SEVDA TURGUT’UN KALEMİNDEN ZAMANLAMANIN GÜCÜ/ RADİKAL BLOG

Şaka değil gerçek! 2015 yılı çok kolay geçecek

Astroloji; gazetelerin sayfa doldurmak için yer verdiği, günlük eğlence amaçlı paylaşımlarının dışında, bilimsel verilerle, yoğun emek/zaman kullanarak karşımıza çıktığında hepimizi şaşırtacak sonuçlar içeriyor. Öyle ki; kişisel, sosyal, toplumsal ve kurumsal hayatımızda bize rehberlik edebiliyor.

Uzun zamandır takip ettiğim Astrolog Dinçer Güner; ülke ve dünya gündemini dikkatle takip eden, yorumlayan, yaptığı analizler ve isabetli tahminlerle özellikle sosyal medyada yüksek etkileşime sahip nadir astrologlardan. Bilgisini sakınmadan, insanlığa hizmet amaçlı paylaşan, çalışkan ve yetenekli bir yazar.

Dinçer Güner ve Naz Bayatlı’nın birlikte kaleme aldığı Zamanlamanın Gücü adlı kitapta neler mi bulacaksınız? Zamanlamanın Gücü, günlük işlerinizi takip etmenizi kolaylaştıracak, doğru zamanda harekete geçmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmış “Günlerin Yönetici Gezegenleri” üzerine detaylandırılmış bilgilerle her günün gezegenini ve Ay’ın açısına göre o güne ait özellikleri kolayca bulabileceksiniz. Ay’ın o gün hangi saatler veya günler arasında hangi burçlarda olduğunu ve bu burçlarda seyahat ederken gününüzü nasıl geçirebileceğinize dair reçeteler var. Mühim işlerinizi ve tabii ki ilişkilerinizi de en doğru zamanda başlatabilmeniz için Ay’ın boşlukta olacağı zamanlara ekstra önem gösterilmiş. Güne dair özel bir gezegen etkileşimi veya açısı varsa, etkilerini ve nelerin yapılabilir olduğuna ya da nelerden uzak durulması gerektiğine değinilmiş. Dolunay, yeniay, Ay ve Güneş tutulma zamanları detaylı bir şekilde hazırlanmış.Tutulmalardan ayrıntılı bir şekilde bahsederek birçok kişiden daha bilinçli ve minimum zararla kötümser etkilerden korunmanız için tüyolar verilmiş. Yapmanız geken; önceden özel günlerinizi planlamak isterseniz, o günün tarihine giderek yapacağınız işin o güne uygun olup olmadığına bakmak ve hayatınızı planlamak. Bu sayede hayatın nasıl kolay aktığına siz de çok şaşıracaksınız!

Unutmayın ki zamanlama her şeydir!

Okur bol, yolu açık olsun…

Doğan Kitap’tan çıkan Zamanlamanın Gücü yazarlarıyla ilgili ayrıntı bilgi, merak edenler için;

Dinçer Güner, 29 Nisan 1984 İstanbul-Üsküdar’da doğdu. Üniversite eğitiminin ardından bir süre basın danışmanlığı ve kitap editörlüğü yaptı. Daha sonra, en büyük hobisi olan astrolojiyi profesyonel bir işe dönüştürmek için 2007-2009 yılları arasında Öner Döşer’in kurmuş olduğu AstroArt Astroloji Okulu’nda temel ve ileri seviye Klasik astroloji derslerine katılarak mezun oldu ve ustalık belgesi aldı. Ardından Merih Akalın’dan Hint (Vedik) astroloji dersleri ile psikolojik dinamikleri çok iyi anlayabilmek adına Prof. Dr. Mehmet Zararsızoğlu’ndan sistem dizimleri ve aile dizimleri üzerine psikoterapi eğitimi aldı. “Tavrın değişirse, kaderin değişir” diyen Güner, şimdilerde, kendi kurduğu Türkiye’nin en çok takip edilen astroloji blogunda önemli gökyüzü olayları ve kişiler üzerindeki etkilerini yazıyor, bireysel danışmanlık, astroloji eğitimi ve seminer çalışmalarına devam ediyor. Aynı zamanda Sözcü gazetesi, Morhipo ve Marie Claire dergisinde ve kişisel blogunda düzenli yazılar yazıyor, televizyon programlarına konuk olarak tüm okuyucu ve izleyicilerine gökyüzünün etkileri hakkında bilgiler veriyor. Güner’in yayımladığı diğer kitapları ise şunlardır: Aptal Bir Patronla Nasıl Çalışılır?, 2013 Astroloji Rehberi ve Burçlar, 2014 Senin Yılın.

blog: solarlunarx.blogspot.com facebook: www.facebook.com/Solarlunarx twitter: @dincerguner instagram: dincerguner

Naz Bayatlı, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi İngilizce Bölümü’nden mezun olduktan sonra İngiltere’deki London School of Economics’te İşletme okudu. Uzun yıllar Avustralya’da yaşadı ve çalıştı. Asya Pasifik ve Aborijin halklarının kültürlerini, inanışlarını ve spiritüel uygulamalarını araştırdı ve doğu felsefesi ile ilgilendi. NLP alanında “Master Pratisyen Sertifi kası” alarak astrolojik danışmanlıklarında danışanların kendileri ile ilgili farkındalık algısını geliştirmelerine katkı sağlamaya yöneldi. Astrolojiye olan yoğun ilgisi 2005 yılında başladı. Üç yıllık Modern Astroloji Eğitimini Hakan Kırkoğlu’nun Göklerin Bilgeliği Okulu’nda başarıyla tamamladıktan sonra Klasik astroloji tekniklerini öğrenerek Ortaçağ ve Helenistik dönem astroloji yöntemlerini ve uygulamaları üzerine eğitim aldı. 2010 yılından beri astroloji alanında konuşmalar ve seminerler düzenliyor, Batı astrolojisi, Klasik astroloji ve Ezoterik astroloji alanında eğitimler veriyor ve profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapıyor.

blog: nazbayatli.com facebook: www.facebook.com/ASTROASA twitter: @nazbayatli

 

Facebook’ta Paylaş

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir