Geçmiş Seminerler

NAZ BAYATLI SEMİNERLERİ

SEMİNER: TEKRAR DOĞUŞ KAPISI-8. EV

SUNUM : NAZ BAYATLI

TARİH: 8 KASIM 2012

YER: LEVENT-İSTANBUL

KONU: Bu seminerde haritanın 8. Evini hem derin bilinçaltımızın karanlık dehlizlerini keşfetmekte, hem de Akrep ve Pluto arketipi ile, tekrar doğuşun temsil edildiği 8. evimizin bizim için hangi dersleri sakladığını anlamaya yönelik bir bakışla, spiritüel deneyimlerimize ışık olabilecek bir açıdan inceleyeceğiz. Diğer yandan,  Satürn Akrep’te  ve Ay Düğümleri Akrep-Boğa aksında uzun bir süre kalacak, dolayısıyla bu geçişlerin ezoterik içeriğini ve göstergelerin hayatımıza ne gibi anlamlar ifade edebileceğini konuşacağız.

 

SEMİNER : YOLDAŞ RUHLAR VE RUH EŞLERİ SEMİNERİ

TARİH: 10 ŞUBAT 2013

YER: LEVENT-İSTANBUL

KONU: Hepimiz hayatımıza özel bir anlam katan ilişkiler yaşamışızdır. Sevgili, aşık olduğumuz kişi, eşimiz, büyük bir sevgiyle bağlı olduğumuz çocuklarımız, annemiz, kardeşimiz gibi hayatımızdaki önemli kişiler, veya hayatımızın belli bir döneminde yaşamımızda iz bırakan bir öğretmenimiz, hatta bir can düşmanımız veya bize yardım eli uzatan ve bizi bir konuda geliştiren birileri ile  karşılaşmışızdır. Süregelen ve bitmesini hiç istemediğimiz beraberliklerimiz de var. Bu türden güçlü bağlarla bağlı olduğumuz kişilerle aramızda ne gibi karmik bağlar var. Sevgili veya eşimizle Uyum haritalarında bizi birlikte tutan konu ne. Neden hep aynı kalıptan ilişkilere çekiliyoruz. İlişkilerimiz en önemli deneyim ve ruhsal gelişim alanımız olduğu için birlikteliklerimize yakından bakmak ve bizde ne gibi eksiklikleri tamamladığını anlamaya çalışmakla daha sağlıklı ilişkiler kurmak mümkün olabilir .

SEMİNER : SEÇİM ASTROLOJİSİ SEMİNERİ / “AN’I YAKALAYIN”

TARİH: 14 NİSAN 2013

YER: LEVENT-İSTANBUL

KONU: “İÇİMİZDEKİ  NEYSE, DIŞIMIZDAKİ DE O” –  (HERMES TRİSMEGİSTUS)

Başlangıçların önemli olduğunu düşünüyoruz.  Göksel devinimlerin ve içsel kalıplarımızın dış dünyada yaşadıklarımızın bir aynası olduğuna inanıyoruz. Bir aktiviteye başlarken veya hayatımızda yeni bir sayfa açarken bize olabilecek en uygun ve avantajlı zamanı seçebilme imkanı sunan Seçim Astrolojisi tekniklerini sizlere basit, pratik ve gündelik hayatınızda kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir bakış açısı kazanmanız açısından inceleyeceğiz. Gökyüzü sihirli bir ayna gibidir. Bakmasını bilene değerli ipuçları verir.

 

KATILIMCILARA AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİ İÇEREN BİR DOSYA VERİLECEKTİR ;

-GEZEGENLERİN TEMSİL ETTİĞİ GÜNLER

-GEZEGEN SAATLERİ VE TABLOSU

-GEZEGENLERİN SEÇİM ASTROLOJİSİNDEKİ KULLANIMI

-BURÇLARIN ANAHTAR NİTELİKLERİ

-AY VE AY FAZLARININ ÖNEMİ

-AY’IN IŞIĞININ AZALMASI/ARTMASI/ BOŞLUKTA KALMASI NE İFADE EDER

-AVANTAJLI VE DEZAVANTAJLI GEZEGEN KONUMLARI VE AÇILARI

-SEÇİM ASTROLOJİSİ ÖRNEKLERİ VE PRATİK UYGULAMA YOLLARI

 

SEMİNER : JÜPİTER ŞANS VE BEREKET SEMİNERİ & BÜYÜK SU ÜÇGENİNİN ETKİLERİ

TARİH : 31 AĞUSTOS 2013

YER: BEYKOZ

KONU: 12 YIL SONRA YİNE İYİLİK VE BEREKETİN SEMBOLÜ  JÜPİTER YÜCELDİĞİ YENGEÇ BURCUNDAN BİZLERE ŞANS BEREKET KAPILARINI AÇACAK / 31 AĞUSTOS 2013 –  ŞANSLARIMIZ ÜZERİNE BİR SUNUM VE DAVUT’UN YILDIZI BEREKET RİTÜELİ

26 Haziran 2013 tarihinde Şans, Fırsat ve İyilik gezegeni Jüpiter 12 yıldan sonra bir kez daha Yüceldiği Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Bu olumlu transitin ve gökyüzünde oluşacak Büyük Su Üçgeninin hepimizin haritasında bulunduğu yere göre ne gibi şans ve fırsatlar getireceğini konuşacağımız bu etkinlik çok özel bir gökyüzü görünümü altında gerçekleşecek.  Gökyüzünde Davut’un Yıldızı açısı oluşuyor, bu nedenle 31 Ağustos 2013 Cumartesi günü olarak belirlediğimiz sunum günü oldukça özel bir gün.

Kadim zamanlardan günümüze kadar taşınan Davut’un Yıldızı sembolünü, Jüpiter Bereket Kültürünü ve Kabalistik Hayat Ağacı’ nın  ezoterik astrolojideki anlamını anlatacağız.  “ Yukarıda ne varsa, Aşağıda da o var” felsefesini yansıtan bu etkileri hayatımıza yansıtabilmek açısından kadim zamanlardan gelen Davut’un Yıldızı sembolünü şans ve bereketi çekmek, ruh/beden bütünlüğümüzü aktive etmek için yararlanacağımız astrolojik göstergelerden bahsedeceğiz  ve elementlerin doğasını yansıtan bir uygulama eşliğinde evrensel sembolleri kullanmayı öğreneceğiz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir