YAY KASIM : AŞK LOVE ROMANCE AMOUR PASSIONE

imagesSL2PGH5SSevgili Yay’lar bu ayın ikinci yarısından itibaren aşk ve ilişkiler açısından Zodyağın en şanslı burçlarından birisiniz. Kasım’ın 17 sinden itibaren sahne sizin. Dış dünyada sosyal hayatta, ilişkiler alanında, evlilikte ve ciddi beraberliklerde, şanslı , sevimli cana yakın,  çekici , neşeli , maceraya ve yeniliklere açık olacaksınız. 22 Kasım’da gerçekleşecek Yay burcunda yeniay sayesinde hayatınıza taze başlangıçlar girecek. Yeniay 0 derecede gerçekleşeceği için henüz her şey  çok yeni, dış hatları yeni yeni şekillenen umutlar hedefler projeler veya arzular olabilir ancak önümüzdeki Haziran ayına kadar şekillenecektir. Ayrıca şu anda alınan aşk evlilik flörte başlangıç kararı Aralık ayında İkizler dolunayına kadar sizin merceğinizde olan bir konu olarak kalacak. Kesin kararınızı o dönemde alabilirsiniz veya çevrenize ailenize sevdiklerinize o süreçte bahsetmek isteyebilirsiniz henüz çok yeni bir karar olduğu için hemen açık etmek istemeyebilirsiniz. Bazı Yay’lar artık yeni bir aşka yelken açmanın derin arzusunu yüreklerinde hissediyorlar ve bu aşkın geleceğine dair içlerinde çok pozitif umutlar besliyorlar. Yönetici gezegenlerinin de buna destek verdiği bir 8-9 ayları daha var önlerinde.

Venüs Yay burcuna geçince Neptün ve Kiron Balık burcundan özel ve aile hayatlarını ev içi yaşamlarını temsil eden alandan Venüs’e kare açı yapacak ve özellikle bekar Yay’lar ilişkilerde sahip oldukları hedeflere yönelik daha gerçekçi daha az hayalci daha somut adım atmaları gerektiğine işaret eden bir farkındalık oluşturmalarına yarayacak. Ev ve aile ile uğraşmaktan onların isteklerine ve yargılarına bağlı kalmaktan kurtulmaları daha fazla özgürleşmeleri gerektiğine karar verebilirler. Diğer yandan, ailelerin fikrinin de onlar için çok önemli olduğunu düşünmeye devam etseler de en azından bu ay ilişkilerini daha pozitif bir tutumla savunabilecekler. Evli Yay’lar partnerlerine sıcaklık ve iyimserlik aşılayabilecekler. Birbirlerine dürüst olmaları ve ilişkide yeni keşifler sohbetler konular birlikte paylaşabilecekleri yeni heves ve maceralarla ilişkiye renk katabilecekleri adımlar atabilirler. Yolculuklar kültürel faaliyetler eğlence merkezlerini gezmek yeni yerler keşfetmek gibi konularla hem ilişkilerine haz katabilecekler hem de yeni insanlarla tanışmak imkanı elde edebilecekler. 9-10-11-12-13 -20-21 kasım tarihlerinde gökyüzünün zorlu açıları yüzünden ilişkilerde soğuma kayıplar veya bitişler yaşamak mümkün soğukkanlı ketum sakin kalıp stratejik davranmak ilişkilerde stresleri kontrol altına tutar.

22 kasım’da burcunuzda gerçekleşecek yeniay size yeni hedefler ufuklar umutlar ve başlangıçlar imkanı getirecek. Aralık’ta ki İkizler’de dolunay ve Haziran ayındaki İkizler yeni ay ve Yay daki dolunaya kadar hayatınız ilişkiler anlamında yeniden şekil alacaktır. Hayal kırıklıklarınızı, soğuduğunuz kişileri veya ilişkileri daha olgun bir farkındalıkla inceleyip dersleri çıkartıp yolunuza devam edebileceksiniz. Yolculuklardan, tanıtım reklam ve promosyon işlerinden, kültürel faaliyetlerden inanç ve felsefelerle ilgili toplantılardan akademik alandan ve eğitimlerden yeni birileri ile tanışmak sürpriz başlangıçlar yapmak olası. Şansınız bol olsun J

Naz Bayatlı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir