KOÇLAR İŞ ALANINDA KAZANILACAK BİR SAVAŞINIZ VE ZAFERİNİZ VAR

YÜKSELEN KOÇLAR İÇİN KASIM AYI NASIL GEÇECEK?

Sevgili Koçlar Ekim ayının yüklü tutulma enerjilerinden sonra Kasım nispeten daha toparlayıcı etkiler taşıyor çünkü Koç’un yönetici gezegeni Mars bu ay Oğlak burcunda kalacak ve sizi güçlü kılacak. Aynı zamanda Mars ve Satürn olumlu etkileşim içinde olacaklar iş ve çalışma alanında , ödemeler ve finansal konularda kendinizi toparlamak sağlama almak için çok iyi fırsatlar var.

Bu ay iş ve kariyer konularında dirayetli, hedefe odaklı, planlı ,iş bitirici yapı kurmaya odaklı olacak ve yönetsel becerilerinizi ortaya koyabileceksiniz. Mars 9-10-11 Kasım Pluton ile kavuşum yapacak bu tarihlerde özellikle iş görüşmeleri, iş anlaşmaları ve sosyal hayatta güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz. İş ve kariyer alanında yeni bir sistem düzen veya bütçe planlaması yapmak mümkün. Aile ile ilişkilerde ev düzeni veya iş düzeni bakımından üzerinizde baskı hissedebileceğiniz ve sizi bir takım kararlar almaya zorlayan koşullar ortaya çıkabilir. Venüs Güneş ve Satürn hatta 9 Kasım’da Merkür’ün de aralarına katılmasıyla aile eş veya ortaklarınızla para paylaşımlarınızı vergi kredi sigorta borçları temsil eden evinizde geniş bir gezegen toplaşması yer alacak. Bu durum sizi yoğunluklu bir biçimde gelirlerin nasıl ve nereye harcanacağı veya kanalize edileceği konusuna odaklayacak. Çalışma hayatınızı düzene koymak ve maddi sağlamlığınızı değerinizi gerçekçi bir biçimde görmek için bu ay çok daha net olmak mümkün. Gelir gider dengenizi görebileceksiniz. Bu ay müşterilerden, bankalardan veya yatırımlardan gelmesi beklenen paralar 6 Kasım’da Boğa’da gerçekleşecek dolunay ile birlikte gelmeye başlar. Cinsel çekiciliğinizin arttığı karizmanızı kullanabileceğiniz hoşunuza giden kişileri etkilemeyi başarabileceğiniz bir aydasınız. Eşle veya partnerinizle cinsel hayatınızı renklendirmek ve birbirinize verdiğiniz değeri ve önemi göstermek için harika bir fırsat var. Psikolojik, metafizik, terapi ve kişisel gelişim konularına yönelik konularla ilgilenebilir, içsel bir yolculuk yapabilirsiniz. Korkularla başa çıkmak, adım atmak istemediğiniz veya karar almaktan çekindiğiniz bir konuda karar alabilmek cesaret edebilmek için fırsatınız var çünkü oldukça rasyonel somut ve dinamik bir tarzda hareket edebilecek kararlılığa sahip olacaksınız. Bu ay kadınlarla da sık sık bir araya gelebilirsiniz. İster arkadaşlık ister iş ister sosyal gruplarda veya flört etmek için olsun çevrenizdeki dişil enerji de artış olacak.

Ayın 2 . yarısından itibaren aşk ilişkiler para gezegeni Venüs Yay burcuna geçiş yaparak sizi yolculuklar yabancılarla ilişkiler uluslararası ticaret taşımacılık hukuki konular davalar resmi işler devletle ilgili evrakların hazırlanması basın yayın akademik çalışmalar gibi konulardan en az birinde aktif kılabilir, bu ay aşk ve maceraya açıksınız, ilişkilerde çok düşünmeden ufak bir macera veya yeni deneyimler yaşamak için güçlü bir istek duyabilirsiniz. Diğer yandan, çocukların eğitimi hobileri, akademik geleceği ve  kültürel faaliyetler alanında yeni girişimler başlatabilirsiniz. Zira 22 Kasım tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek yeniay sizin için oldukça bereketli çünkü hem Venüs ile kavuşumda hem de Jüpiter şans ve fırsatlar gezegeninden olumlu ateş üçgeni alıyor. İlham sezgi enerji vizyon estetik sanatçı bakış yaratıcılık yeni trendlere açık olmak bakımından çok avantajlı olacağınız bir süreç yaşayacaksınız. Kitaplar, baskılı malzeme, matbaa işleri, fuar reklam promosyon fuarlar için çok bereketli günler olacak. Bu dönemde geziler ve uzun yolculuklara çıkabilir, yabancı biriyle aşk yaşayabilir veya iş kontaktı kurabilirsiniz. Ortaklı veya komisyonlu işlerde şans var.

Satürn’ün Yay burcuna geçmesine az kala Akrep’in gizemli çetrefilli karmaşık ve içsel çatışmalarla dolu ruh halini bırakacağımız için seviniyorum. Koç’lar en azından Yay’ın enerjisini daha pozitif alarak hayatlarına katacaklardır diye düşünüyorum. Yeni bir ufka doğru yelken açma zamanı geldi artık.

Mutlu Bir Ay Dilerim

Naz Bayatlı

#akrepburcu #kasımakrepler #zodyak #burclar #kasım2014horoskop

 

kjbkbj

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir