YAYLAR İÇİN ARALIK NASIL GEÇECEK

imagesCA4HXYSCSevgili Yay’lar ayın başında burcunuzda yer alan Venüs Güneş ve Merkür ve yönetici gezegeniniz Jüpiter’in birbirine olumlu açı yapması oldukça pozitif etkiler yaratıyor. Yeni bir hedef, heyecan, genişleme yeni fırsatlara açılma imkanı gördünüz ve bu vizyona dört elle sarıldınız. Kasım ayının son haftasından biri yükseliştesiniz. Bu ayın 9 unda Jüpiter’in geri harekete başlayacak olması ile bir takım hedeflerde bekleme sürecine girebileceğinize işaret ediyor. Kendinizi adapte edeceğiniz hazırlayacağınız ve yaz başına kadar tamamlayacağınız işler olacağı bir zaman dilimine giriyorsunuz. Bu dönemde ayrıca yeniden hayatla ilgili vizyonunuz üzerinde düşünmek, yeni amaçlar edinmek ve idealleriniz doğrultusunda bir yaşama kavuşmak için yeni gelecek planları yapmanız mümkün. Eğitimler almak ve mesleki yeteneklerinizi geliştirerek kendinize güven duymak için çalışmalar yapabilirsiniz.

Ayın 6’ sında İkizler burcunda yer alacak dolunay sizi ilişkiler evlilik ve ortaklıklar alanında daha olgun,  kararlı ve ektiklerini biçen verimli sonuçlara ulaştığınız bir sürece işaret ediyor. Ortak çalışmalarınızda harcadığınız vakit ve emek bakımından karşılık almak için güzel bir zaman. İlişkilerde daha derin daha az yüzeysel ve bilgiyi kullanmaya yönelik bir tutum sergilerseniz kazançlı çıkacağınızı düşünebiliriz.

Mars’ın Kova burcuna geçmesi ile bilgi iletişim kardeşler ve yakın çevreniz ile ilişkilerde daha atak ilkeleriniz doğrultusunda adil ve etik davranmak konusu önemli olabilir. Kısa yolculuklarda daha dikkatli olmalı aceleci davranmaktan kaçınmalı. Sosyal ağlarınızı daha çok kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternet kullanımı, web siteleri, eğitimler ve araçlar teknolojik yenilikler sizin için iletişiminizi güçlendirmek açısından öne çıkacak.

Ayın ikinci yarısından itibaren para işleriniz kazançlar ve artışlar alanında bir gezegen yoğunluğu olacak 22 aralıkta bu evde bir yeniay gerçekleşecek. Bütçenizi daha akılcı, sağlam ve planlı yapmak üzere güç kazanacaksınız. Yılda bir kez Venüs ile Pluton para evinizde kavuşum yapacak Merkür de bu evde yer alacak. Tüm enerjinizi bu ay kazançlarınızı değerli kılmak için yöneltebilirsiniz. İş anlaşmaları yapabilir, birikimleri yeni yatırımlarla değerlendirmek isteyebilirsiniz. Çocuklarınızın kendilerine güven duymaları ve yeteneklerini somut bir biçimde ortaya koymaları için para harcayabilir onlarla birlikte eğitim ve hobilerle gelişim alanları ile  ilgili planlar yapabilirsiniz.

Mutlu Bir Ay Dilerim,

Naz Bayatlı

 

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir