KOVALAR BU AY SEÇENEKLERİNİZ VAR VE YENİ BAŞLANGIÇLARIN UMUDUNA SAHİPSİNİZ

images5CBJ81BF

OCAK AYINDA KOVALAR

Sevgili Kovalar ilişkiler aksınızda yer alan gezegen toplaşması,  ardarda meydana gelecek yeniaylar sizi kendinizi ön plana almak, hayata bakış açınızı yenilemek, hayat yönünüzü düşünmek ve yeniden çizmek için motive ediyor. Bu ayın 20 sinde ve Şubat ayının 18 inde Kova burcunda iki yeniay gerçekleşecek bu nadir gökyüzü fenomenine Mavi Ay adını veriyoruz. Bu da demek oluyor ki, kişisel imajınız görünümünüz, kimliğiniz ve bu dönemde gitmek istediğiniz yolda bir değil iki başlangıç fırsatı elde edeceksiniz. İki seçenek arasında sizin için en rasyonel ve objektif olanı seçmek konusunda tarafsız düşünebileceksiniz. Seçimler bu ayın bence en önemli teması . Mars’ın 13 Ocağa kadar yükseleninizde kalacak olması ve bir süredir Jüpiter ile karşıtlık yapıyor olması sizi hak adalet eşitlik ilişkilerde prensipte kurallara uymanın ilkeli olmanın önemi vurgulayan bir tavır içine sokmuş olabilir. Bazen bunu bir otorite ile tartışarak yaşayabiliriz bazen de eşle partnerle veya iş ortağımız ile.

20 Ocak’ta yer alan yeniayın ardından 21 Ocak’ta Merkür geri harekete başlayacak. Bu dönemde yapılan konuşmalar sözleşmeler ve başlangıçlar aslında üzerinde gerekli değişiklikler yapılmak üzere biraz ertelenir , tamamlanma süreci bence 12 Şubat-18 Şubat arasında olacaktır. Çünkü bu dönemde hem Merkür geri hareketi bitiriyor hem de Kova burcundaki ikinci yeniay bu sefer son derecede meydana geliyor. Bu da tamamlanma sona erme krizlere çözüm bulma zamanıdır.

Evlilik, ortaklık, hukuki süreçleri, size yapılan karşıtlıkları temsil eden evinizde yer alan Jüpiter Nisan da düze dönecek anlaşmazlıklara daha net bir bakışla çözüm bulmaya çalışmak mümkün.

Ocağın 13 ünden sonra Mars Balık burcuna geçiş yapacak ve 15-20 Ocak arası para ve kazançlar evinizde kavuşum yapacak. Bu kavuşuma Satürn kare açı yapacağı için kaynaklarınızı koruma altına almalı gerçekçi olmayan yatırımlar yapmaktan kaçınmalı. Size maddi anlamda yapılan tekliflerin ve sözlerin bu dönemde ince detaylarına kadar incelemek gerekir ufak bir detay atlamak daha sonra başınıza iş açabilir. Kendinize verdiğiniz değerin ve kendinize duyduğunuz güvenin sarsılmasına izin vermeyin. Yaratıcı yanınızı ortaya koymak hayatınızda ideal olarak gördüğünüz ve gerçekleştirmek istediğiniz bir arzunuzu yapabilmek için para ayırabilirsiniz. Yine de maddi gerçekliğinizi çok göz ardı etmeyin. Rüya Projelere hemen atlamayın.

Merkür geri gittiği dönemde sözlere anlaşmalara, ilişkilerde yanlış anlaşılmalara dikkat eskilerden aşklar geri gelebilir. Siz eski arkadaşlara, partnerlere selam gönderebilirsiniz. İmaj değişikliği yapacaksanız retronun bitmesini yani 12 Şubattan sonrasını bekleyiniz. Telefonlar internet elektronik alet edavat bilgisayarlar ve bilumum yolculuklar ve planlar azami özen ve dikkat içerisinde ele alınmalıdır.

Yaşama sevinciniz bol olsun, Hep İyi Olun,

Naz Bayatlı

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir