YAYLAR HAYAT FELSEFENİZ YENİDEN ŞEKİLLENİYOR KENDİ GERÇEĞİNİZİ BULACAKSINIZ

imagesSL2PGH5S

OCAK AYINDA YAYLAR

 

Sevgili Yaylar yöneticiniz Jüpiter 10 Nisan’a kadar geri harekette kalmaya devam edecek. Uluslararası ilişkiler, yabancılar, akademik çalışmalar, uzun yolculuklar alanında kalmaya devam eden Jüpiter bir süredir Kova burcundaki Mars ile karşıtlık yapıyor. Bilgiye ulaşmak isteyen, doğru çevrelerde yer alarak yeni fırsatlar yaratmak isteyen bir konumda bulabilirsiniz. Yakın çevreyle kurduğunuz iletişimde daha keskin dilli  ve ilkeler ön planda davranarak adalet ve hak arayışı içine girebilirsiniz. Bu ay kardeşler, yakın çevre, kuzenler , komşular, kısa yolculuklar, zihinsel faaliyetler , iletişim ve eğitimler kurslar evinizde bir gezegen toplaşması yer alıyor. Merkür zaten Yükselen yaylara göre şu anda gökyüzünde kendi yönettiği evde yer aldığı için oldukça güçlü bir etki yaratır. İletişimin, haberleşmenin hareketin trafiğinizin bol olduğu bir dönemdesiniz. Bu süreç içerisinde yeni projeler eğitimler kısa yolculuklar ve bu alanda yer alan iş anlaşmaları görüşmeleri yer alabilir. Hem fırsatlar anlamında hem kendinizi zihinsel entelektüel boyutta geliştirmek ilerletmek ve bu anlamda sağladığınız kazanımları yetenekleri iş yaşamınıza entegre etmek için güzel açılımlarınız olacaktır.

 

Bu ay iletişim ve eğitim evinizde Merkür 21 Ocak’ta Kovadaki yeniayla birlikte geri harekete başlayacak. Öncesinde start alan bir çalışma daha rasyonel objektif bir bakış açısıyla revize edilmek için üzerinde daha fazla çalışma gerektirebilir. Bu dönemde  bol bol iletişim trafiği olacağı için gözden kaçırabileceğiniz detaylar olabileceğini elektronik aletler ve telefonların işlevsel sorunlarla karşılaşabileceğini düşünün.

 

Bu ay Mavi Ay adı verilen aynı burçta iki yeniay veya dolunay olması durumu var. Kova burcunda ilk derecelerde 20 Ocak’ta meydana gelecek bu yeniay bir çok alanda somutlaştıran başlangıçlara genişlemek istediğiniz çevrelere ulaşmak istediğiniz bilgi ve uzman kişilere sizi ulaştıracak adımları atmanız yardım edebilir. Satürn’den de destek alan bu yeniay size iş ilişkileri ve yakın çevre iletişiminiz konusunda yeni bir bakış açısı getirebilir. Bazılarınız sınavlar dersler okul kurs anlamında yeni bir deneme yapmak eğitimine devam etmek veya bir aşamayı geçmek için tekrar çaba göstermeye başlayabilir. Kova burcundaki 18 Şubattaki yeniayda çok daha bilinçli ve donanımlı bir biçimde yolunuzu çizebilirsiniz. Eğitimler yolculuklar iş projeleri ve ekip çalışmalarının yoğun geçeceği bu ay siz de ne kadar verimli çalışabileceğinizi ne gibi eksiklikleri tamamlamanız gerektiğini belirleyebilirsiniz.

 

Yaşama sevinciniz bol olsun, Hep İyi Olun,

 

Naz Bayatlı

 

 

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir