YENGEÇLER YAVAŞ YAVAŞ TOPARLANMAYA BAŞLIYORLAR

YÜKSELEN YENGEÇLER İÇİN KASIM AYI NASIL GEÇECEK?

Yöneticiniz Ay ile bu ay Boğa’da bir Dolunay etkisi yaşayacaksınız bir de Yay burcunda yeniay. Boğa burcu Ay’ın yüceldiği burç olması nedeniyle bereket kısmet verimli çalışmalar arkadaşlıklardan gelecek destek, sağlam gelecek adımları atmak ve gruplarda sosyalleşmek adına oldukça hareketli bir ilk hafta yaşayabilirsiniz. Bu dönemde çocukların sağlığı, mutluluğu ve somut adımlarla yeteneklerini kullanmaları için olumu fırsatlar var. Bekar Yengeçler bir arkadaşlık ilişkisinin daha romantik bir ilişkiye dönmesi konusunda bir arzu duyabilirler. Bu ay aşk hayatınıza tutku cinsel çekim ve karizmatik birileri girebilir. Arkadaşlarla ve sevgili ile gezmek eğlenmek yemek içmek için çok uygun bir süreç. Uzun süredir Yengeç’ler diğer öncü burçlarla birlikte (koç terazi oğlak)  Zodyağın bahtsız bedevisi pozisyonundaydı. En azından yeni yılla birlikte aşk ve çocuklarla ilgili stresli ve onları strese çıkmaza sokan durumlar gerilemeye başlayacak. Bu ay aşk ve yaratıcılık alanınızda yer alan Venüs sayesinde hem tutkulu bir romantizm yaşamak mümkün hem de spekülatif yatırımlardan komisyon veya borsadan gelir elde etmek mümkün. En azından ilgi alanınız paradan para kazanmakla alakalı olabilir.

Evlilik ortaklık ve ciddi ilişkiler alanınızda Mars geçişini tüm ay sürdürecek. Partner , eş ve ortaklar , hatta sosyal hayatta karşınıza çıkan kişiler iş ve kariyer odaklı olacaklar. Birlikte iş bütçe finansal konulardan konuşabilirsiniz. Çocuklar için harcanacak para eğitim ve gelecekleri ile ilgili planlar yapmak durumunda olduğunuzu düşünebilirsiniz. Bütçeyi sağlamlaştırmak önemli olacak.

Venüs ayın ikinci yarısı yay burcuna geçecek ve sizin çalışma sağlık günlük düzen alanınıza geçiş yapacak. İş ortamında oldukça hareketli size bol bol iletişim sosyalleşme ve müşteri getirecek durumlar olacaktır. Sağlığınıza özen gösterebilirsiniz. Çok hareketli geçecek son iki hafta kadınlarla iş yerinde denge kurmak iyimser davranmak gerekebilir, iş yerinde yabancılarla karşılaşabilir, ticaretle satış pazarlama işleri ile ilgili reklam ve tanıtım ile alakalı görüşmeler yapabilirsiniz. Bacaklarınızı ve kaslarınızı daha çok çalıştırabilirsiniz. İş seyahatleri veya kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Okul veya üniversite arkadaşları ile bir arada harika vakit geçirebilirsiniz. 22 kasım da iş ve sağlık alanınızda gerçekleşecek yeniay ile yeni bir çalışma düzeni, bir iş veya iş anlaşması yapmak mümkün. İşle ilgili eğitsel projeler, iletişim ve yazışma düzenlemeleri hatta gereksinimiz varsa tıbbi anlamda yeni tedavi veya yöntemler denemek için şansınız var.

Mutlu Bir Ay Dilerim

Naz Bayatlı

 

 

images3UZ20427

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.