OĞLAKLAR ARTIK BİRAZ YALNIZ KALMAK HUZUR BULMAK İSTERKEN HER YERDEN YENİ İŞ FIRSATLARI ÇIKABİLİR

imagesCT9M8FEPOCAK AYINDA OĞLAKLAR

Sevgili Oğlaklar para ve kaynaklar eviniz bu ay gezegen dolu. Aksiyon bu evde. Merkür gerilemesi ve yeniaylar bu evde. Bu da demek oluyor ki Ocak ayında gelirler kazançlar kendinize verdiğiniz değer ve bunun ne ile ölçülmesi gerektiği konularında kafa yorabilirsiniz. Yükselen yöneticiniz Satürn Yay burcuna geçeli beri bilinçaltınızı gizli korkularınızı , hafiften yalnız kalma arzunuzu tetikleyen ve elde olmayan kayıpları simgeleyen alana geçti. Günlük hayatınızın düzenini elinizde tutmak veya iş ve çalışma planını tam hakkıyla düzenlemek konusunda deneyimler yaşayacağınız bir dönemde olacaksınız.

Bu ay Satürn , Kova’da yer alan bu gezegen toplaşmasının da yöneticisi olması nedeniyle sizin için önemli bir rol oynuyor. Öncelikle içsel huzuru bulmak stresten uzak kalmak ve yalnız kalıp kafa dinlemek konusunda çok istekli olabilirsiniz. Ancak bir yandan da Para evlerinizde yer alan Mars-Jüpiter karşıtlığı size  genişleme daha fazla kazanç elde etme fırsatı veya açılımları sunduğu için ruhsal anlamda zorlandığını hissetseniz bile yola devam dürtüsü ile hareket ediyorsunuz diyebiliriz. Bu dönemde dolayısıyla kazançları artırma veya buna yönelik iş bağlantıları kurma sosyal ve arkadaş çevrenizden yeni gelecek planları karşınıza çıkmış olabilir, Nisan’da Jüpiter düz harekete döndükten sonra size daha kolay yapı kurma sisteme oturma bir kural ve disiplin içinde çalışma imkanı getirecek.

Para evinizde yer alan Kovadaki Mars, Merkür ve Venüs sizi bayağı çalıştırıyor. Karşılığını almakta da sıkıntı yok. Bol bol konuştuğunuz iş bağlantıları yaptığınız , iş ve kariyer alanını destekleyen gelişmelere açıksınız.  Kova burcunda bu dönemde iki tane yeniay yer alacak bu nadir fenomene Mavi Ay diyoruz. İki adet kazanç fırsatı ödül gelir elde etme şansı karşınıza çıkabilir seçenekleriniz bol olacak aklınıza yatanı seçiniz bunu yaparken rasyonel ve objektif kalmayı ihmal etmeyiniz.  Sonuçta bu ay sonuna kadar size birkaç iş projesi gelebilir ve siz de seçeneklerinizi değerlendirmek bakımından ilke ve prensiplerinize uygun olanlarını tercih etmek gibi bir lükse sahipsiniz.

Yükselen Oğlaklar için Venüs kendi yönettiği evde kalacak bu nedenle kendinize değer vermek yaptığınız işle değer bulmak prestij kazanmak ve ilkelerinize uygun tarzda çalışmak ve kazanç elde etmek birincil önceliğiniz. Merkür geri gitmeye başlayacağı 21 Ocak tarihinden sonra 12 Şubat’a kadar sizin yerinizde olsam nakit paramı cebimde tutardım daha çok biriktirmeye daha az harcamaya yönelirdim. Bu arada para transferlerine elektronik ortamlarda yapacağınız paylaşımlara dikkat ediniz. Bilgilerinizi verirken temkinli olunuz. Özellikle 15-20 Ocak arası Mars ve Neptün kavuşumda olacağı için kafa karışıklığı unutkanlık yolda kaybolma, araç ve gereçleri kaybetme sözlerin eksik veya yanlış anlaşılması ve iletişimin karışması mümkün.

Yaşama sevinciniz bol olsun, Hep İyi Olun,

Naz Bayatlı

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.