YÜKSELEN AKREPLER İÇİN AĞUSTOS NASIL GEÇECEK!

YÜKSELEN AKREPLER İÇİN AĞUSTOS ÖNGÖRÜMLERİ

Yükselen Akrep’ler yönetici gezegeni Mars yükselen burçlarına yerleşti ve Eylül’ün ortalarına kadar kalmaya devam edecek. Çekiciliğiniz ve seksapelinizin artış gösterdiği bir zamandasınız. İlişkilerinize daha çok odaklanıp, uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Daha gerçekçi, paylaşımlarınızda tutkulu ve sahiplenen bir tutum sergileyebilirsiniz.  Çevrenize neler yapabileceğinizi göstermek için olumlu bir transittir.  Güç ve enerjiniz yüksek olacaktır. Hesaplı  riskler alabilirsiniz. Öfkenizi ve enerjinizi kontrollü kullanmak elinizde, dış dünyadaki tutumunuzda daha soğukkanlı ve stratejik olabileceksiniz. Yine de sivri ve iğneleyici sözlerden kaçınmalısınız. . Kesikler ve yaralanmalar, başı çarpmalar  Mars yükselendeyken ortaya çıkabilen kazalardandır dikkatli olmakta fayda var. Eş ve ortaklarla mali paylaşımlarda daha hesaplı, stratejik olmak mümkün. Kredi veya borçlanma konuları gündeme gelebilir. Mesleki başarınız artacağı için elinize daha fazla parada geçebilir.

Aşk hayatında oldukça romantik bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Cinsel enerjinizin yüksek olduğu bir süreçtesiniz. İlişkilerde kör noktalarınız ve yanılsamalarınız olabilir, hayal kırıklığına uğramamak için gerçek his ve düşüncelerinizi kendinize saklamadan açıklamak en iyisi. Yaratıcı ve sanatçı yanınızı ortaya koyduğunuz çalışmalara faaliyetlere başlamak için adım atabilirsiniz. Çocuklara çok yumuşak ve özverili davranırken bu sıralar biraz daha toparlayıcı ve motive edici tavsiyelerde bulunarak onları da harekete geçirmek isteyebilirsiniz.

İletişim, eğitim projeleri, kurslar ve yolculuklarda aktif olacağınız kendinizi ortaya koymak için oldukça gayret sarf ettiğiniz bir dönem olabilir. Kardeşler ve yakın akrabalarla olan ilişkinizde daha kararlı ve ne istediğini bilen bir tavırla hareket edebilirsiniz. Kendinizi karşı tarafa daha net ve açık ifade etmek ve etkili bir iletişim kurmak mesajınızı aktarmak konusunda başarılı olacaksınız.

İş ve kariyer alanında oldukça şanslı olduğunuzu daha önce de söylemiştim. Yeni iş fırsatları, tanınma, topluluklar önünde kendinizi ispat etme, prestij kazanma, kendinize yeniden güven duyma ve terfi etme, kariyer hedeflerinde yeni aşamalar belirleme konusunda bu ay da şanslı olmaya devam diyorsunuz. Ayın ilk yarısında uzun yolculuklar yapabilir, eğitim, yabancılarla , kültürel felsefi konularla, yabancı diller, yazma-çizme-okuma ile bol bol ilgilenebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilir, çekiciliğinizi ilişkilere yansıtabilirsiniz. Bol bol beğeni toplayacağınızdan eminim. Bekar yükselen Akrepler belki yolculuklarda , eğitim kurumlarında, kültürel faaliyetlerde, yabancılarla kurdukları bağlarda, bol bol iletişim kurarak gönüllerine göre biri ile tanışabilirler.

Ayın ikinci yarısından itibaren mesleki alanda yeni fırsatlar kazançlar ve ödüller gelebilir. Bu esnada siz de oldukça çarpıcı, görünür, hoş ve güzel olacaksınız. Çevrenizde sizi takdir eden ilgi gösteren kişiler olacaktır,, sosyal toplantılara, düğünlere, açılış ve davetlere katılabilirsiniz. İş hayatından tanıdığınız birisi ile bir çekim yaşayabilirsiniz. İş teklifleri alabilirsiniz. Özellikle bu ay karizmanız tavan yapacağı için iradeniz ve kendinize güveniniz de yüksek olacağı için isteklerinizi elde etmek , gözünüze kestirdiklerinizi etkilemek bakımından oldukça şanslısınız.

Ayın 16’sından sonra arkadaşlarla, sosyal çevrenizle, içinde bulunduğunuz dernek veya topluluklarla daha çok fikir alışverişi yapabileceğiniz bir süreç başlıyor. Gelecekle ilgili planlar yapabilirsiniz,  becerilerinizi topluluklar içinde ortaya koyabilirsiniz.  Fikirleriniz etkili olacaktır arkadaşlarınız sizi dinleyecektir, yeni sosyal bağlar kurabileceğiniz fırsatlar çıkacaktır. Herhangi bir plan, proje veya eğitime başlayacaksınız hem zihinsel, hem bedensel enerjiniz size destek verecektir. Bedensel aktivitelerden oldukça yararlanabilirsiniz. İnisiyatifi ele alıp girişimlerinizde başarılı olabilirsiniz. Fikir tartışmalarında ne demek istediğinizi karşınıza aktarmak isteyecek motivasyona ve kararlılığa sahipsiniz.

Ayın 10 unda Kova burcunda gerçekleşecek dolunay ev ve aile yaşamınıza, yerleşiminize odaklanacağınızı evde iletişim , tartışma, siyasi konular bol bol konuşulabilir. Özgürlükler, sınırlamalar, prensip ve ilkeler önemli olacağı için bu konularda zihniniz meşgul olabilir.

Başak Burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ayın 25 inde sizin arkadaşlar ve sosyal çevrenizi temsil eden alanda olacak. Yeni arkadaşlıklar gelişebilir, sosyal projelerde yer alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha detaylara önem verdiğiniz, bir konuya daha odaklı ve titiz davrandığınız bir projeye başlayabilirsiniz, çevrenizde oldukça dikkatli, gözünden bir şey kaçmaz ,  eleştirel potansiyeli yüksek kişiler yer almaya başlayabilir. Siz becerilerinizi keskinleştirmek yaratıcılığınızı ortaya koymak için ince eleyip sık dokuyabilirsiniz.imagesSIZ3D97T

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir