< ? php shailan_dropdown_menu (menu1) ; ? >

VE DİLBER SIRTINI DÖNÜYOR

VENÜS 6 MART ‘TA KOÇ BURCUNUN 12. DERECESİNDEN GERİ HAREKETİNE BAŞLAYACAK ve 14 NİSAN’DA 26 DERECE BALIK BURCUNDA RETRO SONLANACAK.

VENÜS HAYATIN HANGİ ALANLARINI İLGİLENDİRİR?

Venüs ilişkiler ve para gezegenidir. Evlilikte aşkta romantik konularında nasıl biriyiz ortaklıklarda sosyal hayatta nasıl davranırız kurduğumuz bağların gücü ve niteliği nedir maddi konularda nasılız maddi değerlere ne kadar önem veriyoruz kendimize ne kadar değer veriyoruz değer yargılarımız nedir para kazanma potansiyelimiz ve biriktirme gücümüz var mı gibi çok önemli temaları sembolize eder.

VENÜS DİĞER ADIYLA GÜZELLİK TANRIÇASI AFRODİT sanat estetik güzellik ve kozmetikle ilgili konularla alakalıdır.
Anlaşmaları diplomasiyi barış yapmayı hassas dengeleri kurmayı ilişkilerde anlaşmalarda evlilikte ve paylaşımlarda bir ortak nokta bulmayı bir ilişkiyi sürdürmek için ne yapılması gerektiğini ifade eder. Adaleti hak yememeyi medeni davranışları ve hukuku dolayısıyla objektif ve adil karar vermeyi sembolize eder.

Venüs Mart’ın ilk haftası 12 derece Koç burcunda geri gidecek . Koç burcunda zararlı çalışan Venüs bir de Retro olunca bu dönemde ilişkiler bir savaş ve mücadele alanına dönebilir.

Dolayısıyla hepimiz bir ilişki alanında öfkeli sabırsız telaşlı bekleyemez ve huysuz davranacağız.
Yeni bir ilişki başlatmak evlilik nişan anlaşma sözleşme maddi çıkarımız olan bir işe yatırım yapmak, alım satım yapmak, ev işyeri kiralama ile ilgili kontrat yapmak için pek uygun zaman değil.

Alım satımlar da dikkatli olmak gerekir. Alırken bir malı değerinin altında alabilir fiyat düşürebilirsiniz ancak satmak için pek uygun zaman olmayacak çünkü değerinin altında satmanız durumu ortaya çıkabilir. Para konularında ekonomik dengelerin bozulacağı öngörülebilir.

Estetik operasyonlar kalıcı kozmetik uygulamalar için uygun zaman olmaz.

Kadın hastalıkları ile ilgili müdahaleler için de harika bir zaman sayılmaz . Retro bitiminde yine doktora gidiş olabilir.

Ev dekorasyonu veya tadilatlar uzun sürer istediğiniz sonucu almanız güçleşir.

Ortak işlerde projelerde kadınlarla yapacağınız işlerde sosyal organizasyonlarda işler ağır aksak gider görev dağılımı yapmak şarttır , istediklerinizi beklentilerinizi çok net dile getirin. Bu dönemde paranın dağıtımı eşit paylaşımı kimin ne kadar hak ettiği konuları stresli durumlar yaratabilir.

Bu dönemde kaliteden ödün vermemek gerekir. Kaliteli iş yapmak için daha fazla uğraş verebilirsiniz. Bu konuda hassas davranmak zorundayız.

Venüs şekere düşkünlüğümüzü tembelliği ve zevklere düşkünlüğümüzü temsil eder. Yeme içme konularında abartmamak gerekir. Koç burcunda Venüs hareketlidir ve enerjiktir. Sporda abartmamalı kaslara dikkat etmeli başa gelecek rahatsızlıklar ortaya çıkabilir, ateşli hastalıklar migren başla ilgili tedaviler konusu gündeminizde olacak.

NAZ BAYATLI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir