayacak ve Nisan ayına kadar Retro devam edecek. Bu dönemi eğitim iletişim ve zihinsel alanınızda geçirecek olan Jüpiter eğitim ve iletişim konularında kendinizi daha pekiştirmek için yeni adımlar atabileceğinizi ve kendinizi bilgi ve gelişim alanında destekleyecek çalışmalar yapabileceğinize işaret ediyor. Yaratıcılık ve sanat gerektiren kendi yeteneklerinizi parlatmak istediğiniz konularda daha derin bir araştırmaya girmeniz mümkün. Kardeşler ve yakın çevre ile ilişkilerde eskileri hatırlamak anılara dönmek eski kitapları karıştırmak mektupları okumak canınız isteyebilir. Zihninizi dinlendirmek için de güzel bir fırsatınız var.

Mutlu Bir Ay Dilerim

Naz Bayatlı

 

 

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir