YÜKSELEN BALIKLAR İÇİN AĞUSTOS NASIL GEÇECEK!

YÜKSELEN BALIKLAR İÇİN AĞUSTOS ÖNGÖRÜMLERİ

Yükselen Balıklar için Jüpiter etkisini çalışma, günlük hayat, iş arkadaşları ile ilişkiler, ve sağlık alanında size destek vererek sürdürecek. Bu etkiye ek alarak ayın ilk yarısı Merkür Aslan burcunda olacak ve iş yerinizde daha canlı, dinamik, yaratıcı bir iletişimi hayatınıza katacak. İş yerinde iletişim ve haberleşme, daha yaratıcı ve artistik, tanıtımı, reklamı, sunumları , öz güveni artıracak desteği , yetenek ve becerileri artıracak eğitimleri ifade edebilir. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizi daha da samimi ve sıcak boyuta taşıyacak görünüm Venüs’ün de ayın ikinci yarısında bu eve geçmesi ile oluşacak. İş ve günlük hayatınızda bir arada olduğunuz kişilerle ilişkiler oldukça samimi, içten ve neşeli olacaktır. Bu arada Venüs’ün bu evde olması gururunuzu okşayacak, beğenilme ve takdir görme arzunuzu öne çıkaracak bir geçiş olacaktır. Eğlence sektöründe, restoranlarda, otellerde kısacası yiyecek içecek ve organizasyon  sektöründe çalışan kişiler için özellikle hareketli bir dönem olacaktır. Bunun yanı sıra evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ile ilgilenebilir, karşılığında sıcaklık ve sevgi alabilirsiniz.

Mars’ın  Satürn’le kavuşum yapacağı bu ay yolculuklar yapacaksınız yollarda temkinli olmalısınız. Para ev değerli eşyaların kaybına karşı önlem alınız. Diğer yandan akademik, uluslararası ilişkiler, yurt dışında eğitim veya ticaret planlarınız varsa bu konuda sağlam ve stratejik kararlar alabilirsiniz. Hukuki konularla ilgili bir durum varsa oldukça çatışmalı ve zorlayıcı bir görünüm olduğunu söyleyebilirim. Ancak yurt dışından size çekici gelen ve karizması ile etkilendiğiniz biri ile bir arada olma planları yapabilirsiniz. Yabancılarla ilişkiler ve yolculuklar bu ay oldukça ön planda görülüyor.

Merkür ayın ikinci yarısından sonra evlilik, sosyal ilişkiler ve iş ortaklıkları evinize geçiş yapacak. Oldukça dikkatli, detaycı ve iletişime açık olduğunuz, ilişkileriniz konusunda titizlendiğiniz bir süreçte olacaksınız. Yeni iş sözleşmeleri, söz nişanlanma veya ilişkide daha ciddi sözler verme konumuna gelebilirsiniz.

Bu ayın 10 unda Kova burcunda bir dolunay gerçekleşiyor, sizin bilinç altınızı, iç dünyanızı ve elde olmayan durumları gösteren bu dolunayda kendi prensipleriniz ve idealleriniz doğrultusunda hem iş yerinde hem özel hayatınızda ilişkiler kurmanın önemini bir kez daha kavrayabilirsiniz. Arkadaşlıkların önemini göreceksiniz ancak sizi zor durumda bırakan veya üzüntü kaynağı olabilecek kimselerin sizi sosyal hayattan uzaklaştırdığını ve içinizin soğumasına neden olduğunu düşünebilirsiniz. Kendi istekleriniz doğrultusunda davranmayı tercih edebilirsiniz  bunun en rasyonel tutum olduğunu düşünebilirsiniz. Ayın  25 inde meydana gelecek Yeni ay sizi yeni bir ilişkiye ve ortak çalışma başlatmaya itecek etkileri hayatınıza katabilir. Sağlığınıza, beslenmenize, günlük hayatınızın ritmine daha çok önem verdiğiniz kararlar alabilirsiniz.

Mutlu Bir Ay Dilerim,

Naz Bayatlıpisces 2

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir