YENGEÇLER İÇİN ARALIK AYI NASIL GEÇECEK

8883127-grunge-zodiac--cancerBu ay ilişkiler alanında oldukça yoğun ve dinamik gelişmelere açık bir ay olacak. İlişkilerinizi, ortaklıklarınızı ve sosyal yaşamda paylaşımda bulunduğunuz kişileri temsil eden alanda 22 Aralık’ta bir yeniay meydana gelecek. Diğer insanlarla ilişkilerinizde yeni başlangıçlar yapmak, var olan ilişkinizde daha ciddi ve sorumlu kararlar almak, hatta 11 inden sonra Venüs, 17 sinden sonra da Merkür Oğlak burcuna geçeceği ve Venüs’ün yılda bir kez gerçekleşen Pluton ile kavuşumu  gerçekleşeceği için bu sayede güçlü ilişkiler ortaklıklar kurma olanağınız olacak. Ayın ilk yarısında iş alanında yay burcunda bir gezegen toplaşması yer aldığı için iş ve çalışma ortamınızda günlük koşturmacalarınızda çok hareketli yorucu ama hiç olmazsa iyimser ve geleceğe umutla bakan bir bakış sergileyebilirsiniz. İş yeri ve çalışanlarla ilişkileriniz oldukça verimli geçer. Bir kariyer fırsatı sizin için artık meyvesini vermeye başlayacak. Venüs 11 Aralık’tan sonra Oğlağa geçtiğinde işle ilgili güzel gelişmeler bekleyebilirsiniz.

6 Aralık’ta İkizler burcunda gerçekleşecek dolunay sizin iş çalışma ve günlük koşullarınıza elinizde olmayan nedenlerden ötürü değişen koşullarınıza dair net bir açıklıkla kabullenme getirecektir bilinçaltınızı açığa çıkarmak önem kazanıyor. Kendinizi hangi alanlarda kurban ettiğinizi ve karşılıksız olarak verdiğinizi görmek bunun farkına varmak bile kendinizi kabul etmek anlamında olumlu bir açılımdır diye düşünüyorum. Bu dönemde rüyalar ve sezgiler oldukça önem kazanıyor. Yolunuza engel çıkaran duygu birikimlerinizi belki böylelikle şifalandırmak imkanı olabilir. Diğer yandan, birileri ile aranızda kurmuş olduğunuz çalışma ilişkisi ve dinamikleri bir kez daha gözden geçirilip daha sağlam bir iletişim temeline oturtulması gerekebilir.

Bu ay sizin için hem iş hem ilişkiler alanında dönüm noktası olabilecek enerjiler var. gerçekçi olmayan beklentileriniz varsa bir doz gerçeklik, aşırı gerçekçi yanlarınız varsa bir doz fantezi katabileceksiniz. Yine de ilişkilerinizde hele uzun süreli ilişkilerinizde daha sağlam bir adım atabilecek ve daha gerçekçi olabilecek kapasiteniz var.

9 Aralık’ta Jüpiter para ve birikimler evinizde geri hareketine başlayacak ve Nisan ayına kadar bu alanda Retro yapacak. Gelirler ve yatırımlar konusunda paranızı biraz elinizde tutmakta fayda var. birikimlerinize veya yatırım fırsatları alanında kendinize artı değer katmak istiyorsanız aşırı beklentilerden veya risk alacağınız açılımlardan uzak durmalısınız. İşle ilgili gelirlerde artış olabilir veya işe harcanan veya yeteneklerinizi geliştirmek için yapılacak harcamalarda artış olabilir.

Mutlu Bir Ay Dilerim

Naz Bayatlı

 

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir