YÜKSELEN AKREPLER İÇİN EKİM NASIL GEÇECEK

akrepYükselen Akrep’ lerin bu Ekim oldukça yoğun bir ay geçirecekleri belli, yükselende başlayan Merkür geri hareketi, ardından ay sonuna doğru 0 derece Akrep’te gerçekleşecek Güneş tutulması önemli etkiler ortaya çıkaracak. Öncelikle Merkür retrosu ilişkilerde sizi kendini tekrar eden , eskiden gelen,  geçmişte belki benzeri yaşanmış  tutum ve davranışlara durumlara geri döndürebilir ve bu davranışların yarattığı krizleri çözmeniz gerekebilir. Bu bir ilişki diyaloğu olarak ortaya çıkabilir. Yanlış anlaşılmak, hatalı bir laf etmek veya karşındakinin sözlerinden , niyetinden kuşku duymak gibi bir durum yaşanabilir. Sosyal hayatta ve ilişkilerde verilen sözleri tutmak zorlaşabilir, yaptığınız planlar değişebilir, size verilen sözler tutulmayabilir. Saklanan gizlenen şeyler , üzerinde tam net olunmayan konular açıklığa kavuşmayı bekleyecektir. Kasım ortalarından önce tam anlamıyla ilişkiler alanında, ortak çalışmalarda, anlaşmalarda, hukuki konularda ilerlemek mümkün olmayabilir.

Güneş tutulması ise ailede para konuları, aileyle paylaşılan para kazanç, miras borç vergi ortak gelirler ve harcamalarla  ilgili bir durum gündeme gelebilir ve sizi zora strese sokabilir, baba eş , ortak veya hayatınızdaki önemli konularda sözü geçen kişilerle bu alanda stres yaşayabilirsiniz. Merkür’ün 11 Ekim’de Terazi burcuna geçmesi ile içsel alanınızı temsil eden alana geçmesi ile birlikte düşüncelerinize içinize çekilip biraz gürültü patırtıdan kaçmak isteyebilirsiniz. bu arada elde olmayan masraflar olabilir para harcamaları artar, iş için mal-ürün almak isteyebilirsiniz ancak bunu Merkür retrosu sonrasına bırakmakta fayda var. Estetik, güzellik, moda ve iletişim insan ilişkileri konusunda kendinizi yenilemek prestij kazanmak isteyebilirsiniz. Dekorasyon tadilat tamirat işlerine para gidebilir. Alış veriş , alım satım ve ticari konularda artış olur.

8 Ekim’de gerçekleşecek ay tutulması 15 derece Koç burcunda meydana gelecek ve sizin iş ve çalışma ortamınızda yer alacak. İş ortamında çevrenize sabırsız aceleci öfkeli bir enerji yaymak iyi olmayacak. Ayrıca  iş yerinde stresli kişiler olabilir, günlük hayatınızdaki telaşı, koşturmayı ve beklenmedik değişiklikleri düzene koymak zor olabilir. Hiperaktif biri gibi hissedebilirsiniz. Dengeye oturmak için Terazi tarafınızı çalıştırın orada ay boyu Venüs ve Güneş hatta Merkür de olacak,  rahat ve uyumlu davranmaya çalışın soğukkanlı olun çünkü kopartıcı enerjiler hakim gökyüzüne.  Sağlığınıza da dikkat edin, baş ağrıları, kas ağrıları, çarpmalar morarmalar olabilir. Yavaş hareket edin ve aceleyle nereye gittiğinize dikkat etmeyecek hızda ilerlemeyin. Mars Yay’da para evinizde olduğu için işe , çalışanlara, hizmetlilere ve sağlığa harcanacak paralarda artış görülebilir. Bu ay Jüpiter, Mars ve Uranüs arasında gerçekleşecek büyük ateş üçgeni sayesinde para ev kazançlar, kariyer ve çalışma alanında iyimser olmak isteyeceksiniz, yeni fırsatlar yakalamak genişlemek büyümek ve yeni bir bakış açısı denemek isteyebilirsiniz. Sadece iyimser olmak yetmeyebilir, daha fazla bilgi edinmek, tanıtım, reklam, promosyon yapmak, trendlere uymak,  belki yolculuklar yapmak, eğitim almak gerektiğini görebilirsiniz. Bunu da Mars Oğlak’a geçtikten sonra yani 26 Ekim’den sonra gerçekleştirecek adımları daha sağlam bir biçimde atabilirsiniz.

Sevgilerimle,

Naz Bayatlı

tulipan_libra-scorpio_aotw

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.