THE FATES LEAD HIM WHO WILL, HIM WHO WON’T THEY DRAG”

“THE FATES LEAD HIM WHO WILL, HIM WHO WON’T THEY DRAG”

Tree-of-Life-Guadalupe22( Kader ve Yazgı niyeti olanın önünü açar, niyeti olmayanı veya çaba göstermeyeni ise yerlerde sürükler)

Seneca’nın bu sözünü çok seviyorum  çünkü çok doğru buluyorum. Danışanlarımla sık sık bu konu üzerinde konuşuyoruz. Haritalarında iyi bir transit aldıkları zaman o evle ilgili konularda şu  olabilir bu olabilir diye anlatıyorum ve olması muhtemel zaman dilimini de söylüyorum ve haliyle onlar da ümitle beklemeye başlıyorlar . Bu durum genellikle gönül işleri söz konusu olduğunda böyle oluyor.  O süre geçiyor beklentileri gerçekleşmeyince , arayıp bana şöyle şöyle olacak dediniz ama olmadı neden olmadı diye soruyorlar! Ben de peki gerçekleşmesi için ne yaptın diye sorduğumda kocaman bir HİÇ cevabını alıyorum. Oturduğun yerden şans ve kısmet gelmez, sen de bu yönde bir adım atmalısın. Ha elbette Ferhan Şensoy’un ŞANS KAPIYI KIRINCA oyunu gibi doğuştan şanslı insanlar var bak buna diyeceğim yok, bir şey yazgında varsa  ve haritanda ki potansiyel ile de destekleniyorsa şans kapını çalar elbet. O  Potansiyelini yakalamak için Bir şeyler yapınca neler olabileceğini ise geçen gün bir danışanımın telefonuyla gördüm ve çok sevindim onun adına mutlu oldum. Çok umutsuz olduğu ve karşı taraftan hiç ses çıkmayan bir ilişkide aşk acısı çekiyordu. Haritasında iletişim kurmak için harika birkaç gün aralığı vardı ben de aman bunu değerlendir, çok samimi tatlı ve suçlayıcı olmayan bir tarzla aç telefonu ve sesini duymak istedim de bak neler olacak dedim ! yok beni tersler hayatta cesaret edemem kötü ayrıldık vs dedi böyle kukumav kuşu gibi düşünüp acı çekeceğine bu transiti değerlendir bak Venüs adamın 5. Evinde senin 7. Evinde bunu kaçırma dedim cesaret et Venüs Aslan’da cesaret eden kendine güvenen kazanır dedim ve telefonu seçtiğim tarihte açmış ve hooopp barışmışlarr ne kadar mutlu bir sesle aradı beni anlatamam , oturduğu yerden aramasını bekleseydi belki fırsatı kaçırırdı.

Seçim astrolojisi  + cesaretle niyet etmek + adım atmak+ pozitif olmak+ kendine güven duymak = işte sihirli formül burada.

Naz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir