KOÇLAR DUYGUSAL ANLAMDA ZOOM KLİK FLAŞ ZAMANI

Bu Ekim ayı Koçlar ve Akrepler için öylesine önemli ki  iki burç için  bu tutulmaların yansımaları hakkında biraz daha yazmak istedim. Tutulmalar hem duygusal hem zihinsel enerjileri açığa çıkaran, karmik bağlarımızın niteliğini anlamamıza yardım eden, bize bilinç sıçramaları  yaşatan ve farkındalık kapıları açan göksel fenomenlerdir.

KOÇLAR KENDİNİZE KARŞI DÜRÜST OLUN  İLİŞKİLERDE NEYİ BAŞARDIĞINIZI NEYİ BAŞARAMADIĞINIZI GÖRÜN KABUL EDİN DEĞİŞİN YOKSA 4 NİSAN TUTULMASINDA SİZİ BAŞKALARI DEĞİŞİME ZORLAYACAKTIR.

Koçlar burcunuzda yer alacak Ay tutulması sizi yeni bir duygusal anlayışın eşiğine getirecek. Duygusal bağlarınızda artık işe yaramayan bir tutumu, bir alışkanlığı artık sürdüremeyeceğinizi fark edeceksiniz. Bu enerji sizi daha önce alamadığınız kararları alarak yeni bir hedefe veya davranış biçimine doğru ilerlemeye yöneltecek. Belki uzun zamandır önünüzde olan bir duygusal gerçekliği ilk defa başka bir gözle görebilirsiniz,  ilk defa  dürüstlükle  kendinize bir dönüp bakacak neyi doğru neyi yanlış yaptığınızı göreceksiniz. İlişkilerinize ki bu ister aşk, ister evlilik ister sosyal yaşamda, arkadaşlıklarla veya iş ilişkilerinde olsun bir duygusal olgunlukla kendinizi kabul edeceksiniz. Bileceksiniz ki bir durum bu noktadan sonra artık aynı biçimde yürüyemeyecek yürürse kendinize zarar vereceksiniz , gelişmek ilerlemek ve duygusal anlamda evrilmek için içsel gerçekliğinizi görmeli, duygusal freninizin gıcırtılarını duymalı,  iç sesinizi artık dinlemelisiniz. Uranüs aydınlanma prensibimizdir , bir düşünce bir duygu bir davranış klik eder sizi bir duruma karşı uyandırabilir. Gökyüzünde yer alan büyük ateş üçgeni sizi canlandıracak sizi yeni hedeflerin enerjisi ve beklentisi ile dolduracak. Büyük bir açıklık duygusu ile ipleri elinize alıp kendi başınıza yürümekten korkmayacaksınız. Ayaklardaki duygusal zincirleri atmanın zamanı. Bir Koç gibi dur demeden ilerlemeli, Aslan gibi yaratıcılığınızı kullanmalı ve Yay gibi yeni ufuklar bulmalı . güç sizinle artık.

Koçlar aşk hayatında yeni derslere yeni bir aşka aşkın ruhunu anlamaya ve yeni bir tutkuya romantizme maceraya açık olacaklar. İlişkiniz nereye gidiyor hedefinize nasıl ve ne yaparak ulaşabilirsiniz, buna ulaşmak için neler yapılacağınızı konuşun belki roller değişmeli ilişkiniz şifa bulmalı bekarlar yeni ciddi eğlenceli bir ilişkide risk alarak ilerleyecekler. Çekici, flörtçü, eğlenmeye açık, cinsel enerjinizi ortaya koymaktan çekinmeden atılın hayata. Bu ateş üçgeni varken kimse size hayır diyemeyecektir.

Sevgiler ,

Naz

 

imagesYLKFKZ1Q

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir