MERKÜR İKİZLER RETRO HAREKETİ – BOĞA YENİAYI ETKİLERİ TÜM YÜKSELEN BURÇLAR İÇİN

imagesYLKFKZ1Q

18 MAYIS BOĞA YENİAYI VE 20 MAYIS MERKÜR GERİ HAREKETİNİN BURÇLARA ETKİLERİ

 

KOÇLAR: Sevgili Koçlar, hafta başında Boğa burcunda gerçekleşecek yeniay sizin para kaynaklar ve kazançlar evinizde yer alıyor. Bu yeniay birikim yapmak, birikimleri değerlendirmek, geleceği sağlama almak ve yeni bir kazanç fırsatı yakalamak adına oldukça bereketli bir başlangıcı temsil ediyor. Yeniayın yönetici gezegeni Venüs’ün Yengeç’te yer alması aile ve özel hayatınızı daha sağlam ve istikrarlı kararlarla dengeye ve huzura kavuşturabileceğinize işaret ediyor.

Bazı Koçlar ev almak, kiralamak, alım satım yapmak gibi konularda da somut ilerleme kaydedebilir veya bu adımı başlatacak kararlar alabilir. Bazı Koçlar anneye veya aileye maddi yardım yapmak konusunda harekete geçebilir. Aile ile para paylaşımını düşünebileceğiniz bir süreç. Eve para harcamak, ev dekorasyonuna ait harcamalar yapmak ta olası.

20 Mayıs’ta başlayacak Merkür Retro hareketi özellikle Koçlar için iletişim, haberleşme, zihinsel projeler, eğitim, kısa yolculuklar alanında olacağı için bu konulara azami dikkat göstermek gerekiyor. Kardeşlerle ve yakın çevre ile kuracağınız diyaloglarda yüzeysel bir iletişim benimsememeye özen gösterin detaya hassasiyet gösterin ve  büyük resme odaklanmaya çalışın.

Bu dönemde iletişim haberleşme ve ulaşım aletleri ve araçları bozulur aksar ve başınıza sorun açabilir o nedenle bilgisayarınızı yedekleme yapın , bu cihazların alışverişini mümkünse 12 Hazirandan sonraya bırakın. Ev ve araç kiralama ve kira kontratı imzalayacaksanız Merkür retrosu süresince alınacak kararların sonradan değişebileceğini düşünerek vade garanti ve süre konusunda fiyat ve sözleşmenin şartlarına mutlaka göz gezdirin teyit alın.  Bu dönemde eğer bir eğitime başlayacaksanız parayı baştan yatırmayın isteğiniz kaçabilir veya kararınız değişebilir.  Retro döneminde bir seyahat planı yapacaksanız  yolculuk planını iyi yapın karşınıza çıkacak değişimlere karşı alternatifleri öğrenin ki değişikliğe daha kolay uyum sağlayın. Özellikle bu hafta Mars ve Merkür İkizler’de bir arada kalacağı için iletişim ve haberleşme sıkıntılarına çok daha fazla maruz kalacağımızı düşünebiliriz.

 

 

BOĞALAR:  Sevgili Boğalar bu haftanın en şanslı burçlarındansınız çünkü 18 Mayıs’ta burcunuzda bir yeniay meydana geliyor.  İlişkiler, sosyal hayat, evlilik ve ortaklıklar alanınızı etkileyecek bu yeniay   sizi daha huzurlu, dengeli , istikrarlı bir başlangıca götürüyor. Var olan ilişkinizi daha sevgi dolu ve sağlam bir temele çekmeniz için fırsatınız var. Bu dönemde yeni bir işe bir ilişkiye veya iş ortaklığına başlangıç yapmak ta mümkün.

Yeniayın yönetici gezegeni Venüs yakın çevre kardeşler komşularla ilgili alanda yer alıyor. Bu huzurlu ve dengeli bakışı yakın çevre bağlarınıza da yansıtabilirsiniz. Bazı Boğalar bu dönemde yeni bir eğitime veya ticari anlamda sağlam bir yapı oluşturmak adına yolculuklara çıkabilirler. Kardeşler ve yakın akrabalarla bir araya gelmek belki bir arada kısa bir yolculuğa , tatile , yazlığa gitmek mümkün.

Bu dönemde kendisine yeni bir araç veya cep telefonu/bilgisayar almak isteyen Boğalar olacaktır. Merkür geri hareketinin Para ve kaynaklar evinizde yer alacak olması bu durumda böyle bir alışveriş adımlarını oldukça dikkatli yapmanız gerektiğine işaret  ediyor. Bazı Boğalar bu dönemde online bir ilişki başlatabilirler, veya yolculuklarda hoşlandıkları biriyle tanışabilirler. Bazı Boğalar da zaten bir ilişki başlangıcı yapmışlarsa bu süreçte sevdikleri kişiyle veya yakın akrabaları ile bir araya gelebilirler.

Özellikle, para evinizde gerçekleşecek geri hareket para transferlerine kredi kart kullanımına ve paranıza sahip çıkmanız gerektiğini gösteriyor ve bu hafta Mars ve Merkür bir arada olacağı için bu durum güçlenerek öne çıkıyor. Aman diyim dikkat !!

 

İKİZLER :  Sevgili İkizler zor bir 3 hafta sizi bekliyor. Merkür geri hareketinin burcunuzda gerçekleşecek olması ve ilişkileri, evlilik hayatını ortaklıkları ve sosyal bağlarınızı temsil eden alanda yer almasıyla  işlerin karışabileceğini düşünerek ekstra özenli davranmalısınız..  Bu hafta özellikle Merkür ve Mars yan yana olacağı için durum biraz daha güçlü olacak. Tedbiri elden bırakmamak lazım. Verdiğiniz sözlere sarf ettiğiniz kelimelere evet dediğiniz şeylere dikkat edin çünkü hem sizin hem karşı tarafın kararları değişebilir sonradan değişiklikler yapıldığı için insanlarla aranız bozulmasın. Söylediğiniz sözlerde ve aldığınız kararlarda opsiyonlu konuşun ve değişim olabileceğini mutlaka belirtin. Söylediğiniz sözler yanlış anlaşılabilir ve siz başka şey demişsinizdir karşınızdaki başka bir şey anlamıştır bu nedenle sözlerin altını çizin ve teyit edin.

Bazı ikizler eski ilişki ve davranış kalıplarına geri dönebilirler. Geçmişte söz konusu olmuş iletişim ve tavır durumları tekrar karşınıza çıkabilir. Birden fazla kişiyle sözleşmek her işe yaparım diye atlamak size zarar getirir. Diğer yandan bu dönemde sözleşmeler iş anlaşmaları basılı yazılı veya eğitsel konularda iş veya proje teslim edecekseniz, belki size tekrar gözden geçirilmek ve düzeltmeler yapmanız için geri gelebileceğini düşünebilirsiniz.

Cep telefonları, bilgisayarlar ve ulaşım araçları problem çıkarabilir, yolculuklarınız gecikebilir veya zamanı değişebilir, seyahat yapacaksanız bavulunuzu ve biletinizi sağlama alın.

İş görüşmeleri ve proje tasarımları yapmak için pek harika bir zaman değil genelde bu dönemde alınan kararlar ve verilen sözler sonradan beklenmedik değişimlere uğrayabiliyor. Karşınızdakinden garanti istemekte fayda var.

Bu haftanın başında Boğa burcunda yer alacak yeniay sizin bilinçaltınızı temsil eden alanda olacak. Günlük hayatınızı özellikle sağlığınızı psikolojik temellerinizi sağlama almak önem kazanıyor. Daha huzurlu sakin dengeli ve istikrarlı ilerleyebilmek için neler yapacağınızı düşünebilirsiniz. Bazı İkizler bu anlamda terapiler alabilirler, yoga meditasyon veya şifa yöntemleri deneyebilirler. Bu Merkür retrosu sizi huzursuz aceleci ve kuruntulu yapabilir bu nedenle içsel dengenizi iyi kurmak için gerçekten böyle bir huzur getiren şifa yöntemini denemekte çok fayda var. Bu masaj aromaterapi yemek içmek pişirmek bahçeyle uğraşmak veya doğaya yayılmak bile olabilir.

YENGEÇLER:  Sevgili Yengeçler hafta başında gerçekleşecek olan Boğa burcundaki yeni ay sizin arkadaşlıklar, grup aktiviteleri, gelecek projeleri evinizde yer alıyor. Yeniayın yönetici gezegeni Venüs’ün de burcunuzda yer alması sizi  bu haftanın en şanslı burçlarından yapıyor. İlişkilerde, arkadaşlıklarda, eş ve çocuklarla uyum yakalamak mutlu olmak hayatın tadını çıkarmakla ilgili yüksek bir enerjiniz olacak. Bazı Yengeçler arkadaşları veya ortakları ile yeni iş projeleri yapabilirler. Gelecekte daha fazla kazanç ve istikrar yaratacak planlara başlamak mümkün. Venüs’ün hala burcunuzda yer alması kendinizi güzel, candan, sevgi dolu hissetmenize yarayacak. Ailenize ve sevdiklerinize çok daha fazla ilgi ve alaka gösterebileceksiniz.  Bazı Yengeçler arkadaş alanından biri ile bir ilişkiye veya ortak iş yapmaya karar verebilirler.

Önümüzdeki hafta 20 Mayıs’ta geri hareket etmeye başlayacak olan Merkür sizin bilinçaltınızı ve elde olmayan sıkıntıları temsil eden alanda yer aldığı için özellikle durağan olduğu ve Mars ile yan yana olacağı bu hafta başınıza iş açabilir. Psikolojik destek almak bilinçaltınızı temizlemek spiritüel konularla ilgilenmek iç dünyanızı araştırmak ve size sıkıntı yaratan iş ve ilişki kalıplarını görmek için güzel bir süreç.

Diğer yandan, Merkür bu alanda sizi günlük hayat düzeninizi tutturmak bakımından sıkıntıya sokabilir. Yanınızda çalışanlar , iş arkadaşları veya ayak işlerine bakanlar tarafından son anda değişiklikler olabilir işler aksayabilir. Sağlığınıza özen göstermek özellikle strese girmemek için sinirlenmemek için  çaba harcamalısınız. Alet edavat veya günlük hayatınızı düzenli götürmek için kullandığınız araçlarda aksaklıklar teklemeler ve bozulmalar olabilir sabredip bu da geçer demekte fayda var.

 

ASLANLAR : Sevgili Aslanlar, hafta başı Boğa burcunda gerçekleşecek yeniay iş ve kariyer alanınızda yer alıyor. Kendinizi topluluklar önünde temsil etmek, prestik kazanmak, yeni bir işe girmek veya kariyer sıçraması yapmak için bereketli bir başlangıç yapma fırsatınız var.  Ayrıca yeniay ebeveynlik ile ilgili konuları da göz önüne getiriyor. Anne ve babanızın sağlığı ile ilgilenmek onlarla bir arada yemek içmek tatil yapmak bir arada doğada veya kısa bir tatilde bir arada olmak olası. Yeniayın yönetici gezegeni Venüs Yengeç burcunda ve sizin bilinç altınızı temsil eden alanda duruyor. Bu içsel olarak gerçekten huzur bulmaya dinlenmeye ailenin yanında belki sadece kendiniz biraz dış dünyanın keşmekeşinden uzaklaşarak dinlenmeye gereksinim duyduğunuzu gösteriyor. Bazı Aslanlar için işin  gerektirdiklerini yapacak günlük düzeni oturtmak, malzemeleri kullanmak veya işinizi yaptırdığınız kişilerle düzgün çalışmak bu dönemde zor ilerleyebilecek ve sıkıntı yaratabilecek durumlardan.

Ayın 20 sinde başlayacak Merkür retrosu arkadaşlıklar, grup faaliyetleri, gelecek planları evinizde olacak ve bu alanda yer alan kişiler ve planlarla ilgili konularda keşmekeş bekleyebilirsiniz. Arkadaşlarla yapmış olduğunuz planlar ve programlar değişebilir, Planlarda göz ardı etmiş olduğunuz detaylar varsa bu hafta özellikle Merkür’ün Mars’la bir arada olacağını düşünerek başınıza dert açabileceğini düşünebiliriz. Arkadaşların söylediklerini yanlış anlamak veya algılamak mümkün. Kırgınlıklara mahiyet vermemek için kendinizi iyi ifade etmeye özen gösteriniz. Gelecek ile ilgili planlar yapıyorsanız yüzeysel kararlar almayınız ilişkilerinizi de düşünerek adım atınız. Bazı Aslanlar bu dönemde eski okul arkadaşları, eski sevgililer veya flört ettiği hoşlandığı kişilerden haber alabilir konuşabilir veya bir daha karşılaşabilir. Retroda gelenin Retro bitiminde gideceğini düşünerek yiyin için gezin eğlenin ama fazla ciddiye almayın.

 

BAŞAKLAR : Sevgili Başaklar Göksel temsilciniz Merkür ayın 20 sinde geri harekete başlıyor ama retroya başlamadan önce bu hafta  17-18-19 tarihlerinden hem durağan olacak hem de Mars ile kavuşuyor olacak. Bu oldukça güçlü etkilere açık bir konum ve siz de bunu düşünerek kendinizi sağlama alın özellikle iş ve kariyer alanında yapacağınız değişimlerde veya atacağınız adımlarda dikkatli olunuz.  Bu dönem sizin için belki bir çok görüşme yapacağınız, iş alternatiflerini değerlendireceğiniz veya aileniz ile bir gelecek kararı almaya çalıştığınız bir süreç olabilir. Bazı Başaklar ebeveynleri ile ilgili sağlık veya yerleşim ile ilgili sorunlarla uğraşmakta olabilirler. Bu dönemde inanılmaz yoğun olacağınız kesin ama bir o kadar da fire verebilirsiniz. Bir çok işin peşinden koşmak gerekeceği için arada yanlış giden bir takım konular olması beklenir. İş sözleşmesi yapacak olan Başaklar detaylara dikkat etsinler yapamayacakları işlere evet demesinler. Karşılarınkinden de gelecek vaatlere aynı biçimde garanti isteyerek yaklaşsınlar. Başkalarına verdikleri sözleri yerine getiremezseniz prestij kaybı yaşayabilirsiniz. Eksik eğitimlere veya baskılı, yazılı, işlere geri dönmek mümkün.

Hafta başında gerçekleşecek Boğa yeniayı sizin eğitimler, akademik çalışmalar, basın yayın reklam,tanıtım, uzun yolculuklar, inançlar ve yaşam vizyonu alanınızda yer alacak. Bu yeniay toprak elementinden burçlara oldukça destekleyici gelecek. Yeniayın yöneticisi Venüs’ün de su  grubundan Yengeç burcunda olması sizi grup aktivitelerinde, arkadaşlarla bir araya gelmekte ve birlikte planlar yapmakta, yemek içmek gezmek ve mutlu olmak için motive edecek.Bazı Başaklar bu dönemde eski okul arkadaşları, hobi çalışmaları ve ilgi alanları içerisinde kurdukları arkadaşlıkları ile keyifli zamanlar geçirebilirler. Önümüzdeki hafta Merkür’ün geri hareketi yolculuklara arkadaş toplantılarına eğitim, yabancılarla ilişkiler ve kariyer gelişmelerine fırsat verse de yine de bu süreçte temkinli ve tedbirli olmakta acele etmeden sakin kararlar almakta fayda var.

TERAZİLER:  Sevgili Teraziler göksel temsilciniz Venüs Yengeç burcunda seyahatine devam ediyor ve kariyer prestij toplumsal duruş ve yaşam hedefleri alanınızda geçişini sürdürmeye devam ediyor. Ayın 18 inde gerçekleşecek Boğa burcundaki yeniay da aile ile ortak para paylaşımınızı, krediler, borçlar, vergi ve sigorta , müşterilerden gelen para, ve eş/ortaklarla para paylaşımınızı temsil eden alanda gerçekleşecek. Bu dönemde işle ilgili kazançların sağlama alındığı veya bunun için çaba harcadığınızı düşünebiliriz. Yeni iş imkanları, bir projeye başlamak için maddi destek arayışı, işinizi büyütmek için mali portrenizi hazırlamak kredi başvurusu yapmak isteyebilirsiniz. Bazı Teraziler borçlar konusunda sağlam bir ödeme planı yapmak durumunda olduklarını düşünebilirler. Her ne durum söz konusu ile gelirleri artırmak bütçeyi sağlama almak ve ticaret yapan Teraziler için para akışının daha kolay olacağı bir 2 hafta var önümüzde. Bazı Teraziler eşten veya aileden mali destek görmeyi bekleyebilirler.

20 Mayıs’ta geri gitmeye başlayacak olan Merkür sizin uzun yolculuklar, uluslararası ticaret devletle işler hukuki konular  akademik eğitim , yabancılarla ilişkiler alanınızda yer alacak. Bu dönemde uzun bir seyahat planlıyorsanız yolculuk planınızı çok dikkatli yapınız. Merkür geri giderken yapılan seyahatler genellikle oldukça karmaşık olabiliyor. Bavul kaybı biletlerde karmaşa yolculuklarda gecikme veya ertelenme söz konusu olabiliyor. Akademik anlamda bir çalışma sınav proje yapmak ve teslim etmek durumundaysanız veya baskılı yazılı matbaa işleriniz varsa hem teslim tarihini kaçırmamaya bakın hem de sizden istenileni tam yerine getirmeye bakınız. Şartlara uygun olmayan projeler size tekrar üzerinden geçmeniz için geri gelecektir.  Diğer yandan, uzaklarla bağları olan Teraziler bu dönemde eski okul arkadaşları, uzaktan gelen misafirler , online bağlar ve haberleşme yoluyla eski kontaktları ile  iletişimde olabilirler. Hukuki konular sözleşmeler davalar  beklenildiği gibi sonuçlanmayabilir, ya süreç uzayabilir ya da tamamlanması gereken evraklar olabilir. Bu dönemde yeni bir dava açmak veya bu süreçte anlaşma yapmak pek tavsiye edilmez. 12 Haziran’dan sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

AKREPLER:  Sevgili Akrepler, göksel temsilciniz Mars Merkürle birlikte bu hafta İkizler burcunda para paylaşımı, krediler, borçlar, sigorta, vergi ve müşterilerden gelen para konularını temsil eden alanda yer alıyor. 20 Mayıs’ta Merkür’ün de bu alanda geri hareketine başlayacak olması para konularını, ödemeleri, müşterilerden gelen para işlerini odak noktanız haline getiriyor.

Bu dönemde kazançlarla, beklenen paralarla ilgili gecikmeler zorlanmalar yer alabilir. Para transferlerine veya kredi kartı kullanımına dikkat ediniz. Ödemelerin faturasını ve belgesini tutmayı ihmal etmeyiniz. Diğer yandan, bu dönemde harcamaları dengelemek ve kazançları artırmak için bir çaba içine gireceğinizi söyleyebiliriz. Ticari konularda belli bir takım girişimler ve yatırımlar yapmak arzusu içinde olabilirsiniz. Yine de bu süreçte para ve yatırımlar konusunda temkinli gitmekte aceleci ve hızlı davranmamakta fayda var. Her söze veya fırsata atlamadan önce biraz araştırma yapınız. Eşle veya ortaklarla para ve borç konularında gerginlik stres ve ödemeler konusunda karmaşa yaşayabilirsiniz. Bazı Akrepler için bu zihinsel stres ve psikolojik durumu ve ruh halini temsil eden alanda Merkür ve Marsı ağırlaman ın kolay olmadığını görecekler. İçsel bir huzursuzluk stres telaş ve bekleyememe duygusu var olabilir.

Venüs’ün 9 Yengeç burcunda burcunuza olumlu açı yapıyor olması gayet olumlu. Hem kadın figürleri ile olan ilişkilerde, anne ve aile üyeleri ile kurduğunuz diyaloglarda daha sevgi dolu destekleyici ve alakalı olacağınız kesin. Venüs’ün uzun yolculuklar, basın yayın tanıtım reklam promosyon akademik çalışmalar eğitim ve uzaklarla bağlar alanınızda yer alması tüm bu konularda sizi motive edecek. Bir yolculuk planı yapabilir, eğitim almak isteyebilir, uzaklarla ticari bağlar kurmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Manevi ve spritüel yaşamınızı destekleyecek mekanlara ziyaret yapabilir, inanç ve yaşam amacınızı tekrar gözden geçirerek içsel mutluluk yaratacak konulara eğilmek isteyebilirsiniz. Bazı Akrepler uzaklardan gelecek kişilerle mutlu anlar yaşayabilir , online bir ilişki başlatabilir veya aile üyeleri ile  yolculuk yapabilir ya da uzak akrabalarla tekrar buluşma gerçekleştirebilir.

 

YAYLAR:  Burcunuzun karşısında İkizler burcunda ve  ilişkiler evinde yer alan Merkür 20 Mayıs’ta geri harekete başlıyor. Kendi yönettiği bir burçta geri hareket yapınca haliyle etkileri de oldukça güçlü oluyor. Bu bakımdan, 12 Haziran’a kadar ilişkiler evlilik ve iş ortaklıkları konusunda atacağınız adımları dikkatli ve özenli planlamanızı tavsiye edebilirim.  Vereceğiniz sözlere yapacağınız konuşmalara ve sözleşmelere ekstra dikkat sarf ediniz.  Tutamayacağınız sözler vermeye kalkmayınız. Bu dönemde yapmak istediğini iş ve ticari açılımlar çok hızlı plansız ve ani gelişebilir çünkü Mars ta İkizler burcunda ve özellikle bu hafta Merkür ile beraber kalacak. Yüzeysel bilgi ile hareket etmeyin size her verilen söze hemen bağlanmayın değişimlere ve değişikliklere hazır olarak kabul edin veya etmeyin.

Bazı Yaylar eğer bu dönemde yeni bir ilişki başlatmak istiyorlarsa daha temkinli olsunlar reroyla gelen retroyla gider genelde. Veya Retro bitiminde bir bakmışsınız ilişkinin dinamikleri değişivermiş. Evli veya ciddi bir bağ içinde bulunan Yaylar da eşleri yanlış anlamaya sözlerine farklı anlamlar yüklemeye kalkabilirler bu anlamda yanlış sinyaller almak ve göndermek mümkün. En iyisi, esnek ve anlayışlı toleranslı opsiyonlara açık davranmak ilk duyduğunuz lafa inanmamak ilk gördüğünüzü almamak.

Venüs Yengeç burcunda para paylaşımını müşterilerden gelen parayı aile ile ortak para paylaşımını temsil eden alanda yer alıyor. Bu dönemde para akışınız sizi daha rahat ettirecek bir kıvamda olabilir veya aileden mali destek beklemek daha kolay olacaktır. Yeni yatırım fırsatlarına ve yeni kazanç imkanlarına veya müşteri portföyüne ulaşmak isteyen Yaylar için oldukça verimli fırsatlar var.

Önümüzdeki hafta başı 18 Mayıs’ta gerçekleşecek Boğa burcundaki yeniay günlük düzeninizi ve sağlığınızı çalışma koşullarınızı temsil eden alanda yer alacak. Bu bağlamda , sağlığınıza özen gösterecek adımlar atmanız gerektiğini düşünerek kalıcı sağlam adımlar atabilirsiniz bedeninize bakabilir yeme içme düzeninizi kontrol altına alabilirsiniz.  Beden ve ruh sağlığını ele almak stresten arınmak rejim yapmak ve  yeni bir egzersiz rutinine başlamak için fırsat var. Kilo vermek ve  günlük düzeni istikrara oturtmak gerekiyor.

Yeni bir işe başlamak veya iş başvuruları yapmak, iş arkadaşlarınız ile daha verimli çalışmak imkanı yaratmak için harika bir fırsatınız var.

 

OĞLAKLAR: Sevgili Oğlaklar, önümüzdeki hafta başında gerçekleşecek İkizler burcundaki Merkür geri hareketi Mars ile birlikte günlük düzeninizi, sağlık koşullarınızı ve çalışma ortamınızı temsil eden alanda gerçekleşecek. Bu günlük hayatınızı oldukça yoğun kılacak bir miktar düzeninizi bozabilecek bir görünüm. Bu dönemde sağlığınıza biraz daha özen göstermelisiniz. Üst solunum yolları burun boğaz ve eller kollar stres alabilecek organlar. iş hayatınızda çalışma arkadaşlarınızla kuracağınız iletişime de dikkat etmek gerekiyor. Yanlış anlaşılmalar, yanılgı ve  yanlış algılamalar söz konusu olabilir  İletişimde , yazışmalarda,  yazılı metinlerde , konuşmalarda iş görüşmelerinde artış olabilir. Evcil hayvanları korumalı veteriner işlerini Retro başlamadan halletmeli. Doktor kontrolleri veya önemli sağlık müdahalelerini Retro öncesi veya 12 haziran Retro bitimi sonrasına bırakmalı. Yeni iş arayan veya işe girecek Oğlaklar varsa işe giriş bildirimini Retro bitiminde yaptırmalarında fayda var.

18 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek yeniay burcunuzla oldukça uyumlu ve çok güzel bir alanda gerçekleşiyor. Aşk yaratıcılık eğlence hobiler romantizm ve çocuklar evinizde olacak. Bu dönemde bazı Oğlaklar yeni bir flört ilişkisine başlayabilirler, ilişkisi olan Oğlaklar ise sevgilileri ile gayet sevgi dolu romantik eğlenceli günlere başlangıç yapabilirler. Hayattan zevk almak yemek içmek gezmek sevdiğiniz hobilerle ilgilenmek ve yaratıcı yanınızı harekete geçirmek için harika bir fırsatınız var. Yeniayın yönetici  gezegeni Venüs Yengeç burcunda ve ilişkiler evlilik ortaklık evinizde yer alıyor ve aşk alanınıza olumlu açı yapıyor. Bundan iyisi Şam’da kayısı diyorum ve bu dönemde sevgi alışverişinizin yüksek olacağını düşünüyorum.

 

KOVALAR : Sevgili Kovalar ayın 20 sinde başlayacak ve ikizler burcunda yer alacak Merkür geri hareketi sizin aşk eğlence yaratıcı çalışmalar ve hobiler alanınızda olacak. Aşk hayatı flört aşamasında olan Kovalar için bir stres kaynağı olabilir. Sevgiliyle iletişimde yanlış anlamalar veya yüzeysel konuşmalarla aradığınız netliği sağlayamadığınız durumlar ortaya çıkabilir.  Bu durumda her verilen söze inanmayınız siz de tutamayacağınız sözlerin altına girmeyiniz. Bu dönemde bir ilişkiye başlayan Kovalar da Retro ile gelenin Retro ile gidebileceğiniz düşünerek çok kalıcı gelecek planları yapmaya başlamamakta fayda var.  Eğlenin gezin alternatifleri ve seçenekleri değerlendirin.  Bu dönemde yeni bir hobi alanına başlamak akıllıca olmaz en azından kurun veya etkinliğin parasını önceden ödemeyin çünkü bir iki hafta sonra şartlar veya koşullarınız değişebilir.  Bazı Kovalar eskiden başlamış oldukları bir kursa eğitime veya faaliyete yeniden geri dönmek isteyebilirler. Bazı Kovalar eski aklarla flörtlerle karşılaşabilir veya onlardan haber alabilir haber edinebilir. Eski aşkları tazelemek için bir fırsat var ama yine de dikkatli olmalı. Cinsel enerjisi flört potansiyeli ve entelektüel kapasitesi yüksek bir Retro dönemi olacak.

Ayın 20 sinde meydana gelecek Boğa burcundaki yeniay sizin ev aile ve özel hayatınızı temsil eden alanda gerçekleşecek. Ev ve aile ortamı içinde gayet mutlu huzurlu ve yediğiniz içtiğiniz huzur bulduğunuz günlere başlangıç yapabilirsiniz. Evden çalışmak, işi eve getirmek, işten arkadaşları evde ağırlamak, işten arkadaşlarla gezmek eğlenmek ve güzel vakit geçirmek için harika bri zaman. Eve ve yerleşime ait alım satım kiralama konuları ortaya çıkabilir ancak bunu yine 12 haziran Retro bitimine bırakmakta fayda var. Ebeveynlerinizle ilgilenebilir, sağlığına özen gösterebilir onları gezdirip birlikte  vakit geçirebilirsiniz. Zayıflamak, kilo vermek ve günlük düzeninizi dengelemek için çaba harcamaya karar verebilirsiniz.

BALIKLAR:  Sevgili Balıklar, önümüzdeki hafta başı 18 Mayıs’ta gerçekleşecek Boğa burcundaki yeniay sizin iletişim haberleşme kısa yolculuklar kardeş ve yakın çevre ilişkilerini mahallenizi ve kursları sınavları öğrencilik işlerini temsil eden alanda gerçekleşecek. Bu konularda daha sağlam kararlı somut adımlar atacak gelişmeler bekleyebilirsiniz. Kısa bir yolculuk eğitim zihinsel bir projeye başlayabilirsiniz. Kardeşlerle haberleşme iletişim bu dönemde yoğun geçebilir. Eğitimle ilgili bir karar alıp okullara başvurabilirsiniz. Bazı Balıklar yeni bir çevreye girebilir, yer değiştirebilir veya eve taşınabilir. Bu dönemde iletişim ulaşım ve yolculuklara para ve zaman harcamak gerekebilir, ancak 20 Mayıs’ta Merkür geri harekete başlayacağı için bu alanda ekstra dikkatli olmakta fayda var.

Merkür geri hareketi ev aile özel hayat ve ebeveynlerle ilişkiler alanında olacak. Mars’ın da bu evde yer alması nedeniyle aile içi iletişimin stresli krizli veya zor geçeceğini düşünebiliriz. Yanlış anlaşılmalar olabilir veya sözler verildiğinde tutulmayabilir. Bu dönemde ev değiştirmek durumunda olan Balık’ların açıkçası çok detaycı dikkatli ve sağlam hareket etmesi gerekiyor mümkün se 12 haziran’dan sonraya kalabilecekse daha iyi olur. Ev kiralamak alım satım işleri de keza öyle fiyatlar anlamsız bir biçimde bu süreçte şişebilir.

Aşk güzellikler ve ilişkiler gezegeni Venüs’ün aşk ve yaratıcılık evinizde olması aşk ve flört hayatınızı epey canlandırabilir. Sanatçı ve yaratıcı alanda ki hobilerle ilgili çalışmalarda çok eğlence ve mutluluk var. Çocuk sahibi olmak isteyen Balıklar bu Venüs dönemini değerlendirebilir. Yakın çevre eğitim ev ve aile hobiler ve aşk ile daha fazla odaklı olacağınız bir süreçtesiniz.

SEVGİLER

NAZ BAYATLI

 

 

 

 

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.