İKİZLER KASIM : AŞK LOVE ROMANCE AMOUR PASSIONE

images7C19IS84

Sevgili İkizler burcu kişileri ilişkiler aksınızın üzerinde ayın ikinci yarısından itibaren bayağı bir hareket var. Aşk, ilişkiler ortaklıklar sosyal yaşamı temsil eden gezegen Venüs 17 Kasım’da Yay burcuna geçiş yaparak sizin 7. Ev adını verdiğimiz uzun süreli ilişkilerinizi sembolize eden alana geçiş yapacak. Uzun süredir iş ve çalışma ortamındaki ilişkileri düzenlemek için harcadığınız enerjiyi artık hayattan zevk almak eğlenmek sevdiklerinizle bir arada olmak evliliğinize yeni bir enerji katmak eşinizle veya partnerinizle yeni deneyimler keşifler yaşamak için istekli olabilirsiniz. 9 Kasım’a kadar aşk ve romantizm evinizde yer alan Merkür sizi hem yaratıcı yanınızı ortaya koymak için teşvik ediyor, hem yazmak resmetmek, ifade etmek bakımından sizi destekliyor, hem de aşkta yanlış anlaşılmalar, yanlış sinyaller algılamakla bozulmuş ilişkiler konusunda uğraştırıyor. Sevgiliniz, aşk ve ilişkiler üzerine düşünmek zaten belki geçtiğimiz aydan beri aklınızda çünkü Merkür Retro günlerinin çoğunu aşk evinizde geçirdi. Bu durum artık 9 Kasım’dan itibaren daha akışkan bir çözüme ulaşmak üzere hallolmaya başlayacak, ayrıca iş alanınıza geçiş yapacak sizi yarım kalmış işleri tamamlamaya sonuç elde etmeye odaklı kılacak.

Asıl önemlisi 22 Kasım’da evlilik, ortaklıklar, mahkemeler, ilişkiler alanında gerçekleşecek yeniay olacak. 0 derecede gerçekleşeceği için taze başlangıçları temsil ediyor. Aşk geliyor ilişkiler başlıyor hiç olmazsa siz hayattan zevk almaya niyetli olacaksınız. Bu bir ilişkinin henüz ortaya çıkması zihinde düşünülmesi veya romantizm duygularını size hissettirmesi olarak ortaya çıkabilir. Buna ben aşkın, evliliğin, ortak çalışmaların eşiğinde durmak diyorum. Yavaş yavaş adım atacağınız içinizi sorgulayacağınız yeni bir optimizm ve dinamizm ile yaşayabileceğiniz bir beraberlik arzusu olabilir. Tam anlamıyla siz de bu durumu anlayabilmek kavrayabilmek için zamana ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. tam ne istediğinizi bilene dek zamana ihtiyacınız olacak. 4 Aralık’ta Jüpiter 22 derecede geri harekete başlayacağı ve Nisan’a kadar geri harekette kalacağı için zaten başlayan işler bir revizyon döneminden geçecek ancak yine de Haziran 2015 te sonuçlar elde edilecek ne yapmak istediğinize çok daha kesin karar vererek ya evlenmeye karar verebilirsiniz, ya ciddi bir ilişkiye iç rahatlığı ile adım atabilirsiniz ya da var olan ilişkiniz konusunda daha çık ve net bir zihinle karar verebilir tamam ya da devam diyebilirsiniz.

Bazı İkizler için partnerleri böyle bir değişimin yeni bir girişimin ilişkilerini etkileyecek bir kararın eşiğinde olabilirler onların kararları dolayısıyla sizi de etkileyeceği için bu konuyu önümüzdeki haziran sonuna kadar halletmekle uğraşabilirler. Bu bir eğitim akademik çalışmalar uzaklarla yabancılarla ilgili bir konu yolculuk etmek uzaklara taşınmak hukuki bir adım veya tanıtım reklam pazarlama v.b gibi bir konu için harcanacak enerji ve para konusu olabilir. Bir kişinin kararı iki kişiyi veya bir aileyi etkileyecektir. Eh en azında 6-7 aylık bir zaman diliminde bu konu ile uğraşabilirsiniz. Jüpiter’in geri hareketi içsel bir güven bulma, yaratıcılığı ortaya koyma ad ün ve prestij kazanma arzusu ile kendini hazırlama dönemi olacak ve bir alanda uzmanlaşmak tanınmak ve başarı kazanmak isteyen İkizler için oldukça verimli olacak.

Naz Bayatlı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir